Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

LudiBeat - na odwrót.

To nie jedno konto na konsoli możesz być podstawowe  a konto może mieć jedną konsolę do niego przypisaną, więc wszystkie 16 kont które teoretycznie możesz mieć na raz na konsoli mogą być kontami podstawowymi ;)

Ja mam około 6 kont na raz na konsoli w zależności od gry czy regionu (inna zawartość PS Store) i z zawartości wszystkich kont korzystam na moim głównym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z kontami mozna robic cuda odczego jest aktywacja/dezaktywacja profilu i odzyskiwanie licencji

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle jest tak że sloty na allegro z PS3 kończą albo jako zombie albo jest robiony reset awaryjny i konto puszczane dalej.

Na PS4 jest trochę inaczej bo jest dodatkowy DRM na kontach nie podstawowych (co 2h sprawdzana licencja). Nie sprawdzałem jak się spisuje konto zombie na PS4. ;)

Odzyskiwanie licencji działa trochę inaczej.

Co uczciwsi sprzedają całe konto US z grą gdzie można sobie zmienić adres email i być spokojnym że gra przestanie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala to właśnie na zasadzie zombi. Jednorazowe pobranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakladaniu tego konta CHYBA kliknąłem aktywację jako podstawowe, ale na 100% nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakladaniu tego konta CHYBA kliknąłem aktywację jako podstawowe, ale na 100% nie jestem pewien.

 

Sprawdź czy te konto z gierką jest ustawione na podstawowe u ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronce z zarządzaniem konta jest zaznaczone czy do niego jakaś konsola jest przypisana jako podstawowa czy nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT dzięki wielkie za wyklarowanie sytuacji. :) Czyli kupienie elektronicznej z Allegro i ustawienie tego konta (nie ważne czy zombie itd.) da mi i tak możliwość grania na swoim tylko wystarczy ustawić jako główne. To dobrze, znowu pojawia się furtka taka jak na PS3 (tańszych gier nawet w dniu premiery). :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT dzięki wielkie za wyklarowanie sytuacji. :) Czyli kupienie elektronicznej z Allegro i ustawienie tego konta (nie ważne czy zombie itd.) da mi i tak możliwość grania na swoim tylko wystarczy ustawić jako główne. To dobrze, znowu pojawia się furtka taka jak na PS3 (tańszych gier nawet w dniu premiery). :biggrin:

 

Nic się nie pojawia. W takim przypadku dostaniesz kotno z którego będziesz musiał grać tylko na nim, niektórzy piszą nawet drobnym druczkiem o tym.

Musi być jakiś wałek, z resztą mam już domysły ale potrzebuje drugiej plejki do przetestowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj kolego porzyczyc konto od kolegi ustawić jako glowne pobrac zawartosc zainstalowac na swoim. Potem zdezaktywowac i ustawic swoje jako główne i zobaczysz czy dziala. Ewentualnie przywrócić licencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem chmurą PS+ na swoim koncie na PS4.

Zawsze gdy włączam konsolę pisze, że nie udało się wysłać zapisanych stanów gier (Cannot upload).

Gdy wejdę w wiadomość to mam takie info: 'the upload failed as save data was trying to upload from another PS4'.

Próbowałem usuwać zapisane stany z chmury, zmieniłem hasło do konta i dalej to samo, na PS3 na tym samym koncie działa to poprawnie.

Dzieje się to dla każdej gry w którą gram, ktoś wie jak to naprawić?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź po dzisiejszym update softu czy jest to samo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w Ps Store można dokupić Avatary np z killzone bo szukam i nie mogę znaleźć?? a ktoś mi wcześniej mówił że jest opcja zakupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 w sklepie nie ma.

Szukaj z PC albo na PS3

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy da się zmienić avatar w PlaystationNetwork (nie na forum) korzystając na komputerze ze strony internetowej PSN?


Jak ktoś wie, to bardzo proszę o pomoc!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że to mój pierwszy post, witam wszystkich.

 

Mam pytanie.

Mianowicie, posiadam konto na amerykańskim psstore i chciałbym zakupić sobie EA UFC ponieważ wychodzi to zdeko taniej, a nie zależy mi na pudełkowej wersji.

Jeśli doładuję konto, zakupie, pobiorę na konsoli przez konto US, to czy pozycja będzie działać na moim normalnym koncie europejskim?

 

Przewertowałem troche FAQ, ale wolałbym się upewnić na 100%.

Będę wdzieczny za potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie da się. Trzeba to zrobić z poziomu konsoli.


Z racji tego że to mój pierwszy post, witam wszystkich.

 

Mam pytanie.

Mianowicie, posiadam konto na amerykańskim psstore i chciałbym zakupić sobie EA UFC ponieważ wychodzi to zdeko taniej, a nie zależy mi na pudełkowej wersji.

Jeśli doładuję konto, zakupie, pobiorę na konsoli przez konto US, to czy pozycja będzie działać na moim normalnym koncie europejskim?

 

Przewertowałem troche FAQ, ale wolałbym się upewnić na 100%.

Będę wdzieczny za potwierdzenie.

Ustaw je jako podstawowe i będziesz mógł grac na koncie EU.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie da się. Trzeba to zrobić z poziomu konsoli.

Ustaw je jako podstawowe i będziesz mógł grac na koncie EU.

Tak też właśnie mi się wydawało, więc dzięki za potwierdzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalogowałem sie normalnie jak trzeba nawet byłem  wpisany moglem wejsc w psn i przegladarke ,aczkolwiek po próbie zagrania online w bf4 bądź w fife wyskakiwała wiadomosc zebym sie  wpisał i zalogował w serwerach EA

  ponadtto  mam jeszcze taki komunikat czy moze w tym tkwi problem?

 

 ''Nie można aktywować tego PS4 jako systemu podstawowego.

Na twoim koncie jest już aktywowane inne PS4.

Aby aktywować ten system dezaktywuj inny.

 

Pomocy :)

Edytowane przez WKS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto psn może być ustawione jako główne tylko na jednej konsoli. Jeśli masz taki komunikat to znaczy że na innej konsoli twoje konto jest ustawione jako główne. Jednym z rozwiązań jest deaktywacja tego konta na tej innej konsoli.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jako ojciec mam założone konto PSN i muszę się logować aby uaktywnić mój profil (zabezpieczenie aby małoletniemu nie przyszło do głowy grzebać w zakupach bądź udostępniać co popadnie).

Syn ma swoje konto ale nie PSN tylko takie z jego nazwą aby sobie trofea zdobywał.

Czy da mu się ustawić hasło tak aby się musiał logować ? (on też chce mieć zamknięty dostęp do swojego konta - bo tak :) ).

 

PS. Logowanie przy wykrywaniu twarzy to tylko taki żart ze strony Sony bo nie ważne kogo zeskanujemy to konsola nawet pluszowego misia dopuści do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia > Użytkownicy > Ustawienia Logowania > Zarządzanie kodem dostępu - dostęp do profilu użytkownika na hasło.


Jeżeli chodzi o podanie hasła do konta SEN - hasło przy kupowaniu w PSN - to trzeba to ustawić na stronie konta:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/home/index!display.action

Konto > Portfel > Ustawienia Portfela > Wymagane hasło przy dokonywaniu płatności

Nie mogę nigdzie znaleźć tego co było w PS3 czyli brak zapamiętywania hasła PSN

Pewnie nie ma jeszcze albo schowane jest gdzieś w głupim miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że mam to zrobić ze swojego konta ? (tego jeszcze nie sprawdzałem).

 

W ustawieniach konta mojego synka nie ma czegoś takiego jak Zarządzanie kontem dostępu.

Są tylko 3 opcje (przepraszam piszę z pamięci) Logowanie automatyczne (do odhaczenia ptaszkiem), logowanie za pomocą kamery (do odhaczenia ptaszkiem), ustawienia logowania za pomocą kamery (takie jakby podmenu do logowania kamerką).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jego konto jest jako główne czy ustawiłeś mu konto podrzędne?

Konto podrzędne może mieć więcej ograniczeń. Sprawdź w ustawieniach kontroli rodzicielskiej jeszcze u siebie - może coś sensownego wygrzebiesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O krucze. Szczerze powiem, że nie pamiętam.

Ot założyłem swoje konto gdy tylko odpaliłem PS4 po raz pierwszy. Od razu ustawiłem sobie powiązując je z moim mailem, itp.

A później gdy odpaliliśmy drugiego pada to było pytanie co robić więc "chyba" założyłem konto jako kolejny użytkownik...

Można jedynie ustawiać logowanie za pomocą kamerki oraz nadawać nazwę dla tego konta.

W ustawieniach można na nim ustawić dostęp do PSN. Więc chyba jest równoznaczne z moim głównym kontem ale nie jest powiązane na razie z PSN.

Ale to teraz gdybam bo szczerze mówiąc nie pamiętam, a jestem poza domem.

Myślałem, że jak założyłem swoje konto to tak jakby jestem hostem tej konsoli i jako jedyny mogę dokonać ew. zakupów (zabezpieczyłem je hasłem).

A synowi utworzyłem konto na szybko (bez PSN) aby mógł sobie pogrywać i posiadać swoje osiągnięcia (trofea) na konsoli (no bo konta SEN nie ma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×