Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym nie szukał tu problemu bo Diablo III i BF mi śmigał pięknie. Ja mam w TP i ping nie jest zadowalający. Mój kumpel miał tam z jakieś kablówki i miał ping 8 ms

Spróbuj neta Ethernetem do konsoli podłączyć a nie przez WiFi

Nie chce mi się już nawet szukać problemu, po prostu jeśli gram w PESa to gram offline aby się nie denerwować, słyszałem że w tym roku u mnie mają światłowód położyć także poczekam cierpliwie na porządny internet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale gra z kompem jest jak sex z dmuchaną lalą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z netem jest tak, że aż sam się dziwie. Mieszkam na peryferiach miasta, mam internet 2MB, bo jak narazie nie mam możliowości instalacji lepszego. O dziwo wszystko smiga super - oczywiście włączona jest tylko konsola. Rozegralem około 60 meczy online i opóźnienia miałem w 2-3 przypadkach. Mam porównanie do PES-a 2013 na PS3, w którego grałem na tym samym łączu wcześniej i jest nieporównywalnie lepiej. Co do chaterów, to też mam chyba szczęście, bo rozłączyło mnie raz jak wygrywałem. Lekko się wkurzyłem, po czym okazało się że Narzeczona w pokoju obok włączyła sobie piosenkę na youtubie :) (jeszcze o zgrozo Rihanny). W moim odczuciu z online jest co najmniej dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no tragedii nie ma ale porównując do Blizzarda czy Rockstara a nawet EA to Konami słabo się stara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmienilem zdanie. Ten pes to dno. Przez mozliwosc strzelania goli po rozpoczeciu od srodka, gra traci sens. Nie idzie sie przed tym gownem obronic. Przed chwila stracilem takie 3 w meczu i przegralem 6;5. Bagno.

BTW zeby nie bylo ze narzekam, ze tylko ja takie trace. Przed chwila strzelilem tez 2 takie w meczu i wygralem 4;2.

Dodam do tego zawodnikow uciekajacych od pilki, mimo wciskania super cancela i galki w strone pilki; zawodnikow biegnacych po okregu, mimo ze chce leciec prosto itd. A dzis jedna akcja przeszla sama siebie. Typ zagral prostopadla pilke. Spokojnie powinienem przeciac podanie i zabrac w spokoju gałe ale nie. Mimo ze celowalem centralnie na pilke, moj obronca zrobil krok w tył, obrocil sie o 360 stopni i dopiero zaczal leeciec w kierunku, na ktorym celowalem. Co to ma k** byc.

Ostatnie moje wyniki to 5;6, 5;6 i 0;7. Jakbym chcial grac w hokeja, to bym kupil NHL.

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pes jest super!... Ale jak się dużej gra to widzi się jak ta gra jest oskryptowana! Nie, które zagrania wywołują już śmiech. Czasem prostopadłe z dupy dochodzi elegancko a takie w dogodnej sytuacji, super, mega wypracowane idzie w obrońcę albo za boisko.

Ludzie, którzy długo w to grają pewnych zagrań nauczyli się na pamięć i mają przewagę nad tymi co mimo że mają pojęcie o grze to nie nauczyli się "zasad" panujących w Pesie. Z tych środkiem to masz rację choć musisz grać pewnie z lepszymi graczami niż ja to jest ten temat zawalony nieźle. Mam tak, że czasem mam dość Pesa muszę parę dni odpocząć nerwowo ale potem wracam bo wiem, że to najlepsza gra traktująca o mojej ukochanej dyscyplinie.

Dla Nas najlepiej by było, gdyby wszedł gruby gracz i zrobił solidną konkurencję dla Konami i EA. Może 2K Studio? Czuję, że namieszali by na rynku w tym temacie. Bo jak, niektórzy wiedzą ich NBA jest rewelacyjne i z roku na rok mimo braku konkurencji ciągle udoskonalane. Ale by się działo.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2k to moze zrobic gre co najwyzej do gry offline bo serwery maja chyba jeszcze gorsze niz konami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak nie wziąłem tego pod uwagę haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do hokejowych wyników to ja tego nie uświadczyłem. Może dlatego że gram na ps3, gdzie jest trochę wolniej niż na ps4.

Bramki strzelanie po rozpoczęciu ze środka boiska też są rzadkością, ludzie próbują to robić, ale dobre ustawienie obrońców temu zapobiega.

Wiadomo, że jest tu sporo błędów, słabych trybów i często człowiek się wkur*#ia, ale lepszej gry piłkarskiej na rynku nie widzę...2k jakby chciało to już dawno by zrobiło kopankę, więc wątpię że za to się wezmą. Raczej zostaniemy tylko z EA i Konami. Co jest w sumie żałosne, tyle firm i tylko dwie robią gry o najpopularniejszym sporcie na planecie Ziemia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja mam w zasadzie 6 obroncow i nie idzie sie przed tym obronic, wiec daj spokoj z tym ustawieniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczęcia gry czasami wprowadzają chaos, ale faktycznie, odkąd zmieniłem taktykę, straciłem max 1 bramkę w meczu...

 

Leslaw - Arboos jest tylko jeden w Polsce , więc ja to ja :)

A Ty kto, bo na pewno miałeś inny nick czy ksywę.

 

Jutro turniej w Braniewie - zapowiada się super zabawa - pozdro i w niedzielę zdam relację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arbuz to ja nie wiem co Ty masz za taktyke. Moze podziel sie tajemnica, bo jestem zdesperowany. Zabetonowales bramke? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Autobus postawił

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już qrwa przestaje  wierzyć w Skilla i to, że istnieje piłka bez skryptów, przed chwilą rozegrałem 3 mecze , dwa pierwsze grałem z kolesiami co mieli 200+ wygranych przy 70-80 przegranych z Ratingiem 800+, przy moim 740, oba mecze zremisowałem 2:2  , 3:3, by kolejny mecz grając z 7 ligowcem ktory miał ponad 200 przegranych z ratingiem 420 dostać w tyte 3:0, przy moich słupkach i bezradności zawodników, to jest parodia w każdej kopance skill to 50 % reszta jest ustawiona przed pierwszym gwizdkiem, przecież to już jest tak jawne zarówno we Fifie jak i PES-ie, że się w pale nie mieści, niestety jest to chyba zrobione po to, żeby człowiekowi się za szybko gra nie znudziła, szkoda tylko że dziecko by się w tym połapało nawet. Masz spaść lige nizej to spadniesz, nie ma na to rady !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj się tak.

Czasem jest tak, że trafisz na lepszego przeciwnika.

A jeśli masz jakieś pojęcie o piłce to wiesz, że nieraz o wyniku decyduje szczegół, fart (vide Polska-Niemcy a.d.2014).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecam się , po prostu nie jestem tak zapatrzony w tą gre jak Ty i widzę gołym okiem co się dzieje. Nie mam zamiaru nawet z Tobą wchodzić w polemike, bo wiadomo, że za bardzo obiektywny jeśli chodzi o ten tytuł nie jesteś.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, skrypty sa. Co prawda nie sa tak widoczne jak w fifie i tak nagminne, ale potrafia napsuc zdrowia. Najbardziej jest to irytujace, kiedy ogrywa sie ludzi z mega skladami a oni niewiele robiac strzelaja 7 goli na 7 oddanych strzalow :) Zeby sie czlowiek posral to nie idzie czasami tego pokonac. Arbuz mowi, ze jest najlepszy na swiecie i goli nie traci, takze czekam na screena z ratingiem 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, skrypty sa. Co prawda nie sa tak widoczne jak w fifie i tak nagminne, ale potrafia napsuc zdrowia. Najbardziej jest to irytujace, kiedy ogrywa sie ludzi z mega skladami a oni niewiele robiac strzelaja 7 goli na 7 oddanych strzalow :) Zeby sie czlowiek posral to nie idzie czasami tego pokonac. Arbuz mowi, ze jest najlepszy na swiecie i goli nie traci, takze czekam na screena z ratingiem 1000

Dokładnie, właśnie to mam na myśli, remisując z koksami z lig 1-3 nagle dostaje od kolesia który ma nastukane 200 porażek,  pijany nie grałem widziałem co sie wyrabia na boisku, grał będe nadal, bo tak jak piszesz i tak na tle Fify wypada nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest trochę dziwne jak gwiazdy światowego formatu seryjnie marnują setki. Ile jest przestrzałów obok bramki a najlepsze jest to, że strzały z dupy wchodzą dość często, no wiadomo nie mowie o takich tyłem do bramki. Wiadomo jak ktoś jest kotem to i tak wygra bo tych sytuacji będzie miał więcej. Ale mimo wszystko gra powinna być bardziej przystępna nie tylko dla "nolife'ów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytacie zagraniczne fora ale nadchodzi agent z zawodnikami TOTY. Odkladajcie GP. Ja nafarmilem 160k poki co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wspominają ile będzie trzeba GP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ploty chodza ze ok 100k ale tak na prawde to nikt nic nie wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.... To ja tak nie umiem farmić... Będą pewnie drodzy po to, żeby ludzie kupowali coinsy za realną walutę, nie jedna osoba się pewnie skusi.

Edytowane przez 84siwy84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czego tu nie umiec. Ja ostatnio obrazony jestem na pesa i w ogole nie gram, tylko symuluje mecze beznadziejnymi zawodnikami. Zagraja 10 spotkan, zwalniasz ich i zatrudniasz nastepnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×