Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzięki. A warto grać online odrazu czy lepiej pierw zapoznać się z grą w trybie fabuły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie grałeś wcześniej to pewno że fabułę najpierw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zdecydowanie zaczął od singla - po pierwsze, zapoznasz się z mechaniką, po drugie singiel jest genialny i warto, po trzecie może w tym czasie usuną wszelkie problemy z dołączaniem do sesji, rozłączaniem itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Gdy wieczorem chcę ze 2 godziny pograć w GTAO to 1/3 tego czasu spędzam na oglądaniu planszy loadingu. Multi jest świetne ale to wieczne oczekiwanie psuje zabawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj możliwość zmiany głównego pojazdu, który jest przypisany od początku do danej postaci na inny? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, możesz tylko zdobywać dodatkowe, ale główny co najwyżej stuningujesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że jak chcesz wpłacić kasę na konto to nie musisz latać do bankomatu tylko możesz zrobić to przez telefon (trochę to głupie-bo niby jak:-)), zawsze jednak warto mieć trochę gotówki przy sobie bo za niektóre "średnio-legalne usługi" :-) możesz płacić tylko gotówką (np. Jak zadzwonisz do Lamara i chcesz nasłać na kogoś złodzieja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podobno działa też zwyczajne sprzedanie zaraz po kupieniu, bez przełączania między bohaterami. Już wiem w co zainwestować te 500 tysięcy z pre-orderu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w trakcie misji mogę zobaczyć jej cele dodatkowe żeby zrobić ją na 100% oraz czy da się jakoś zagrać jeszcze raz gdy np uszkodzilem samochód dostarczając go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Eurogamer wczoraj potwierdził to co pisało wcześniej kilka osób odnośnie dość widocznych spadków klatek przy dynamicznej jeździe. Bone radzi sobie wtedy lepiej, pewnie przez podkręconego cepa o czym niżej.

Nie potwierdziło się jednak to co pisało kilka osób na Neogafie odnośnie braku spadków po zainstalowaniu gry na SSD.

No i byłbym wdzięczny jakby ktoś odpisał na mój dylemat z dwóch postów wyżej odnośnie DOF'a. On chyba nie powinien tak działać :mellow:

Poza tym jak to jest, że jak wejdę na Social Club i przeglądam zdjęcia innych to wyglądają jak gdyby były z zupełnie innej gry. Fajne rozmycie na dalszym planie, zero ząbków, ostre, a u mnie wyglądają jak z d*.

Ciekawe czy z czasem Sony wyda jakieś firmware wlaczajace turbo do 2,75 GHz na CPU, wtedy powinno być dużo lepiej w grach siedzących na procku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady, aż tak nieuważny w podstawówce to ja nie byłem ;) Nie chodzi mi o zasadę działania, bo to chyba trywialna kwestia, a o fakt dlaczego GTA decyduje za mnie kiedy skupić ostrość na danym punkcie, czyli to o czym pisałem na wstępie. Głębia pojawia się jedynie w momencie gdy patrzymy bohaterem w dół, a przecież patrząc na wprost może stać przede mną samochód, który w momencie zerkania na horyzont powinien być rozmyty. 

 

Tutaj działa to tak jak pokazałem na screenach. Rozmywa się po prostu wszystko i to jedynie w momencie gdy spojrzymy bohaterem w dół i to jedynie w trybie TPP.

 

Dziala zarowno w widoku TPP jak i FPP - sprawdz dokladnie :) Im blizej ustawisz celownik tym bardziej bedzie rozmyte tlo. Proste i logiczne moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś niepoważne. W US Store gra kosztuje 60$, po kursie dolara 3.3 198zł. W Polskim PSS kosztuje 299zl...

W angielskim, £55, po kursie 5,2 wychodzi 286, więc nie narzekaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala zarowno w widoku TPP jak i FPP - sprawdz dokladnie :) Im blizej ustawisz celownik tym bardziej bedzie rozmyte tlo. Proste i logiczne moim zdaniem ;)

 

Dokładnie. Logiczne i jak najbardziej ma przełożenie na świat realny.

Jak zrobisz sobie zeza, czyli skupisz wzrok bardzo blisko w jednym punkcie to też "obraz" Ci się rozmyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe moge się przełączać między postaciami. Został mi tylko Franklin i do tego nie mogę rozpocząć żadnej z misji ... wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz nim wykonac jakies zadanie .. np. pojechac na strzelnice przed skokiem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie powinno mieć wpływu na możliwość przełączania między postaciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest w punkcie w którym musi wykonać coś Franklinem, skoro nie moze przelaczyc sie na inne postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jest w punkcie w którym musi wykonać coś Franklinem, skoro nie moze przelaczyc sie na inne postacie.

 

Albo ma buga ;)

 

Nawiązywałem do Twojego postu odnośnie strzelnicy głównie, tam na luzie możesz się przełączać między postaciami, szczerze mówiąc to już nie pamiętam czy był moment, w którym przełączanie było zablokowane ale wydaje mi się, że tak. Niestety, bez informacji o tym, w którym momencie fabuły kolega jest niewiele pomożemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne masz racje z tym ze na strzelnicy da sie przelaczac, pamietam tylko ze na PS3 jeszcze przegapilem informacje odnosnie strzelnicy i nie wiedzialem dlaczego gra nie chce isc dalej .. az za ktoryms razem wyskoczylo przypomnienie o strzelnicy ;) Byc moze jest w podobnym miejscu gdzie trzeba wykonac jakies konkretne zadanie i wiaze sie z tym blokada postaci.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście ze konsola podczas gry chodzi wyjątkowo cicho?? Ostatnio grałem w metro redux to konsola wchodziła na wyższe biegi i było głośno a przy gta jest delikatny szum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiliście się ta aplikacją iFruit na smartfonie? Chciałem sobie tablice zmienić i coś nie widzę tego w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście ze konsola podczas gry chodzi wyjątkowo cicho?? Ostatnio grałem w metro redux to konsola wchodziła na wyższe biegi i było głośno a przy gta jest delikatny szum.

 

Też zwróciłem na to uwagę. Taki DriveClub z zamkniętym światem i dużo mniejszą liczbą elementów potrafił wkręcić konsolę na wysokie obroty, a tutaj "gorąco" robi się w momencie robienia zdjęć. Każdy inny moment konsola przyjmuje tak dobrze, że nawet mojej nie przeszkadza wieczorna przejażdżka po Los Santos  ;)

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiliście się ta aplikacją iFruit na smartfonie? Chciałem sobie tablice zmienić i coś nie widzę tego w grze

Tablice można zmienić właśnie w tej aplikacji, potwierdzam, że działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sęk w tym, że zmieniłem w aplikacji, a w grze tego nie widać i dalej mam stare :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×