Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ale mówię, raz pokazuje 100 a raz 30, skacze i nie wiem czym to może być spowodowane, nawet jak w domu nikt więcej z neta nie korzysta to tak jest.

Skoro masz tak niestabilne łącze, to nie powinieneś koledze @Samowskiemu odradzać zakupu gry. Ludzie dodatkowo streamują np. na twitchu i nie mają takich problemów co niektórzy. Pretensje możesz mieć wyłącznie do swego dostawcy. Masz po kablu czy wifi? Co do światłowodów, teraz ściana wschodnia dostała ogromne dofinansowania na tego typu łącza, zainteresuj się, może są lub będą wkrótce dostępne w okolicy Zamościa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy światłowód, czy wifi czy kabel... dostawcy robią fuszerkę.

Możesz być klientem wielkiej sieci, która oferuje szybkie łącza kablowe.

Siedziba i serwer główny sieci w Twoim bloku na parterze, Ty mieszkasz na 2 piętrze, a na korytarzu ładna skrzyneczka ze switchem.

I ten switch to może być paściarstwo typu EasyTouch, który wymaga reboota co 2 dni bo się dławi z pingami [ping do swojej bramki na 15 metrowym kablu], mimo poprawnych testów prędkości.

Inna kwestia; osiedle domków i szybka sieć bezprzewodowa w technologii 5GHz.

Przepustowość cacy ale do czasu jak na nadajniku pojawi się znaczny ruch i obciąży tanią podróbkę Atherosa czy innej sieciówki na nadajniku, która się przydławia...

Takie detale, często po prostu sprzęciki, na których dostawca przyoszczędził sprawiają, że krew nas zalewa.

Wiem jak to funkcjonuje, bo pracowałem 7 lat w dużej sieci typu MAN na śląsku.

Do mieszkania może Ci wchodzić kabelek z korytarza, ale wiesz w jaki sposób do bloku jest dosył?

Może to być antenka 2,4GHz i jest wtedy dupa a nie sieć.

Spingujcie adres swojej bramy [najlepiej z -l 1200 za adresem, co da wam pomiar z rozsądnego rozmiaru pakietem] i jeżeli już tam jest ping powyżej ~10ms to jest coś nie tak z dosyłem do Waszego routerka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak i większość graczy nie ma problemu z lagami i gra się online komfortowo. 

A to , że Was leją i nie umiecie grać, to nie znaczy , że gra jest do du... 

Dla mnie to najlepszy PES ever, jeśli nie bierzemy do gry Realu, Barcy czy Bayernu. 

Cała reszta jest zajebista, a rozgrywanie piłki to bajka ! 

 

Pamiętajcie - TORINO i Glik czyszczą wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS za zaledwie 124 zl w PS Store - warto kupowac bo evo666 mowil ze to crap :| ciezko sie z fify przestawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany można grać już 2vs2 z jednej ps4 ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS za zaledwie 124 zl w PS Store - warto kupowac bo evo666 mowil ze to crap :| ciezko sie z fify przestawic ?

Mega warto !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam dziś myClub żeby odebrać odszkodowanie i zrobić za to losowania. Zebrało się jakieś 30 tys. Robię drugie losowanie i wpada czarna piłka. ! Drugie zdziwienie, piłkarz niema overall 80 tylko 83 (Immobile). Szok.

Mam też pewien poważny problem. Tak jak po premierze przez dłuższy czas miałem niskie pingi i naprawdę nie mogłem narzekać tak od dwóch tygodni jest tragedia. Pingi są tak wysokie że gra się tragicznie. Łączy mnie dziś z Polakiem, myślę w końcu będzie komfortowo. Nie, to samo. Ma ktoś podobnie ? Przecież off-line to inna gra. Jakby ta gra była dobra i gralbym sporo to byłaby tragedia. Już samo zmienianie piłkarzy pod L1 jest z wyczuwalnym opóźnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalam dziś myClub żeby odebrać odszkodowanie i zrobić za to losowania. Zebrało się jakieś 30 tys. Robię drugie losowanie i wpada czarna piłka. ! Drugie zdziwienie, piłkarz niema overall 80 tylko 83 (Immobile). Szok.

Mam też pewien poważny problem. Tak jak po premierze przez dłuższy czas miałem niskie pingi i naprawdę nie mogłem narzekać tak od dwóch tygodni jest tragedia. Pingi są tak wysokie że gra się tragicznie. Łączy mnie dziś z Polakiem, myślę w końcu będzie komfortowo. Nie, to samo. Ma ktoś podobnie ? Przecież off-line to inna gra. Jakby ta gra była dobra i gralbym sporo to byłaby tragedia. Już samo zmienianie piłkarzy pod L1 jest z wyczuwalnym opóźnieniem.

 

Też odebrałem bonusa jest 36000 GP, ale narazie odpuszcze losowanie, jest kim grac :), wole poczekać , moze wrzuca na dniach jakiegos dobrego Agenta znowu . Co do opoznienia to bylo juz fajnie, a od kilku dni, faktycznie czesto trafiam mecze gdzie niestety jest opoznienie, ping mam 32, nie znam sie na tym ale chyba dobry. Nie wydaje mi sie zebysmy wszyscy mieli problem z internetem, musi byc po ich stronie cos nie hallo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dla ludzi którzy twierdzą że z myClubem jest wszystko ok. Powiem tak gdyby nawet ten delikwent miał konsolę z pesem włączoną od samego początku 24/h to niema opcji żeby mu takich grajków wylosowało bez buga

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=764484226959825&set=p.764484226959825&type=1&theater

Aż dziw że niema tam messiego i neuera haha.

To oczywiście jest pierwsza strona jeszcze 4 strony są niżej gdzie tez sami najlepsi z gry. Jeśli ktokolwiek chce powiedzieć że ten tryb nie jest zabugowany to chyba ten obrazek rozwiał wątpliwości a nie wygląda to na fake. Zresztą masa ludzi już na facebooku jedzie ten tryb że niesprawiedliwy i takie tam rzeczy które mi się tu powiedziały już po miesiącu grania w ten trybik.

 

Czyli według Ciebie fakt, że ktoś ma szczęście (lub furgon kasy na coinsy) i wylosował armię piłkarskich cyborgów, jest dowodem na to, że MyClub jest zabugowany? Bo Tobie żaden cyborg nie wpadł? Śledzę ten temat dość uważnie i początkowo miałeś rację w wielu kwestiach, ale ostatnie Twoje posty to ciągłe narzekanie, niczym płacz małego chłopca, że inni mają w składzie Ronaldo, a Ty nie. No i przez to gra jest be, a MyClub jest oszustwem wszechczasów. Ja już wylosowałem tyle szrotu, że mógłbym sobie nimi ściany wytapetować, a tryb nadal mi się podoba, bo zawsze jest szansa, że w końcu na tego koksa trafię. Właśnie cała magia budowania zespołu polega tutaj na szczęściu i odpowiednim dobraniu trafionych piłkarzy do trenera. Gdyby każdy losował cyborgi, wszyscy graliby koksami na miarę Realu i wtedy byłoby to samo gówno, co w dywizjach, a nie normalna gra. No ale według Ciebie MyClub jest niesprawiedliwy i zabugowany. Dżizas!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli według Ciebie fakt, że ktoś ma szczęście (lub furgon kasy na coinsy) i wylosował armię piłkarskich cyborgów, jest dowodem na to, że MyClub jest zabugowany? Bo Tobie żaden cyborg nie wpadł? Śledzę ten temat dość uważnie i początkowo miałeś rację w wielu kwestiach, ale ostatnie Twoje posty to ciągłe narzekanie, niczym płacz małego chłopca, że inni mają w składzie Ronaldo, a Ty nie. No i przez to gra jest be, a MyClub jest oszustwem wszechczasów. Ja już wylosowałem tyle szrotu, że mógłbym sobie nimi ściany wytapetować, a tryb nadal mi się podoba, bo zawsze jest szansa, że w końcu na tego koksa trafię. Właśnie cała magia budowania zespołu polega tutaj na szczęściu i odpowiednim dobraniu trafionych piłkarzy do trenera. Gdyby każdy losował cyborgi, wszyscy graliby koksami na miarę Realu i wtedy byłoby to samo gówno, co w dywizjach, a nie normalna gra. No ale według Ciebie MyClub jest niesprawiedliwy i zabugowany. Dżizas!

zgadzam sie w 100 procentach :) W ultimate razilo mnie to ze każdy miał mega wypasiony skład a w Myclub jest rozie trzeba troche grac zeby zbudowac spoko sklad:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odebrałem bonusa jest 36000 GP (...)

 

Jakieś bonusowe GP jest dla wszystkich?

 

Jak to jest z trenerami? Dopiero zaczynam zabawę z myClub i zastanawiam się czy nowego trenera mogę pozyskać tylko za Coinsy?

Za GP nie można nabyć?

 

Czy da się zawodnikom kontrakt przedłużyć na większą ilość meczy?

 

Czy grajkowie na poziomach ~50lvl wylecą całkowicie ze składo po nie przedłużeniu kontraktu i zaznaczeniu Relase player?

Dokupiłem kilka slotów na zwiększanie możliwej ilości zawodników w klubie i obecnie mam ich 50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś bonusowe GP jest dla wszystkich?

 

Jak to jest z trenerami? Dopiero zaczynam zabawę z myClub i zastanawiam się czy nowego trenera mogę pozyskać tylko za Coinsy?

Za GP nie można nabyć?

 

Czy da się zawodnikom kontrakt przedłużyć na większą ilość meczy?

 

Czy grajkowie na poziomach ~50lvl wylecą całkowicie ze składo po nie przedłużeniu kontraktu i zaznaczeniu Relase player?

Dokupiłem kilka slotów na zwiększanie możliwej ilości zawodników w klubie i obecnie mam ich 50.

1. Tak ja dostałem 20. 000 GP, wydaje mi się , że to za te wszystkie problemy z online. Chyba każdy to dostał, do odbioru masz to w My Club w kafelce IN BOX.

 

2. Nie, lepszego trenera również można nabyć za GP, zależy jak sie akurat pojawi, ja osobiście na samym początku kupiłem trenera ze skillem 560 i do tej pory go mam, owszem przydałby sie lepszy, teraz jak dostalem GP moze sie zastanowie nad zmiana, mysle nad formaja, 4-1-2-3, ostatnio sie taki pojawil mial skilla 700 i kosztowal 13 000 GP, niestety nie było mnie stac i zniknal juz ;) gra ktos ta formacja? Boje sie troche ze 13 000 pojdzie w błoto ;) mam 3 dobrych napastnikow , wiec by pasowalo, tylko nie wiem , czy srodek pola nie bedzie szwankował.

 

3. Kontrakt mozesz w kazdej chwili na kolejne mecze przedluzac.

 

4.Zawsze, jak wybierzesz na zawodniku Release Player wylatuje ze składu, nie wazne jaki ma OVR i ile jeszcze kontraktu. Ja osobiscie mam ta podstawowa 11, reszta , ktora od czasu do czasu zagram offline, wylatuje po wygasnieciu kontraktu,  bo szkoda GP na nich , a tych co wylosuje z darmowych agentow, wrzucam do rezerw bo maja 10 meczy kontrakt, a wiadomo jaki jest poziom kompa wiec jakos nie potrzebni mi sa Ci sredni zawodnicy ;)

 

Jak ktoś gra 4-1-2-3, to niech sie odniesie do tego, badz jakas inna formacja z 3 napastnikami . Preferuje grę z klepki, duzo rozgrywam, troche się boje o ten srodek pola.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak to jest z tymi trenerami, bo mam dwóch nieudaczników i reszta jest zablokowana. 

Do wszystkich są potrzebne coinsy ? Baczek pisze, że można kupić za GP.

 

Wczoraj dałem żonie zakręcić piłeczkami za te darmowe GP i na trzy strzały, dwa razy czarną piłeczkę mi wykręciła. Wpadł Balotelli i solidny obrońca :) 

 

Pograłbym więcej w tym trybie, ale z tymi managerami to daleko nie zajadę. Różnica jest kolosalna. 

W dywizjach Legią walczę z powodzeniem z Realami ( leszczy leje po 5:0 ), a w my club leszcze mnie leją hehe

 

Wczoraj dałem na spróbowanie mecz z team spiryt 6 i musiałem w przerwie się rozłączyć, bo bym z 15:0 dostał, jak nie więcej.

To pokazało, że manager jest bardzo ważny. Tylko jak go kupić za GP ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz tak niestabilne łącze, to nie powinieneś koledze @Samowskiemu odradzać zakupu gry. Ludzie dodatkowo streamują np. na twitchu i nie mają takich problemów co niektórzy. Pretensje możesz mieć wyłącznie do swego dostawcy. Masz po kablu czy wifi? Co do światłowodów, teraz ściana wschodnia dostała ogromne dofinansowania na tego typu łącza, zainteresuj się, może są lub będą wkrótce dostępne w okolicy Zamościa.

Racja, może zbyt pochopnie odradziłem koledze zakup. Internet oczywiście po kablu do konsoli podłączony, neostrada 10/1 też po kablu telefonicznym, może to przez to bo linia jest stara u nas. Co do światłowodów już się dowiadywałem i pisałem tu, w tym roku coś mają działać i podłączać, wszędzie w okolicach Zamościa już kładą światłowody do mnie jeszcze nie dotarli, mam nadzieję że w tym roku się uda :) koniec offtopu.

Co do dodatkowego GP wk*rwiłem się jak nie wiem, wylosowałem bramkarza i pomocnika, jeden z ovrl 75 drugi 76 nosz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team Spirit nie do końca zależy wyłącznie od managera, oczywiście ciężko byłoby zdobyć team spirit 99 z podstawowym trenerem, ale ja do tej pory mam najtańszego i team spirit wynosi już 87. Team spirit natomiast drastycznie spada jeżeli wartość Twoich zawodników w podstawowej jedenastki, ławki rezerwowych oraz jeszcze tych kilku zawodników, których można dołączyć do składu przed meczem, przekroczy wartość jaką dany manager jest w stanie obsłużyć. Zdażyło mi się grać przeciwko użytkownikowi, który miał team spirit = 6 i jego zawodnicy po boisku biegali jak pijani, nie potrafili się ustawić, piłka przez nich przelatywała. Wygrałem 5-0, a mógłbym i więcej ale zmieniłem najdroższych zawodników (tych z najdroższymi kontraktami) i wstawiłem jakichś najtańszych żeby trochę pobiegali. Dodam, że skład miał bardzo dobry, ale przesadził i niepotrzebnie w tym składzie ich wszystkich wpakował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ja mam tylko takiego pecha?wczoraj dodali turniej, w którym nagrodą jest 3 agentów stars 2013-2014.Problem polega na tym, że ciągle dostaję za przeciwników mega nakokszone teamy no masakra...TS moim zdaniem spada jeżeli w danym składzie gramy bardzo dużą ilość meczy i nagle wrzucimy nowego grajka.Odnośnie gier z kompem zauważyłem, że w danym dniu pierwszy mecz jest punktowany 3000gp a każdy kolejny w  danym dniu już za 1800GP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1. Tak ja dostałem 20. 000 GP, wydaje mi się , że to za te wszystkie problemy z online. Chyba każdy to dostał, do odbioru masz to w My Club w kafelce IN BOX.

 

2. Nie, lepszego trenera również można nabyć za GP, zależy jak sie akurat pojawi, ja osobiście na samym początku kupiłem trenera ze skillem 560 i do tej pory go mam, owszem przydałby sie lepszy, teraz jak dostalem GP moze sie zastanowie nad zmiana, mysle nad formaja, 4-1-2-3, ostatnio sie taki pojawil mial skilla 700 i kosztowal 13 000 GP, niestety nie było mnie stac i zniknal juz ;) gra ktos ta formacja? Boje sie troche ze 13 000 pojdzie w błoto ;) mam 3 dobrych napastnikow , wiec by pasowalo, tylko nie wiem , czy srodek pola nie bedzie szwankował.

 

3. Kontrakt mozesz w kazdej chwili na kolejne mecze przedluzac.

 

4.Zawsze, jak wybierzesz na zawodniku Release Player wylatuje ze składu, nie wazne jaki ma OVR i ile jeszcze kontraktu. Ja osobiscie mam ta podstawowa 11, reszta , ktora od czasu do czasu zagram offline, wylatuje po wygasnieciu kontraktu,  bo szkoda GP na nich , a tych co wylosuje z darmowych agentow, wrzucam do rezerw bo maja 10 meczy kontrakt, a wiadomo jaki jest poziom kompa wiec jakos nie potrzebni mi sa Ci sredni zawodnicy ;)

 

Jak ktoś gra 4-1-2-3, to niech sie odniesie do tego, badz jakas inna formacja z 3 napastnikami . Preferuje grę z klepki, duzo rozgrywam, troche się boje o ten srodek pola.

 

Przy 4-1-2-3 musisz grac mega ofensywnie i miec jakiegos yaya toure na dmfie. Jak masz jakiegos leszcza, to lepiej kup sobie ta formacje po prostu na zapas i poki co nia nie graj bo sie rozczarujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ja mam tylko takiego pecha?wczoraj dodali turniej, w którym nagrodą jest 3 agentów stars 2013-2014.Problem polega na tym, że ciągle dostaję za przeciwników mega nakokszone teamy no masakra...TS moim zdaniem spada jeżeli w danym składzie gramy bardzo dużą ilość meczy i nagle wrzucimy nowego grajka.Odnośnie gier z kompem zauważyłem, że w danym dniu pierwszy mecz jest punktowany 3000gp a każdy kolejny w  danym dniu już za 1800GP.

 

Jaka jest nazwa tego turnieju o którym piszesz? Ja zauważyłem tylko turniej gdzie do wygrania jest Top Agent Ligi Włoskiej.

Każdy pierwszy mecz w danym dniu puunktowany jest c.a. 3.000, każdy następny już normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś, czy do zakupu managerów konieczne są coinsy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowie mi ktoś, czy do zakupu managerów konieczne są coinsy ?

Do zakupu lepszych managerów potrzebne są coinsy ale.to i tak zależy od tego jaka lista Ci.się wyświetli ja jak brałem z ovr 82 to dałem chyba 450 teraz odkładam na lepszego i z tego.co.widziałem to potrzebuje ok 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest nazwa tego turnieju o którym piszesz? Ja zauważyłem tylko turniej gdzie do wygrania jest Top Agent Ligi Włoskiej.

Każdy pierwszy mecz w danym dniu puunktowany jest c.a. 3.000, każdy następny już normalnie.

Jeśli się wygra takiego agenta jaka jest szansa że wypadnie koleś z ovr 80 albo wyżej? Może szkoda zachodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zakupu lepszych managerów potrzebne są coinsy ale.to i tak zależy od tego jaka lista Ci.się wyświetli ja jak brałem z ovr 82 to dałem chyba 450 teraz odkładam na lepszego i z tego.co.widziałem to potrzebuje ok 500.

Nie Prawda. Arbos nie słuchaj kolegi.

Lepszych managerów można kupić po jakimś czasie za normalne GP, żeby nie skłamać codziennie chyba jest odblokowywany jeden trener wyżej od poprzedniego. Też na początku czekałem z tymi darmowymi coinsami, ale się nie doczekałem i je wydałem z biegiem czasu. Lecz teraz mogę tak i tak kupić każdego trenera za normalne GP.

 

Wracając do trenera, wczoraj a raczej dzisiaj w nocy pojawił mi się po raz pierwszy gość z overalem 91 i pojemnością składu do 805, bądź 810 ( nie pamiętam zbytnio). Dałem za niego 16.300 GP chyba. Tylko też zastanawiam się teraz po co, bo nie ma mojego ustawienia i nie za bardzo się w nim widzę, ale może się przekonam do niego z biegiem czasu.

Jeśli się wygra takiego agenta jaka jest szansa że wypadnie koleś z ovr 80 albo wyżej? Może szkoda zachodu?

Szansa zawsze jest, pewności raczej już nie ;D

Edytowane przez Mr.T89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szansa zawsze jest, pewności raczej już nie ;D

Czyli szkoda się męczyć ;d 

A czy coinsy da się jakoś wymienić na GP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli szkoda się męczyć ;d 

A czy coinsy da się jakoś wymienić na GP?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a no właśnie ja chciałem grać 4-4-2 z dwoma ofensywnymi pomocnikami, ale mam zablokowanych takich managerów. Skład zostawiam taki jaki mam, więc jakiego specjalnego koksa nie potrzebuje. Wolę grać drużynami max na 3 lvl niż All Starami. 

W takim razie muszę codziennie sprawdzać, tyle tylko, że odblokowani są tylko Ci, ile mam coinsów na koncie ( 220 ). Może coś przeoczyłem, bo póki co skupiałem się na dywizjach, ale wczoraj jeden Real mi wybił piłkę z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×