Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Brak czasu na takie eksperymenty niestety, jeśli ktoś ma czas i czuje się na siłach to niech sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu na takie eksperymenty niestety, jeśli ktoś ma czas i czuje się na siłach to niech sprawdza.

:shok: :shok: :shok:  5 dni w plecy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sam nie sprawdziłes?

Powtórzę 1 more, option file nie działa w PES 2015 będzie działać w 2016 Konami oficjalnie potwierdziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok: :shok: :shok:  5 dni w plecy...

 

No przykro mi ale ja nie mam wakacji, a urlop dopiero przede mną, taka karma niestety, wybacz.

Link jest, jak komuś zależy to sobie sprawdzi, pisałem wyraźnie że znalazłem ale nie sprawdziłem.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sam nie sprawdziłes?

Powtórzę 1 more, option file nie działa w PES 2015 będzie działać w 2016 Konami oficjalnie potwierdziło.

yyy może dlatego, że nie mam gry i jej ewentualny zakup jest uzależniony od nie grania "londonami" ?

Gameplay jest dla mnie ok, ale takie kwiatki już u mnie przejdą (za dużo fify się najadłem) ;)

No przykro mi ale ja nie mam wakacji, a urlop dopiero przede mną, taka karma niestety, wybacz.

Link jest, jak komuś zależy to sobie sprawdzi, pisałem wyraźnie że znalazłem ale nie sprawdziłem.

:sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahhh wybacz.

A więc w sieci tutoriale istniały już w dzień premiery PES 2015

Wszystko to było fake.

Wpisując w YT PES 2015 kit lub użytkownika thetruebrits znajdziesz tutoriale jak samemu zrobić interesujące cię stroje. W 5 dni miał być juz ponad 4,5 dnia grania haha bo ligę angielska zrobiłem przy 2 kawkach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - Ty piszesz o strojach, a mnie interesuje pełna edycja zespołów (loga, stadiony itd.) tak jak to było na PS3 ;)

No nic, olewam obecne promo i czekam na edycję 2016 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nic na to nie poradzę. Pisze to co jest możliwe na dzień dzisiejszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy u was też ostatnio pojawiły się lagi w PES?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo online porzuciłem kosztem zaległych gier.

Co do lagów, to szkoda, że mój pracodawca zalicza kolejny poślizg z wypłatą premii.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć, bo online porzuciłem kosztem zaległych gier.

Co do lagów, to szkoda, że mój pracodawca zalicza kolejny poślizg z wypłatą premii.

No to ciesz się chłopie, bo to co zrobili z ta gra w ostatnim czasie (online) to jest skandal. Rozwalili PES 2015 Online w pył. FIFA jest oskryptowana ale tak "subtelnie" , że niektórzy ciągle wierzą, że nie haha (serio są tacy) a PES bezczelnie momentami odpierdziela takie cyrki, że myślę sobie, że albo Konami to debile albo EA wysłało im szpiega żeby rozpier...ic ta grę bo zaczęła iść w dobra stronę hahaha.

Bądź tu mądry i co kupić we wrześniu? :) PES stracił swój najważniejszy walor czyli brak skryptów i pełna dowolność :/ i co dziwne, jeszcze 2 tyg temu w trybie Quick match grało się jak w starego dobrego PESa bez player emotion.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mozna jakos ustawic zeby bylo widac zawodnikow jak wychodza na boisko? Gram np. Lige mistrzow i podczas prezentacji pokazane sa tylko herby i od razu wlacza sie mecz nie ma wyjscia zawodnikow na murawe nie ma hymnu lm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was grywa jeszcze online np online dywizje?

Ja po dłuższej przerwie odpaliłem grę i mam wrażenie, że zrobiła się z PES Arcadowka dla dzieci :(

Możliwe, żeby Konami coś zmieniało w gameplayu tyle po premierze?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochotę zrobić trofeum Best of the Bunch to zapraszam.

PSNid: Arcasso

 

PS. Czemu tak pusto w Team Play Lobby ?

Edytowane przez arek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was grywa jeszcze online np online dywizje?

Ja po dłuższej przerwie odpaliłem grę i mam wrażenie, że zrobiła się z PES Arcadowka dla dzieci :sad:

Możliwe, żeby Konami coś zmieniało w gameplayu tyle po premierze?

Ja sobie gramy Dywizje , bo MyClub z Team Spirit jest dla mnie skreślony... 

Gram Polakami i jakoś sobie radzę z tą bandą Bayernów. Na 8 meczy tylko 2 porażki z dobrymi gościami, a jednego nawet 6:1 zlałem. 

Gdyby nie te formy to by była większa walka a tak lampa na Lewego czy Robbena i zawsze ktoś coś gdzieś przeniknie przez Glika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tu nie o to chodzi, że ja nie chce grać online dywizji bo boje się, że przegram czy, ze w ogóle przegrywam ( sam nie jestem wymiataczem, tylko 5 liga Polską w 2015). Chodzi o to, że ja chcę grać w piłkę a nie biegać za Robenem, no i to przeklęte tempo gry gdy gra Bayern lub Real. IMO nie ma to absolutnie nic wspólnego w futbolem.

Ja wiem, że to wina MyClub i poniekąd rozumie Konami którzy dali irracjonalne statsy Ronaldo Messiemu czy Robenowi bo dzieci muszą mieć radoche po wysowaniu gwiazdora za prawdziwą kasę. Muszą innym pokazać na YT, że warto kupić Robena bo ten potrafi strzelać przewrotką z 50 metrów :) i biznes kwitnie a "Janusze" nabijają im kieszenie dolarami.

Szkoda tylko, że nie mogą rozdzielić MyClub od innych trybów (inne overalle np o 15% słabsze dla wszystkich w grze w innych trybach jak MC)

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby zrobić ligi i sezony jak w Fifie z filtrami, a nie jakiś durny ranking na który 99% graczy patrzy, byle być wyżej i olewają to w której dywizji grają. 

Gra jest dobra, ale Bayern czy Real zamazują niestety obraz tej gry. 

Na ostatnim turnieju offline cyrki się działy - gol za golem Bayernami !

Edytowane przez arboos
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja widzę jak Konami miesza w gameplayu online ? Przesuwają jakieś suwaki i kombinują przed patchem. Dzisiaj jest wolniejsze tempo niż kilka dni temu. Wcześniej zauważalem inne rzeczy.

Edit: Nie ten PES

Edytowane przez chrono87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, pomógłby ktoś zrobić trofeum The Best Of The Bunch bo nikt już nie gra w 2015 a mi brakuje do platynki?

psn: CHiT_999

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w jaki sposób mogę zaktualizować sobie nieoficjalne kluby? Jest jakiś plik/program gdzieś do pobrania? Wiem że można to wszystko zrobić w edytorze ale nigdy w to się nie bawiłem. Kiedyś swego czasu pamiętam że na PS3 były nawet na allegro gotowe pliki do kupienia. A tutaj nie mogę nic znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, niestety ale na PS4 nie zmienisz nic.

PES 2016 daje taką możliwość na PS4 ale także nie znajdziesz OF, musisz sam wszystko zmieniać klub po klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×