Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

zwlaszcza na ostatniej stronie tematu o pesie 2015. Gdzie same joby leca w strone skosnych. Drybling wyglada pokracznie. Strzaly przesadzone. bramkarze odbijaja pilke pod nogi albo nie ogarniaja ze leci koło nich... Czym tu sie jarac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons

To ja mam dawać, czy KONAMI? Piszę jak jest, jakie są fakty i statystyki. Gdyby Fifa była słaba, czy średnia nie miałaby takich cyfr.

 

Torpedoem

Już długo nie siedziałem na stronach PESowych, czasem jeszcze zajrzę na WENB, ale z tym bramkarzem to napisałeś to co mi się nasunęło po filmikach. Nie wiem jak to nazwać, czy to skrypt, czy co... ale te bramki z dobitek są ewidentnie podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes w błędzie bo za czasów PS2 Fifa sprzedawała sie tez w ilości 7-8 baniek. Mylili sie ci co grali w tego gniota? Sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Dobrze kolega prawi. Sprzedaż niema nic do rzeczy czy gra jest dobra czy nie. Sprzedaż tylko odpowiada za to czy marka będzie się dalej ukazywać czy nie. Gra może być słaba a dobrze się sprzedać lub dobra a sprzedaż klapa.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwlaszcza na ostatniej stronie tematu o pesie 2015. Gdzie same joby leca w strone skosnych. Drybling wyglada pokracznie. Strzaly przesadzone. bramkarze odbijaja pilke pod nogi albo nie ogarniaja ze leci koło nich... Czym tu sie jarac?

Teraz to ty nie cytujesz ostatniej strony na Evo Web tylko kopiujesz słowa z tego śmiesznego artykułu z Gamezilla. Porażka. Nie wyszła tobie ta prowokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam polskich portali traktujacych o pesie, bo nikt tam sie nie zna na grach pilkarskich.

Ja nikogo nie probuje prowokowac, nie mam takiej potrzeby. Zastanawiajace jest jednak to, ze po 3 gameplayach na krzyz widac, ze bramkarze niedomagaja. Cytujac klasyka: "Przypadek? Nie sądzę".

Rok w rok podniecasz sie, ze krol powraca i znow dostaniesz tym pesem w ryj i zamilkniesz na kolejny rok.

Serio, chcialbym sie milo rozczarowac ale patrzac obiektywnie na rozgrywke tak sie raczej nie stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kolega prawi. Sprzedaż niema nic do rzeczy czy gra jest dobra czy nie. Sprzedaż tylko odpowiada za to czy marka będzie się dalej ukazywać czy nie. Gra może być słaba a dobrze się sprzedać lub dobra a sprzedaż klapa i różne inne konfiguracje. Prawdą jest że dobrze żeby się sprzedało tego trochę bo to być albo nie być marki. Akurat Pes cisnąc się na listopad sam na siebie ostrzy noża. No ale tak jest jak się ma niegotową grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrywka jest bardzo obiecująca według mnie, ale jak nie zagram sam to nie uwierzę. Jak zobaczę babole bramkarzy, które beda pojawiać sie notorycznie to nie kupie tej gry. Jak zobaczę znow jakies dziwne skrypty to nie kupie tej gry. Jak nie bede czuł swobody w rozgrywaniu piłka i pełnej kontroli nad zawodnikiem to rownież nie kupie tej gry. Juz nie mowie o online etc. Zagram, sprawdzę i ocenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vincent

Co Ty bredzisz? Jeśli produkt jest słaby to ludzie go kupują? Nie. Jeśli produkt od przynajmniej dobry, to ludzi go kupują. Stosunek jakości do wymagań odbiorcy (nie można mówić co do ceny, bo cena gier jest taka sama) świadczy o tym, że produkt EA jest co najmniej dobry. Podobnie ma się rzecz np. z TV Samsunga, nie jest to flagowy i prestiżowy produkt jak Sharp, ale Samsung na największą sprzedaż, ponieważ jego produkt odpowiada największej liczbie odbiorców i nie jest przy tym zły. Proste? Proste.

Edytowane przez Szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zle zrozumiales bo tez byly posty o badziewnych bramkarzach. Hypetrain jest, owszem. Jak co roku. Jestes zdziwiony? :) Jest tez duzo wrzutow, na bhattiego, co tez juz sie staje tradycja.

 

Lons, poczytaj sobie evo-web. Tam sie nikt tym pesem nie podnieca. Raczej odwrotnie. Niech Ci to da do myślenia.

Akurat, jak dobrze zrozumiałem kilka ostatnich strony wątku z evo-web, to bardziej gracze są niezadowoleni z wersji na PC jaką Konami chce wypuścić a nie z samej rozgrywki z PS4. Sam gameplay  chociaż by na pesfan czy wenb został pozytywnie odebrany.

Edytowane przez seba82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zle zrozumiales bo tez byly posty o badziewnych bramkarzach. Hypetrain jest, owszem. Jak co roku. Jestes zdziwiony? :) Jest tez duzo wrzutow, na bhattiego, co tez juz sie staje tradycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wiedzieć, co konkretnie zarzucają wersji na PS i PS3/X360?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko? Przecież ta gra wygląda prawie tak samo jak na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z pesfana "Konami confirms that there is no version of PES2015 for PS Vita and the version for PC is an improved version but uses the engine of PS3."

 

 

No to zle zrozumiales bo tez byly posty o badziewnych bramkarzach. Hypetrain jest, owszem. Jak co roku. Jestes zdziwiony? :) Jest tez duzo wrzutow, na bhattiego, co tez juz sie staje tradycja.

Jestem zdziwiony, że masz siłe jeszcze tyle trollować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko? Przecież ta gra wygląda prawie tak samo jak na PS3.

Prawie robi olbrzymia różnice. Zobacz na oświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vincent

Co Ty bredzisz? Jeśli produkt jest słaby to ludzie go kupują? Nie. Jeśli produkt od przynajmniej dobry, to ludzi go kupują. Stosunek jakości do wymagań odbiorcy (nie można mówić co do ceny, bo cena gier jest taka sama) świadczy o tym, że produkt EA jest co najmniej dobry. Podobnie ma się rzecz np. z TV Samsunga, nie jest to flagowy i prestiżowy produkt jak Sharp, ale Samsung na największą sprzedaż, ponieważ jego produkt odpowiada największej liczbie odbiorców i nie jest przy tym zły. Proste? Proste.

Pesa wlozylbys do pudełka z napisem fifa i sprzedałaby sie kilkakrotnie lepiej, tam mocno obrót napędzają casuale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat z pesfana "Konami confirms that there is no version of PES2015 for PS Vita and the version for PC is an improved version but uses the engine of PS3."

 

 

Jestem zdziwiony, że masz siłe jeszcze tyle trollować.

 

trollowac? a umiesz czytac? czy moze angielskiego nie rozumiesz. Przeciez napisalem dokladnie to, co sie na evo-web dzieje. To ja troluje czy ewentualnie oni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada czytając tych co twierdza ze jedyna słuszna gra piłkarska jest Pes.jak dzieci w przedszkolu, "moje zabawki są najlepszejsze bo tak i już"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Żenada czytając tych co twierdza ze jedyna słuszna gra piłkarska jest Pes.jak dzieci w przedszkolu, "moje zabawki są najlepszejsze bo tak i już"

 

Oni tak już od początku pesa na ps3. Jeszcze sie nie przyzwyczailes? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większa żenada jest ze ortodoksi fify udzielają sie tutaj w temacie.

Edytowane przez Aki1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada czytając tych co twierdza ze jedyna słuszna gra piłkarska jest Pes.jak dzieci w przedszkolu, "moje zabawki są najlepszejsze bo tak i już"

Mam wrażenie, ze dla ciebie jedyna słuszna gra jest Fifa. Tak troche nie na miejscu innym zarzucać cos co samemu sie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszny że Konami demo chce wypuścić dwa miesiące przed premierą żeby zdążyć przed wydaniem Fify. Przecież w tym czasie gra się może diametralnie zmienić. Chyba że będą później jeszcze ze 2-3 dema jak to maja w zwyczaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden ze mnie ortodoks fify, gry której daleko do ideału ale przynajmniej jest grywalna przez ostatnie lata. Przyjrzyjcie na oczy ortodoksi pesa, liczyłem na w końcu dobra grę od Konami, a na razie nic takiego się nie zapowiada. Faktycznie patrząc na stare posty sprzed roku rozmowa tutaj była taka sama. Także pozdrawiam gorąco. Zyjcie dalej tym ze pes jest najukochańszy. Ja czekam na demo , oby było lepiej.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×