Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Ja muszę dodać ze nie wszystkie screeny uploaduja się na sewer EA. I po prostu się je traci :/

Tak, a niektóre idą z jakimś potwornym opóźnieniem - miałem takie zajefajne zdjęcie z 5 snajperami na oasisie ale mi się nie zuploadowało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

trochę późno ale dodam - cybran06

JAki jest wasz rekord punktowy w jednej połowie meczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Yo yo, mnie tez mozecie wsypac do jakiegos odzialu jako miesko armatnie

PSIND: maateas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, a niektóre idą z jakimś potwornym opóźnieniem - miałem takie zajefajne zdjęcie z 5 snajperami na oasisie ale mi się nie zuploadowało

No też miałem takie sytuacje :/ Np gdy zdejmowałem naszyjnik Helaklatacie wyskoczyło mi upload failed :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos mi pomoze?! nie moge na stronce sprawdzic statystyk mojego kolesia wszystko dobrze zrobilem podalem ps id i gram ciagle na grach ranked ale nic z tego nie moge zobaczyc moich statystyk a bardzo zalezy mi na usas12. pomozcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mi pomoze?! nie moge na stronce sprawdzic statystyk mojego kolesia wszystko dobrze zrobilem podalem ps id i gram ciagle na grach ranked ale nic z tego nie moge zobaczyc moich statystyk a bardzo zalezy mi na usas12. pomozcie!

jaki jest Twój PSNID? (pytam bo po anty-fanboy nic nie znajduje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koosa666. kurde dostaje maila ze niby moge potwierdzic moje psn id ale to nic nie daje nadal nie moge obejrzec stat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchaj a moglbys zrobic cos z tym kodem na swoim id bo mi sie pomieszalo wszystko juz mam kilka kont na ea i juz sie psuje mi wszystko :/ prosze pomoz mi z tym i wyslij potem reedem code na pw bede bardzo wdzieczny bardzo cie prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anty-fanboy to są twoje staty:

N/A koosa666 15008 751 831 13 14hr, 59min, 11sec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

statystyki sa dla mnie niewazne sprawdzilem je sobie na tej stronie facebook poprostu chce zdobyc kod na bron usas12 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
statystyki sa dla mnie niewazne sprawdzilem je sobie na tej stronie facebook poprostu chce zdobyc kod na bron usas12 :/

Nie marudź, zdobędziesz ją jak dostaniesz 25lvl, a to tylko z 2-3 dni grania po 5h dziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anty-fanboy przeszukam stare maile i postaram się przesłać Ci ten kod (ale nic nie obiecuję, po prostu nie wiem czy definitywnie nie wykasowalem tego maila ) - ale to dopiero po 17.00 bo teraz idę do roboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z nowymi mapami beda patche (m.in. headsety i lagi) i TROPHY SUPPORT

http://badcompany.ea.com/news/entryid/25656/

Poza tym:

- Nie bedzie sie dalo zabic swojego jednym cieciem noza

- Kule i noze przechodza przez krzaki (to nie przechodzily?:])

- Po sprincie bedzie mozna strzelac wczesniej (thank God)

- Helikoptery beda miec uszkodzenia od drzew

Do tego odblokuje 3 bronie z Find All Five - snajperke, M60 i uzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli ten update ma byc dzisiaj jak rozumiem ?

Nie dzisiaj. Pracuja nad nim jeszcze, ale pewnie niedlugo. Ja szacuje 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki troche mnie nie było a to dlatego ze musialem papiery na studia zawozic zeby mnie wojsko nie wzielo:)Wracam do gry bo troszke spadłem z rangingu swiatowego ale nadal w top 100;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o fajnie ze tą snajpe odblokuje bo ja nie mialem pre ordera I bedzie trophy support bede mial wreszcie swoje pierwsze trofea xD Oby tworcy wspierali gre tak jak criterion BP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania:

1. Czy muszę rejestrować Bad Company na EA.com?

2. Czy jak nie zarejestruję i będę grał Multi to dostane bana?

3. Czy konto EA musi mieć taki sam nick jak konto PSN?

4. Czy jak założę konto na EA i dam żeby powiązało konto z kontem PSN to jeszcze coś muszę robić? Czy już wszystko zrobione

i mogę grać spokojnie i sprawdzać statystyki?

Proszę o dokładne odpowiedzi bo niewiem co robić. Wyskakuje mi że musze rejestrowac i boje sie grac zeby bana nie dostac.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytania:

1. Czy muszę rejestrować Bad Company na EA.com?

2. Czy jak nie zarejestruję i będę grał Multi to dostane bana?

3. Czy konto EA musi mieć taki sam nick jak konto PSN?

4. Czy jak założę konto na EA i dam żeby powiązało konto z kontem PSN to jeszcze coś muszę robić? Czy już wszystko zrobione

i mogę grać spokojnie i sprawdzać statystyki?

Proszę o dokładne odpowiedzi bo niewiem co robić. Wyskakuje mi że musze rejestrowac i boje sie grac zeby bana nie dostac.

Pozdro

1. Ja nie rejestrowalem więc nie odpowiem na to pytanie (btw cczy ktoś kto to zrobił może napisac jakie z tego sa profity ?,)

2. Patrz ad. 1 - ja nie zarejestrowalem gram od początku i bana nie dostałem - czyli odpowiedź brzmi NIE

3. Nie

4. Wystarczy wskazać konto do powiązania i to wszystko, od tego momentu możesz bez problemu sprawdzać staty.

----------> anty-fanboy

kod na SPAS12: FD8S-EQJA-VN3K-ZLXR

BTW czy ktoś się orientuje czy jest jakiś kod odblokowywujący broń assaulta z FA5? Jeśli tak to mógłby ktoś podać?

I taka mala prośba - niech ktoś w komentach poprawi tego byka odnośnie dodatkowych map cyt. "Za jakiś czas twórcy gry udostępnią dwie nowe mapy, oczywiście za tą przyjemność przyjdzie nam już zapłacić." - Przecież sami autorzy zapowiadają, że te mapy będą darmowe więc nie wiem skąd newsman ma takie info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok Dzieki HarDy ale moze ktos jeszcze napisze bo ja gralem bez rejestracji przedtem a potem sie zarejestrowalem i na drugi dzien dostalem bana i teraz musze nowe konto zalozyc i niewiem czy sie rejestrowac bo sie boje ze jak sie zarejestruje to znowu ban

PS HarDy ale ile grasz dokladnie czasu a znasz kogos kogo zbanowali za nierejestrowanie sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za kod zaraz go sprawdze. a co do broni assaulta to gralem z kolesiem ktory ja mial ale nie udalo mi sie znalezc jego posmiertnego ekwipunku xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kody nie sa przypadkiem jednorazowe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety sie przed chwila dowiedzialem ze sa jak kod mi nie chcial zadzialac :/ ale sproboje jeszcze jednego sposobu na zdobycie kodu moze zadziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytania:

1. Czy muszę rejestrować Bad Company na EA.com?

2. Czy jak nie zarejestruję i będę grał Multi to dostane bana?

3. Czy konto EA musi mieć taki sam nick jak konto PSN?

4. Czy jak założę konto na EA i dam żeby powiązało konto z kontem PSN to jeszcze coś muszę robić? Czy już wszystko zrobione

i mogę grać spokojnie i sprawdzać statystyki?

Proszę o dokładne odpowiedzi bo niewiem co robić. Wyskakuje mi że musze rejestrowac i boje sie grac zeby bana nie dostac.

Pozdro

w skrócie , od razu po odpaleniu BadCompany na PS3 konsola rejestruje cię automatycznie w EA jedynie jak założysz konto na EA l i powiążesz go z nikiem ps3 będziesz widział swoje statystyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×