Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

1386614989_pes-2015-logo.jpg

 

https://twitter.com/officialpes

 

 

PES 2014 will not be released on next-gen consoles but you can expect to see PES 2015 on your PS4

 

 

http://www.ppe.pl/news-26211-pes_2015_trafi_na_playstation_4___gra_bedzie_exclusivem_sony_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łooo ale news :D czyżby zapachniało crapikiem ? :D 2014 jest naprawdę straszna ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, coś w końcu konkretnego będzie na PS4 ;) Może będzie przełom, bo te FIFY co roku są te same i się to już powoli nudne robi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na pesa.Dla mnie on zawsze bedzie symulacja pilki,chociaz gram tylko z znajomymi na kanapie albo cpu.Gram  w fife na ps4 i juz nie wytrzymuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na pierwsze screeny/gameplay'e. Król musi wrocic na tron. Osobiscie nie mam nic do Fify i uważam ją za naprawdę dobrą piłke kopaną, aczkolwiek sentyment do Pro Evo z czasów PS2 wciąż we mnie drżemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w ISS'a od czasów ps1 i rzeczywiście jeśli wróci grywalność chociażby z PS2 to biorę w ciemno. Sporo czasu mają na dopracowanie tytułu, w końcu nie puścili bubla pod tytułem 2014, lekko podrasowanego na ps4, to możemy liczyć na konkret 2015!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawialbym sie tak bardzo :) ja tak zrobilem jak zobaczylem 2014, zamowilem preorder a co bylo po premierze kazdy wie. Najgorzej zainwestowane 200zl w 2013 r. moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w ISS'a od czasów ps1 i rzeczywiście jeśli wróci grywalność chociażby z PS2 to biorę w ciemno. Sporo czasu mają na dopracowanie tytułu, w końcu nie puścili bubla pod tytułem 2014, lekko podrasowanego na ps4, to możemy liczyć na konkret 2015!?

Przecież PES 2014 to największy niewypał w historii konami. Ta gra jest pod każdym względem fatalna...  Przykro to pisać, ale podobnie jak ktoś wyżej napisał to najgorzej wydane 200 zł w poprzednim roku. Gra skopana doszczętnie w każdym aspekcie. W tym roku już będę mądrzejszy i kota w worku nie kupię. Mocno kibicuję konami ale wersja 2014 to już dno więc kto wie. Gorzej już chyba nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadzam sie chciałem kupic 14 na ps3 ale było w plusie wiec pobrałem i rozegrałem mecz z bratem po paru meczach wróciliśmy do fify  bo pes 14 to DNO straszne

Byłem wielkim fanem od pesa i od psx łupałem we szystkie czesci az do 13 w 14 nie zagram juz... mam wielkie oczekiwania na 15 na ps4 czekam z niecierpliwoscia :)

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wszczynać fanboyowskich warów

Ale Fifa ma monopol na TOP1 tylko i wyłącznie z jednej prostej przyczyny

FUT

Dziękuje

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak jak ktoś jest under 15 to tylko fifa ..... pes 14 po patchu jest zbyt wymagającą gra dla dzieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tak jak ktoś jest under 15 to tylko fifa ..... pes 14 po patchu jest zbyt wymagającą gra dla dzieci :)

Mam 28 lat i dla mnie fifa jest lepsza... PES6 - niedoscigniony wzor symulacji pilki noznej na konsole/PC, to byla ostatnia dobra gra od KONAMI niestety. Gralem we wszystkie czesci ale od 13 postanowilem przerzucic sie na Fife niestety i nie zaluje widzac, co sie wyprawialo z PES'em w ostatnich latach.

Gram w pilke kopana na roznych platformach od 96 roku poprzez fify, ISS'y i PES'y i cos tam wiem o tym, jak to wyglada.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac mało wiesz:)  ,albo jesteś mało wymagającym graczem :) Pes 6 to była słaba gra ze strzałami 10m nad poprzeczką z 5 metrów, lamami itd.Długo by wymieniać..... Pes 5 był zdecydowanie lepszy,ale o gustach się nie dyskutuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac mało wiesz:)  ,albo jesteś mało wymagającym graczem :) Pes 6 to była słaba gra ze strzałami 10m nad poprzeczką z 5 metrów, lamami itd.Długo by wymieniać..... Pes 5 był zdecydowanie lepszy,ale o gustach się nie dyskutuje :)

 

OK... ;) nie wiem czemu, ale rozsmieszyl mnie Twoj post ;) wojen w internecie nie zamierzam prowadzic, wiec pozdrowie serdecznie i na tym skoncze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wrzuce swoje... Nie należę do gowniarzy i nie mam zamiaru dyskutować nad wyzszoscią fify nad pes. Co niektórzy z tego forum w pieluchy srali kiedy ja grałem w sensible soccer pierwszą genialna gre pilkarska, potem były fifa 98, 99. Pesy 3, 5 i 6 . Pes 6 był cudowny. Potem era championship managera i football managera. Fantastyczne gry ale zabijaly życie prywatne i naukę. A teraz praktycznie od fify 12 ea praktycznie nie ma konkurencji a szkoda. przydałby się powiew czegoś konkurencyjnego. Fifa 14 jest grą świetna, oby pes 2015 jej chociaż dorownal. Czekam z utęsknieniem :-) pzdr

Edytowane przez evo666
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są różne gusta:) Ja miałem fife 14 na PS4 i zagrałem kilka spotkań i wróciłem do pesa 14 ,który jest o 2 klasy moim zdaniem lepszy po patchu.To samo było z 13 ,która moim zdaniem miażdżyła fife.

Tym ,którym nie przeszkadzają licenjce i ubogość trybów myślę że wolą pesa bo jest lepszy :) Ja w fife grać nie moge bo nie mam radości z bramek zdobywanych w ten sam sposób.W pesie 14 po patchu nie wchodza już trójkąty grane na pałe i dzięki temu ,fenomenalnej gdzie ciałem czyni tą gre naprawde numerem 1 !!! Myślę że pes 15 ,który wyjdzie w 1080 P ,zostaną poprawione błedy z 14 (głównie sędziowie teraz) to ta gra zmiecie fife z powierzchni ziemii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes sie skończył na "6" co roku zaopatrywalem sie w kolejny egzemplarz gry na ps3 i po paru dniach gra ladowala na alledrogo! Sorry ale pes sie skończył! Każdy normalny gracz ci to powie a jak w fifie padają takie same bramki według ciebie to współczuje.. Chyba ze grasz w edycje z 2000r to przyznam ci racje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fifa skonczyła sie w 2000r dopoki nie zagrałem po raz pierwszy w kopankę konami....Każde dziecko mi powie że fifa jest lepsza bo ma ładniejsze manu i licencje.Mi tego do szczęścia nie potrzeba :) Pes zjada fife na sniadanie chyba że lubisz gry zręcznościowe i kazdy gol padający tak samo Cie zadawala ,wtedy wybierasz Fifę.... Proste.... Czekamy na pierwsze info odnośnie nowej części.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako do mnie piszesz? Fifa dla Ciebie się skończyła w 2000!? LoL w tych latach rządził stary dobry ISS potem PES a fifa zaczęła się dopiero od wersji 09/10 oczywiście na konsole wtedy next gen. Każdy kto się chodź troszkę zna na piłce ma podobne zdanie! Jak bawiło cię granie w fife do 2000r zamiast ISSa to nie mamy o czym dyskutować! Jakoś wtedy grafika i inne bajerki były na korzyść fify, za to gameplay z issa miażdżyl wszystko i nie przeszkadzało to ze piłkarze byli kwadratowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co roku to samo pes zjada fife itp konami wkoncu sie ogarnelo a od pes2008 nawet on-linie nie potrafią ogarnać,zresztą wystarczy zerknać w tematy gier na forum,a argument bramki padają tak samo,zgodzę się padają  z nogi lub z głowki i mam nadzieję,że to się nie zmieni :) chyba że komuś brakuje strzałów jak w Goal 3-banan albo rybka.

Edytowane przez Siudak83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do 2001 roku nie wiedziałem ze istnieje cos innego niz piłka od EA .... Na szcżęscie nie znam się na piłce bo co by było jakbym sieznał i musiał bym sie meczyć grając w fife :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×