Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Sieczka jest luks w tej grze natomiast jeśli chodzi o spryt współtowarzyszy z pola bitwy to już nie jest tak różowo.Czemu nie można się kłaść tylko kucać?W karabinach snajperskich przydałoby się przybliżenie w lunecie no i większy zasięg perki coś na kształt jak w cod4 by sie przydały.Ale ogólnie gra się przyjemnie jeszcze żeby tylko lagów nie było

Ale jak byłoby kładzenie się to praktycznei snajperem byłbyś niezauważalny a,że w tej grze jest bardzo dużo zielenie to go nie zrobili tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomuś 8 zdaje się :]

Mam pytanko... Niby można robic screenshoty podczas grania w multi. Tylko gdzie się te obrazki zapisują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 hmm to malo jednak nie? cos sie nie postarali z iloscia mapek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mart sie sa naprawde miodne... myslalem ze najlepsza dadza w demie ale mylilem sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moja pierwsza gra, w ktorą gralem po sieci na ps3 Jestem bardzo mile zaskoczony. Fajne mozna akcje robic. Niestety chyba bede mogl grac tylko poznym wieczorem bo inaczej lagi mam dosc duze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wiekszosci gier widze ze sa lagi za dnia... to pewnie przez wakacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kurde. Dzisiaj nie miałem ani jednego laga. Nawet takiego najmniejszego no ale za to...zrywało mi dosc czesto połączenie :| Macie tez takie jaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja gram tylko w demo online, tam zadnego pinga nie pokazuje.

Te lagi to oceniacie tak "na oko" tzn, ze kule nie trafiaja itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdarzało się, ze obraz nagle przeskakiwał i znajdowałem sie w ogole w innym miejscu niz chcialem isc. Albo jak wszedłem do jakiegos domu to nie mogłem z niego wyjsc. to znaczy wychodziłem ale po chwili znow znajdowałem sie w budynku. Ale jak pisalem wczesniej. Wczoraj nie miałem zadnych lagów. Ping oceniam tak gdzies na 60. No ale zrywało mi dosc czesto polaczenie. Co prawda moglem od razu ponownie sie wlaczyc do gry tylko, ze juz zupelnie innej :/ No i nie musze dodawac, ze trudno sie wczuc w klimat jak co chwile rozłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od poniedzialku nie zaswiadczylem laga - gram wieczorami od 20.00 w gore. Mam ACN 3mbit, ale ping nie zalezy przeciez od przepustowosci lacza.

Co do samej gry - niesamowicie miodny multiplayer, mapki sa super zaprojektowane, dodatkowo panuje na wiekszosci bardzo fajny klimat. Szczegolnie klimatyczna jest ta rosyjska wioska z klasztorem, a jak zobaczylem widoki na tym wielkim placu budowy w gorach to mi kopara zjechala jak przy pierwszych screenach z dema GT5 W ogole rozgrywka jest szalenie dynamiczna, a tego sie prawie nie spotyka w tego typu grach. Poza oczywistymi brakami opcji dodatkowych w grze, gameplay miazdzy moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli ktoś chce zagrać w demo BF;BC to jestem chętny psnid:Dante2021

Gram jako Demolition/assult bardziej jednak nastawiony na to pierwsze pozdro

Wkrótce pełna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo chlopaki! Jesli mozna to ja chetnie Was dodam do friendsow, bysmy cos szarpneli wspolnie

ja ID mam taki sam jak tutaj nick czyli "koczownik".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez sie polecam

Obecnie demko, od przyszlego tygodnia jedziemy z pelna. Zapraszam wszystkich, lepszych i gorszych, zawsze to milo z kims pohasac po polu bitwy

PSNID: Seba_osw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staram się grać co wieczór, choć na razie nijak nie mogę obczaić tego celowania padem... mam nadzieję, że to przyjdzie z czasem Klasa: assault lub support.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy u wasn na multi tez dzwiek szwankuje, czasem potrafi sie zawiesic i slychac tylko jednolity dzwiek? czy tylko ja mam takie szczescie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też ostro gram w demo, nad pełną wersją cały czas się zastanawiam.

Gram po pracy, mniej więcej od 18ej, do powrotu dziewczyny;)

Wrzucać zaproszenia, jak będzie dobry skład to odpalę headseta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezary ja tez mam czasami problem z dzwiekiem. Nie tyle co mi sie zupelnie zwiesza, ale czasami jak jest bardzo duzo roznych dzwiekow to mi sie zlewaja w jedenkrotki szum. Zdarzalo mi sie to zarowno na sluchawkach jak i bez, ale moze z 2 razy podczas jakis 20 godzin gry lacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy u wasn na multi tez dzwiek szwankuje, czasem potrafi sie zawiesic i slychac tylko jednolity dzwiek? czy tylko ja mam takie szczescie?

U mnie jest dokładnie to samo. Mam lekki zwiech netu i dźwięk dostaje padaki.

Ale mam inny problem jak sterować rakietą namierzną laserowo przez snajpera. Kurdę jeszcze moment i przyladuje w siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli moze byc to wina słąbego łacza, bo w singlu wszystko gitara, faktycznei jak jest mało osob na serwerze to dzwiek jest normalny.

grzesgogo steruje R najpierw nacelowujesz na człoga on tam go namierza

a potem juz masz widok rakiety i sterujesz nia najlepiej juz pod sam koniec R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha czyli moze byc to wina słąbego łacza, bo w singlu wszystko gitara, faktycznei jak jest mało osob na serwerze to dzwiek jest normalny.

grzesgogo steruje R najpierw nacelowujesz na człoga on tam go namierza

a potem juz masz widok rakiety i sterujesz nia najlepiej juz pod sam koniec R

Kurcze chyba jakis nieudolny jestem bo jak mowilem im bardziej sie staram tym blizej mnie upada.

Shit !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie. Ja po kilku dniach grania nadal nie umiem sie oderwac heliktopterem od ziemi

no i wracam do pytania. czy wam tez stosunkowo czesto zrywa połączenie na multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm z moich obserwacji wynika, ze mozna dolaczyc sie do graczy z friend listy, ktorzy sa gdzies na serverze w BF, jezeli wczesniej wyslali invite i udaje sie to nawet jezeli ktos jest za NAT3. Np. wczoraj nie moglem sie dolaczyc do Noe, ale kiedy wszedl na server to moglem sie normalnie dolaczyc do jego gry i squadu. Wystarczy otworzyc sobie liste osob, ktore sami chcemy zaprosic i zamiast wysylac im invite wejsc do nich na server (trojkatem). Jezeli na serverze jest miejsce to laczy nas bez problemu. I nawet nie potrzebne bylo mi zaproszenie od niego, ale warunkiem jest to, ze mamy go we friendsach najwyrazniej.

Najwieksza bolaczka jest to, ze jezeli nie wejdziemy na server jako sklad to nas rozdziela do innych skladow w obrebie tego samego teamu co runde ;(

Mogliby tez dodac opcje mutowania innych graczy, bo czasami wrzuci mi do skladu losia, ktory ma czulosc headseta ustawiona tak, ze wszystko mu zbiera i caly czas nadaje - nie tylko odglosy z gry, ale tez klotnie z zona, matka i glosne baki ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram calyczas i chętnie dodam was do Friendsów.Moje id to helaklata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×