Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Na załączonym obrazku na żółto zaznaczyłem bronie które są dostepne po zakupie wersji gold (albo zdobyciu 25 lvl) na zielono zaznaczyłem bronie z akcji "Find all Five" czyli broń którą uzyskujemy w wersji full jeśli wcześniej graliśmy w DEMO. Z tych 5 broni trzy mam odblokowane (znaczy będe miał po instalacji fula: 1 - broń zdobywamy zapisując się w newsletterze 2 - broń - kupując gre w preorderze 3 - uzyskując maxymalny level dostępny w demie ) - Ponawiam pytanie - JAK ODBLOKOWAĆ POZOSTAŁE 2 Z tej 5 ???

23310.gif

btw udało się komuś zlinkowac konto na oficjalnej stronie gry z kontem psnetwork? Od wczoraj wywala mi komunikat o błędzie i za nic nie mogę sparowa tych kont :-/

EDIT

Przed chwilą znowu próbowałem i ponownie to samo, tj. : "System Error. Please try again later."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak widzisz mi się udało. A co do tych dwóch to ci odpowiedziałem w poprzednim poście. 2 za Golda, albo za zarejestrowanie się w serwisie (nie pamiętam, może oba trzeba spełnić) 1 za neslettera, 1 za demo, 1 za preordera,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dokończyłem myśli :-) Chciałem spytac czy udało się to komuś w ostatnich dwóch dniach - bo ja od wczoraj próbuje i nie za bardzo wychodzi :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dokończyłem myśli :-) Chciałem spytac czy udało się to komuś w ostatnich dwóch dniach - bo ja od wczoraj próbuje i nie za bardzo wychodzi :-/

spokojnie, pewnie serwy sa przeciazone albo cosik;p

jakby co (moze juz sie powtarzam ale ) moj psn : kosciarz gram w kazdej wolnej chwili czekam na invity;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ HarDy - ja próbuję od 3 dni i zawsze to samo :/

Jakby Ci się udało to daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na załączonym obrazku na żółto zaznaczyłem bronie które są dostepne po zakupie wersji gold (albo zdobyciu 25 lvl) na zielono zaznaczyłem bronie z akcji "Find all Five" czyli broń którą uzyskujemy w wersji full jeśli wcześniej graliśmy w DEMO. Z tych 5 broni trzy mam odblokowane (znaczy będe miał po instalacji fula: 1 - broń zdobywamy zapisując się w newsletterze 2 - broń - kupując gre w preorderze 3 - uzyskując maxymalny level dostępny w demie ) - Ponawiam pytanie - JAK ODBLOKOWAĆ POZOSTAŁE 2 Z tej 5 ???

2 następne będą do odblokowania po premierze gry.

PS2. Chopaky robimy klan ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liquid z tego co wiem, to W MC:2 nie było takich jaj, o ile mnie pamięć nie myli. Chyba po tym sci-fi im palma odbiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech - gra z przypadkowymi ludźmi w składzie staje się męcząca - większośc to noby nie czające o co chodzi. Najbardziej irytuje mnie gdy zabija mnie członek własnej drużyny bo sam chce posterowac artylerią (zresztą i tak we większości wypadków wali taki gdzie popadnie a nie w skupiska wroga )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio spotkalem goscia ktoremu najwyrazniej nie szlo w walce z wrogiem bo walil w swoich juz w outpost, po mco w ogule takie barany graja w takie gry.

powinni ich jakos filtrowac na serwerze,caly czar pryska jak trafiasz na takiego idiote.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie tez zdarzylo. Widzialem jak "swoj" z premedytacja strzelil kolesiowi w artylerii w plecy i zasiadl za sterami. On tez dlugo nie posiedzial a ja szybko nadrobilem ujemne punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hardy wersja Gold ma dwie bronie, ale ja mam tam "unlock", zresztą dowód (stare statsy nie patrzać na cyferki :>

http://img232.imageshack.us/img232/583/bf1vd0.jpg

Btw. Sorry Noe, że tak zaspamowałem cię invitami- liczyłem na wspólną grę, no cóż, trudno się mówi ale suma summarum to ja cię więcej razy chyba fragowałem ;D

Chodzi o "find all five"

Spoko nic sie nie stalo ... wlasnie bez sen jest z tymi invami w trakcie powinny pojawiac sie jakies komunikaty. Zawsze zanim zaczne gra sprawdzam czy ktos z "moich" gra na jakims serwie i jezeli nie moge sie dolonczyc ide dopiero na randomowy serwer. W sumie to nie wiem czy wole grac z polakami czy przeciwko... bo czasem dobrze miec team ktory stawia opor a nie po stronie us konczyc runde po 9 min zdobywajac ostatnie zloto

ps. Wlasnie latacie z nozem po serwerze ? Dzisiaj z nudow kill stricke nozem 7 po stronie us i 3 po arabach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. Wlasnie latacie z nozem po serwerze ? Dzisiaj z nudow kill stricke nozem 7 po stronie us i 3 po arabach

Kiedy mogę to wale nożem - fajnie jest :-) Jestem ciekaw czy gdzieś będą widoczne "blachy" oponentów zabitych w ten sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio spotkalem goscia ktoremu najwyrazniej nie szlo w walce z wrogiem bo walil w swoich juz w outpost, po mco w ogule takie barany graja w takie gry.

powinni ich jakos filtrowac na serwerze,caly czar pryska jak trafiasz na takiego idiote.

dlaczego, ano dlatego, że jeżeli jest to twoj koles z drużyny i ciągle siedzi na artyleri a walka juz jest w miescie gdzie ona nie ma zasiegu, probujesz sie zrespawnować na kimś z party i niestety ta osoba ginie, respawnujesz sie na kolesiu co siedzi na dziale i nic nie robi... w takim przypadku ma head`a bez gadania krew mnie zalewa jak widze coś takiego. Powiesz niech sie bawi jak chce ok, ale on psuje mi zabawe bo ja już nie moge sie zespawnować na ziomkach z teamu bo on ciągle jest tym ostatnim, w tym przypadku nie ma przebacz a -15 co to jest;]

Oczywiście zabijam go raz, bo potem juz sie spawnuje i nie wraca na działo i jest ok, ale tak jak mówisz jesli ktos od razu zaczyna kilować swoich od początku to porażka , raz widziałem goscia co miał - 281. Powinnien być jakiś filter co będzie kickować takich ludzi z serva, może w full bedzie, wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wytlumaczenie ... tak no sorki ale postepuja noobki. W ten sposob to praktycznie kazdy kill swojego mozna wytlumaczyc ... bo gral snajperem na tylach , bo pojechal nie tam gdzie Ty chciales..... niestety bf na ffa tak wyglada i dzisiaj juz chyba ze 4 zmienialem serwer bo w teami mialem samych jelopow ktorzy nie potrafia grac i do tego wchodza w droge jak Ty chcesz cos zrobic:/ . Potega BF sa klanowki i tam wlasnie zjadasz na sniadanie takie boociki ktore szturmuja snajperem w czolgu

wiec cza wziasc cos na uspokojenie i jechac z koksem ... bo nawet grajac z banda bootow da sie czegos nauczy... ja chociaz zaczynam kumac walke na padzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie jest wytlumaczenie ... tak no sorki ale postepuja noobki. W ten sposob to praktycznie kazdy kill swojego mozna wytlumaczyc ... bo gral snajperem na tylach , bo pojechal nie tam gdzie Ty chciales..... niestety bf na ffa tak wyglada i dzisiaj juz chyba ze 4 zmienialem serwer bo w teami mialem samych jelopow ktorzy nie potrafia grac i do tego wchodza w droge jak Ty chcesz cos zrobic:/ . Potega BF sa klanowki i tam wlasnie zjadasz na sniadanie takie boociki ktore szturmuja snajperem w czolgu

wiec cza wziasc cos na uspokojenie i jechac z koksem ... bo nawet grajac z banda bootow da sie czegos nauczy... ja chociaz zaczynam kumac walke na padzie

Noe mi chodzi tylko o stuacje kiedy juz masz wcisnac "x" na respawn i w tej sekundzie koles pada i sie respawnuje na poczatku mapy, wiem ze to gra i wogle ale czasem mozna sie wkorzyc, no coz nazywaj to nobostwem , chwila zalamania, inna droga, ja mu tylko wydaje rozkaz aby przeniosl sie dalej na pole bitwy, chcac nie chcac zmuszam go do walki ;] Co tam

poczekamy na full wtedy bedzie mozna mowic o klanowkach, poki co tak jak mowisz mozna to traktowac jako zapozanie sie z gra=]

Niestety nie mam tyle czasu niestety zeby co chwilke zmieniac serva. 1-2 partyjki i to dla mnie all co moge z wolnego czasu wykrztusic, weekendy to inna sprawa, ja podobnie jak Ty spedzilem z tym ze rekreacyjnie mnostwo czasu przy vietnamie, 2 i jeszcze 2148, przejescie z myszki na pada to koszmar;p

bynajmniej dla mnie, ale autoinjector czy jak to sie nazywa poprawia statystyki ;;p i samopoczucie =]

anyway hf&gl.

brakuje mi tylko jednego "welcome on duty" , see u on battlefield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...... raz widziałem goscia co miał - 281. Powinnien być jakiś filter co będzie kickować takich ludzi z serva, może w full bedzie, wie ktoś?

mam też taką nadzieje bo akurat wczoraj trafiłem na całą taką ekipe, kilku osób którzy nie robili nic tylko zabijali ludzi z własnej drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noe przecież pojawiają się wiadomości w formie maili o tytulu "Battlefield: Bad Company". Następnym razem jak będę zbierał ludzi, to Tobie też wyślę, może wpadniesz aha i czołgiem nigdy nie podjeżdżaj za blisko budynków, bo widziałem, że cię fantazja ułańska ponosi, a wielu ludzi (w tym czasem ja) z wiertarkami czeka

Aha i tip: Jak przeciwnik stoi do 5-6m strzelajcie bez zooma, jak dalej, to z zoomem, ale róbcie poprawki na laga, każdemu laguje, tylko tego nie widzicie (czasami w helikopterze dobitnie to widać). Jak przeciwnik jest kilkdziesiąt metrów dalej (czasami i kilkanaście...) to już nie celujcie w niego tylko obok- pocisk musi dolecieć i lag musi z nami tango zatańczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HarDy - udało mi się wreszcie połączyć konto EA z PSN i widzę swoje staty

Niestety, statystyki dla dema ograniczają się do punktów, czasu i nagród, czyli praktycznie nic ponadto co widzisz w samej grze...

Odnośnie zabijania swoich - jestem przeciw, ale jeśli akurat siedzę na artylerii i ktoś z moich strzeli mi w plecy, respawnuje się zawsze przy nim, ewentualnie lecę tam na nogach z drugiej bazy i się mszczę... choć później już tam po prostu nie siadam. Strasznie mnie wkur*** takie zachowanie i będę je tępił póki starczy sił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze sie pojawiaja ale powinnien byc wbudowany jakis komunikator w bf ... no i brakuje podstawowych komunikatow typu : dziekuje , pomocy itp itd.

Co do jazdy czolgiem wiem ze popelniam bledy czesciowo so to zamierzone a czesciowo... no niestety taka ulomnosc czlowieka. Najgorszym bledem ktory mi sie zdaza choc zadko to przejechanie mojego suporta ktory mnie naprawia ( czesciowo wynika to z apsuru tej gry.. wolno jadac czal potrafi zabic czlowieka idacego obok niego :/ ) kiedy robie unuki przed tym shitem od snipera .. nie cierpie tego :/. Na razie ciezko i suporta ktory naprawia czolg i zazwyczaj musze sie wycofywac z pola walki i sam naprawiac a w extremalnych sytuacjach sam naprawiam w bazie przeciwnika - Wczoraj mialem zabawna sytuacje , suport przeciwnika przylecial do mojego czelgu z wiertarka zeby mi go rozwalic .... zaczyna wiercic a ja wysiadlem. Typ nie zauwazyl tego i dalej nagina wiertarka , naprawil mi czolg do 75% grzecznie poczekalem po czym uzylem wiertarki i mu przewiercilem czaszke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale staram sie poprawiac ... a ten babol juz poprawilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Podobno miało przenieść pkt zdobyte w demie do fulla. A ja widzę, że jakoś tak się nie stało. Wam również?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK udało mi się doda moje psid ale co teraz mam zrobic zeby widziec swoje staty ??? Na ekranie "My soldier" mam cały czas info "We’re sorry, but it looks like no Xbox Live Gamertag or a PlayStation Network name has been linked with your EA Account"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałem poczekać tak z 1 dzień. Tak naprawdę staty na necie grając w demo nie mają sensu ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK już się pojawiło - a co do statsów w demie może i nie mają sensu ale przecież jeszcze tylko 2 dni i będzie FULL :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×