Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ws-37397-9

Mam ten błąd już ze cztery dni a przyznam rzadko włączam konsole :)

 

No to masz ten błąd co sporo osób, między innymi ja, tylko u mnie to chyba 2 dni trwało i bana zdjęli. Ban na IP, z telefonu się pewnie możesz połączyć bo nie używasz wifii, więc nie jest to IP to samo co na lapku i konsoli

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zobaczyłem że mam to samo

jak to gówno zdjąć ?? infolinia ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no sory ale takie rozwiązanie to jakiś absurd :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, połączenia VPN.

Odkrycie kurde Ameryki.

...zależy od jakości połączenia, ograniczeń transferu i odległości.

Kilkanaście lat temu graliśmy z ekipą w ten sposób w koreańskie gry MMO.

VPN + "krzaki" + zmiana ustawień regionalnych na PC ale zabawa była dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie samo przejdzie, infolinia mi przynajmniej nic nie pomogła, na wysyłali ankiet, portów itd... a doskonale było wiadomo że to nie od tego, także jeżeli macie to od kilku dni to nie ma co panikować, ktoś tam kiedyś pisał, że wyrywczo blokują konta i coś sprawdzają, ale czy to prawda i w jakim to celu robią to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zmienić hasło do konta PSN niestety przez telefon wyskakuje mi komunikat błąd i żeby spróbować później. Ciekawe czy na PC też będzie wyskakiwał ten błąd.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie samo przejdzie, infolinia mi przynajmniej nic nie pomogła, na wysyłali ankiet, portów itd... a doskonale było wiadomo że to nie od tego, także jeżeli macie to od kilku dni to nie ma co panikować, ktoś tam kiedyś pisał, że wyrywczo blokują konta i coś sprawdzają, ale czy to prawda i w jakim to celu robią to nie mam pojęcia.

No, a co Ci mają pomóc skoro "wyczyszczenie IP" leży w gestii providera. Najlepsze rozwiązanie jeżeli będzie Ci się ta sytuacja powtarzać, to poprosić o zewnętrzny w pełni rutowalny adres IP. Jedni providerzy dają za free, inni za dopłatą, ale wtedy jak sam sobie nie "nagrabisz" to bana na IP nie dostaniesz.

 

Nie powielaj "bajek" nikt kont nie blokuje i niczego nie sprawdza. Przecież z innej sieci np. z pracy możesz się zalogować przez www do konta lub włącz wifi z komórki i nagle PSN też zacznie działać. Po prostu IP jakie Ci przydzieliła maszyna providera zostało zablokowane przez Prolexic, który wykonuje usługi dla Sony, a idą po linii najmniejszego oporu i nie dociekają, co czy kto zrobił, tylko jak były jakieś podejrzane ruchy z tego IP to leci BAN. Providerzy wiedzą o tym i sami regularnie "czyszczą IP", im większy provider z większą siłą przebicia, tym szybciej numery IP zostają "oczyszczone" i PSN znowu zacznie działać na tych numerach. Jeżeli Ty zgłosisz sprawę do providera sam to również możesz przyczynić się do szybszego usunięcia problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie odnośnie kupna gry wspólnie z kolegą. Proszę o wytłumaczenie mi tego.

Ja to rozumiem tak. Ja mam swoje konto podstawowe i kolega ma u siebie. Ja daje koledze login i pass do swojego konta, on je tworzy u siebie i ustawia jako podstawowe, a ja te swoje konto ustawiam jako dodatkowe. Ja dostaje log i pass do jego konta i robimy z tym kontem to samo. Następnie np. ja kupuję grę na koncie podstawowym (w praktyce koncie mojego kolegi) i on u siebie może ją ściągnąć na konto dodatkowe (w praktyce na jego koncie). I w taki oto sposób mamy we dwójkę dostęp do tej gry i nie możemy nic zmieniać (mam na myśli, żeby znowu przestawić konta podstawowe) i możemy użytkować w tym samym czasie itd. itp.? Kolejne pytanie, czy to jest kombinowanie w takim stopniu, że Sony może się do tego przyczepić? Bo jeżeli tak to nie ma tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się od tego nie przyczepi.

Tylko nie próbujcie się logować na to dzielone konto na raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

panowie mam big problem, doładowałem portfel za 125zł chciałem kupić za 27zł miesięcznego plusa oraz driveclub w promocji w plusem. Teraz jak już doładowałem konto to okazuje się, że nie mogę zapłacić za plusa pieniędzmi z portfela bo chce abym dodał kartę debetową. A ja nie mam takiej karty, zawsze kupowałem plusa na allegro ale, że nie było miesięcznego to doładowałem kasę aby kupić go z portfela. O co kaman ? Da się to obejść ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie orientuje jaki moze byc problem ze znajomy ma podzielone konto na 2 konsole jego jest jako ta dodatkowa (nie ma ustawionej jako konsola podstawowa)... i chcac grac w gry ktore zakupil mimo polaczenia z internetem po 30 min wurzyca go z gry i pisze ze nie moze sprawdzic licencji mino ze caly czas jest polaczony z internetem...i gra zostala zakupiona na tym koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to jakas nowa innowacja od sony ? Zeby umilic dzielenie konta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale po to jest ta opcja z konsola podstawowa zeby mozna bylo normalnie z 1 konta korzystac na dwoch konsolach .... a tu takie cos..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Od pewnego czasu kolega nie może grać w SWOJE gry. On mam moje konto jako podstawowe a ja jego. Gość ma kłódki ja SWOICH grach a te co ja też mam to mu działają? Przed chwilą chciał zrobić przywracanie licencji i wyszedł błąd np 349578. Jak zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam pewne wątpliwości, ponieważ zostawiłem siostrzeńcowi PS3 ponieważ mam na swoim koncie ( ustawione jako główne) gry z PLUSA. Ja zakupiłem PS4 i też korzystam ze swojego konta i moje pytanie brzmi czy nie grozi mi Ban ? ( Inne IP korzystające z tego samego konta bądź coś innego. Dodam, że przebywam w Polsce) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nic Ci nie grozi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie, otóż mam grę cyfrowa na której mogę grać tylko na jednym koncie. Wczoraj kupiłem płyte z ta gra, żeby móc mieć dostęp do niej z innych kont na konsoli i teraz mam pytanie, jak to wszystko rozwiazać? Czy mogę cały czas grać sobie na tym jednym koncie na wersji cyfrowej tej gry, a na innych kontach używać płytki? Czy tak się da i czy to jest najlepsze rozwiazanie? Z góry dzięki za odpowiedz.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma się nie dać?

W tym momencie masz dwie "osobne" gry - cyfrę i płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma się nie dać?

W tym momencie masz dwie "osobne" gry - cyfrę i płytę.

Po prostu nie byłem pewien. Mam grę kupiona z kolega i on moze grać na kilku kontach, a ja tylko na jednym, a potrzebuję mieć dostęp do tej gry z więcej niż jedengo konta tylko i dlatego nabyłem po okazyjnej cenie płytkę. Czy dobrze kojarzę, że jeślibyśmy z kolega zmienili konta z podstawowego na jego konsoli na podstawowe na mojej to wtedy on tylko by mógł grać na koncie, z którego kupiliśny grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a Ty byś mógł grac na wszystkich swoich kontach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A powiedz mi tak już z czystej ciekawości, komu by przestała działać gra jeślibym zmienił u siebie na konsoli to główne konto na podstawowe?

EDIT

Nie mogłem się pohamować i zadzwoniłem do kolegi, żeby odpalił grę a ja w miedzyczasie aktywowałem swoje konto jako podstawowe. U kolegi pojawił soę kłódka ;) Wszystko już wiem, dzięki za pomoc.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×