Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobry dział wybrałem, ale spróbuje.

Co mam zrobić jeżeli grywałem w Fianl Fantasy XIV na PS4, konto chwilowo zawieszone, do gry sie loguje ID i PW z gry - inne niż PSN. Robie nowe konto PSN, jeszcze raz wpisuje kod promocyjny z ps3 na ps4, chwyta wszystko dla pewnosci jeszcze raz pobieram, ale ciagle mnie pyta o ten kod promocyjny - dodam, ze oba konta mam na 1 konsoli, da sie coś zrobić abym mógł z innego PSN zagrać? Czy muszę kupić gre poraz 10, na kazde konto inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca zrozumiałem.

Próbujesz się logować na innym sprzęcie ale na tym samym koncie Square Enix?

Z tego co się orientuję to licencja/subskrypcja jest przypisana do konta Square Enix a nie do konsoli więc jeżeli próbujesz na 1 licencji grać z kilku kont to za bardzo próbujesz przycebulić :D

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 1 konosli gram, gdzie mam 2 konta, wrobili mnie i mam zablokowane przez tydzien. Tak sobie myśle po prostu bo np mogę grać w CoD'a na innym koncie, gdzie licencja jest na podstawowym zawieszonym. To zdawało mi się ze nie bedzie problem z Fianl gdzie i tak loguje sie kontem square.

I tak mimo wszystko dziekuje bogu i sie ciesze, ze nie dostalem takiego prezentu na czas trwania bety Destiny ; D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, już łapię.

Na Square Enix chyba robiłeś powiązanie PSN ID i Square Enix ID? Już nie pamiętam bo bawiłem się tylko w wersję beta, ale konta nie są przypadkiem powiązane?

Tak z ciekawości, jak się dorobiłeś zablokowania konta na tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnołem się z kumplem 4fun, podpiepszył mnie do supportu -_-

Tam na stronie coś patrzałem czyli bardziej szukać powiazan PSN z Square i tam najwyżej zmienić, dobra dzięki za rade : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisnołem się z kumplem 4fun, podpiepszył mnie do supportu -_-

 

To fajne masz zajęcia, a jeszcze lepszych kumpli ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, friend-zone poziom veteran.. Widzę, że musze teraz siedzieć tydzień bez grania.. hmm, może maturę zdam albo znajdę prace xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie spytam na szybko o przedluzenie Plusa. Konczy mi sie za 2tyg i chce przedluzyc na nast 3m. Ale w PsStore nie moge. Wszystkie opcje widnieja jako "zakupione". Mam kase na koncie a nie chce zeby z automatu mi przedluzylo o miech jak poprzednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to kupić z poziomu konsoli, czy poprzez stronę WWW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez www sprawdzalem. Z poziomu konsoli pewnie to samo - chociaz nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź więc z poziomu konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli mam swoje konto jako podstawowe i śmigają gierki konkret, to jakbym zdezaktywował je z poziomu WWW to kumpel będzie mógł na takiej samej zasadzie śmigać co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli mam swoje konto jako podstawowe i śmigają gierki konkret, to jakbym zdezaktywował je z poziomu WWW to kumpel będzie mógł na takiej samej zasadzie śmigać co nie ?

Przeczytaj uważnie pierwszy post. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisze jeszcze raz, "wyraźniej".

Twoje konto nie musi być podstawowe dla twojej konsoli. Wystarczy że je dezaktywujesz (nie myl z usuwaniem konta), kolega ustawi je jako podstawowe a ty go u siebie nie aktywujesz ponownie. W takim układzie Ty grasz na swoim a kolega na swoim (w twoje gry). 

Reset przez stronę możesz zrobić raz na pół roku. Jeżeli nie dezaktywowałeś u siebie konsoli to wtedy "kto pierwszy ten lepszy" zaklepuje slota. Czy ty czy kolega, nie ważne.

Jeżeli nie chodziło o to, to napisz jaśniej o co ci chodzi bo albo jesteś idiotą i nie umiesz czytać ze zrumienieniem albo próbujesz zrobić przekręt z "umarlakiem" za którego możesz wyrwać bana na konto PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Mam taka sytuację: kupiłem kod do ps+ na 3 miesiące i po wpisaniu kodu wyskakuje mi błąd (moge później sprawdzić jaki dokładnie). Dodatkowo zauważyłem, że moje konto w jest zarejestrowane na UK, a nie na Polskę - nie mam pojęcia jak to się stało. Czy istnieje taka możliwość, że kod do ps+ mi nie wchodzi bo konto jest zarejestrowane na UK? Dodam, ze pierwszy raz próbuję doładować ps+, ale kod był kupiony ze sprawdzonego źródła. 

I drugie pytanie, chciałem samodzielnie zmienić kraj na Polskę (poprzez WWW), ale jest ustawione na sztywno UK - istnieje możliwośc zmiany bez kontaktu z supportem?

 

Pozdrawiam, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1> Kod jest przypisany do danego kraju. W tym wypadku do Polski.

2> Konto jest na UK i nie dasz rady zmienić kraju

3>  Albo odsprzedaj komuś kod albo załóż drugie konto PL i ustaw je jako podstawowe - gry z niego będą dostępne na twoim normalnym koncie UK. Na Twoim miejscu bym od razu zmienił konto bo jak będziesz chciał coś kupić to na koncie UK będziesz miał ceny w funtach które są zazwyczaj droższe od polskich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź. 

Da się tak usunąć konto by odblokować maila na jaki został założony? Tego maila podałem na stronie Bungie by otrzymać dostęp do Bety i nie wiem czy usunięcie całkowicie konta nie będzie miało jakiś negatywnych skutków w tym aspekcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno da sie z kontem US. Na koncie PL się nie da. Zaraz sprawdzę jak jest z kontem UK.

Zamów na Amazonie kolejny pre-order jak coś i go anuluj po otrzymaniu kodu :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam hasła do mojego konta UK, ale z poziomu konsoli jest opcja zmiany adresu email. Sprawdź czy dasz radę:

Ustawienia > PSN > Informacje o koncie > zmiana adresu email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×