Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

tak, to stare nagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis miał byc nowy oficjalny ale cos nie widac go nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno...

7lhkRne.jpg

Nie podobno a raczej na pewno. Gamescom to zawsze była impreza gdzie pesa było masa. Nie było już żadnych śmiesznych emarg tylko wszystko lądowało w sieci własnie po tej imprezie. Tylko z czego tu sie cieszyć skoro ludzie co już grali mówią że to w zasadzie podrasowana 14 czyli coś co miało wyjść rok temu. Jeśli tak jest w rzeczywistości to ci idioci z konami zostaną zjedzeni i rozjechani walcem przez brać konsolową. Każdy normalny człowiek przestał im już w cokolwiek wierzyć a katastrofa poprzedniego roku(na premiere kazdy wie co się działo żeby ten syf załatac i jako tako to chodziło) tak zraziła już ludzi że nikt normalny nie wyłoży swojej floty przed ograniem dem, poczytanie mnóstwa recenzji i dopiero po miesiącu jak się okaże ten pes dobry to z drugiej reki to kupi. Tak czy siak konami po prostu po poprzednich roku popełniło samobójstwo a jeśli jeszcze do tego dodać że chodzą słuchy że ten pes może się nawet w listopadzie ukazać(pieprzenie że wydają go wtedy kiedy będą mieli pewność że jest gotowy)to w zasadzie jest gwóźdź do trumny. Jeszcze jak śmieszna fifa wjedzie ze swoim walcem w postaci marketingu na początku września to z pesa zostaną tylko strzępy. Ludzie będa tak wygłodniali nowej piłki konsolowej a że sprzedaję się byle gó.. to polecą po piłke elektroników a nie będą czekać do listopada aż w konami ktoś zlituje się to rzucić na półki. Śmieszy mnie że ludzie jeszcze wierzą w odrodzenie tej serii po części z tego roku która po prostu sama siebie zdewastowała. Dawnego Pesa juz niema i wie to dobrze konami które na siłę chce się upodobnić do casualowej fify żeby cokolwiek zarobić. Tylko co z tego skoro mając podróbkę do wyboru masa będzie wolała wybrać fifę czyli oryginał. Straszne czasy nastały dla fana kosolowych piłek nożnych. Oby 2 to syf niesamowity gdzie coraz mniej zależy od gracza. Fifa ze swoimi buldożerami gotówki niema się o co martwić co pięknie pokazują kolejne części gdzie nic się nie dzieje jakieś trzęsące słupki, śmieszne emocje już widać że na tym się będzie opierać cały marketing w tym roku. O ile los elektroników mnie nie obchodzi wogule bo nigdy w życiu bym nawet 50 zł nie zapłacił za to co serwują nazywając to piłka nożną o tyle los konami mnie po ludzku martwi bo się szanowało tą serię za czasy ps2 gdzie to był gigant który jak równy z równym stawał w szranki z innymi gatunkami do gry roku. Niestety te czasy już bezpowrotnie minęły po poprzednim roku Pes ma przesrane na całego. Ostatnia cześć się sprzedała ponoć najgorzej(co akurat dobrze świadczy o graczach tej marki) ale tragiczne jest to dla konami bo nikt już samodzielnie normalnie myślący nie kupi tego na premierę nawet jak się okaże ta gra gigantem(a niema na to żadnych szans) Ciężki los przed konami. Gdyby nie MGS to zaryzykuję że już dawno by tej firmy nie było na rynku. Teraz to takie dogorywanie. Z roku na rok powinno być tylko gorzej bo piłka od konami nawet jak będzie lepsza to nigdy nie sprzeda się lepiej od fify która z roku na rok bije rekordy sprzedaży dlatego tez nie dziwi że w temacie fify się nic nie dzieje. Po co coś zmieniać skoro można to opchnąć w hurtowych ilościach za rok. Zazdroszczę elektronikom marketingu taki chłam cisnąć w takich ilościach co roku to naprawdę należy się szacunek(pisze to bez sarkazmu). A biedne konami musi się upadabniać bo po prostu zniknie z mapy piłek nożnych co oczywiście wogule nie służy tej serii. Tragiczny los. Na zagranicznych forach fani pesa wklejają piękny obrazek obrazujący życie fana pesa dla mnie majstersztyk :) Ten biedny król już tak długo idzie że dziadzina sama w końcu umrze z tego dochodzenia i tak co roku( no 2013 złamało tą legendę bo to naprawdę był świetny pes choć sztywny)

http://oi27.tinypic.com/23jrc09.jpg

 

Taki to los nas graczy fanów piłek nożnych konsolowych. 2 słabe gry które się biją między sobą aby zostać średnią grą. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy do premiery, będziemy mądrzejsi.

Czekamy czekamy. Niestety po tych wszystkich latach (prócz 2013) nie napawa to żadnym optymizmem dlatego dziwi mnie dlaczego ludzie wierzą w nagłe odrodzenie się tej prawie martwej serii. Że wychodzi na nowe konsole to tu mam upatrywać nadziei ? Niestety wychodzi tez na ps3 i xboxa także to żadna nexgenowość nie będzie. Żadna gra która stoi w rozkroku miedzy generacjami nie zwiastuje niczego świeżego i nowego. Na razie 2015 nie dała mi ani jednej małej nadziei że to się zmieni. Oczywiście Adam odpowiedzialny za kontakty z fanami pieprzy na tweeterze te komunały co roku jak to nam czapki spadna z głów ale o 2014 tez pieprzył te głupoty. Oto nowa porcja:

 

Hi all,

So Gamescom is upon us. Every year I used to pop on here, even before I joined Konami, and gave some heads up on what's coming at the show, and that propelled me to pop on here and post some bits.

I won't go too far, as I've read from people 'it's my job to hype', which is fair - but I did want to at least pop on here and thanks those who are still with us despite having very little go off. The event at Old Trafford was ages ago, and still you know nothing. Well, you'll have plenty to go off once Gamescom kicks off.

I certainly won't be able to hide from anything, you'll have user videos and impression after all. But I do want to say during this silence we've been extremely busy working 24/7 (OK more like 12/7). The game has changed dramatically since the last playtest. So those French playtests are already well out of date, no matter how positive. 

I'm really excited to see what everything thinks after Gamescom, as the brilliant shooting and keepers is only a small part of the awesome change. I tell you, as an ancient PES fan, even seeing certain motions looking different based on stats is something that excites me. Remember WE 10 when you had dribbling over 90 and that 90 degree turn was unique in motion? Yeh, tonnes of that.

I feel really good. Really happy. And in all honesty if I am very happy, I truly believe everyone who loved PES back in the day will be too. While I should perhaps say it was a given, the first game we've produced on new generation is breathtaking. I always believed we would make a great product this year, but when I play the game and see how far we've come, even I'm surprised.

I know you all will be too. And sure, it's my job to hype, but it won't be long until you see these words aren't just from a brand manager, but someone like you who longed for those PS2 days to return.

See you on the other side.

Thanks,

Adam

 

 

I tak co roku grzeją grzeją i jak co roku pewnie przegrzeją. Później premiera i balon z takim hukiem znowu pęka że tylko się płakać chce. Gdyby gra była genialna to by nic nie pieprzyli tylko to wydali i wszystkim by czapki z głów pospadali a jedyne co sie słyszy od graczy co już grali że to dopakowana 2014 co by było zwykłym skandalem gdyby się okazało prawdą.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up A czego spodziewać się po 15 jak nie poprawionej 14? Oczywiste było to dla mnie i wcale mnie to nie martwi. Gorzej jakby próbowali od nowa tworzyć. Najważniejszą kwestią jest czy dopracują gre w rok czy jak na ps3 w 5 lat. A dodam że sam gamplaye to też jeszcze nie gwarantuje sukcesu. Trzeba to jeszcze otoczyć jakimiś trybami i ladnie opakować. Na dzisiaj nie ma co się napalać, trzeba czekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up A czego spodziewać się po 15 jak nie poprawionej 14? Oczywiste było to dla mnie i wcale mnie to nie martwi. Gorzej jakby próbowali od nowa tworzyć. Najważniejszą kwestią jest czy dopracują gre w rok czy jak na ps3 w 5 lat. A dodam że sam gamplaye to też jeszcze nie gwarantuje sukcesu. Trzeba to jeszcze otoczyć jakimiś trybami i ladnie opakować. Na dzisiaj nie ma co się napalać, trzeba czekać

Dla mnie liczy się tylko to co jest na boisku. Kibiców mogę mieć nawet z dykty psx. Nie obchodzi mnie co się dzieje na powtórkach w repleyjach i innych głupotach. Tryby po prostu takie jak zawsze i styknie. Liczy sie to co na boisku na którym po 2014 jest straszna bieda. Także to nie może być dopakowana 14 bo w zasadzie jest po nich bo nikt normalny tego nie kupi z kosmetycznymi zmianami a musza to sprzedać żeby istnieć. Do tego już buldożer marketingowy z pod znaku EA ruszył, na co czeka konami to nie mam pojęcia chyba chcą rzeczywiście zniknąć. Dziś EA już wypuściło dla swoich casuali 2 filmiki ze stadionami z premier league wszystkie a drugi filmik to goal line oczywiście dzieci fify w komentarzach już moczą spodnie pod siebie jakby to cokolwiek miało zmienić w tym tej ich miernej gierce ale nie to jest ważne. EA już po prostu buduje świadomość i wtedy sprzedaż jest jaka jest czyli cały rok w pierwszej 10 wielkiej brytanii. A konami jak to konami myśli że samo się sprzeda. Oni po poprzednim blamażu powinni codziennie o jakiś nowych nowinkach nawijać. Niestety jest tak jak mówiłem to w zasadzie dopakowana 2014 także niema się co dziwić że nie mają co nawet pokazać. Ale co tam chcą być w grobie to na razie ich marketing jest idealny żeby się tam znaleźć. Niech jeszcze znowu dają 83 dema z których będą się tłumaczyć że to niepełna wersja. Jeśli oni chcą zaskoczyć sprzedażą to na wrzesień powinno być zrobione jedno demo w zasadzie z pełnej wersji gry i absolutnie wypuszczone dobre 2 tygodnie przed demem fify jeśli chcą wogule odrabiać straty. Dobrze że za chwile gamescom wtedy po targach będzie można śmiało już powiedzieć czy mamy umalowanego trupa czy ta seria będzie przynajmniej średnia z tendencją zwyżkową. Na razie marketingowo to jest samobójstwo. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vincent- już napisałem w dziale PES 2014 co myślę. Nie jestem dzieckiem, ale dzisiaj EA prawie mnie kupiło. 20 stadionów, przyśpiewki, skany piłkarzy, do tego Kasabian... mam ciary kiedy to piszę i w tle leci Stevie. To co czuję wiedzą zapaleńcy kochający Premier League. Pierwszy raz nie mogę się doczekać Fify, pierwszy raz od ponad 10 lat. Kupię ją na leciwą PS3, bo to i tak dla mnie będzie nowum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vincent- już napisałem w dziale PES 2014 co myślę. Nie jestem dzieckiem, ale dzisiaj EA prawie mnie kupiło. 20 stadionów, przyśpiewki, skany piłkarzy, do tego Kasabian... mam ciary kiedy to piszę i w tle leci Stevie. To co czuję wiedzą zapaleńcy kochający Premier League. Pierwszy raz nie mogę się doczekać Fify, pierwszy raz od ponad 10 lat. Kupię ją na leciwą PS3, bo to i tak dla mnie będzie nowum.

No ok czy ja komuś bronię kupić tą grę. Co mogę powiedzieć może tylko tyle dobrej gry życzę. Dla mnie to co serwuje EA jest nie do przyjęcia dla mnie. Proste. A napisałem o dzieciach bo niektóre komentarze własnie na to wskazywały jak pokazali filmik z goal line gdzie tylko same wpisy "Awesome" "this is great" "must have" no jeśli po takim filmiku gdzie to nic nie wnosi do grywalności jest taki napad moczu w spodniach to to po prostu musza być dzieci bo normalny człowiek się tak nie zachowuje widząc nic niewnoszącą do gameplayu  pierdołę. W żadnym wypadku nie odnoś tego do siebie bo akurat Tobie może pasić bardziej fifa od pesa i to w grywalności i to rozumiem. To normalne przecież że ktoś woli jedną grę a ktoś inną. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże facet... ale z Ciebie malkontent. Skoncz juz to swoje czarnowidzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie jest takie, jeśli w 2015 bedziemy miec pełną swobodę podrasowaną grafę i podrasowany klimat meczu do tego zero opóznienia w reakcji grajków i więcej trybów online to będę zadowolony.

 

Choc nie zaprzeczę że byłbym mile zaskoczony jak by mi szczęka opadła po odpalenia Dema , wiem wiem prędzej świnie zaczną latac. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo pes14 takie wlasnie było,grało sie ekstra a na premierę całkiem inna gra,w ktora dopiero mozna było pograć normalnie po pól roku od premiery.gram w fife bo nie mam wyboru i czekam na PESa jaki by nie był.

Po tyg,moze dwóch w Fifie zapomina sie o tych super nowościach jak emocje piłkarzy ,stadiony i inne pierdoły i zostaje sama rozgrywka a dla mnie nic w niej nie mam,wszystko z automatu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże facet... ale z Ciebie malkontent. Skoncz juz to swoje czarnowidzenie.

Haha to nie czarnowidztwo tylko opis rzeczywistości w jakiej znalazł sie PES. Wejdź nie wiem w temat The last of us i zobacz co pisze o tej ekipie i grze np. to skończysz pieprzyć że wszędzie widzę czarnowidztwo. To że ty lubisz sobie lukrować świat i okłamywać sam siebie to nie moja broszka. Z Pesem jest źle na chwilę obecną i tyle a ktoś kto tego nie widzi to znaczy że się okłamuje. Będzie lepiej to o tym wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt szybko rwiesz sie do ocen. W pesa dalem rade pograc tydzien i dalem sobie z tym spokoj. Konami nie podolalo. Jestem jednak juz do tego przyzwyczajony bo nie daja rady od poczatkow ps3. Dlatego spokojnie czekam na kolejna wersje. Albo bedzie lepiej albo tak samo. Po co tu sie uzalac? Niczego nie lukruje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz kolego.Dałem sobie spokoj z pesem w 2008 roku po tej pierwszej tragicznej części.Od tamtej pory kupowałem i sprzedawałem chyba 3czy 4 razy konsole i jedną grę...Pesa.... Przy 2013 zatrzymałem się na okrągły rok :) Grałem w to bardzo duzo i grało się zajebiscie!!! Oczywiscie trójkąty czy ten zwalony body balance zawodników że silniejszy wdeptywał mniejszego w  ziemię,ale ta gra dawała radę..... Pes 14 to porazka od początku i potem chwilowo się grało w to naprawde świetnie do momentu kolejnej łatki... Teraz ta gra to straszne dno.

Kupiłem ps4 na premiere i lezy i czeka na nowego pesa:) Fife dostałem w gratisie i mówiac szczerze zagrałem w nia kilkanascie spotkań i sprzedałem za pare funtów :) Pozdrawiam fanów fify...nie wiem jak wy w to możecie grać :biggrin: Juz tak słąby pes14 przyciąga mnie bardziej chyba :biggrin:

Co do 15stki to czekamy na gameplaye i będziemy widzieć jak to wygląda.Po tych pierwszych jakie widzieliśmy od razu mówie ze martwią mnie bardzo dokłądne podania na dobieg....

 

Co do fify po zobaczeniu tego https://www.youtube.com/watch?v=gd8wMiprxKM#t=20  może i się skuczę na fife w tym roku jeżeli pes nie sprosta zadaniu :) Wygląda to naprawdę obiecująco ...

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ale bedzie teraz dziwnie po tych miesiącach grania w Fife,znowu odpalić Pro Evo

Ma ktos jakies info kiedy bedzie Demo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ale bedzie teraz dziwnie po tych miesiącach grania w Fife,znowu odpalić Pro Evo

Ma ktos jakies info kiedy bedzie Demo?

Niema info ale tak jak zawsze w połowie września choć nie wiem jak będzie w tym roku bo na pytanie kiedy się ukarze pes odpowiedzieli że wtedy kiedy będą pewni że będzie gotowy chodziły nawet takie słuchy  że w takim razie może być to październik/listopad w co osobiście niewierze chyba że rzeczywiście chcą zniknąć z rynku. Co do drako pes 2013 mam to samo nie pozwolę obrażać tej edycji to naprawdę był świetny pes z paroma mankamentami które miedzy innymi wymienił. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami zrobiło jeden wielki błąd, że wydało wersje 2014 na ps3. Strzał w stopę. Była to wersja beta wrzucona na siłę na starą generację. Ale na ps4 może być tylko lepiej. Większą moc w końcu dźwignię nowy silnik. To że przełożyli wydanie tylko lepiej. Wyciągnęli wnioski i wolą grę dopracować. Wiadomo stracą bo fifa będzie już na rynku, ale może to świadczyć o tym że konami rezygnuje z walki z ea, i chce iść swoją drogą skupiając się nie na tym aby trafic z rozgrywka. Kto pamięta na psx pierwsze 2 części, ten pamięta pewnie jaką różnica była w gamplayu miedzy nimi a fifa. Teraz już tak nie jest i nie będzie. Oczywiście dla wielu tutaj różnica nadal jest taka sama. Ale wierzcie dla znakomitej większości już tak nie jest, nie czują. Po swoim przykładzie gry w nba od ea wiem to. Grałem z kumplami i było super, a że była jakis kosz od 2k. Bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było by super gdy by na nowej genercji konsol znowu rządziła piłka od konami jak to było na PS2.

Ale musimy poczekać i wierzyć ze im pozniej wyjdzie nowy PES tym lepiej :)

Ludzie przyzwyczaili sie do braku licencji,wiec jesli rozgrywka bedzie taka jak powinna to nikt nie bedzie narzekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lamerskie pytanie - czy wiadomo już czy na PS4 będzie można grać online tak samo jak na PS3 2vs2? Na FIFA 14 na PS4 nie można było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz kolego.Dałem sobie spokoj z pesem w 2008 roku po tej pierwszej tragicznej części.Od tamtej pory kupowałem i sprzedawałem chyba 3czy 4 razy konsole i jedną grę...Pesa.... Przy 2013 zatrzymałem się na okrągły rok :) Grałem w to bardzo duzo i grało się zajebiscie!!! Oczywiscie trójkąty czy ten zwalony body balance zawodników że silniejszy wdeptywał mniejszego w  ziemię,ale ta gra dawała radę..... Pes 14 to porazka od początku i potem chwilowo się grało w to naprawde świetnie do momentu kolejnej łatki... Teraz ta gra to straszne dno.

Kupiłem ps4 na premiere i lezy i czeka na nowego pesa:) Fife dostałem w gratisie i mówiac szczerze zagrałem w nia kilkanascie spotkań i sprzedałem za pare funtów :) Pozdrawiam fanów fify...nie wiem jak wy w to możecie grać :biggrin: Juz tak słąby pes14 przyciąga mnie bardziej chyba :biggrin:

Co do 15stki to czekamy na gameplaye i będziemy widzieć jak to wygląda.Po tych pierwszych jakie widzieliśmy od razu mówie ze martwią mnie bardzo dokłądne podania na dobieg....

 

Co do fify po zobaczeniu tego https://www.youtube.com/watch?v=gd8wMiprxKM#t=20  może i się skuczę na fife w tym roku jeżeli pes nie sprosta zadaniu :) Wygląda to naprawdę obiecująco ...

jak cię jara angielska liga to se kup fife oni zabulili dużo siana angolom to mają pełną licencje, ja podobnie jak ty miałem doczynienia z Fifa 14 na ps4 i również uważam że nie da się w to grać, i że Pes14 jest o niebo lepszy, wogóle to uważam że Pes jest tak z 2 edycje przed fifą, tam panowie dopiero odkryli żeby odkleić piłkę od nogi zawodnika itd itd ... mnie nie jara odwzorowanie stadionów, fryzur, czy zarostu ... liczy się grywalność, animacje, pes14 momentami wyglądał jak mecz tv, za to tę gierkę strasznie cenię. 

 

p.s ... w fifie 14 zawodnicy mają za małe głowy są skopane proporcje również zawodników do staionów są za duzi!, przebiegnięcie w fifie całego boiska Messim z piłką 22 sekundy, w Pesie 28 sek ... nie wiem jak powinno być naprawdę ale jak są więksi zawodnicy to jest mniej miejsca, mniej pól, mniej kombinacji, szybkie kontry, słabe rozgrywanie piłki, itd itd ...  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×