Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie bardzo często zdarza się, ze podczas szybkiego przecinania długich prostych w centrum ktoś ni stad, ni zowad zmieni pas na mój i jadąc ~200 km/h nie da się go ominąć nie tracąc panowania nad samochodem :)

Jeśli miałbym się do czegoś doczepić to po raz kolejny do policji. Będąc na totalnym zadupiu na wsi zabijam dwóch gości i zaczyna się obława. Mogliby w końcu odejść od tego skryptu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo często zdarza się, ze podczas szybkiego przecinania długich prostych w centrum ktoś ni stad, ni zowad zmieni pas na mój i jadąc ~200 km/h nie da się go ominąć nie tracąc panowania nad samochodem :)

Jeśli miałbym się do czegoś doczepić to po raz kolejny do policji. Będąc na totalnym zadupiu na wsi zabijam dwóch gości i zaczyna się obława. Mogliby w końcu odejść od tego skryptu ;)

Na prawdę Rockstar odwalił kawał dobrej roboty z policją, ukradłem auto, koleś zrobił zdjęcie mnie jak kradne, i zaraz po tym zaczęła mnie gonić policja. Jeżeli działa to tak jak myśle to na prawdę good job R*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też zauważyłem, świetnie to wygląda. Jednakowoż ciężko wyjaśnić fakt w jaki sposób policja zaczyna obławę jeśli cichaczem ściągam dwie osoby na wiosce, w której jest jeden domek i dwóch domowników ;) Policja działa lepiej niż agenci NCIS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko pozory. Tak jak pisał Geble, policja może cię zacząć ścigać niezależnie od tego czy są świadkowie czy nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta5 jako gta5 jest bardzo dobre, jako remaster, średnio udane. Nie mam nic do zarzucenia grafice, bo na terenach poza miejskich wygląda naprawdę fajnie. Sporym minusem są odczuwalne spadki fps, co nie powinno mieć miejsca. Sterowanie spartolone tak, że bardziej spartolić się go nie dało, chyba że mowa o premierowym Uncharted 3, które w kwestii sterowania sięgnęło dna. Masakryczny pop up, doczytywanie wszelakich obiektów na naszych oczach aż boli, gorszą grą pod tym względem jest tylko Infamous SS, które powinno dostać jeszcze z rok na dopracowanie. Gta5 dostaje ode mnie 10/10, ale jako wykonanie tego remastera, jest to ocena 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta5 jako gta5 jest bardzo dobre, jako remaster, średnio udane. Nie mam nic do zarzucenia grafice, bo na terenach poza miejskich wygląda naprawdę fajnie. Sporym minusem są odczuwalne spadki fps, co nie powinno mieć miejsca. Sterowanie spartolone tak, że bardziej spartolić się go nie dało, chyba że mowa o premierowym Uncharted 3, które w kwestii sterowania sięgnęło dna. Masakryczny pop up, doczytywanie wszelakich obiektów na naszych oczach aż boli, gorszą grą pod tym względem jest tylko Infamous SS, które powinno dostać jeszcze z rok na dopracowanie. Gta5 dostaje ode mnie 10/10, ale jako wykonanie tego remastera, jest to ocena 6/10.

 

nie no panie, teraz to mnie zastrzeliłeś, w sumie to minusem dla mnie jest tylko wciąż mało przechodniów w mieście, spadki fps jeżeli są to minimalne nie do odczucia, gra chodzi płynniej niż na ps3 mam obie wersje i sprawdzałem, na ps4 obraz jest ostry jak igła. Przy sterowaniu zmieniasz hamulec ręczny z R1 na alternatywny czyli na X, i w zasadzie tyle różnic względem ps3. No jest jeszcze kwestia strzelania z fpp w jeździe samochodem, trudniej się to robi, ale da się. Doczytywania obiektów nie zarejstrowałem, gram na 55 calach, gra wygląda przepięknie mimo że widać teraz że jest ciut kanciasta, draw distance, dodane trawy, lepsze światła, lepsze tekstury, dodano bardzo dużo nowej muzyki, widok fps, poprawiono twarze ludzi, dziwki wyglądają przepięknie :D ... dla mnie wzorowa konwersja - najlepsza jak do tej pory, lepsza nawet niż LoUS, teraz proszę zrobić to samo z RDR :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na PS3, kupiłem na PS4 i tak można podsumować moje odczucia pierwszego dnia grania :)

 

Moja recenzja GTA 5:

 

EPICKIE arcydzieło.

 

Koniec recenzji.

 

 

Nie mam więcej pytań :) Idę grać.

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moje pierwsze GTA na ps3/ps4, ostatnio grałem w Vice City PC, do tej pory grałem tylko w piłkę na konsolach, teraz jeszcze doszło Metro Redux i właśnie GTA.

Gra jest naprawdę dobra, model jazdy nawet niezły jak na tego typu grę, jest kilka takich drobiazgów które mogliby poprawić w następnej edycji.

 

Fajnie by było jakby policja ścigała nas za przejechanie na czerwonym świetle i obijanie innych aut, w momencie gdy jesteśmy na widoku :]

Zauważaliście że przejeżdżając przez skrzyżowania nie zdarza się żeby ktoś uderzył w nasz bok ? To powinno się zdarzać dość często a niestety tego nie ma,wystarczy że sami omijamy auta na skrzyżowaniu i można jechać bez większego stresu na czerwonym.

 

i taka pierdoła na koniec, wjeżdżam na stacje za tirem który podjechał pod dystrybutor, gość wysiada i idzie pod sklep zapalić, idę za nim i zatrzymuje się przy nim, odwracam się a tira juz nie ma.. ide kilka metrów z powrotem po czym odwracam się i kierowca oraz trzy inne osoby z pod sklepu zniknęły :] Takich dziwnych sytuacji jest bardzo dużo i troszkę to dziwne.

 

Co do spadków to faktycznie są, nie duże ale jednak, mam wersje cyfrową i widzę je głównie podczas szybkiej jazdy przez miasto (widok mam zawsze za kierownicy)

 

Gra wciąga niesamowicie. :]

Ja grając tylko w kopanki, po długim czasie odpalił pierwszy raz w ogóle GTA V to bym się chyba na śmierć zagrał. Bym zobaczył, że gra potrafi być piękna, nie jak to gówno przepełnione skryptami z dennym i korytarzowym gameplay'em....

 

 

 

PS. Napierdzialam w FIFE więcej jak w GTA, jestem debilem. :pardon: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś GTA nie potrafi wciągnąć. Zagram dwie misję i dalej fifa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no panie, teraz to mnie zastrzeliłeś, w sumie to minusem dla mnie jest tylko wciąż mało przechodniów w mieście, spadki fps jeżeli są to minimalne nie do odczucia, gra chodzi płynniej niż na ps3 mam obie wersje i sprawdzałem, na ps4 obraz jest ostry jak igła. Przy sterowaniu zmieniasz hamulec ręczny z R1 na alternatywny czyli na X, i w zasadzie tyle różnic względem ps3. No jest jeszcze kwestia strzelania z fpp w jeździe samochodem, trudniej się to robi, ale da się. Doczytywania obiektów nie zarejstrowałem, gram na 55 calach, gra wygląda przepięknie mimo że widać teraz że jest ciut kanciasta, draw distance, dodane trawy, lepsze światła, lepsze tekstury, dodano bardzo dużo nowej muzyki, widok fps, poprawiono twarze ludzi, dziwki wyglądają przepięknie :biggrin: ... dla mnie wzorowa konwersja - najlepsza jak do tej pory, lepsza nawet niż LoUS, teraz proszę zrobić to samo z RDR :)

 

Nikogo nie zastrzeliłem, trzeba po prostu widzieć a nie patrzeć. Póki co z tego co ja ograłem, na bardzo dobrą konwersję zasługuje Metro Redux, bo nie sztuką jest dodać ileś tam rzeczy, ale zrobić remaster tak, aby technicznie było to dopracowane. A gta5 nie jest dopracowane, bo mamy masakryczny pop up, nieprecyzyjne sterowanie z input lagiem i martwą strefą (kto grał w KZ SF i Metro R wie, jak wygląda dobrze zrobione sterowanie), niestabilny fps. I szczytem ignorancji jest pisanie, że tych wad nie ma albo ktoś ich nie dostrzega. Bo jak ktoś chce pisać o technicznych aspektach gry, czyli to, co my gracze możemy zauważyć nie posiadając technicznej wiedzy na ten temat, nie może tego ignorować. Problem jest i dlatego gra nie dostanie ode mnie więcej niż 6/10 za techniczne wykonanie. A chyba o to w tym chodzi, że remaster powinien być oceniany po zawartości, która została dodana względem wersji na starsze konsole i po tym, jak został on wykonany pod względem technicznym. Inną sprawą jest, że gra jest bardzo duża, jest co robić. A recki, które się spuszczają nad grą i dają jej same dychy, są strasznie nieobiektywne. Ale czego można się spodziewać, ta branża jest skorumpowana jak nasz rząd.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem na PS3, więc nie mogę porównać ale liczyłem na lepszą grafikę i płynność na PS4 (te złe przyzwyczajenia z PC). Wydaje mi się, że niestety konsola nie wyrabia w otwartych sandboxach z tak dużym światem - o ile w nocy wszystko wygląda naprawdę dobrze to dzienna sceneria jest taka sobie do tego framerate 30 kl/s i poniżej to porażka. Sama gra fajna - szkoda, że PS4 nie daje do końca z nią rady - naprawdę nikt mnie nie przekona, że to kwestia optymalizacji, ponieważ to kolejna gra której konsola nie ogrania w 60 klatkach, 1080p, przy efektach które niczym specjalnym się nie wyróżniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie strach tu zaglądać :). codziennie nowe dramaty z tą grą. do braku przechodniuff, mega dropów i mało fpsów doszło nam nieprecyzyjne sterowanie z input lagiem i martwą strefą oraz masakryczny popup  :biggrin:

 

ehh.. wracam na mój szczyt (ignorancji). fajnie się stąd gra, wad nie widać, mogę się bezstresowo cieszyć grą. po to ją kupiłem :pardon:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego są gracze świadomi i nieświadomi. Najgorsze, że tacy ludzie recenzują gry i nie mają bladego pojęcia o tym ($$$).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaahahahahaha :D :D

 

I Ty rozumiem jesteś ten świadomy? :). Co wszystko widzi i nie da się wyruchać kłamliwym wydawcom gier? :)

 

Może zostań recenzentem? Jest tu spora grupa ludzi którym oczy krwawią przy każdym dropie FPSu i chętnie by poczytali opinie kogoś kto zauważy każdą najmniejszą porażkę techniczną, nawet te których nie ma, zanim wydadzą kasę na grę. Serio, teraz są najlepsze czasy dla takich ludzi, każda gra jest w jakiś sposób spartolona, pełne ręce roboty  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie strach tu zaglądać :). codziennie nowe dramaty z tą grą. do braku przechodniuff, mega dropów i mało fpsów doszło nam nieprecyzyjne sterowanie z input lagiem i martwą strefą oraz masakryczny popup  :biggrin:

 

ehh.. wracam na mój szczyt (ignorancji). fajnie się stąd gra, wad nie widać, mogę się bezstresowo cieszyć grą. po to ją kupiłem :pardon:

Dokładnie.

Gram od kiedy pamiętam, wilki łapiące jaka, pongi, commodore, atari, nesy, snesy, megadrive'y, dreamcast, wszystkie konsole sony i nie pamiętam tak OGROMNEJ i tak dopracowanej gry jak GTA 5.

To o co wy się czepiacie to są jakieś pierdoły.  Gra niekiedy coś doczyta czy chrupnie ( ja ani razu nie zauważyłem tego masakrycznego pop upu) ? I co z tego ? Przy tak ogromnej grze ? Przy tak dużym i napakowanym świecie ? To jest nic w porównaniu do tego co reprezentują ostatnie "hity". Ludzie, grajcie w tą zajebistą grę, jedną z najlepszych w historii i przestańcie liczyć fpsy. Mam w#@$bane na ilość klatek jeśli gra chodzi płynnie przez 99% czasu. Nie ma gry bez wad.

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami, gra jest naprawdę dobra i dopracowana jak na swój ogrom (przynajmniej ja tego nie kwestionowałem) - ale nie zmienia to faktu, że słabość nowej generacji wychodzi przy niech w sposób oczywisty - gra nie działa tak jak sobie to wyobrażałem przy zmianie generacji (przecież to dopiero początek a standardem stało się ledwo 30 klatek i cięcie rozdzielczości poniżej 1080p - może to jest zboczenie z PCta ale tam jest to standard o czym nikt nie dyskutuje. Nie będą sobie wmawiał że 20 kilka klatek to lepiej niż 60 a rozdzielczość nie ma znaczenia. Po prostu NIE dla takiej nowej generacji - PS4 nie daje rady - zobaczymy jak będzie za dwa miesiące na dobrym PC - osobiście oczekuję wyraźniej różnicy w stosunku do PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaahahahahaha :biggrin: :biggrin:

 

I Ty rozumiem jesteś ten świadomy? :). Co wszystko widzi i nie da się wyruchać kłamliwym wydawcom gier? :)

 

Może zostań recenzentem? Jest tu spora grupa ludzi którym oczy krwawią przy każdym dropie FPSu i chętnie by poczytali opinie kogoś kto zauważy każdą najmniejszą porażkę techniczną, nawet te których nie ma, zanim wydadzą kasę na grę. Serio, teraz są najlepsze czasy dla takich ludzi, każda gra jest w jakiś sposób spartolona, pełne ręce roboty  :thumbsup:

 

A Ty nadal nic nie rozumiesz. Cały problem polega na tym, że niby nie widzisz tych wszystkich wad, choć one są widoczne. Kupiłem grę na premierę i nadal w nią gram i podoba mi się, lecz wady te nie powinny mieć miejsca i chciałbym, aby zostały naprawione, przynajmniej płynność i sterowanie, bo pop up pewnie już nie naprawią. Ja nadal skupiam się tylko na tych rzeczach, które wbijają igły w oczy, nie przywiązuję uwagi do mniejszych błędów, bo ich się nie uniknie. I tak, kupiłbym grę jeszcze raz, bo nie grałem w nią na ps3 i specjalnie czekałem na wersję ps4.

 

Lolki też fajna sprawa, ale lepiej nie przesadzać.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami, gra jest naprawdę dobra i dopracowana jak na swój ogrom (przynajmniej ja tego nie kwestionowałem) - ale nie zmienia to faktu, że słabość nowej generacji wychodzi przy niech w sposób oczywisty - gra nie działa tak jak sobie to wyobrażałem przy zmianie generacji (przecież to dopiero początek a standardem stało się ledwo 30 klatek i cięcie rozdzielczości poniżej 1080p - może to jest zboczenie z PCta ale tam jest to standard o czym nikt nie dyskutuje. Nie będą sobie wmawiał że 20 kilka klatek to lepiej niż 60 a rozdzielczość nie ma znaczenia. Po prostu NIE dla takiej nowej generacji - PS4 nie daje rady - zobaczymy jak będzie za dwa miesiące na dobrym PC - osobiście oczekuję wyraźniej różnicy w stosunku do PS4.

 

jeśli oczekujesz wyraźnej różnicy to na pewno nie na piecu za 1700 zł. więc nie oczekuj też cudów na konsoli tyle kosztującej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że powtórzę własny post, ale umknął w tym gąszczu malkontenctwa. Może też ktoś pomyślał, że mój apel już nie aktualny i jest załamany, więc ponawiam ku pokrzepieniu:

Panowie, forumowicze, gracze i rodacy! Zatroskany problemami części z Was spowodowane klatkami animacji, roślinnością, deszczem, przechodniami, oświetleniem itp. proponuję Wam ze szczerego serca, podbudowany chwilowym brakiem gotówki ratunek - bardzo chętnie odbiorę od was GTA V i to całkowicie za darmo!

Zainteresowanym podam adres wysyłki na priv. Trzymajcie się, jestem z Wami.

Zapłacę nawet za koszty wysyłki byle tylko komuś pomóc :) Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że powtórzę własny post, ale umknął w tym gąszczu malkontenctwa. Może też ktoś pomyślał, że mój apel już nie aktualny i jest załamany, więc ponawiam ku pokrzepieniu:

Zapłacę nawet za koszty wysyłki byle tylko komuś pomóc :)

Byłem na poczcie spytać się o koszty wysyłki - taki koszt to 250 zł. Dzisiaj przelewasz jutro wysyłam.

Uwaga Spojler:

Nie wie ktoś czy ten samochód pomarańczowy z poerwszej misji co go kradniemy od tego ziomka , da się zdobyc w grze? On jest taki zajebisty. Wstawcie to pod spoiler, bo pisze z telefonu i nie wiem jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[spoiler*] tresc wiadomosci [/spoiler*]

* nie wstawiaj *

Za zdradzenie fabuly ( spoiler) sa bany i warny, wiec uwazaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie może wydać sie smieszne ale co oznaczaja cyferki jak sie zmienia np na Trevora to Franklin ma 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ilość dostępnych misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie może wydać sie smieszne ale co oznaczaja cyferki jak sie zmienia np na Trevora to Franklin ma 3?

Cyfra pokazuje ile masz dostępnych misji daną postacią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×