Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi proszę jak wygląda tryb MyClub. Z tego co wiem to ciężko o czarną piłkę bo zawsze jak się losuje piłka będzie tego koloru co 6 piłka w kolejności to już wiem. Ale jak to wygląda z tymi dywizjami i z zawodnikami a mianowicie czy Ci zawodnicy starzeją się, czy skill im rośnie lub opada w zależności od rozegranych meczy itd czy skill będzie zawsze taki sam? Zagrałem 6 meczy na dwudniowej wersji darmowej PS+ ale nie szło pograć lokatorzy w domu urzywają internetu, a on niezbyt dobry i lipa muszę czekać na moment aż sam wynajmę mieszkanie i założę swój internet, z wersji 1 day wylosowałem M.Reus. Myślę za za jakiś miesiąc czy dwa w końcu popykam online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie Master ligę?

Dziwna to gra bo grając Queens Park Rangers z Liverpool wygrana 3-0 z MAN UTD 4-0 Chelsea 2-0 Man City 5-1

Ale z Boltonem, Leicester czy Newcastle jestem spychany do obrony, ich napastnicy często mijają moich obrońców jak tyczki i walczę max o remisy.

Jakaś tak troszkę na odwrót? Skrypty są w singlu?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie Master ligę?

Dziwna to gra bo grając Queens Park Rangers z Liverpool wygrana 3-0 z MAN UTD 4-0 Chelsea 2-0 Man City 5-1

Ale z Boltonem, Leicester czy Newcastle jestem spychany do obrony, ich napastnicy często mijają moich obrońców jak tyczki i walczę max o remisy.

Jakaś tak troszkę na odwrót? Skrypty są w singlu?

ustaw na najwyzszy poziom nie bedziesz mial tak lekko :)    ...a ja mam pytanie- czy ktos wie gdzie grac z ludzmi online zeby kuzwa nie grac z tymi patatajcami co chu.... umieja rozgrywac pilke a biora ciagle real ..? ja gram united i jak w dywizji nie moge wejsc wyzej poniewaz na 10 meczy 7 gram z realem 1-2 z barca i wygram z tego maks polowe meczy to juz mnie to zaczyna wkur.....ac :( ma ktos pomysl? nie chce brac slabszej druzyny bo jestem fanem united i chce grac ta ekipa ...ale jak widze np fana galaty,juve czy liverpoolu ktory nie ma zielonego pojecia o rozgrywaniiu pilki a bierze zryty napakowany real i od bramkarza robi 2-3 podania dluuuugie na ronaldo na szpicy to mnie kuzwa krew zalewa........ mam dosc... :( gram w lige w pes.com.pl i tam widac kto jak gra jak juz nie wezmie realu czy barcy...... tak wiec chce grac online nie z kompem ale bez tych ciolkow grajacych ronaldo...pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie, jak dam na najwyższy to będę przegrywać ze wszystkimi :D

Chodzi o to, że jeśli bym wygrywał z Boltonami a przegrywał z Chelseami to nic bym nie pisał, ale ja miażdże top teamy a przegrywam ze słabymi.

Słabe drużyny mnie cisną kiwają haha. Nie powinno być na odwrót?

Miałem nadzieję, że PES będzie wolny od skryptów ale tak chyba nie jest przynajmniej w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ustaw na najwyzszy poziom nie bedziesz mial tak lekko :)    ...a ja mam pytanie- czy ktos wie gdzie grac z ludzmi online zeby kuzwa nie grac z tymi patatajcami co chu.... umieja rozgrywac pilke a biora ciagle real ..? ja gram united i jak w dywizji nie moge wejsc wyzej poniewaz na 10 meczy 7 gram z realem 1-2 z barca i wygram z tego maks polowe meczy to juz mnie to zaczyna wkur.....ac :sad: ma ktos pomysl? nie chce brac slabszej druzyny bo jestem fanem united i chce grac ta ekipa ...ale jak widze np fana galaty,juve czy liverpoolu ktory nie ma zielonego pojecia o rozgrywaniiu pilki a bierze zryty napakowany real i od bramkarza robi 2-3 podania dluuuugie na ronaldo na szpicy to mnie kuzwa krew zalewa........ mam dosc... :sad: gram w lige w pes.com.pl i tam widac kto jak gra jak juz nie wezmie realu czy barcy...... tak wiec chce grac online nie z kompem ale bez tych ciolkow grajacych ronaldo...pomysl?

Raczej nie pograsz online z innymi drużynami niż Real&Barca.Co roku jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie janusz...co roku to samo te same grajki bez pojecia ...ktos juz rzucil haslo kiedys...zebrac podpisy-zrobic petycje o osobna lige dla tych smierdzieli co nie maja zielonego pojecia o pesie a biora real tylko po to zeby sobie pkty nabic....:( zero przyjemnosci z gry z nimi ..... co z tego ze wiele meczy da sie z nimi wygrac ale....:( ach szkoda prądu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem w week sobie coinsów z psstore za bodajże 48zł czy jakoś tak i mówię będzie na losowanie na 3 losowania 2 czarne kule czyżby przypadek?nie sądzę więc jeżeli za opłatą ma się "farta" na czarne kule to sorry winetu...w jednej E2 a druga Mertensa zapodała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem w week sobie coinsów z psstore za bodajże 48zł czy jakoś tak i mówię będzie na losowanie na 3 losowania 2 czarne kule czyżby przypadek?nie sądzę więc jeżeli za opłatą ma się "farta" na czarne kule to sorry winetu...w jednej E2 a druga Mertensa zapodała

Mi byłoby szkoda kasy .....

no wlasnie janusz...co roku to samo te same grajki bez pojecia ...ktos juz rzucil haslo kiedys...zebrac podpisy-zrobic petycje o osobna lige dla tych smierdzieli co nie maja zielonego pojecia o pesie a biora real tylko po to zeby sobie pkty nabic.... :sad: zero przyjemnosci z gry z nimi ..... co z tego ze wiele meczy da sie z nimi wygrac ale.... :sad: ach szkoda prądu

Jak pisał Vincent niech zrobią filtr siły drużyny i byłoby ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada

Gdybym ja zapytał na tym forum kogoś o coś co dotyczy gry ale zostało omówione 2 lub 3 strony wcześniej, zostałbym zbesztany przez całą społeczność forum i przez moda oczywiście. A tacy ludzie piszą sobie co chcą i nawet ostrzeżenia nie dostaną za pisanie bez sensu. Gdzie jest mod pytam się?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym ja zapytał na tym forum kogoś o coś co dotyczy gry ale zostało omówione 2 lub 3 strony wcześniej, zostałbym zbesztany przez całą społeczność forum i przez moda oczywiście. A tacy ludzie piszą sobie co chcą i nawet ostrzeżenia nie dostaną za pisanie bez sensu. Gdzie jest mod pytam się?!

 

masz pod każdym postem przycisk Raportuj, wciśnij go, zgłoś posta, mod go zauważy i po sprawie. ale oczywiście wolisz przy każdej możliwej okazji ponarzekać na modów i forum, bo przecież opresja i komuna... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie janusz...co roku to samo te same grajki bez pojecia ...ktos juz rzucil haslo kiedys...zebrac podpisy-zrobic petycje o osobna lige dla tych smierdzieli co nie maja zielonego pojecia o pesie a biora real tylko po to zeby sobie pkty nabic.... :sad: zero przyjemnosci z gry z nimi ..... co z tego ze wiele meczy da sie z nimi wygrac ale.... :sad: ach szkoda prądu

A no właśnie trzeba liczyć , że przy następnym patchu coś takiego wprowadzą, bo już się chce rzygać tymi Realami i dywizje nie ma sensu grać. 

Dobrze , że jest Liga Online na PES.COM.PL, bo inaczej rzuciłbym tym PES w ..... 

My Club to też nieporozumienie, ze względu na brak możliwości ustawienia własnej taktyki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Panowie kupiłem w week sobie coinsów z psstore za bodajże 48zł czy jakoś tak i mówię będzie na losowanie na 3 losowania 2 czarne kule czyżby przypadek?nie sądzę więc jeżeli za opłatą ma się "farta" na czarne kule to sorry winetu...w jednej E2 a druga Mertensa zapodała

 

Oj tam, oj tam, jak dla mnie strata kasy. Ja nic nie płaciłem i na 2 losowania, za 1 razem Adebayor, a w drugim losowaniu Krystyna, przypadek? ;) Raczej fart, ale i tak wolałbym ich zamienić na Ibre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo przecież opresja i komuna... ;)

 

Miałem to na końcu języka... 

Przeczytaj mój post jeszcze raz to może zrozumiesz.

Edytowane przez MateoF1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie liczyl na patch-a predzej wprowadza to w nastepnej odslonie gry !!! w 13 chyba byla mozliwosc wyboru zawdonika po sprawdzeniu kim gral ostatnie 5 meczy i to bylo git :) dla mnie gosc moze wymiatac ale jak dostane wpierdy a przeciwnik bedzie gral chelsaea,borusja,roma -co tez bywalo to ok ...bylem slabszy i luz ale jest walka,normalna gra kombinacje z obu stron ......... ale kuzwa caly mecz realem oparty przy kazdej akcji na 2-3 podaniach(bramkarz,pomocnik i napadzior ) oby pozbyc sie pilki jak najdalej na napastnika i ch...... :( szkoda slow ale niestety trzeba sie chyba juz do tego przyzwyczaic ze real barca zawsze beda wysrubowane na maksa :( pozdro cofam pytanie bo nic to nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to na końcu języka... 

Przeczytaj mój post jeszcze raz to może zrozumiesz.

 

Co tam jest do rozumienia?? Jakiś troll napisał jednowyrazowego posta w poniedziałek rano i o dziwo żaden mod go jeszcze nie zauważył (no bo przecież pierwszą rzeczą jaką wszyscy robimy na początku każdego tygodnia to szczegółowe sprawdzanie wszystkich nowych postów na forum...), a Ty przy okazji jak zwykle opisałeś jak to tu jest niesprawiedliwie i co robimy źle. Nudne to już jest. Gość dostał warna i dostanie bana jak znowu będzie trollował, odbyło by się to wcześniej i bez zbędnej gadki gdybyś zgłosił raport. Wtedy widzimy że jest zgłoszenie i się ktoś nim zajmuje, z reguły bardzo szybko....

 

Czy może jakiś głębszy przekaz się krył w twoim narzekaniu?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam jest do rozumienia?? Jakiś troll napisał jednowyrazowego posta w poniedziałek rano i o dziwo żaden mod go jeszcze nie zauważył (no bo przecież pierwszą rzeczą jaką wszyscy robimy na początku każdego tygodnia to szczegółowe sprawdzanie wszystkich nowych postów na forum...), a Ty przy okazji jak zwykle opisałeś jak to tu jest niesprawiedliwie i co robimy źle. Nudne to już jest. Gość dostał warna i dostanie bana jak znowu będzie trollował, odbyło by się to wcześniej i bez zbędnej gadki gdybyś zgłosił raport. Wtedy widzimy że jest zgłoszenie i się ktoś nim zajmuje, z reguły bardzo szybko....

 

Czy może jakiś głębszy przekaz się krył w twoim narzekaniu?

Cieszę się że udało mi się postawić Was na nogi :) do nikogo nic nie mam ale trochę niesprawiedliwości tutaj jest bo jednemu dostaje się za byle G a inny pisze głupoty i nikt tego nie widzi.  THE END...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie liczyl na patch-a predzej wprowadza to w nastepnej odslonie gry !!! w 13 chyba byla mozliwosc wyboru zawdonika po sprawdzeniu kim gral ostatnie 5 meczy i to bylo git :) dla mnie gosc moze wymiatac ale jak dostane wpierdy a przeciwnik bedzie gral chelsaea,borusja,roma -co tez bywalo to ok ...bylem slabszy i luz ale jest walka,normalna gra kombinacje z obu stron ......... ale kuzwa caly mecz realem oparty przy kazdej akcji na 2-3 podaniach(bramkarz,pomocnik i napadzior ) oby pozbyc sie pilki jak najdalej na napastnika i ch...... :sad: szkoda slow ale niestety trzeba sie chyba juz do tego przyzwyczaic ze real barca zawsze beda wysrubowane na maksa :sad: pozdro cofam pytanie bo nic to nie zmieni...

W 14 z tego co pamiętam to można było wybrać klasę zespołów A,B,C.....  A-Koksy , B-trochę słabsze drużyny itd.

Z roku na rok coś usuwają z tej gry barany  - 2vs2 nie ma, competention nie ma, filtra nie ma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam tego narzekania...poprostu grajcie tryb myClub i tam nawet jak są jakieś drużyny z koksami to najnormalniej w świecie ludziska myślą, że mając taki skład mecz sam się wygra.Grunt to rotować playerami aby stamina była ok, bo zauważyłem jeżeli "wskrzesimy" staminą z automatu drużynę wtedy oni jacyś są zmuleni gorzej tak jakby grają natomiast przy rotacji po jednym meczu pauzy jest wszystko ok...tak btw Lacazette znowu 2 bramy w week pykną więc mam nadzieję, że czerwona strzałeczka nie zniknie:-Dgość naprawdę wymiata jedyne co u niego wkurza to w pełnym biegu długo się zbiera do "szczału"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kumam tego narzekania...poprostu grajcie tryb myClub i tam nawet jak są jakieś drużyny z koksami to najnormalniej w świecie ludziska myślą, że mając taki skład mecz sam się wygra.Grunt to rotować playerami aby stamina była ok, bo zauważyłem jeżeli "wskrzesimy" staminą z automatu drużynę wtedy oni jacyś są zmuleni gorzej tak jakby grają natomiast przy rotacji po jednym meczu pauzy jest wszystko ok...tak btw Lacazette znowu 2 bramy w week pykną więc mam nadzieję, że czerwona strzałeczka nie zniknie:-Dgość naprawdę wymiata jedyne co u niego wkurza to w pełnym biegu długo się zbiera do "szczału"

Tylko, że niektórym nie pasuje tryb MyClub. Trzeba być obiektywnym ;) Ja np. pograłbym 2vs2  z kumplem z jednej kanapy (dla mnie najlepszy tryb) i niestety nie ma. Grać dywizje i trafiać non stop na Real&Barca dla mnie jest bez sensu....

Spoko się gra turnieje offline ale trzeba na kartce wszystko zliczać he następny dobry tryb gry, którego nie ma.

Edytowane przez januszp85
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w division  i my club ale te reale to juz sa poprostu nudne i tyle....spoko nie ma innej opcji wiec trzeba grac .pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się odbył pierwszy turniej w PESA 2015 udział wzięło 41 zawodników udało mi się być w TOP 3 :) 

 

a tak wygladały grupy i pucharówka :) 

 

grupy : http://proevolutionsoccer.tourney.cc/groups/

 

pucharówka : http://proevolutionsoccer.tourney.cc/brackets/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba wygrać meczy z kompem w trybie myClub, żeby wskoczyć na superstar? Miałem na professional 12 wygranych z rzędu i myślałem, że się coś zawiesiło bo wcześniej poziom wskakiwał po 6 wygranych z rzędu. Więc przegrałem mecz aby się odblokowało, teraz mam 6 wygranych i dalej ten sam poziom :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trzeba wygrać meczy z kompem w trybie myClub, żeby wskoczyć na superstar? Miałem na professional 12 wygranych z rzędu i myślałem, że się coś zawiesiło bo wcześniej poziom wskakiwał po 6 wygranych z rzędu. Więc przegrałem mecz aby się odblokowało, teraz mam 6 wygranych i dalej ten sam poziom :/

Zapewne coś spierd.. jak to w pesie. Z każdym dniem ilość niedoróbek rośnie w zastraszającym tempie. Gdy się to wszystko zbierze do kupy to zaczyna śmierdzieć znowu niebywale. Dobrze że na tym boisku to wygląda jako tako bo inaczej tej gry bym się już dawno pozbył a tak z kumplami idzie pograć. Tak jak kiedyś mnie nie obchodziło co jest poza boiskiem w pesie tak tutaj wszystko jest tak spierd.... że niema sie ochoty nawet grac. Czyli te niegrywalne poprzez swoją strukturę tryby online(pozdro ronaldo i spółka w dywizjach, bleh i żyg), nienadarzająca kamera, strzału ugrzecznione w porównaniu z demem, wślizgi tak paskudne że ich nie powinno w ogóle być, Sędzia który sobie gwiżdże jak chce(jest faul nie gwiżdże, niema faulu gwiżdże, jest faul gwiżdże niema nie gwiżdże do wyboru do koloru szklana kula i sobie używa tego gwizdka jak mu się podoba)myClub gdzie kasa niema żadnej wartości bo jej od razu nie mamy wyrzucając ją na tych bezużytecznych agentów zaprogramowanych na 6 piłkę gdzie u mnie niema nigdy czarnej piłki :)   i inne pomniejsze syfy które psuja i paskudzą całość tej gry. A nazywanie tego pesa najlepszych w historii to już sa dla mnie opary absurdu w których nie mam zamiaru uczestniczyć. Biorąc pod uwagę czas kiedy ukazały się pesy to taki pes 5 czy 6 po prostu były lepsze od tego pesa biorąc oczywiście pod uwagę czasy kiedy się ukazały i sam fun ze grania, rozgrywania piłki. Ten pes jest u mnie w top 5 pesów ale chyba no właśnie na 3,4, miejscu dopiero(nawet ta sztywna 13 się tutaj łapie gdzie miałem największa frajdę z rozgrywania piłki, strzały to poezja i najlepsze w historii pesa). Ale nie pozbędę się go bo ze znajomymi się gra ok ale jest to jednak niedorzeczne w erze online że oni nie potrafią zrobić trybów online żeby nas do nich przyciągnąć. U mnie to wygląda tak gdy widzę zakładkę dywizji to puszczam pawia na myśl o realu a w myClubie jak wydam ta kasę na agenta i nic nie trafia to tez wyłączam tryb bo jest dla mnie bez sensu te zarabiane kasy za mecze skoro nic z nich niema. To już wolę żeby wróciło stare Masterleague online gdzie jak sie grało i zarabiało to się miało mocny team. Uczciwe to przynajmniej było a nie zarabianie kasy i na 30 losowań żadnej czarnej piłki a inny typ po drugim losowaniu ma np messiego. To ma być uczciwe? Także pes tylko ze znajomymi bo trybów gry w tym pesie po prostu niema a jeśli są to są niegrywalne. Mieć licencję na lige mistrzów i europy i nie zrobić z tego osobnego trybu online? to trzeba być zdrowo pier... w łepetynę. Czyli co w 2014 roku mam sobie offline pograć Ligę mistrzów z komputerem? Brawo konami tak trzymać.

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Barca gra sie noemalnie, nie jest przekokszona tak jak real.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×