Skocz do zawartości
Emir

Battlefield: Bad Company

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzis tez chetnie powalcze. Bo wczoraj bylem "niedostepny" po imprezie. Umowmy sie moze tu najpierw na forum na jakas 18 czy 19 i potem sie podlaczymy razem i squad invites powysyla ktos. Hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Londynie jest godzina do przodu jak mnie pamięć nie myli więc twoja 19 powinna wszystkim pasować Piszcie do mnie na PSN bo w domu na kompa nie siadam. Do 15 jeszcze będę aktywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja tez odpale wieczorem BC i moge z wami pyknac. Tylko z gory uprzedzam, ze jak nagle zniknie z serwera to bedzie to wina połaczenia. Moze bede mial szczescie i zagram całą runde bez klopotu. Moj psnid jest taki sam jak moj nick czyli...marcizello Pozwalam sie dodac do znajomych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Londynie jest godzina do przodu jak mnie pamięć nie myli więc twoja 19 powinna wszystkim pasować Piszcie do mnie na PSN bo w domu na kompa nie siadam. Do 15 jeszcze będę aktywny.

Godzina do tylu. W Polsce jest godzina do przodu . Moja 19 to wasza 20 (zakladajac zes w Polsce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzina do tylu. W Polsce jest godzina do przodu . Moja 19 to wasza 20 (zakladajac zes w Polsce).

Hehe Tak myślałem właśnie . Czyli ty o 17 - 18 będziesz gdzieś na PSN? Dodam was puźniej do friendsów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje że bedzie troche ludzi pod wieczor to fajnie sie zagra z samymi polakami:)Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maras wysli mi zaproszenie do friendsow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dodanie i mnie do listy znajomych.

Po pracy zajeżdżam do sklepu po swoją kopie B:BC.

Mam jeszcze trochę watpliwości czy nie wziąc COD4, ale narazie wygrywa B:BC.

Mam headset,

PSN ID : Alonso6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mnie też dodać do friends'ów, gram odkąd wypuscili demo. 52000+ punktów na dzień dzisiejszy. Najczęściej gram 16-18 i po 22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zebysmy byli o 18 na forum i potem zagrali .I fajnie by było jak by było sporo chętnych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to ok 18 (czasu Polskiego) kto chce zagrac niech da znac na forum i wysylajcie invites to tych ludzi (wierze ze kazdy juz ma fw 2.41 wiec nawet w trakcie gry mozna odebrac):

cwir

helaklata

Maras1986

marcizello

G4_liquiD

f4ty3

nneeoonn21

gacekwisla

Szymek_PL_

sebastian007

Yebaka

Alonso6

Reflect

Potem w grze jak wejdziecie w Custom Game i wcisniecie kwadrat to macie liste friends i jak ktos akurat gra to mozna sprobowac sie podpiac pod jego sesje.

Nie wiem jak zrobic zebysmy wszyscy zdolali sie podpiac pod jedna gre rankingowa ale dojdziemy do tego (chyba ze ktos juz tak gral taka liczba ludzi wiec piszcie jak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zeby bylo to tak że jedna osoba ma wszystkich tych ludzi w znajmoych i potem robi serwa i dodaje wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wlasnie odpalam. A zeby kazdy nie pisal ze juz jest to po prostu sie podlaczajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjmujcie squad invites

Multi -> Custom Game -> Pending Invites

EDIT:

Do dupy to Squad Invite bo caly czas bledy wyskakuja. Musimy po prostu probowac sie podpiac do czyjejs gry.. Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zaaajebista nie moge sie oderwac tak wciaga. Zdecydowanie najlepsza strzelanka na konsole obok CoD4 (mam tylko na pc). Moj nick iron_PL jak chcecie dodawajcie - pogramy se razem ;] Pytanko : sa moze jakies polskie serwy ale takie gdzie duzo naszych gra? Jesli tak to jak je wyszukac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ma. A tak wogule to dlaczego my mamy ciebie dodawać a nie ty nas ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja pier... alem se pogral.... przylazl wlasciciel mieszkania z jakims architektem i co pare minut musialem kucac w kacie i pauzowac gre. no i szkoda ze gralismy przeciwko sobie (przynajmniej ja). ale spoko sie gra. w koncu jakies takie swojskie uczucie

niech mi ktos powie (kto gral z nami), czy mnie slychac jak gadam do headseta? czy moj nick sie pojawia w kacie u gory (ze niby ja cos mowie) ? bo mam nieodparte wrazenie ze nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeciwko Sobie. Toc ja gralem z Tobą w jednej druzynie Niestety nie mam headseta, nic nie słyszałem. Ale spoko sie gralo. Faktycznie tak jakos swojsko. No ale musialem troszke wczesniej skonczyc bo dzisiaj w nocy mam zamiar skonczyc mgsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ja pier... alem se pogral.... przylazl wlasciciel mieszkania z jakims architektem i co pare minut musialem kucac w kacie i pauzowac gre. no i szkoda ze gralismy przeciwko sobie (przynajmniej ja). ale spoko sie gra. w koncu jakies takie swojskie uczucie

niech mi ktos powie (kto gral z nami), czy mnie slychac jak gadam do headseta? czy moj nick sie pojawia w kacie u gory (ze niby ja cos mowie) ? bo mam nieodparte wrazenie ze nie

Jak grałem z tobą ostatnio to było cię słychać, ale weź graj na słuchawkach, bo strasznie przebija i wytrzymać się nie da ;/.

A jeszcze pytanie. Jak gadasz to coś ci się wyświetla ? Jakaś ikona albo informacja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak grałem z tobą ostatnio to było cię słychać' date=' ale weź graj na słuchawkach, bo strasznie przebija i wytrzymać się nie da ;/.[/quote']

Bo wtedy chyba mialem kamerke wlaczona a nie headset. Kamerka to wiem ze dziala. A headset to nie wiem..

A jeszcze pytanie. Jak gadasz to coś ci się wyświetla ? Jakaś ikona albo informacja ?

Ni hooya... :/

[!--quoteo(post=0:date=:name=marcizello)--][div class=quotetop]CYTAT(marcizello)[div class=quotemain][!--quotec--]Jak to przeciwko Sobie. Toc ja gralem z Tobą w jednej druzynie . Niestety nie mam headseta, nic nie słyszałem. Ale spoko sie gralo. Faktycznie tak jakos swojsko. No ale musialem troszke wczesniej skonczyc bo dzisiaj w nocy mam zamiar skonczyc mgsa

No Ciebie pamietam dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało się naprawdę dobrze tylko jakoś słabo was na headsecie słychać. Proponuje wejść do ustawień dźwięku w XMB i ustawić tam voice na maxa. To samo zróbcie w grze Options>sound bodajże. Cwir ja ciebie w ogóle nie słyszałem. Słyszałem za to Innego polaka ale strasznie słabo :/ A mnie ktoś słyszał? Mam headset Logitecha dość dobry. Z tymi invite to na razie jest porażka. Niech patch prędko wychodzi bo łatwiej chyba z klanu się wbić na mecz niż tak po omacku. Dziś możemy znowu się ustawić na 18 i zagrać meczyk. Pozdro

P.S. Zauważyliście że praktycznie tylko my byliśmy na serwie?

P.S. 2 Ta gra jest o niebo lepsza od COD4. Zmusza ludzi do grania w zespole to raz. Dwa że jedzie na silniku Havok i frostbyte. Otwarta mapa podatna na zniszczenia to to czego najbardziej mi brakowało. W COD można grać na pamięć bo mapki są malutkie jak klatki. Gry na skryptach są do bani i KillZone 2 będzie dosłownie taki sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie pamiętacie? Wczoraj był to mój pierwszy dzień gry w pełną wersję i trochę się gubiłem na mapach.

Dzisiaj też mogę zagrać. O 17 ej będę już w domu. Zjem coś i możemy ruszać na pole bitwy:)

Szkoda Cwir że graliśmy przeciwko sobie:) Trochę źle się czułem celując do Ciebie;)

Mam headset ale nie wiem czy działa. Wczoraj miałem go włączonego. Ale nikogo nie słyszałem i nie wiedziałem czy ktoś mnie słyszy.

Nie wiem czy to wina gry czy może problematycznego urządzenia - Motorola H500.

Napiszcie dokładnie co i jak ustawić w opcjach XMB i gry, żeby działało.

Myślałem, że słyszą się tylko członkowie Squadu. Czy tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie pamiętacie? Wczoraj był to mój pierwszy dzień gry w pełną wersję i trochę się gubiłem na mapach.

Dzisiaj też mogę zagrać. O 17 ej będę już w domu. Zjem coś i możemy ruszać na pole bitwy:)

Szkoda Cwir że graliśmy przeciwko sobie:) Trochę źle się czułem celując do Ciebie;)

Mam headset ale nie wiem czy działa. Wczoraj miałem go włączonego. Ale nikogo nie słyszałem i nie wiedziałem czy ktoś mnie słyszy.

Nie wiem czy to wina gry czy może problematycznego urządzenia - Motorola H500.

Napiszcie dokładnie co i jak ustawić w opcjach XMB i gry, żeby działało.

Myślałem, że słyszą się tylko członkowie Squadu. Czy tak jest?

Słyszą się tylko członkowie składu oznaczonego na jasno niebieski kolor. To oznacza tylko twój skład w którym się obecnie znajdujesz reszta grupy cię nie słyszy (a szkoda). Ustawienia głosu powinny być tutaj Settings > Accessory Settings > Voice Changer. Dodatkowo można tu modyfikować poziom głosu jaki będziemy używać podczas rozmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×