Skocz do zawartości
DaraS

Assassin's Creed Unity

Rekomendowane odpowiedzi

Osobne konto z trialem plusa ustawione jako podstawowe? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę po świńsku ale założyłem drugie konto aktywowałem plusa na 14 dni i zrobiłem dwa brakujące trofy online. Także i mi platyna wpadła :) Mam nadzieje ze bana od sony niedostane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może co jest z tym gilotynowym trofeum zrobiłem je już kilka razy dostałem nawet pkt. Kredo za zabójstwo gilotyna a tronik nie wpadł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

syf, kiła i mogiła

To tak na poważnie czy w żartach? Bo rozważam wymianę a ostatnio jeszcze czytałem ze bedzie potrzebny patch dla patcha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak na poważnie czy w żartach? Bo rozważam wymianę a ostatnio jeszcze czytałem ze bedzie potrzebny patch dla patcha

Kup to się dowiesz. Jeden przez całą grę trafi na 40 bugów, inny na 2. I do kogo będziesz misl potem pretensje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj ostatnie 20 stron tematu, to się dowiesz jak wygląda sprawa. Idealnie nie jest, nie było i nie będzie, ale można spokojnie zagrać. Ja przez całą grę nie napotkałem żadnych uciążliwych problemów. Inni twierdzą, że to niegrywalne gówno, chociaż wbijają platyny. 

 

Dodam, że zdecydowanie więcej problemów mam z Rogue. Także musisz się przekonać na własnej skórze. Jeżeli miałeś styczność z poprzednimi częściami i dobrze się bawiłeś, to możesz brać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie natrafiłem na żadne błędy choć jeszcze nie skończyłem. Ludzie oczekują od gier nie wiadomo czego. Jedyne co można zarzucić Unity, to wtórność i nuda. Ta seria powinna się kończyć na II części. Myślałem, że będzie można poczuć klimat rewolucyjnego Paryża - tutaj się zawiodłem. Ostatecznie ilu ludzi tyle opinii choć mam wrażenie, że wielu uległo modzie na mieszanie z błotem tego tytułu. Być może jest to spowodowane tym, że przed łatami naprawdę była bieda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......Ta seria powinna się kończyć na II części.

A co Ci się nie podobało w AC:B ? BF ? Grałeś ?

Wszystko jest kwestią gustu.

Niemniej zgadzam się, że Unity jest najsłabszą częścią ze wszystkich. Nawet adekwatnie do "epoki" pierwszy AC był ciekawszy.

Ale nie zgodzę się w życiu z Tobą, że ta seria powinna zakończyć się na AC2, bo to hejterskie stwierdzenie.

Ja się wyśmienicie bawiłem przy każdej kolejnej.

Edytowane przez lennox
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będzie ważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dziś chętny na co-opa ?? tak koło 20.30. Mam parę trofków do zrobienia jeszcze, a z randomami to wiecie jak jest  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, lamerskie pytanie :) 

o co chodzi z tymi pamiątkami ? Zbiera sie je pod 100% w Cafe Theatre.

Dostaje się je za coś ? czy trzeba szukać ? Kurcze jakoś nie zwracałem na to specjalnie wcześniej uwagi i coś mi uciekło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące jednego trofeum w AC Unity na PS4: Zrobiłem Wenecję w 100% jednak trofeum mi nie wpadło?, a żeby tego było mało wszystkie inne mam, więc jedna rzecz uniemożliwiła mi wbicie kolejnej Platynki.. Czy możecie mi pomóc i cieszyć się z PLATYNY:) A drugie pytanie: czy jest opcja rozpoczęcia gry jeszcze raz od początku bo nie widziałem takiej możliwości w grze - wciąz pokazuje mi się tylko kontynuacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące jednego trofeum w AC Unity na PS4: Zrobiłem Wenecję w 100% jednak trofeum mi nie wpadło?, a żeby tego było mało wszystkie inne mam, więc jedna rzecz uniemożliwiła mi wbicie kolejnej Platynki.. Czy możecie mi pomóc i cieszyć się z PLATYNY:) A drugie pytanie: czy jest opcja rozpoczęcia gry jeszcze raz od początku bo nie widziałem takiej możliwości w grze - wciąz pokazuje mi się tylko kontynuacja?

Z wbiciem 100% Wenecji każdy może mieć problem :biggrin: A tak na poważnie to mogę Ci doradzić tylko upewnienie czy na pewno wszystko tam zebrałeś. Ja wbiłem około 80% gry bo nie chciało mi się właśnie zbierać wszystkiego w całym Paryżu, ale akurat Wersal na 100% zrobiłem bo jest mały  :P Wróciłem się tam jakoś w połowie gry, pozbierałem skrzynki i te wstążki i wpadło bez problemu wraz z zebraniem ostatniej rzeczy.  Z drugiej strony skoro wbiłeś wszystkie inne trofea to wątpie zebyś coś pominął. Na drugie pytanie odpowiedzi nie znam bo nie sprawdzałem, moze jedynie usunięcie save'a?

Edytowane przez Mariusz1501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×