Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Dziś ja cieszyłem się jak dziecko jak zrywałem ci 3 Dog Tagi

O 2 tagach mi nie wiadomo, jeden na bank, ladnie mnie zaszles od tylca. 2 pozostale, to pewnie jak moj mlody weszedl :> . Jak to robisz, ze juz chyba 3 raz widzimy sie na serwerze. Jest jakas taka opcja, zeby do kogos dolaczyc? Bo invitow nie moge dawac...

Dog Tagi to sa moje trofea, czy zwykle niesmiertelniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja. W multi trzeba dac custom game. Potem trojkat (nie pamietam nazwy tej opcji) pokazuje sie lista znajomuch, Jak ktos jest online i w jakiejs grze, to mozemy go wskazac na liscie i dac Join Session (tutaj dla odmiany nie pamietam jakim guzikiem sie wybiera:D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jest taka opcja. W multi trzeba dac custom game. Potem trojkat (nie pamietam nazwy tej opcji) pokazuje sie lista znajomuch, Jak ktos jest online i w jakiejs grze, to mozemy go wskazac na liscie i dac Join Session (tutaj dla odmiany nie pamietam jakim guzikiem sie wybiera:D )

O wielkie dzieki , napewno innym tez to sie przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach, major kupricz, masz już z 3 albo 4 moje dog tagi. A to tylko dlatego, że miałem lagi Już z 5 razy dawałem ci kosę, nagle błysk w ekranie (jakby ktoś fotkę zrobił) i patrze, a tu kill dla ciebie. Szlag mnie niedługo trafi A już nawet było słychać dźwięk przecięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 5 Twoich Dog Tagów hivonzoo, dzisiaj ci zabrałem 3 w tym raz jeden po drugim najpierw od tylu i odrazu jak sie zrespawnowales przy jakims gosciu ze swojej druzyny to dostaliscie po kosie:D

Z tym zapraszaniem to mam taką myśl. Naprzyklad jest godzina 13:00 i widze, że dużo ludzi gra w Bad Company. Noi w tym momencie mam dylemat - czy dołączyć do np. hivonzooo czy do matteas ponieważ wiem, że pewnie gracie na innych serwach, dlatego myśle, niech ktoś wymyśli jak to zrobić zebyśmy zawsze starali sie być na jednym serwie. Moze niemacie pododawanych siebie do znajomych albo cos.

Ja narazie mam taki plan dziś koło 22:15 tworze skład i powysyłam wszystkim grającym invity, odczekam 5 minut żeby wszyscy zdążyli sie przyłączyc i zaczynamy gre:] więdz jak coś to się przyłączajcie bo mam nadzieje, że bedzie jak najwięcej polaków dzięki temu w składzie i bedziemy rządzić na battlefieldzie.

O albo ułżyc taki rankinkg że jak włączamy grę to patrzymy kto jest i zawsze łączymy się z tym kto jest najbliżej litery A alfabetu... znaczy sie jak macie alfabet A B C D E .... to żeby od początku no wiecie o co chodzi hehe;]

W sumie to zajebiaszczy pomysł róbmy tak i dzięki temu zawsze będziemy grać razem.

Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja jeszcze jedna mam informacje dla stalych znajomych, zakupilem server ventrilo na 15 slotow, wiec jak ktos chce pogadac i posmiac sie podczas gry, zapraszam po detale na gg, dzis gram dlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemano dodajcie mnie do znajomych chętnie pogram. Mój nick to meloon18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

O dzis to wam powiem ze sie fajnie gralo, cala smietanka forum przeciw mnie

Zglaszajcie sie do Terror SQAD, czekamy na was...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzis w pewnym momencie na harvest day bylo na 24 graczy 10 polakow od nas, wiec jest git, neopl dzis siedzial z nami na vencie i bylo git, cwir probowal sie polaczyc ale doszedl do wniosku ze jego kamerka internetowa nie ma micro zapraszam wszystkich na nasz kanal ventrilo, detale oczywiscie u mnie na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę was poinformować ze z co tygodniowej piątkowej i sobotniej nocy odpadam w ten weekend. Wypadł mi nagły wyjazd wracam w niedziele :/

Blazej1980 z tym ventrilo dobry pomysł przypominają mi się dawne czasy cs-a. Tylko jest jeden minus mój komputer znajduje w pokoju obok I jak teraz rozmawiać i grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze fajnie się wczoraj grało.... dopóki pad mi się nie wyładował i musiałem ładować:]

Trzeba to powtórzyć, znowu tak zrobić żeby ludzie podołączali i było mnóstwo forumowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Major ja mam na to rade 2 pad Jeden ci się wyładuje podłączasz drugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cwir probowal sie polaczyc ale doszedl do wniosku ze jego kamerka internetowa nie ma micro

To nie tak. Moja kamerka ma mica ale przeciez nie chcecie slyszec co sie dzieje u mnie w pokoju calym. Dlatego szukalem bluetooth dongla zeby sie z moim HS podpiac do kompa ale oba ktore znalazlem byly zepsute. Ale spokojna glowa, ide na przerwie do sklepu po headset usb i dzis moja panna robi wypad calonocny na miasto z kolezankami tak ze zero dystrakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dwie nowe grafiki pod SQAD. Ogladnijcie i ocencie

BANER i LOGO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Nakamura
Major_Kupricz

hivonzooo

NoePL

MaTeO_44

MrArt-PL

rembix

SlizerPL

wonx

Nemo_PL

cybran06

Martin1214

marcizello

maateas

jabcook

artur_lolo28

helaklata

KucikPL

nowy2141

qgar

KapitanDymano

cwir

sebastian007

Dazidek

fazol18

Karczes

blazej1980

Agryppa

Maras1986

cinek9319 ,yebaka, gramek81-pl

Bartkowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, dodawajcie się do Friendsów bo dziś wieczorem trzeba aby nas dużo było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tez mozecie dodac fakt faktem ze gram ulow ale zawsze

cu on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dwie nowe grafiki pod SQAD. Ogladnijcie i ocencie

BANER i LOGO

Słabe , chyba się nie przyłożyłeś, bo wygląda jak 15 minut roboty w paintcie ;D.

Jak dostane tylko nowy monitor to wrócę do gry, bo teraz nie chce mi się przekładać kabla komp - ps3 do monitora, a na 46" nie da się grać w fps ;d.

PS. Wypraszam sobie pomysł z ventem był mój jakieś 30 stron temu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym tez w koncu z wami zagral. Ustawiamy sie jakos dzisiaj? Ja bede ciupal jakos od 21.30. Jak cos to wyslijcie mi invajta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do vt to mozna jakos na ps3 odpalic ?? czy trzbeba miec komp w poblizu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzisiaj z wami nie pogram ale jutro sie postaram;) baner i logo spoko jak dla mnie;) dodawać mnie do friendsów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co do vt to mozna jakos na ps3 odpalic ?? czy trzbeba miec komp w poblizu ??

Trzeba mieć kompa. Jak siedzisz przy tv to możesz lapka użyć ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzisiaj z wami nie pogram ale jutro sie postaram;) baner i logo spoko jak dla mnie;) dodawać mnie do friendsów!

Milo ze ktos w koncu docenil moja prace Dziekuje. Ciezko jest wymyslic cos, co moglo by sie przebic i zaznaczac swoj charakter.

Posiedzialem troszke wiecej niz te 15 min, proponuje zeby kolega ktory pisal troszke wczesniej na temat grafiki, przedstawil swoje, a jesli bedzie fajne to w nagrode jego grafika zostanie w klanie. Nie zeby nie lubial krytkyki, wrecz przeciwnie ale ocena w stylu "slabo", "ujdzie" bez szerszego komentarza jest bezsesnu i niczego napwno nie wnosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Milo ze ktos w koncu docenil moja prace Dziekuje. Ciezko jest wymyslic cos, co moglo by sie przebic i zaznaczac swoj charakter.

Posiedzialem troszke wiecej niz te 15 min, proponuje zeby kolega ktory pisal troszke wczesniej na temat grafiki, przedstawil swoje, a jesli bedzie fajne to w nagrode jego grafika zostanie w klanie. Nie zeby nie lubial krytkyki, wrecz przeciwnie ale ocena w stylu "slabo", "ujdzie" bez szerszego komentarza jest bezsesnu i niczego napwno nie wnosi.

Po pierwsze jak prosisz o ocenienie to ci oceniłem, trzeba było napisać 'zrobiłem fajne logo. Jak się komuś podoba to napisać, jak nie to sp******aj" . A i radził bym zmienić nazwę na coś innego, bo tego typu nazwy to odgrzewane kotlety używane po stokroć rady . Żeby nie było, że tylko krytykuje to powiem,że rozłożenie w ten sposób tekstu i grafiki wygląda ok ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×