Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz pojechać do Los Santos Customs i wykupić tam swoje tablice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok FPP dodaje nowej "głębi" temu randomowemu eventowi :biggrin:: !uwaga, daję w spoiler, jeśli ktoś nie grał wcześniej, to może lepiej nie oglądać!

http://youtu.be/PbdBtLy5_Zg

 

Generalnie dodany widok traktuję jako taki smaczek, fajnie jest czasem pojeździć w FPP po bezdrożach, lub uciekać przed 3 gwiazdkowym pościgiem przez centrum miasta nocą w deszczu (miazga), ale nie wyobrażam sobie takiego grania przez cały czas.

 

Co do samej gry, to upgrade z PS3 jest spory. Dużo więcej szczegółów, zwierząt, smaczków, turystów na szlakach itd. w połączeniu ze znacznym skokiem graficznym i dodanymi filtrami daje nowy poziom immersji.

No i technicznie - GTA5 to idealny przykład dla osób, które usprawiedliwiają np. bugi w AC Unity jego sandboksowością, a przecież GTA to produkcja jednak dużo bardziej rozbudowana. Rockstar jak zawsze nie zawiódł jakością i szlifami ostatecznymi.

Genialna pozycja dla tych, którzy jeszcze nie grali, dla reszty niekoniecznie, ale warto rozważyć jeśli ktoś np. nie wymaksował wszystkiego na PS3/X360 (jak ja ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie mogę się przełączać między postaciami i rozpocząć żadnej z misji. Na strzelnic nie mogę strzelać. POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie dodany widok traktuję jako taki smaczek, fajnie jest czasem pojeździć w FPP po bezdrożach, lub uciekać przed 3 gwiazdkowym pościgiem przez centrum miasta nocą w deszczu (miazga), ale nie wyobrażam sobie takiego grania przez cały czas.

 

 

A ja praktycznie całą fabułę tak przechodzę i bawię się świetnie - jakoś nawet bardziej mi pasuje FPP niż TPP, dzisiaj zobaczę jak się to sprawdza w online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiliście się ta aplikacją iFruit na smartfonie? Chciałem sobie tablice zmienić i coś nie widzę tego w grze

Ta aplikacja jakaś chora jest jak dla mnie. Patrzylem na kilku Samsungach i Sony to wszędzie wywala że aplikacja nie jest obsługiwana...

Chyba będzie trzeba zmienić telefon na jakąś Z3/Note4/iPhone 6 żeby odpalić tą aplikacje. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie mogę się przełączać między postaciami i rozpocząć żadnej z misji. Na strzelnic nie mogę strzelać. POMOCY!

Wciaz nie napisales w ktorym jestes momencie, po ktorej misji itd .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nexusie Czwartym wszystko ładnie działa i śmiga ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Rockstar powinien zając się robieniem gier FPS bo chyba jako jednymi robią gry, które maja znikoma ilość błędów lub w ogole .....a taki DICE, powinni kare zapłacić i zniknąć z branży

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Rockstar powinien zając się robieniem gier FPS bo chyba jako jednymi robią gry, które maja znikoma ilość błędów lub w ogole .....a taki DICE, powinni kare zapłacić i zniknąć z branży

Chyba oszalales :-D uwielbiam fpsy ale w wydaniu rockstar bym nie chcial. Robia super gry trzecio osobowe i to wystarczy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć. 

RDR, LA:N, GTA - co tu dodawać. 

Wszystkie one to majstersztyk tak jak wyglądają. Nie wyobrażam sobie grania w owe pozycje w trybie FPS :) zwłaszcza, że kolejny RDR na bank wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aplikacja jakaś chora jest jak dla mnie. Patrzylem na kilku Samsungach i Sony to wszędzie wywala że aplikacja nie jest obsługiwana...

Chyba będzie trzeba zmienić telefon na jakąś Z3/Note4/iPhone 6 żeby odpalić tą aplikacje. :P

To fakt,że na nie których telefonach nie chce działać,na szczęście na HTC desire 610 działa. Ale pocieszę Cię,bo poza zmianą tablic i przeglądaniem SC, to nic ciekawego się tam nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jestem zdziwiony, że aż tak mi ten tryb FPP podpasował, ale kurczę, gra mi się w nim cudownie, całą przygodę dzięki temu przeżywam praktycznie od nowa. Chociaż jest parę drobnych niedoróbek, głównie w pojazdach, ale i tak gra się świetnie. BTW, ktoś wie co się dzieje z forumowym Crew?

To fakt,że na nie których telefonach nie chce działać,na szczęście na HTC desire 610 działa. Ale pocieszę Cię,bo poza zmianą tablic i przeglądaniem SC, to nic ciekawego się tam nie dzieje.

Zapomniałeś o tresurze Chopa. :P

Swoją drogą, dla żyjących przeszłością, Rockstar powinni dodać jeszcze widok z góry ;)

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra w gta V w trybie pierwszej osoby? jest to zbliżone do FPS czy raczej dziwnie?

Jak Dice wyda kolejna kiedyś grę FPS znowu z mnóstwem błędów to raczej już im ludzie nie wybacza ktoś pewnie przejmie pałeczkę i może właśnie taki Rockstar będzie pracował nad grami FPS w sumie to obojętne, aby tylko jakaś dobra firma , dlaczego pisze o Rockstar, bo widać, ze chłopaki maja jakieś zacięcie pomału do takich gier .Może następna edycja GTA będzie właśnie również w trybie pierwszej osoby,może właśnie teraz taki test przeprowadzają jak ludziom się spodoba może zrobią jakaś grę FPS ? wszystko jest możliwe chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wogole nie gram w tym trybie. Czasem sobie w aucie ustawie na chwilę ale jak dla mnie to nie ten rodzaj gry na tryb fps. Fajny bajer nie ukrywam no ale jak kto woli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra w gta V w trybie pierwszej osoby? jest to zbliżone do FPS czy raczej dziwnie?

Ja się w nim bardziej wczuwam w grę, ale pewnie jakbym pierwszy raz przechodził grę to grałbym w TPP. Na początku ciężko było się przyzwyczaić do jazdy i latania, ale po krótkim treningu już jest dużo lepiej. Inna rzecz, że w online pewnie jednak TPP będzie się lepiej sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ściągałem i instalowałem GTA, żadnych aktualizacji nie widzę, rozumiem że zainstalowały się razem z grą ? Jeżeli w zakładce PS Store nie ma dodatkowej kasy to znaczy że gra jest bez bonusu, czy coś trzeba najpierw zrobić ? Przeszedłem kilka misji ostatnia z wjazdem do salonu przez okno :) Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłeś po północy 18.11 to już chyba bonusów nie otrzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak w trakcie misji sprawdzić cele żeby zrobić ją na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się nie mylę to możesz to zrobić dopiero po skończeniu misji z poziomu menu gry i ponownie ją odpalić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to wiem. Czyli ciężko trafić co dana misja wymaga żeby zrobić ją na 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to było, ale mam problem. Przeszedłem parę misji fabularnych u Michaela i Franklina, te u dziwaków i nie mam żadnych misji, nikt nie dzwoni. To jakiś bug czy mam coś zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam pewien problem, Troche chyba spoiler. Zrobilem Franklinem misje Chop, nastepnie Michaelem misje Ojciec i syn, pozniej misje Coreczka tatusia, a mimo to nie moge Frankiem zrobic nastepnej misji dla niego, czyli Dlugasna odsiadka. Ta misja powinna byc juz dawno dostepna, a mimo to nie jest. Co robic? Michaelem teraz moge zaczac robic misje dla Lestera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz trochę poczekać. Rób te misje które masz dostępne, nie ma opcji aby coś Cię ominęło  ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×