Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No koledze na innych kontach niż to na którym macie kupioną grę.

Bez jego konsoli zmienisz tylko przez www ra zna pół roku - tak działają Janusze z Alledrogo i złodzieje kont z Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos sie orientuje jaki moze byc problem ze znajomy ma podzielone konto na 2 konsole jego jest jako ta dodatkowa (nie ma ustawionej jako konsola podstawowa)... i chcac grac w gry ktore zakupil mimo polaczenia z internetem po 30 min wurzyca go z gry i pisze ze nie moze sprawdzic licencji mino ze caly czas jest polaczony z internetem...i gra zostala zakupiona na tym koncie

jest mozliwe ze dzieje sie tak ze on ma problem z NATem... przy laczeniu z netem pokazuje mu NAT - niepowodzenie czy cos takiego (a powinno byc 1, 2 lub 3) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :

 

Mam pewien problem. Od pewnego czasu kolega nie może grać w SWOJE gry. On mam moje konto jako podstawowe a ja jego. Gość ma kłódki ja SWOICH grach a te co ja też mam to mu działają? Przed chwilą chciał zrobić przywracanie licencji i wyszedł błąd np 349578. Jak zaradzić?

 

Teraz gość nie może zrobić grupy ani dołączyć do mojej bo wyskakuje mu błąd NW-31473-8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :

 

Mam pewien problem. Od pewnego czasu kolega nie może grać w SWOJE gry. On mam moje konto jako podstawowe a ja jego. Gość ma kłódki ja SWOICH grach a te co ja też mam to mu działają? Przed chwilą chciał zrobić przywracanie licencji i wyszedł błąd np 349578. Jak zaradzić?

 

Teraz gość nie może zrobić grupy ani dołączyć do mojej bo wyskakuje mu błąd NW-31473-8

 

 

jest mozliwe ze dzieje sie tak ze on ma problem z NATem... przy laczeniu z netem pokazuje mu NAT - niepowodzenie czy cos takiego (a powinno byc 1, 2 lub 3) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak łączył się że mną na grupie to nie mogliśmy się komunikować bo pisało że ma jakiegoś NAT i u niego to samo pisało. Możliwe że to porty?

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jeżeli konsola nie jest podstawowa to wymagany jest stały dostęp do internetu w celu regularnej weryfikacji licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że konsole są ustawione tak jak trzeba ( znaczy konta ). U mnie wszystko działa od początku a u niego teraz się zaczęły robić problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ma problemy z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i to jest chyba caly problem... trzeba zmienic dostawce neta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo przepatrzeć konfigurację routera i upewnić się że NAT jest otwarty.

W temacie o sieci w pierwszym poście masz poruszone większość zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak ktos nie ma dostepu do routera.. do jego ustawien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wtedy niech nie kombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i trzeba dzwonic do dostawcy neta... tylko czy oni tam beda na tyle normalni zeby cokolwiek z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy z młodym kupować dwie PS4 - będziemy w różnych miastach. Czy legalne będzie kupienie gry z pss i podzielenie się nią między kontami? Czy wynikałyby z tego jakiekolwiek ograniczenia?

I jeszcze jedna sprawa : czy będąc za granicą, lepiej założyć konto polskie czy tutejsze? Teraz na ps3 mam polskie i podobno można je po prostu przenieść, ale czy mając polskie konto, będę mógł płacić niepolska kartą kredytową lub PayPal? Bo teraz to jest na ps3 niemożliwe .

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto jest jedno więc te same zasady płatności obowiązują dla PS4 co dla PS3.

Co do dzielenia się kontem/grami masz legalnie opisane wszystko w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie.

Mam 2 konta na mojej ps4, oba są moje legalne nie żadne sloty z allegro. Na koncie "A" mam plusa a na koncie "B" zakupiona grę. Czy mogę z konta "A" zakupić dodatek do tej gry i normalnie grac na koncie "A"

Oba konta są ustawione jako podstawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zakupiony za granicą kod na pss plus zadziała na polskim koncie?

Wysłane z mojego SM-N920C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% nie, inaczej dawno by były na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem sobie pograć online, ale niestety subskrypcja playstaion plus właśnie mi się skończyła. Problem w tym, że nie mogę dodać karty, aby przelać fundusze do "portfela". Miałem wcześniej tam zajerestrowaną inną kartę, ale już jest nieaktywna. Chcę dodać nową to ciągle wyświetla mi się błąd "zły numer karty". Jakieś pomysły?

 

Dobra ps plusa ogarnąłem ze zdrapki, ale problem pozostaje bo nie kupie żadnego DLC itp. Próbowałem to na dwóch kartach i nadal ten błąd wyskakuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem sobie pograć online, ale niestety subskrypcja playstaion plus właśnie mi się skończyła. Problem w tym, że nie mogę dodać karty, aby przelać fundusze do "portfela". Miałem wcześniej tam zajerestrowaną inną kartę, ale już jest nieaktywna. Chcę dodać nową to ciągle wyświetla mi się błąd "zły numer karty". Jakieś pomysły?

 

Dobra ps plusa ogarnąłem ze zdrapki, ale problem pozostaje bo nie kupie żadnego DLC itp. Próbowałem to na dwóch kartach i nadal ten błąd wyskakuje :sad:

A próbowałeś wpisać dobry numer? ;)

Środki na koncie są? Limity transakcji internetowych odpowiednio ustawione?

Zrób sobie testowo jakieś dodatkowe konto i spróbuj do niego tą kartę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sam miałem ten problem z kartą, na początku w ogóle nie mogłem jej dodać bo wyskakiwała informacja o nieprawidłowym numerze, po długim czasie (bardzo długim) jak się udało to dodanie kasy do portfela było niemożliwe i do tej pory tak jest z poziomu PC. Z konsoli normalnie doładowywało kasę i to samo na tablecie więc może spróbuj z konsoli dodać kartę ewentualnie kup doładowania PSN np na fabrykagraczy.pl

 

Dodam, że ja z kartą nigdy problemów nie miałem i zawsze działała prawidłowo, oni jak zwykle coś mieszają.

Edytowane przez Tweedier
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wpisać dobry numer? ;)

 

Tak, i wielokrotnie to sprawdzałem.

 

 

Środki na koncie są? Limity transakcji internetowych odpowiednio ustawione?

 

Kase mam na koncie, zresztą to chyba nie ma znaczenia w kwestii "dodawania karty", prawda? A limity transakcji gdzie się ustawia? Z pozycji konsoli?

 

 

Zrób sobie testowo jakieś dodatkowe konto i spróbuj do niego tą kartę...

 

Okey, spróbuję dzięki.

 

 

Sam miałem ten problem z kartą, na początku w ogóle nie mogłem jej dodać bo wyskakiwała informacja o nieprawidłowym numerze, po długim czasie (bardzo długim) jak się udało to dodanie kasy do portfela było niemożliwe i do tej pory tak jest z poziomu PC. Z konsoli normalnie doładowywało kasę i to samo na tablecie więc może spróbuj z konsoli dodać kartę ewentualnie kup doładowania PSN np na fabrykagraczy.pl

 

Dodam, że ja z kartą nigdy problemów nie miałem i zawsze działała prawidłowo, oni jak zwykle coś mieszają.

 

Ja z pozycji konsoli właśnie nie mogę dodać tej karty. Spróbuje dodać to na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środki na koncie musisz mieć, bo Sony przy dodawaniu karty pobiera parę groszy (50-60) w celu weryfikacji...

Limity ustawiasz na stronie swojego banku, ewentualnie na infolinii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje podzielić się kontem z graczem poznanym na forum. On mi da dostęp do swojego konta a ja mu do mojego. Nie znamy się. Z tego co się orientuje to jeśli jeden z nas okaże się nieuczciwy to drugi może stracić dostęp do konta. Czy istnieje jakaś metoda żebyśmy mogli się zabezpiezyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony-Controller-Move-Condom.png

 

Takie rzeczy robi się z osobą do której masz 100% zaufanie.

W razie czego konto da się odzyskać ale jak ci machnie reset awaryjny to przez pół roku nie ustawisz go jako podstawowego u siebie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×