Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, a teraz pytanko o misję z E3 ze ściętą głową gościa w peruce ... oczywiście jest to w Unity, w singlu lub online? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak z innej beczki :) Chce pobrać zakupić gre AC Unity w ps store lecz tam jest tylko wersja gold :/ a była niedawno wersja "normalna" za 299 :/ czy będzie jeszcze możliwość ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej pudełkową kup w sklepie niż na pss za 3 stówki hehhehe

Pojutrze będę miał swoją kopię, a że ograłem rogue to będę miał odniesienie i zobaczę czy na prawdę jest tak źle z tą grą jak co niektórzy piszą.

Edytowane przez senor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie trzeba. Dałem sobie radę. Przy okazji podziękowania dla m0rph. Na kolana przed nim.

Mogę prosić o pomoc? U mnie występuje dokładnie ten sam błąd o którym wcześniej pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry było to menu Helixa i były do wyboru epizody, dostępny był tylko ten z Jakubem. Reszta to pic na wodę czy będzie można ograć? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo Ubi wyda w postaci Mini DLC 50 PLN/PCS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry było to menu Helixa i były do wyboru epizody, dostępny był tylko ten z Jakubem. Reszta to pic na wodę czy będzie można ograć? 

 

 

Pic na wodę.

 

Jest to niewiadoma.

Nie wiem czy zauważyliście ale tam są wszystkie części Assassina wymienione od AC1 aż po AC:U.

Co mnie zaciekawiło to dodatkowe lokacje/epoki jak Syberia, Chiny czy epoka Jazzu.

Nie zdziwiłbym się gdyby to był kierunek w który pójdą kolejne części/DLC. ...ale to tylko takie moje spekulacje. Większość z tych kafli już była. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ,że skoro Ubi traktuje Unity jako restart serii, to te epizody będą swego rodzaju wstępniakiem dla nowych graczy. Swoją drogą gra jest zajebista, jest tyle do zrobienia ,że na ukończenie 100% chyba ze 100h będzie potrzebne. Jedyne do czego mam ale ze znajdziek to te skrzynie z campaniona, nie chce mi się bawić w to na telefonie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też odechciało.

Dzisiaj w nocy po raz kolejny zresetowało mi postęp z companiona ... ... ... ... szkoda na to na razie zachodu.

Na szczęście rzeczy z Initiates i apki nie są potrzebne do trofek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest trofeum za wszystkie skrzynie więc apka jest potrzebna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale (podobno) tylko białe i czerwone.

Zielone i pomarańczowe (podobno) się nie wliczają do trofki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale (podobno) tylko białe i czerwone.

Zielone i pomarańczowe (podobno) się nie wliczają do trofki. 

Nie są, widać to na mapie przy ilości odblokowanych skrzynek w danej dzielnicy.

 

Zresztą, mam trofeum za ukończeniu Wersalu na 100%. A jedyne czego nie odblokowałem to właśnie zielonych i żółtych (pomarańczowych?) skrzynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to mam wylane na niebieskie :) Dzięki za info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że gra dla know genialna. Widać spadki fps, niekiedy przytnie na sekundę czy dwie, ale po 3 dniach gry, przejściu 9% na pewno to nie jest dokuczliwe. Polecam wszystkim.

Rozwiązujecie dodatkowe misję? Warto.. Idzie fajnie wszystko poznać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz się podzielę wrażeniami (a tych mam całą masę po weekendzie).
Jak co roku wychodzi AC, więc kupuję i gram jak dziki aż do wbicia platyny. Co roku też opisuję swoje obserwacje po graniu :)
Oczywiście tym razem baaaardzo długo się zastanawiałem (po wrzutkach skrinów, filmików itd.), ale wersja z PSS poszła i kasę ściągnęło, więc po ptakach.

Spodobały mi się zmiany tj. wywalenie klasycznego multi, którego nie lubiłem i nie rozumiałem za bardzo jego sensu w grze stricte singlowej.
W miarę przyjemna grafika i odtworzenie budynków na plus. W końcu zmiana systemu sterowania i animacji, bo tamte już się trochę znudziły. Utrudnienie i zmiana systemu walki (już nie budujemy sobie stosiku trupów pod nogami a walka jest wymagająca - przynajmniej na początku) też dla mnie pozytywna. Trochę nie rozumiem zmiany mechaniki otwierania skrzyń - o wiele bliższa imo, była ta poprzednia, czyli kręcenia gałkami jak wytrychem. Teraz sobie wskaźnik lata i musisz trafić - jakbym w jakiegoś golfa przeglądarkowego grał :)
Spadki oczywiście miałem (przegrałem do tej pory ok. 30 h), ale sporadycznie - nie licząc Katedry, bo tam przy rozecie masakra piła mechaniczną na oczach gracza. Z innych błędów (nie liczę wyskakujących przed oczami npców lub samych kapeluszy na ich głowach :biggrin:) to: 1. przeleciałem przez podłogę przy zabiciu z powietrza i czekałem na desynchronizację (akurat w misji co-op...), 2. wbiłem się w budynek i musiałem robić szybką podróż, żeby się wydostać (to akurat nic nowego w serii), 3. zablokowałem się na budynku podczas wspinaczki - ani zejść, ani do góry i skoczyć też się nie dało, więc szybka podróż. W misjach nie miałem żadnych atrakcji, żadnych ludzi bez twarzy też nie spotkałem :).
Trochę zdziwił mnie podział na 4 typy "waluty" - franki (złoto jak zawsze), punkty synchronizacji do kupowania skilli (coś jak w multi w poprzednich częściach), punkty kreda (to nawet spoko i leci jak głupie) plus punkty Helixa za które są doładowania (tego nie ogarniam w ogóle).
Najbardziej spodobały mi się trzy rzeczy - co-op (nawet z randomowymi graczami jest przyjemnie i ma sens istnienie Bractwa), zagadki Nostradamusa (wreszcie coś ciekawego, coś wymagającego pomyślenia i znania mapy) i sprawy morderstw (mimo, że dość łatwe - czasami tak oczywiste, że aż strach kogoś oskarżyć, bo z natury podejrzliwy jestem ;) ).
Fabuły jak zawsze, w moim trybie przechodzenia gier, mało liznąłem (3 sekwencja). Skupiłem się na zbieractwie i pobocznych misjach, czyli oczyszczaniu dzielnic.

No i teraz moja ulubiona część... Gra zawiesiła mi się po ok. 26 godzinach grania (nie ciągłego), wywaliło mnie do menu konsoli i... WYWALIŁO ZAPIS. Możecie sobie wyobrazić jak ciepłym uczuciem w tamtej chwili obdarzyłem Panów z Ubisoftu. Powiem szczerze, że dawno mnie tak żadna gra nie wkurzyła. Zwłaszcza, że specjalnie wziąłem wolne w piątek i cały dzień katowało, to samo w sobotę od rana a wieczorem suprise madafaka.

Co do dodatków typu appka, Initiates itd.
Appka sobie działa jakby niezależnie od gry tzn. mam sobie Assasynów, wysyłam na misje a potem nic nie mogę z tym zrobić w grze na konsoli, prawie w ogóle nie ma synchronizacji między appką a grą (zwłaszcza po utraceniu postępu). Po aktualizacji nie jest lepiej (gram na iOS), ale chociaż znajduje konsolę co jakiś czas.
Initates - najpierw zaliczyło mi 3 poziomy mimo, że mam platynę z każdej części AC i wszystko na 100% łącznie z DLC. Po dwóch dniach zrobił się poziom 9 i 3/4. Nie zalicza Liberation HD, w AC2 mam jakieś 3% postępu, ale platyna zaliczona...

Wrażenia ogólne - gdyby się dziady przyłożyły to byłby dla mnie najlepszy AC albo chociaż porównywalny z ulubionym AC2. Jest klimat, w końcu budynki a nie woda i do tego fajny okres historyczny, znane postacie i drobne zmiany mechaniki, które są w większości na plus. No, ale lepiej wziąć hajs, zrobić mikrotransakcje, dowalić jakieś punkty Helix i toczyć pasjonujący bój z EA o miano największego badziewia branżowego.


EDIT: @up - zanim mnie wywaliło rozwiązałem 9 zagadek (w tym dwie oznaczone 5 gwiazdkami). Moja rada: rozwiązania są w dzielnicy, w której startuje zagadka i najlepiej szukać rozwiązań przy punktach charakterystycznych. Poza tym przydaje się czytanie opisów w bazie danych.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dodatków typu appka, Initiates itd.

Appka sobie działa jakby niezależnie od gry tzn. mam sobie Assasynów, wysyłam na misje a potem nic nie mogę z tym zrobić w grze na konsoli, prawie w ogóle nie ma synchronizacji między appką a grą (zwłaszcza po utraceniu postępu). Po aktualizacji nie jest lepiej (gram na iOS), ale chociaż znajduje konsolę co jakiś czas.

Ja tylko propos powyższego - o dziwo u mnie apka działa bez najmniejszych problemów, synchro jest natychmiastowe, gram sobie w wolnych chwilach, skrzynki się zaliczają, punkty lecą i od czasu updatu nie resetuje mi postępów... Ani razu nie miałem problemu z połączeniem z konsolą - tak, jak np samej gry z ubisoftem (też mam wersję iOS).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sama appka działa dobrze tzn. robię misje, skrzynki niby mam już odblokowane, ale to w ogóle nie przekłada się na grę i w drugą stronę to samo - jestem w Paryżu, mam wyremontowane kawiarnie, ale na mapie ni chu, chu.
Postępów w apce nie utraciłem. Mam nadzieję, że nie zdziczała po tym jak utraciłem postęp w samej grze. Bez tego też da się grać, skończyć itd., więc nie ma dramatu, ale przy tylu błędach ciężko kolejne przełknąć.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że prawie wcale nie synchronizuje się z PS4 - w momencie podłączenia companiona wyświetlają się kolejne synchronizowane eventy/znajdźki/miejsca - tak samo znajdowane w grze punkty do apki od razu prezekazywane są do zasobów w companionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w zamyśle jest zsynchronizowane z kontem Uplay - to nie wina samej appki tylko tego że ciągle coś tam grzebią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś dlaczego nie ma tej misji która była na E3 w coopie? dadzą ją w DLC czy co? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kontem Uplay się łączę bez problemów i na konsoli, i w aplikacji.
Pocieszam się tym, że trofeum za dzielenie się lokacjami skrzyń, wielorybów itd. w Black Flag zrobiłem po jakichś 6 miesiącach, bo serwery się zgrać nie mogły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kontem Uplay się łączę bez problemów i na konsoli, i w aplikacji.

Pocieszam się tym, że trofeum za dzielenie się lokacjami skrzyń, wielorybów itd. w Black Flag zrobiłem po jakichś 6 miesiącach, bo serwery się zgrać nie mogły :)

Tutaj nie ma trofek związanych z aplikacją mobilna czy z Initiates. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem, ale lubię mieć mapę wyczyszczoną na 100% :). Taka choroba. Jak to ktoś ładnie opisał "lizanie ścian".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×