Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie sie zastanawiałem do kogo dzwonić. Czy do origin czy do Playstation? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ludzie mieli problem z Uplay w AC4 to Ubisoft im naprawiał powiązania. Ja bym dzwonił do Origin od razu a najlepiej tu i tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok dzieki. :) zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Telefon do origin rozwiązał problem. Pan z którym rozmawiałem był bardzo zdziwiony, :) 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam własnie konsola jedzie do serwisu i przed wysyłką najlepiej jak usunę mój profil ? Bo ktoś mi mówił ze najlepiej zrobić Inicjowanie systemu. Jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezaktywuj profil jeżlei jest jako podstawowy i machnij format (inicjalizację) systemu.

Dla pewności możesz sprawdzić czy na stronie swojego konta SEN czy konsola jest jako aktywna na twoim koncie ;)

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/confirm-sso!input.action

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dezaktywuj profil jeżlei jest jako podstawowy i machnij format (inicjalizację) systemu.

Dla pewności możesz sprawdzić czy na stronie swojego konta SEN czy konsola jest jako aktywna na twoim koncie ;)

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/confirm-sso!input.action

 

Bo ja własnie wywaliłem mój profil i teraz robię inicjalizację  :sweat: A profil własnie był ustawiony jako podstawowy ehh..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się zaloguj, dezaktywowuj i jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę w zakładkę ps systems to mam 2 aktywne konsole tyle ze ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jakoś dezaktywowałeś  swoje PS4. Spoko, możesz słać na serwis. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że jakoś dezaktywowałeś  swoje PS4. Spoko, możesz słać na serwis. 

 

Ok, dzięki za pomoc  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie szybkie. Dla polskich kont pl zdrapka w zl nominalach a jak to sie ma w plusie? Jesli kupie subskrypcje na rok w niemczech to moge ja aktywowac na pl koncie? Czy to samo jest co network do portfela? Polskie z pl, niemieckie z niemcieckim itp itd???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Musisz kupić zdrapke na polskie ps+. Roczna na allegro kosztuje poniżej 170 zł dostawa na emailu w parę minut.

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić zdrapke na polskie ps+. Roczna na allegro kosztuje poniżej 170 zł dostawa na emailu w parę minut.

 

Heh, dzikuje to wiem.. Tylko zadalem pytanie z ciekawosci. To samo tyczy sie np kart w niemczech i holandi. Gdy kupie karte w holandi to aktywuje ja na niemieckim koncie? Tutaj i tutaj jest waluta euro.. ot pytanie, ktos sie orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up- na 99% nie aktywujesz- każdy kraj ma swoje karty doładowujące/karty ps+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up- na 99% nie aktywujesz- każdy kraj ma swoje karty doładowujące/karty ps+. 

Dzieki za odpowiedz, moze ktos wie na 100%? Sa takie osoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ps4 mamy teraz możliwość udostępniania prawdziwego imienia i nazwiska znajomym, a czy znalazł ktoś sposób na cofnięcie zgody wybranemu znajomemu po wczesniejszej akceptacji prośby o udostępnienie takich danych . Wczoraj grzebałem w ustawieniach i nie znalazłem nic takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Połączyłem konto psn z facebookiem i chciałem użyć zdjęcia profilowego z facebooka. Niby operacja zakończyła się poprawnie ale nie widać go w ps4. Trzeba dodać jeszcze jakieś uprawnienia w opcjach facebooka?

 

EDIT na forum PSN znalazłem że zdjęcie nie może być większe niż 500x500

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość podejrzenia z komputera danych zapisanych w chmurze PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, tylko z konsoli. A może ktoś zna jakieś patent :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was,

Może ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc...21-05-2014 złożyłem zamówienie w sklepie PS Store.

Dostałem maila z potwierdzeniem "zamówienia przedpremierowego" Jednak wbrew informacji z maila, z mojego konta nie zostały pobrane środki oraz nie otrzymałem maila z potwierdzeniem zakupu. Watch_Dogs pojawił się w "bibliotece" i bez problemu zainstalował się (z dodatkowym uaktualnieniem tuż po północy). Jednak przy próbie uruchomienia pojawia się informacja: Nie można uruchomić aplikacji.

Może ją uruchomić tylko użytkownik z licencją na tą aplikację. Co prawda, karta użyta do zamówienia została dezaktywowana, jednak w "portfelu" mam środki przewyższające kwotę zakupu. Kontaktowałem się w tej sprawie z Supportem i potwierdzili, że w pierwszej kolejności "ściągają z portfela".

Miał ktoś podobną sytuację? Wiecie może jak "aktywować licencję?"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I co, można już mieć konto na dwóch konsolach jako główne ?

Nie daje mi to spokoju, że wałki na allegro robią i normalnie można ustawić a samemu podzielić się ze znajomym nie mogę.

Dziś wyczytałem gdzieś :

"

Na konsoli A zakładasz konto do zakupu konkretnej gry np. BF3 kupujesz grę, pobierasz ale instalujesz już na swoim właściwym koncie. Potem koledze dajesz dane na konto BF3, ona je tak samo zakłada u siebie na konsoli z tymi samymi danymi co u Ciebie, pobiera grę ale znowu instaluje na swoim właściwym koncie i gracie na dwa różne ID w sieci. Ważne jest tylko aby konto BF3 było dalej na każdej konsoli.

"
Czyżby sposób ? bo chyba w tym przypadku nasze konto nie jest w ogóle jako główne przypisane.
Edytowane przez energy910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jest na rzeczy. Kupiłem sobie konto z grą na allegro i normalnie uruchamiam gierkę na swoim profilu, który nadal jest ustawiony jako konto podstawowe. Gra z konta kupnego działa, a teoretycznie nie powinna, kłódki nie ma. O co chodzi, nie mam pojęcia.

Mam też swoje konto założone na usa, i gry kupione na tym koncie nie pójdą na moim profilu, póki nie ustawię konta usa jako podstawowego. Czyli tu działa to normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komarzysko a ustawiłeś na koncie z grą z Allegro konsolę jako podstawową?

Zwykle się to robi na początku przy tworzeniu użytkownika na konsoli.

 

Na Allegro z tego co widzę sprzedają:

 

  • Dostęp do konta które jest już gdzieś podstawowe - czyli grasz tylko na tym profilu i na żadnym innym.
  • Dostęp do konta które ustawiasz jako podstawowe - czyli slot / ewentualnie jakiś zombiak (nie testowałem czy się da zrobić zombiaka bo mnie to nie interesuje) na który prędzej czy później pójdzie reset hasła.
  • Dostęp do konta z którym dalej robisz co chcesz (możesz sobie zmienić hasło a w przypadku kont US nawet adres email).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie Komarzysko. Ja dzisiaj zauważyłem, że dema które mam na swoim koncie USA (Child of Light i Thief) działały tylko na tym koncie, ale ustawiłem je jako podstawowe i teraz wygląda na to, że oba są podstawowe bowiem i na jednym i na drugim mogę odpalić wszystko, a teoretycznie nie powinienem.

SephiroT: zastanawiałem się właśnie jak oni sprzedają te gry na Allegro że nikt się nie burzy, skoro teoretycznie można mieć aktywowane tylko jedno konto podstawowe. Może na jeden kraj może być jedno? Tak więc jeśli moje główne konto jest "polskie" a drugie "amerykańskie" to oba mogą działać równocześnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×