Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Upewnij się że w grze i na telefonie podajesz dokładnie te same dane konta Uplay i tyle (konto PSN jest powiązane z kontem Uplay).

Możliwe że masz 2 różne konta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj dwa razy rozłączyło z kontem Uplay i po paru sekundach gra się zawiesiła, że nic nie mogłem zrobić. Takie cuda się dzieją po pobraniu najnowszej aktualizacji. Pojawił się też skaczący obraz. Mam już dość tej gry,

Edytowane przez Perła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, zdrowych i wesołych świąt, jako przerywnik od świątecznego obżarstwa chciałem wam zaprezentować fragment unity który zwalił mnie z nóg. Jeżeli nowy assasin nie zrobił na tobie jeszcze większego wrażenia od strony wizualnej, koniecznie musisz się wybrać do Palais du Luxembourg położonego  w dolnych rejonach mapy. Szczęka na ziemi, w czasie jednej z misji można było krótko zwiedzić ale kiedy pójdzie się tam samemu to niesamowitość tego miejsca udarza ze zdwojoną siłą. Chyba najlepiej odtworzony budynek w wirtualnym Paryżu. Dobre 40 minut chodziłem po wnętrzach nie mogąc wyjść z podziwu. Polecam w szczególności salę balową na pierwszym piętrze. Bardzo żałuję że AC U nie wyszło pół roku później i bardziej dopracowane bo świat wirtualnego Pari potrafi być wręcz nie do opisania

 

B5qGriUIQAENaAK.jpg

 

B5qG32MIYAAATXz.jpg

 

B5qF0ncIIAE02GF.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia Unity bywa ładne.

 

B5A1KBvIIAEs14K.jpg

 

Mam nadzieję, że z Unity i Victory będzie analogiczna sytuacja jak przy poprzedniej odsłonie z rewolucją w tle. Eksperyment z nowym silnikiem (o ile można nazwać tak coś, co ma kilka ładnych lat i jest jedynie modyfikowane), bugi, narzekania, a potem kolejna część już z bardziej obcykanym kodem i majty z wrażenia w dół. Nie chcę się glitchować przy wchodzeniu na Big Bena. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gralem po tej nowej latce po raz pierwszy. Fr nieznacznie lepszy ale ten pop up to jakas tragedia... szczrze wolalem te 2 klatki mniej ale bez tego pojawiania sie postaci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, to jak sie zablokowac w powietrzu czy tez na dachu albo gra sama mnie zabila po zawieszeniu sie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maksuję grę od wczoraj jednak. Błędów jest jeszcze sporo, przeciwnicy lubią się blokować, można ich naparzać, ale nie reagują na ciosy. Animacje wbijania miecza jest słabiutka, mam wrażenie, że Connor w AC3 miał lepszą animację walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak mam gre od dzisiaj bez sezon passa to będę mógł pobrać te darmowe dpc albo ta darmwa gre od ubi czy to tyfzy sie tylko tych którzy kupili grę na premierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak mam gre od dzisiaj bez sezon passa to będę mógł pobrać te darmowe dlc albo ta darmwa gre od ubi czy to tyfzy sie tylko tych którzy kupili grę na premierę

Darmowa gra tylko jak miałeś Season Pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, to jak sie zablokowac w powietrzu czy tez na dachu albo gra sama mnie zabila po zawieszeniu sie. :biggrin:

 

Heh, miałem podobną sytuację, tylko że byłem w ścianie, a później gra mnie przemieściła w miejsce z którego nie mogłem wyjść.

Nie chcę już się wkurzać i dzisiaj sprzedałem grę. Koniec z tym badziewiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem z jednym śledztwem na południu mapy? Tj. przepytałem dwóch gości, znalazłem pozostałe ślady, pokazała się lupa, że mam iść 50 kroków dalej i przepytać dwóch księży. Problem w tym, że sprawa ma 5 lokacji, a ja odwiedziłem 2, ale reszta się nie pojawia i nie wiem, gdzie szukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy bug zadnego zadania nie moglem odpalic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak człowiek ma wolne i chwile chce pograć to jak zawsze psn robi niespodzianki

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zaczęciem nowej misji, a mianowicie sekwencja 9 wspomnienie 1. Podchodzę do miejsca gdzie powinienem móc ją zacząć i nie wyświetla się to co zawsze podczas rozpoczynania misji. Ktoś coś poradzi na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zaczęciem nowej misji, a mianowicie sekwencja 9 wspomnienie 1. Podchodzę do miejsca gdzie powinienem móc ją zacząć i nie wyświetla się to co zawsze podczas rozpoczynania misji. Ktoś coś poradzi na to?

a masz połączenie z PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kampanię, nie o kooperację...

 

Edit: A więc, ktoś coś potrafi zaradzić? Bo wyczuwam, że będę musiał teraz przechodzić całą grę od nowa... -.-

 

Edit2: Po sprawdzaniu okazuje się, że nie tylko nie mogę zagrać tej jednej misji, ale nie da się też odpalić niczego innego, żadna misja się nie wyświetla po podejściu do niej.

Edytowane przez stolarz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×