Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Ostani Pes, ktory dobrze chodził online to Pes 6 :P

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie skwaszą, to znow czekają Cie srogie lekcje futbolu Lonsik :) Moze i na lige sie skusze.

o, sa juz moje ulubione filmy:

Edytowane przez Torpedoem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 13 odkad ogarnałem neta chodizł idealnie,a 14stka chodzi bardzo dobrze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14tka przez pierwsze 3 miesiace to bylo dno. Lag na lagu, spadki fpsow w polu karnym itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nic nie skwaszą, to znow czekają Cie srogie lekcje futbolu Lonsik :) Moze i na lige sie skusze.

o, sa juz moje ulubione filmy:

No ładnie to wygląda, obiecująco - zobaczymy. ;-) Z innych inności, to fajna sytuacja po golu Neymara, kiedy chłopak płynnie przeskakuje nad bramkarzem... naprawdę fajnie! Miła odmiana od fifowych spazmów i turbulencji, jakimi zakończyłaby się taka próba u konkurencji. ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne bramki, gdzieś tam czuć ducha PESa 5 i 6. Ktoś wklejał problemy tej wersji i tak jak sam pisałem widać, że trójkąty łatwo wchodzą, a obrona się gubi. Jednak animacje, zwody bez żadnych kombinacji, ładne podania robią wrażenie.

 

Za mną też pierwsze 45min BPL... to co najmniej mnie kiedyś jarało w Fifie, czyli ta cała otoczka i telewizyjność, teraz odgrywają duże znaczenie. Gameplay z Fify= mecz na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo głupie, jak ta cała chemia w Fifie. Nie widziałem lepszego rozwiązania niż MLO w 2013. Kupujesz za pieniądze nie jakieś punkty, wartość piłkarzy się zmienia, kontrakty się kończą, kartki wpływają na to, że ktoś nie gra- sam miód. Prosto i realistycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne bramki, gdzieś tam czuć ducha PESa 5 i 6. Ktoś wklejał problemy tej wersji i tak jak sam pisałem widać, że trójkąty łatwo wchodzą, a obrona się gubi. Jednak animacje, zwody bez żadnych kombinacji, ładne podania robią wrażenie.

Za mną też pierwsze 45min BPL... to co najmniej mnie kiedyś jarało w Fifie, czyli ta cała otoczka i telewizyjność, teraz odgrywają duże znaczenie. Gameplay z Fify= mecz na żywo.

Fajne bramki, gdzieś tam czuć ducha PESa 5 i 6. Ktoś wklejał problemy tej wersji i tak jak sam pisałem widać, że trójkąty łatwo wchodzą, a obrona się gubi. Jednak animacje, zwody bez żadnych kombinacji, ładne podania robią wrażenie.

Za mną też pierwsze 45min BPL... to co najmniej mnie kiedyś jarało w Fifie, czyli ta cała otoczka i telewizyjność, teraz odgrywają duże znaczenie. Gameplay z Fify= mecz na żywo.

Według mnie otoczka i telewizyjnosc = mecz na żywo w FIFA, ale gameplay juz na pewno nie przypomina meczu na żywo. Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie otoczka i telewizyjnosc = mecz na żywo w FIFA, ale gameplay juz na pewno nie przypomina meczu na żywo.

jak może fifa przypominać mecz na żywo skoro zawodnicy nie mają proporcji? głowa człowieka to 1/8 wielkości całego ciała, szerokość ramion = wysokość, a stopa to 1/7 wysokości człowieka ... w fifie mają za małe głowy 1/10, za długie kończyny, zawodnicy wyglądają jak karykatury. I jest skopana animacja kolizji, mówicie co chcecie ale ten ich rewolucyjny system może 2 lata temu robił wrażenie, dzisiaj jest czymś co przeszkadza w gameplayu zamiast stać na nogach zawodnik po wpadnięciu na drugiego niezdarnie się wywraca. Pes  ma chyba więcej losowych animacji i dość często wchodza takie zagrania których niewidzieliśmy, i wg mnie ma dużo lepiej wykonanych zawodników - realistyczniej. No i widać że drużyną się gra lepiej, że jest dynamiczniej, że zawodnicy lepiej się ustawiają na pozycje, wygląda to dobrze, wogóle jest trochę lepszy kąt kamery, z innej perspektywy niż w fifie, i te kilka elementów razem sprawia że ta gra przypomina bardziej relację z tv ... 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Lons napisal otoczka w fifie jest super,ale gamepley to słabizna :)

Pes w tym aspekcie wygrywa zdecydowanie :)

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, modele zawodników w Fifa to porażka i większość osób z tym sie zgadza. Niedość, ze zawodnicy z kamery wide wyglądają tak samo, to jeszcze prezentują sie jak kukiełki z długim tułowiem ;)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie to wygląda, obiecująco - zobaczymy. ;-) Z innych inności, to fajna sytuacja po golu Neymara, kiedy chłopak płynnie przeskakuje nad bramkarzem... naprawdę fajnie! Miła odmiana od fifowych spazmów i turbulencji, jakimi zakończyłaby się taka próba u konkurencji. ;D

ja jeszcze sie z tymi zachywtami bym wstrzymał. Fakt ze wyglada to lepiej niz 2014 ale.. 3:24 - bramkarz sie odbija od słupka, 3:53 - koles strzela przez noge obroncy gdzie strzal zdecydowanie powinien być stłumiony. I troche martwi mnie przy tych bramkach zachowanie obrońców, nie wiem czy to wynika z tego ze ktos nie umiał ogarnac obrony czy AI jest tak głupie.

 

Tak jak Lons napisal otoczka w fifie jest super,ale gamepley to słabizna :)

Pes w tym aspekcie wygrywa zdecydowanie :)

PES 2014?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ale.. 3:24 - bramkarz sie odbija od słupka, 3:53 - koles strzela przez noge obroncy gdzie strzal zdecydowanie powinien być stłumiony. 

 

Fakt, bramkarze są do poprawy, to samo było w 2014, ale w drugiej sytuacji strzelił pomiędzy nogami rywala co doskonale widać na tym filmku jeśli spowolnisz sobie tempo. Koledzy zanim coś skrytykujecie naprawdę warto przyjrzeć się jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, bramkarze są do poprawy, to samo było w 2014, ale w drugiej sytuacji strzelił pomiędzy nogami rywala co doskonale widać na tym filmku jeśli spowolnisz sobie tempo. Koledzy zanim coś skrytykujecie naprawdę warto przyjrzeć się jeszcze raz :)

Spokojnie nie krytykuje, ale trochę mi to dziwnie wyglada, możliwe ze masz racje. Jest nadzieja w każdym bądź razie po tej nagrodzie ze pes się odrodzi. Ale... Poczekamy zobaczymy. Tak jak niektorzy jestem daleki od zachwytów bo w zeszłym roku tez było ochy i achy po pierwszych filmikach.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze sie z tymi zachywtami bym wstrzymał. Fakt ze wyglada to lepiej niz 2014 ale.. 3:24 - bramkarz sie odbija od słupka, 3:53 - koles strzela przez noge obroncy gdzie strzal zdecydowanie powinien być stłumiony. I troche martwi mnie przy tych bramkach zachowanie obrońców, nie wiem czy to wynika z tego ze ktos nie umiał ogarnac obrony czy AI jest tak głupie.

 

PES 2014?

To jest temat o 15 ,wiec mówię o 15stce..

Ja od początku mówiłem że 14stka będzie mega słaba bo obejrzeniu fimików z gry..

Tak sobie przeglądam i oto jedna z moim wypowiedzi z tamtego roku :) :

Napisano 21 sierpień 2013 - 16:13:04

Obejrzałem jak narazie jeden niecały mecz Anglia -Francja i dla mnie wyglada tragicznie jak zawodnicy biegną na przyspiedszeniu.... pochyleni do przodu w nienaturalnej pozycji......

Później po wydaniu dema już nie było żadnej pozytywnej opini z mojej strony ,a taką napisalem w dniuy premiery :D:  Jak dla mnie ocena gry na ta chwilę to 0/10 kropka  !!!

Oby tym razem było inaczej .

 

 

Prawda jest taka że musimy pograc sami żeby ocenić jak naprawdę będzie...

Czytam kolejne swoje wypowiedzi i napisalem ze wygląda to pięknie haha :biggrin: ,a wszyscy wiemy jak tragiczną grę dostaliśmy na premierę :)

Edytowane przez DrakoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla rozluznienia sytuacji wypowiedzi lonsa aka lonsfenomenoo po ograniu pesa 2014, takie pierwsze z brzegu bo jest dosyc spore archiwum ; )

 

Napisano 11 wrzesień 2013 - 08:21:02

Smalec co ty gadasz ? Jaki Pes 2013 z dopakowanymi animacjami O_o. Każdy kumaty powie tobie, że jest to PES 5/6 na nowym silniku ze starym feelingiem. Ta gra dla wielu to powrót starego najlepszego Pesa w nowej technologii. To jest zupełnie inna gra niż Pes 2013 i FIFA. Kompletnie inna, bo właśnie stary Pes z PS2 był zupełnie czyms innym niż te nowe Pes od 2008 roku. Konami zrobiło kombo o jakim ja od lat mówiłem. Kluczem do sukcesu jest przeniesienie feelingu gry z Pes 3- 6 na nowy silnik. To właśnie zrobili. Żaden inny Pes nie ma podjazdu do Pes 2014 zaczynając od animacji po fizykę. A najlepsze w tym jest to, że zachowali stary klimat tej gry. Tego właśnie nie miał żadny Pes na tej generacji. Był moment, że Pes upodabniał się do FIFA co wielu drażniło, ale ten Pes jest znów kompletnie, ale to kompletnie inną grą. Brawo KONAMI!

 

lons, dnia 11 Wrze 2013 - 13:41, napisał: snapback.png

Takie czasy casualu nastały :biggrin: Życie ;) Prawdziwy koneser wie co ma wybrać i co dobre :)

 

Napisano 12 wrzesień 2013 - 11:03:52

No cóż widać, że nie tylko ja widzę w tej grze feeleing za czasów PS2 ;) Już nie wspominam o priv tutaj do mnie. Ludzi piszcie co myślicie i nie ukrywajcie sie z tym, że macie takie same wrażenie z gry jak ja :biggrin:

 

teraz z perspektywy czasu to jest jakas komedia te Twoje wszystkie eksperckie argumenty ; )

i jak tu na poważnie dyskutowac ; )

Edytowane przez UniteD
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Lons napisal otoczka w fifie jest super,ale gamepley to słabizna :)

Pes w tym aspekcie wygrywa zdecydowanie :)

Zazdrościmy, że mogłeś pograć w oba tytuły na Gamescomie :) Większość z nas musi niestety zadowolić się filmikami na YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla rozluznienia sytuacji wypowiedzi lonsa aka lonsfenomenoo po ograniu pesa 2014, takie pierwsze z brzegu bo jest dosyc spore archiwum ; )

teraz z perspektywy czasu to jest jakas komedia te Twoje wszystkie eksperckie argumenty ; )

i jak tu na poważnie dyskutowac ; )

whYfFDU.gif

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×