Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no w tym problem wszyyscy znajomi/rodzina graja na PC albo Xboxach. Czyli rozumiem ze w najgorszym wypadku moze mi zrobic reset i konta nie ustawie jako podstawowego przez pol roku ale w gry bede mogl grac ustawiajac je jako normalne i dostep do plusa bede mial tylko na tym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się ze pamiętasz wszystkie dane, masz dostęp do maila na którego jest konto, masz ustawiony na koncie dodatkowy pin i odepnij od niego karte płatniczą. Po prostu spełnij wszelkie wymogi bezpieczeństwa to jeżeli nawet zmieni hasło, maila itp, to odzyskas zkonto przy pomocy wsparcia technicznego. Już nie takie akcje były. Najważniejsze żeby konto było polskie bo inaczej odeślą cię do amerykańskiego, ruskiego czy jeszcze innego supportu. 

 

A w ogóle najlepiej to kup Xbox'a :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli z kimś podzielę się grą (cyfrową) to po ściągnięciu jej, można to drugie konto usunąć czy ono już musi być zawsze?

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dopóki będziesz chciał grać w grę zakupioną na tym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ostatnie pytanie. Jeśli mam swoje dwa konta na jednej konsoli, to muszę wykupić dwa razy pss plus żeby grać na obu online?

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Wystarczy że konsola będzie podstawowa dla konta na którym masz PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołożę cegiełkę cebuli. Czy można mieć więcej kont niż jedno dzielone? To zmaczy chodzi mi oto, jedno konto mam swoje które dałem bratu i na nim kupujemy gry na spółke. Czy na przykład mogę tak zrobić z innym kontem? Kumpel chcesię złożyć ze mną i wtedy dał by mi swoje konto ja bym je zrobił u siebie jako główne i chyba powinno chulać? Ja mu nie muszę dawać swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć 16 kont podstawowych na konsoli na raz. 

Nic nie musisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje konto zalogowane u kolegi, który dziecinnie się zachowuje "strasząc" wejściem na nie - czy ewentualna zmiana hasła wyloguje mnie u niego na konsoli? Dodam, że konto jest u niego ustawione jako podstawowa konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloguje się raz i go wyrzuci albo wcale.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie kumam. Na konsoli można mieć jedno konto podstawowe, którego zawartość jest dostępna dla wszystkich kont normalnych. A tu wyżej czytam że na konsoli można mieć 16 kont podstawowych. Wiec jak to jest?

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola jest podstawowa dla konta a nie konto dla konsoli. Możesz mieć 16 kont na raz na konsoli. Teoretycznie wszystkie mogą być podstawowe. 

Jeżeli jedna konsola jest podstawowa dla 14 lub więcej kont to dają tymczasowego bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno konto nie moze być jednocześnie podstawowe na dwóch konsolach?

Bo w przypadku np. 3 osoby maja konsole, i każdy ma swoje konto, nie da się ustawić tak by każdy miał zawartość z tych trzech kont ma swojej konsoli?

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, może być tylko ba jednej.

Na PS3 mogło być na 2.

W pierwszym poście masz podane jak bezpiecznie i zgodnie z regulaminem grać we 2 osoby w gry z jednego konta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem jak to ustawić dla dwóch osób. Pierwszy post naprawdę pomocny jest :) Po prostu z tymi kontami/konsolami podstawowymi mi się pomieszało

Tapnięte dłutem do kamienia

Ps. Dziękuje za wyjaśnienie!

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kolejne lamerskie pytanie ode mnie:

jak to jest z tymi sprzedającymi na necie cyfrowymi wersjami gier z gwarancją po pół roku, skoro możesz grę sciągnąć do siebie na dysk i na swoim koncie grać? (pierwszy post nie odpowiedział mi na to) a powiem szczerze, że chcę z kumplem się złożyć na Heavy Rain/ Beyond Two Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w 2 osoby chcecie grac to jedna osoba musi grac na koncie na ktorym jest kupiona gra i ustawic je jako konto normalne/gość a druga osoba musi grać z innego konta, a konto gdzie byla kupiona gra ustawić jako głowne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kolejne lamerskie pytanie ode mnie:

jak to jest z tymi sprzedającymi na necie cyfrowymi wersjami gier z gwarancją po pół roku, skoro możesz grę sciągnąć do siebie na dysk i na swoim koncie grać? (pierwszy post nie odpowiedział mi na to) a powiem szczerze, że chcę z kumplem się złożyć na Heavy Rain/ Beyond Two Souls.

Pierwszy post nie odpowiada na to pytanie bo ten sposób to zwykłe oszustwo, łamanie regulaminu i szara strefa któa może być interpretowana jako łamanie prawa.

Wykorzystuje luki w zabezpieczeniach i resety awaryjne konsoli przypisanych do konta robionych przez stronę zarządzania kontem (raz na pół roku).

A - gra ci będzie działać pół roku albo i dłużej jeżeli gość jej nie sprzeda nikomu ponownie z tego konta albo masz konto z "ponownej sprzedaży" już po resecie.

B - gra ci będzie działać kilka miesięcy, tygodni albo po kilku dniach  dostaniesz kłódkę bo gość sprzedał konto ponownie.

C - gość cofnie płatność lub okaże się że konto jest kradzione i właściciel zgłosi do Sony - dostaniesz bana na konsolę od Sony w nagrodę za nieumiejętną/nie świadomą cebulę. Sprzedawca co najwyżej dostanie negatywa a Ty będziesz musiał jakoś sprzedać konsolę z dożywotnim banem na PSN.

 

Wybór należy do Ciebie.

 

Jedyny działający i w pełni bezpieczny sposób to ten z pierwszego posta (który podał @Bany1987).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie i złóżcie się na cyfrową wersje beyond+heavy która ma premierę na początku marca. 150 zł to nie tak dużo jak na dwie gry.

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ruseus182 - oto właśnie mi chodzi, ale powiem szczerze że nigdy tego nie robiłem i nie wiem do końca jak to zrobić tak by to było legalne właśnie.

Seph i bany  - dzięki za wyjaśnienie tego procederu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście masz wszystko wyjaśnione. Kupujesz gre na swój profil, kolega ustawia go jako podstawowe na swojej konsoli, a ty jako normalne na swojej. Każdy moze grać. Tak samo można zrobić z Ps+

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że mam wiele gier w wersji cyfrowej moje pytanie jest takie co by się z nimi stało w momencie skasowania tego konta na którym były kupione? Czy przy sprzedaży konsoli jest jakaś możliwość sprzedaży jej razem z grami ale bez konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma konta, nie ma dostępu do gier bo na koncie jest licencja na samo konto lub na konto + całą konsolę dla niego podstawową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×