Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Lons, wszystko spoko, widzę jak to próbujesz uzasadniać, sam tak robiłem razem z Tobą :). Nie zamierzam się kłócić, ani wdawać w długie dyskusje co jak być powinno, jak było itp itd. Szkoda czasu. Konami wykorzystało absolutnie wszystkie kupony jakie im zostały po latach świetności PESa. jechali na tym całą poprzednią generację. Od legendarnego już 2008 (:D), które miało być masakratorem i pozamiatać wszystko, no bo przecież poprzedni PES na PS2 był rzeźnikiem, więc na nową generację musi być next-rzeźnikiem, kupowałem co roku PESa czekając aż w końcu będzie to to na co liczyłem na samym początku, jak już miałem nowiutkie PS3 i czekałem ponad pół roku na premierę PES 2008. Kupowałem, kupowałem, zagrywałem się ostro, w niektóre części mniej ostro, ale zawsze coś było nie tak. Zawsze coś naprawili, coś popsuli, zawsze miał być powrót króla a było wykłócanie się z fifokami co lepsze a co nie. Wcześniej tego nie było bo PES był bezdyskusyjnie lepszy. 

 

Teraz jest nowa generacja. 7 lat później powtórka z rozrywki :). Konami uderza z PESem na next-gena. Bardzo bym chciał żeby pozamiatali, żebym wolał tego PESa od Fify i żeby w końcu był grą zajebistą jak dawniej. Tylko NIE MA SZANS że go kupię w ciemno. Demo to będzie tak albo nie. Żadne opinie w necie, żadne obiecanki co będzie lepsze w pełnej wersji a co nie. Demo = decyzja. A jeśli będzie lipa, to w ciemno kupię Fifę. Tak jak pisałem, Konami już kompletnie straciło moje zaufanie. Teraz liczą się tylko konkrety. Więc nawet nie zamierzam śledzić tematu do czasu dema (przypadkiem dziś wlazłem po raz pierwszy). Nie ma to sensu dla mnie :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo :) Teraz liczą się konkrety. Zagram w demo i ocenię. Jeżeli znów będzie lipa to sprzedam PS4 bo tylko się kurzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo :) Teraz liczą się konkrety. Zagram w demo i ocenię. Jeżeli znów będzie lipa to sprzedam PS4 bo tylko się kurzy ;)

 

albo

 

sprawdź fifę :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo :) Teraz liczą się konkrety. Zagram w demo i ocenię. Jeżeli znów będzie lipa to sprzedam PS4 bo tylko się kurzy ;)

Kupić PS4 i czekać tyle czasu na PESa? Dziwne. :)

Ja zagrałem w PESa 2014 z Plusa i nie powiem grało się całkiem dobrze w Ligę mistrzów (chociaż czasem zdawało mi się że sprint decyduje o wyniku). Jak bym może więcej pograł to bym się przyzwyczaił i by mi się lepiej grało. Teraz zobaczymy jak będzie. Fifie biorę na premierę dla Ultimate Team. Jak PES będzie dobry to na święta może i jego kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BYle nie było gówien typu trójkąty , sprinty czy przepotężne lamy i wrzutki  no i te kropki przy wolnych i będzie ok.

Na filmikach podoba mi się tempo rozgrywki i fizyka piłki oby nie kombionowali za bardzo.

Edytowane przez Aki1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale ktoś się orientuje czy w PES15 będzie Bundesliga? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo EA ma licencje na wyłączność więc raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na gameplaye z fify i ja wole ogrywac demo pesa przez 2 miesiacy niz kupić ten syf od EA :) Przeciez ta gra sie nie zmienia wcale..... Podania na 30-40m na dobieg co do centymetra.... Słabiutko moim zdaniem to wygląda.Niektórym jednak licencje wystARCZĄ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mateo:

Na 100 % nie będzie bundesligi. Ale to nie problem ludzie później robią cuda i jest wszytko co tylko chcesz ale nie wiem czy ci pasuje takie coś. po prostu do pół roku po premierze wszystkie ligi będą jakie tylko sobie zarzyczysz. Licencje to akurat najmniejszy problem tej kopanki dla mnie przynajmniej bo wiem że je będę miał po czasie. Po prostu nie będziesz ich miał na premierę a trochę później.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie jak biegnie czarny lewa flanka w fifie .To jest parodia piłki noznej.Maja licencje ,swietną grafike i oprawe ,ale sama rozgrywka to dla mnie katastrofa :)

W pesie wyglada to naprawde bardzo obiecująco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drako

No nie powiedziałbym, czy na wyłączonej asyście tak to wygląda... I co ma gorsza animacja biegu, do gameplayu? Jak Fifa miała animacje to PESowcy cisneli tych od Fify, że to ich jedyny argument, widzę, że tonący brzytwy się chwyta i role się odwróciły.

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada to tak samo jak pes 2013 na ps4 i zagraliem kilka spotkan i oddałem bez zalu i na pewno w to coś nie zagram bo ja wymagam troche wiecej niż ładnej oprawy i licencji ,które dla mnie sa mało ważne...

W pesie widać że graja wszyscy defaultowo na 3 kreskach pewnie i te podania sa naprawde mało dokładne jak sie źle wychyli analog i to mnie bardzo cieszy :) Z niecierpliwością czekam na kolejne gameplaye żeby zobaczyć strzały i jak broni np GK itp.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada to tak samo jak pes 2013 na ps4 i zagraliem kilka spotkan i oddałem bez zalu i na pewno w to coś nie zagram bo ja wymagam troche wiecej niż ładnej oprawy i licencji ,które dla mnie sa mało ważne...

W pesie widać że graja wszyscy defaultowo na 3 kreskach pewnie i te podania sa naprawde mało dokładne jak sie źle wychyli analog i to mnie bardzo cieszy :) Z niecierpliwością czekam na kolejne gameplaye żeby zobaczyć strzały i jak broni np GK itp.....

Od kiedy PES2013 wyszedł na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy PES2013 wyszedł na PS4?

Oczywiscie miałem na mysli fife 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz i trochę racji, że tak to wygląda, jednak nie wiemy kto i na jakich ustawieniach gra. Wiem, że oceniałem w taki sposób Fifę 14, do czasu aż poważnie nie zacząłem zagłębiać się w gameplay, wyłączając przy tym asysty i szczerze to PES nigdy nie był tak wymagający jak Fifa na takich ustawieniach. Na filmikach podania na dobieg górą są za dokładne, ale oni muszą grać na asystach i tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może masz i trochę racji, że tak to wygląda, jednak nie wiemy kto i na jakich ustawieniach gra. Wiem, że oceniałem w taki sposób Fifę 14, do czasu aż poważnie nie zacząłem zagłębiać się w gameplay, wyłączając przy tym asysty i szczerze to PES nigdy nie był tak wymagający jak Fifa na takich ustawieniach. Na filmikach podania na dobieg górą są za dokładne, ale oni muszą grać na asystach i tak to wygląda.

No i to jest własnie beznadziejne że ktoś może grac na asystach i podają mu celnie w 100% a jak ktoś chce miec niezłą zabawe to musi je wyłączyc i gdzie tu sens i logika.

 

co do Pes2015 to jak dla mnie narazie po tym co widze zapowiada się przyzwoita częśc ale czy Powrót Króla wątpię, to będzie dobra gra ale po tylu błędach w pes2014 nie wydaję mi się żeby ogarneli to wszystko na cycuś glancuś, jedno jest pewne możeby się spodziewac dużo lepszej gry niż PES2014.

 

ciekawe czy okaże się tak dobry że zakupię PS4 czy poczekam do pes2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu widać, że strzały mają jakąś moc. Ogólnie całkiem pozytywnie to wygląda :)

 

 

EDIT: Obejrzałem filmik powyżej od Lonsa - to wygląda naprawdę obiecująco :) Strzały, tempo gry, zwrotność grajków  :thumbsup:  Trzeba samemu zagrać, żeby zobaczyć jak ze zmianą zawodników.

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem wygląda. Zobaczymy czy w listopadzie będzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplaye wygladaja spoko ALE.. rok temu bylo podobnie, jak nie lepiej. I co? Wszyscy wiedza.. Tu nawet ogranie dema nic nie da, trzeba czekac na premiere i opinie ludzi, czy sa lamerskie zagrania i czy dziala online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jest obiecujaco. przyczepie sie tylko do momentu gdy bramkarz wybija pilke, jest ujecie zza plecow. stoi on jakby nieco w powietrzu.. mogliby to poprawić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten filmik. To jest to. Czuje jak mi rośnie :)

Miałem to wklejać ale mnie uprzedziłeś. Na tym gameplayu rzeczywiście to dobrze wygląda ale jak ktoś napisał niema się czym podniecać bo 2014 tez sie wszyscy zachwycali. Coś co mi się od razu rzuciło w oczy to to że chyba wróciła fizyka piłki z 2013 co by było krokiem milowym do przodu. Co tez sie rzuciło w oczy na minus to to że chyba zrezygnowali z tych rozpalających serc. Po roku? To w takim razie po co oni to implementowali? A i widać niema już kropeczek przy wolnych chyba że ktoś to wyłączył w opcjach. No wyszedł im ten gameplay na tym filmiku nie powiem. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oceny ludzi grających na gamescome bardzo pozytwne.

Super strzały

Czas reakcji b. dobry

Id graczy b. dobry

Bramkarze ok

Animacja płynna

Czas samemu sprawdzić :)

Lons nie zaczynaj sie zas jarac bo ktory to juz z rzedu giniesz za pesa a pozniej placzesz i jeczysz jak to jednak sie pomyliles. Poczytaj nasze gadki z zeszlego roku i poprzednich lat chlopie bo nie wyciagasz wnioskow. Zaczekajmy do premiery.pogramy, ocenimy bedziemy wiedziec wiecej.

Ja nawet po demie nie zdecyduje czy kupie pesa bo jak wiemy dema tez sie roznily od finalnej. Poza tym tryb online musi byc z 21 wieku a nie ze sredniowiecza do czego konami nas przyzwyczailo. Ja bankowo kupie f15 na premiere, a jak po paru tygodniach od premiery pesa okaze sie ze jest ok to go kupie.

Edytowane przez UniteD
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×