Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś schować łeb pod wodę jak się pływa ??

A po co? To, że możesz pływać bez chowając głowy pod wodę to "feature" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna misja doprowadziła mnie do wrzenia,tym razem sekcja 9

 

Zacząłem od uwolnienia więźniów, wszystko ok zaczęli walczyć i robić dywersję. Skorzystałem z zamieszania i wchodzę do pałacau, coś spieprzyłem i mnie ubili. Load, oczywiśce sprzed pałacau, w zadaniach  uwolnienie więźnów odchaczone ale zniknęli, nikt nie walczy , cisza i spokój.... Teraz danie główne, wszedłem do pałacu by ubić tą babę, ładnie bez zadymy przedostałem się na balkon nad parkietem gdzie ona łazi i chciałem ją sprątnąć z darta i spieprzyć przez okno i co ??, otóż będąc centralnie nademną (ja na górze na balkonie) szykuję się do strzału, a ona jakimś cudem mnie widzi mimo że byłem jeszcze w przebraniu i gówno, Zadyma jak sto diabłów i koniec imprezy i takich pierdół jest [cenzura] mnóstwo, co chwilę dzieje się coś nie tak jak powinno. Mechanika tej gry utknęła na 2008 i tylko z wielkością i złożonością lokacji poszli do przodu, im bardziej złożone misje tym bardziej wylażą wszystkie archaiczne babole

 

Chyba już czas pożegnać się z assasinem na dłużej i spoglądać w innym kierunku w poszukiwaniu skradanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram drugi raz, tyle, że od początku na patchu 1.04. Dzisiaj 3 razy freezy, 2x wyjście z gry po błędzie. W grze już 2 razy spadłem poniżej ziemi i spadłem pod tekstury. 2 razy zablokował się Arno i nie mogłem nim walczyć, nie reagował na przyciski.

 

Początkowo zakładałem, że wymaksuję grę, bo trofea niby łatwe i poczekam na dodatki, ale nie wiem, czy dotrwam. Gra jest przeraźliwie nudna. Poziom misji nadal z epoki AC1, jedynie w ładnym opakowaniu graficznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białe skrzynki tez zaliczają się do trofeum ? czy tylko niebieskie i czerwone ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już kilka godzin i nie natrafiłem na żaden błąd w grze. Jak ktoś się waha czy brać czy nie to niech bierze. Ludzie mają różne doświadczenia ale ten cały czarny PR w stosunku do Unity uważam za przesadzony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lennox, do trofeum wliczają się wszystkie skrzynki poza skrzynkami z Companion App oraz Initiates.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra działa jak należy to potrafi być naprawdę bardzo dobra, tak świetnie udało mi się zabić jegomościa w 10 sekwencji

 

https://www.youtube.com/watch?v=IOhro0dyKhI&list=UU2jMNu3evCcEnRPHWgVlqmQ

 

Szkoda tylko że na parę podejść mnie to kosztowało i nie był to klasyczny trial and error żeby obczaić misję tylko jak już wszystko miałem opracowane to parę razy idiotyzmy w mechanice mnie powstrzymywały (w tym jeden z ciekawszych, kiedy miałem już skończone i pozamiatane i wystarczyło uciec to Arno nie trafił w stóg siana przy skoku z dachu :)  )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum " chcę mieć wszystko". Czy trzeba zrobic misje ze śledztwami?

Zostało mi tylko to do wbicia i błądzę:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sephirot

A w tej apce mobilnej oprócz wysyłania Assassin'ów można jeszcze coś więcej podzialać by im lvl szybciej rósł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, kiedy ten DLC Dead KIngs wychodzi? Pytam, bo jeśli luty to już teraz wolę się pozbyć tej gry w cholerę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne z serii głupich pytań - mógłby mi ktoś powiedzieć jak otwierać te niebieskie skrzynie? Próbując otworzyć je w grze wyskakuje powiadomienie, że trzeba zrobić to w apce, ale w apce jakoś nie widzę jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W appce robisz misje, po trzeciej fazie misji jeden z asasynów siedzi i czeka 24 h aż otworzysz skrzynkę w grze.

Jeżeli sam tego nie zrobisz to asasyn ja zbiera automatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa.

Co u Ciebie jest nie tak?

wogole mi sie nie łączy z grą połączenie nie możliwe nie wiem o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zalogowałeś się i w grze i w aplikacji na konto Uplay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo appka nie musi być w tej samej sieci i sama wykrywa połączenie z konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewno jesteś zalogowany nd to samo konto Uplay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tez o tym myślałem ale jest z tego samego emeila ale na uplay mam Maniek 0612 a w aplikacji Maniek061274

Ale jak np na konsoli w grze sie zalogować na inne konto które utworzyłem nowe

Bo w grze automatycznie loguje

A w aplikacji mogę zmienić dane logowania

Pomoże mi ktoś co z ty zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×