Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

...albo przesiedli się na Fifę i jest całkiem nieźle, ale jak tylko by się okazało że wyszedł dobry PES to by go łykali z jęzorem na wierzchu.

 

 

Idealne podusmowanie całej dyskusji :) Temat do zamknięcia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w końcu dają rozegranie ligi na np...5-ciu czy jednak będą mi znowu kazać się cofnąć w zamierzchłe lata 90 i kazać zapisywać wyniki i tabelę na kartce. Z tego co pamiętam to w 2012 taka opcja była. Nagle od 2013 niema wyboru stworzenia ligi z tyloma uczestnikami z iloma ma się ochotę. Komuś udało się dokopać do tego czy to wróci? Widzę lons że ty w tym mocno siedzisz może coś wiesz bo dużo info dajesz ciekawych o trybach i innych rzeczach? Daj znać jakbyś się dowiedział.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy z niecierpliwością na demko :) Wczoraj pograłem trochę w 13stke i powiem ze po kilku meczach wole jednak już tą słabą 14 bo mimo że ma mnóstwo błędów drzemie w niej duży potencjał i patrząc na filmiki z 15stki myślę że zostanie w końcu wykorzystany :)

Mnie te tryby średnio interesują bo gram tylko online w ligach także jeden tryb w sumie mi starczy plus jakieś ciekawe cometition i będzie git:) Co do licencji to ich nie potrzebuje bo po kilku dniach czy tygodniach pojawi się patch ze wszystkim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to tez nie jest główny jakiś argument za kupnem. Nurtuje mnie tylko to co nimi kieruje że wyrzucają z gry ewidentnie pozytywny tryb gry który nikomu nie wadzi a co ważne niektórym ułatwia życie po czym jeb dup i niema. Zrozumiałbym to gdyby tego nigdy tam nie było ale co powiedzieć o firmie gdzie to było i nagle ktoś stwierdza "wyrzucamy to". Bezsens w czystej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis nieproporcjonalny ten diego costa. Big Head mode z NBA Hangtime mi sie przypomnial ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno PES 2015 na PS4 bez wsparcia moderów, nie będzie można wgrywać option file. Ja to mógłbym przeżyć, dla mnie ta gra musi mieć dobry gameplay i fizykę piłki, dobry online i będzie dobrze.

Edytowane przez adasiulko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego jeszcze nie wiemy. Wszystko bedzie zależało od updatu 2.0 na PS4 :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno PES 2015 na PS4 bez wsparcia moderów, nie będzie można wgrywać option file. Ja to mógłbym przeżyć, dla mnie ta gra musi mieć dobry gameplay i fizykę piłki, dobry online i będzie dobrze.

Czyli patchy z koszulkami tez nie będzie można wgrywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo w tej chwili, tak jak napisał Lons, wszystko zależy od Sony i wrześniowego updejtu systemu. Na tą chwilę na pewno nie da się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją dla Szejka, ktory nie widział żadnej bramki z poza pola karnego w Pes 2015. Patrz i delektuj sie.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją dla Szejka, ktory nie widział żadnej bramki z poza pola karnego w Pes 2015. Patrz i delektuj sie.

Ale siadła !!! Miód-malina:)

 

Ale to jest tylko jedna bramka.

Na Twitterze Bhattiego znajdziesz pewnie kilka bramek zza 16 m.in z tego co pamiętam Costy czy Neymara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że kogoś dziwi że padają bramki zza 16. Przecież na tych gameplayach widać że wrócili do mechaniki z 13 i oby tą droga szli bo to była bardzo dobra droga a ile się sadziło bramek zza pola karnego w tej edycji to każdy wie co grał w tą dobrą kopankę. Nałożyli na to animacje, grafika poszła trochę do przodu i takie coś jest się w stanie zaakceptować choć dalej nie wiem co robili przez 2 lata i dlaczego nie mają gry gotowej na wrzesień. Ważne jest aby raz na zawsze uciec od silnika 14 i nigdy do tego "szynowego" syfu nie wracać.  

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co słyszałem w 14 sprawa nie była oczywista a gol zza 16 był białym krukiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O coś takiego mi chodziło, ale jednak jak mawia klasyk- "Jedna jaskółka wiosny nie czyni".  W 2014 też raz na niezliczoną ilość strzałów weszła jak tak jak tutaj, naszła po rykoszecie, a bramkarz był źle ustawiony. Kumpel ma w statystykach strzeloną bodajże z 32m. Nie ma co gdybać, potrzebne jest demo, wtedy może będzie wysyp filmików ze screamerami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×