Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nowego newsa dla tych co pre orderowali na gramie zamówienie nr X: złożone Nd, 22.06.2008, wysłane: Wt, 24.06.2008,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem, że moje zamówienie ( w ultimie ) równiez zostało zrealizowane !!!! No więc mam jutro po co wracac z pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wsparcia klanowego, powtarzam, brak wsparcia. W skrócie to demo z nowymi mapami. Redeem code nie wchodzą, nie mogę odblokować dwóch broni :/ zawiodłem się :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakakolwiek mozliwosc wyboru serwera i teamu ? .... obawiam sie z tonu Twojej wypowiedzi ze nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest jakakolwiek mozliwosc wyboru serwera i teamu ? .... obawiam sie z tonu Twojej wypowiedzi ze nie :/

wlsnie,ale z tego co mowi Darnok "jest to demo z nowymi mapami" wiec chyba odpada;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie to mam nadzieję, że full wersja będzie trochę bardziej rozbudowana. Teraz mam wrażenie, że dice zrobiło z konsolowców dzieci które nie potrafią samemu wybrać serwera i nie wiedzą o istnieniu klanów ;d.

Czyżbym miał rację ? :/ Jak można marnować potencjał takiej gry. Pozostaje tylko liczyć na to, że po protestach dodadzą to w patchu. Podobno wkońcu słuchają scenę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dostalem w swoje rece ;p jutro zacznie sie walka jako ze teraz leci wrog u bram

Wiadomosc dla poznaniakow, jesli nie kupiliscie BF`a i nie zlozyliscie preordera MM w poznaniu przy ulicy Szwajcarskiej zakupil 20 kopii GOLD EDITION! tak jest, bylem w media okolo godziny 18:30 zostalo im jakies 15 pudelek jeszcze wiec kto nie ma to jutro biegiem;p see u on battlefield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówie, nie ma listy serwerów, czasami nawet jak ustawicie jakąś mapę, to wrzuca was do innej, ruletka po prostu. Raz mi się zdarzyło, że zabrakło osób, nawet nie można było sobie pochodzić, bo gra była spauzowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo jak długo bedzie wspierane multi na demku ? bo ja dopiero sie obusziłem (sesja te sprawy) i dopiero zasysam tą gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co grac w multi na demku na serwerze biegaja same warzywa ktore nie mysla i doprowadza do tego ze nie docenisz tej gry;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pełnej jest identycznie, wczoraj na serwerach przez cały dzień widziałem te same osoby (btw, byłem 20 na rankingu, dzisiaj grałem mniej, to jak wychodziłem byłem na 130, ale pierwsze miejsca są shackowane).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientujecie sie dlaczego nie moglem zaprosic mojego kolegi do gry i on mnie tez nie? Obydwaj jestesmy za routerami, bez problemu dostajemy invite, ale podczas prob dolaczania sie do squadu wyskakuje za kazdym razem feild. Chodzi o wersje demo gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, a moglbys roziwnac nieco mysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzilo mu o to ze musicie w router odblokowac porty, ale ktore dokladnie nie mam pojecia.Musisz sie dowiedziec jakie porty musza byc odblokowane w bf:bc i ustawic je w router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie multiplayer w porównaniu z Call of duty4 wygląda nie najlepiej.Biegają dwie niezorganizowane grupy zero myśli taktycznej.Wiecie może czy da się używać headseta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam teraz multi, bo mi wyskakuej ze nie ma w tej chwili zadnej rozgrywki, demo działało bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam juz swoja kopie ale lamie na serwerach nieprzeciętnie sjakos nie moge ogarnac gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawlos headsety często resetują się i trzeba resetować wtedy samą konsolę, bo inaczej z nikim w bfie nie pogadasz dalej.

Noe, to może się spotkamy, powymieniamy doświadczeniami A kłopoty z multi są częste, DICE dało pupkę i w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem mianowicie w pełnej wersji gry za sprawdzenie statystyk jest dodatkowa broń.Moja rejstracja na stronie http://badcompany.ea.com przebiegła pomyślnie lecz jak wejde w my profile/stats to nadole widnieje taki napis :

We’re sorry, but it looks like no Xbox Live Gamertag or a PlayStation Network name has been linked with your EA Account.

To do so, please follow the link below:

https://profile.ea.com/linkexistingpersonas.do

a w tym linku trzeba podać PSS ID wszystko ok.przyjmuje I mam otrzymać potwierdzenie a ni bata nie przychodzi żadne potwierdzenie? wiecie może dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka na onecie? jak tak, to możesz nawet dniami na to czekać. Zresztą EA jest przeciążone, wczoraj mieli system error, pewnie przez ten uploading zdjęć z bf'a (mimo, że nie działa, to pewnie zapisywane są zdjęcia )

A zrób jeszcze tak. Wejdz na profil na koncie EA które założyłeś (bo założyłeś ogólnie konto na cały serwis, nie tylko na bf'a), tam wejdź na awatary bodajże i ustaw na domyślny awatar (persona po ang chyba) swój nick z ps3. Wtedy powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź napisz mi na gg: 5214115 bo nie zabardzo chwytam. Mam ustawione |Brak wybranego profilu

Obecny aktywny profil : | oto ci chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na potwierdzenie teraz tylko czy przyjdzie xD ? Bo co dziwne mój kumpel też ma taki problem. A jak nie zadziała to nie wiem do kogo się odwołać o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×