Skocz do zawartości
Emir

Sid Meier's Civilization Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

o wkoncu

dziekuwa za temat dla mnie ta gra jest genialna biore w dniu premiery, dawno zadne demo mnie tak nie wciagnelo spedzila z ta gra chyba z 9 godzin ostatni raz tak dobrze bawilem sie z burnoutem xD polecam kto jeszcze nie sciagnal dema niech gna czym predzej na PSS US

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, demko bardzo fajne i tez oczywiscie kupie jak wyjdzie. Poczatkowo nie wiedzialem jak grac padem ale po pol godzince robi sie to juz intuicyjnie.

Chyba to pierwsza gra/demko od miesiecy w ktorej nie ma w DS3 wibracji? Bedzie mozna grac zwyklym sixaxisem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż pograłem trochę w demo (2-3 godziny) i gra zdecydowanie mi się podoba (szczególnie muzyka w options Ch.Chaplin "Dyktator"- scena golenia,ot takie skojarzenie). Grafika jest przyjemna dla oka (chyba 1080p) a muzyka dla uszu, natomiast samo demo jest długie i o wysokiej grywalności moim skromnym zdaniem.

Jest to dosyć nietypowa gra jak na konsole ale zdecydowanie warta zainteresowania (no i zobaczyć jak barbarzyńca wali się maczugą po łbie - bezcenne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie podoba Spodziewałem się czegoś lepszego a tutaj ZONK. Gra jest dosyć monotonna, nie jest fajnie rozbudowana tylko tak... jakby czegoś zapomnieli... Szkoda, mogla byc jakas odmiana od FPS'ow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne demo:)

Jeśli się nauczę jak grać w takie gry to na bank sobie kupie bo bawiłem się przednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawda, demko bardzo fajne i tez oczywiscie kupie jak wyjdzie. Poczatkowo nie wiedzialem jak grac padem ale po pol godzince robi sie to juz intuicyjnie.

Chyba to pierwsza gra/demko od miesiecy w ktorej nie ma w DS3 wibracji? Bedzie mozna grac zwyklym sixaxisem

sa wibracje np podczas walki

A mi się nie podoba Spodziewałem się czegoś lepszego a tutaj ZONK. Gra jest dosyć monotonna, nie jest fajnie rozbudowana tylko tak... jakby czegoś zapomnieli... Szkoda, mogla byc jakas odmiana od FPS'ow.

a czego sie spodziewales fajan gra i zarabiscie wciagajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uwielbiałem Cywilizacje i bardzo podoba mi się demko jednak mam obawy co do długości rozgrywki.W stare Cywilizacje można było grać setki godzin,a tutaj-mapa świata jest niesamowicie malutka,wynalazki szybko się odkrywają i jeśli się człowiek spręży to w czasie dostępnym w demku(czyli do roku 1300 naszej ery) można przejść grę jedną kulturą(dostępni Egipcjanie lub Rzymianie).

Na plus chyba dojdzie multiplayer-będzie zakładanie pokoi itp

BTW to chyba najdłuższe demko na single player z dostępnych-spokojnie można w nie grać z 3h jak nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie lubiłem Civ'ów więc mnie się nie podoba.

Wypowiedź wiele wnosząca do rozmowy...

punisher85 fakt świat ma rozmiar piłeczki tenisowej ale pocieszam się faktem, że to tylko demo.

Zaraz włączam kolejny raz i idę na wojnę ze wszystkimi dookoła. Ciekawe jak długo pożyję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na ta gre z niecierpliwoscia, ogolnie civilization to jedna z moich ulubionych gier. Nie gralem w demo ale mam nadzieje ze gra spelni moje oczykiwania, szkoda tylko ze nie wyjdzie na psp bo fajnie by bylo budowac: w podrozy lub gdzies na dworzu, na przystanku itp, swoje imperium:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Civ. wole na kompa wg. mnie gra sie wiele lepiej wlasnie na kompie. Na konsoli poziom trudnosci jest o wiele mniejszy i wszystko uproszczone . ale mimo to to jest nadal swietny tytul dajacy wiele radosci z gry. Fajnie jest podbic czyjes imperium.(szkoda ze madieval total war nie ma na konsole bo to jest jedna z lepszych strategii dostepna na pc dla mnie oczywiscie kto lubi strategie i nie gral jeszcze w ta boska serie to polecam) Grajac w singla mozna zapisac stan gry? Sory za chaos w moim poscie ale sie spiesze a do kompa to sie za predko nie dorwe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedź wiele wnosząca do rozmowy...

punisher85 fakt świat ma rozmiar piłeczki tenisowej ale pocieszam się faktem, że to tylko demo.

Zaraz włączam kolejny raz i idę na wojnę ze wszystkimi dookoła. Ciekawe jak długo pożyję

ja pierwszy raz to ze wszystkimi pokojowo gralem ale zaczeli mnie wkurzac ze chceili oplaty za pokoj ;P wiec nastepnym razem juz ostro ale zapomnialem w moim glownym miescie zostawic ochrone i mi przejeli natomiast 3 razem zaczelem formowac armie 3x warriors i /\ i masz spoko oddzial a pozniej przejelem 4 miasta i wybudowalem drogi powiedzonka wszystkie drogi prowadza do rzymu i nie od razu rzym zbudowano sprawdzaja sie wysmienicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście bez armii/legionu ani rusz

A czy ktoś znalazł obydwa artefakty? Bo ja znalazłem tylko miasto ze złota i chyyba Atlantydę ale nie mogę się do niej dostać bo nie wyrabiam z odkryciem kartografii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez odkrylem tylko zlote miasto troche za malo tych tur dali ale pewnie po to aby pelniaka kupic xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
troche za malo tych tur dali ale pewnie po to aby pelniaka kupic xD

Czyli ile ich jest? Bo jeszcze niestety nie ściągnęło mi dema:/ Ach ten internet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem moze ze 100 tur tak na oko

nie jestem pewien nie liczylem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli ile ich jest? Bo jeszcze niestety nie ściągnęło mi dema:/ Ach ten internet...

Ile dokładnie tur jest to nie powiem, ale demo kończy się w roku 1250AD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w jakiś sposób atakować na raz dwiema różnymi jednostkami?

Wiem, że można formować w armię 3 takie same postacie.

EDIT: odnośnie premiery to polygamia podała, że gra wychodzi w tym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja caly weekend stracilem przez to demko i mam teraz mieszane uczucia. zawsze zniechecalem sie do civa przez fakt, ze czas tak szybko zapieprza i nie da sie wszystkiego odkryc... wolalbym, zeby czas dziesieciokrotnie zwolnic.. wersja na konsole jest strasznie miodna, fajna grafika i zabawne postacie... ale... sam nie wiem czy zainwestuje 2 stowki w ten tytul. na pewno nie, jesli nie da sie (na wyzszym poziomie trudnosci na przyklad) wydluzyc czasu rozgrywki....

a co do wielkosci mapki - copy/paste z oficjanego faqu z forum 2K:

2. Will be there different map sizes?

No, there is a single map size that is randomly generated to provide a unique experience every time you play.

takze.. dupa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tycie mapy??? Przecież je się odkrywa w góra 30 minut

W starych civach też były losowo generowane ale były jakoś 10 razy większe.

Faktycznie czas strasznie zapieprza. 1250 rok i jeszcze nie mam pisma wynalezionego bo szedłem ścieżką wojenną (matematyka, brąz, żelazo, kartografia itp.). Z pobieżnych obliczeń mi wychodzi, że wszystkie odkrycia można zdobyć koło 3-4tys roku. Jedyny plus to odkrywanie tych wiosek które automatycznie dają odkrycie. Tylko one są góra 3 na mapę...

Gra fajna ale gdzieś za 120zł.

A tak fajnie się zapowiadało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano.. i tyle dokladnie kosztuje w normalnym kraju po przeliczeniu z funtow (kalkulowalem wczoraj na wszystkie mozliwe sposoby jakby tu 4 pozycje w tym miesiacu nabyc droga kupna ale sie chyba nie da) ale u nas przeciez dowala 2 stowki na bank!! nie moge tego zrozumiec.... jakim prawem w ogole przy takim stanie rzeczy, ktos sie oburza z powodu piracenia w naszym kraju???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu autorzy maja graczy konsolowych za kretynów i taka a nie inna "arcadowa" wersja Cywilizacji. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×