Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

No ale wlasnie sek w tym, ze ta misja powinna byc od razu dostepna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Mi się nic nie pojawia. Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie ciagle problem z dolaczeniem do online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wlasnie sek w tym, ze ta misja powinna byc od razu dostepna...

idź na strzelnicy poćwiczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jaw-drop.jpg

 

btw. a cóż to tam na środku stoi?? :D

 

eHHX5RFblE6VLhB1EQ-R1A_0_0.jpg

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu nie kochać tej gry? ;)

A konsola ze screena będzie miała chyba problem z chłodzeniem w takiej szafeczce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet konsoli nie podłączysz do niczego. A filmik ładnie pokazuje jak działa amerykańska straż pożarna, jeden biegnie z gaśnicą by od razu zginąć a drugi stoi przy wozie i czeka aż wszystko się skończy. : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tą misję chodzi ale czasem moze i w tym przypadku na misji musisz kupic broń i musisz miec kasę może jak jej nie masz to misja się nie odpala. Ja za to mam problem z tym że kupione za hajs auta znikają nie ma ich, dodatkowo czasem po misji lub w trakcie albo i przed :D znikają mi wszystkie bronie ( nie zginołem nie zostałem złapany). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doświadczyłem takich bugów;

Kupiłem przez internet auto, pojawiło się w garażu, to wyjechałem na chwile, i wjechałem zniwu, bo nie chciałem go stracić, patrze a tu stoją 2 te auta!

Czy te auto które kupiliśmy, jak gdzieś zostawie to będzie się zawsze pojawiało w garażu?

I czy da się usunąć auto z garażu? Przez przypadek wjechałem tam tym starym hipsterskum gratem ...

Ponadto nagle z wszystkich postaci zniknęła mi broń ...

Został tylko pistolet u Trevora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o tą misję chodzi ale czasem moze i w tym przypadku na misji musisz kupic broń i musisz miec kasę może jak jej nie masz to misja się nie odpala. Ja za to mam problem z tym że kupione za hajs auta znikają nie ma ich, dodatkowo czasem po misji lub w trakcie albo i przed :biggrin: znikają mi wszystkie bronie ( nie zginołem nie zostałem złapany). 

 

No wlasnie siano mam i to calkiem sporo, jak na ten etap, bo opitolilem ciezarowke pancerna, wiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to było, ale mam problem. Przeszedłem parę misji fabularnych u Michaela i Franklina, te u dziwaków i nie mam żadnych misji, nikt nie dzwoni. To jakiś bug czy mam coś zrobic?

jesteś może w 8 misji?

 

ja ukończyłem misje 8 "sprawdzanie jubilera" i przez zbugowany telefon nie otrzymuje wiadomości SMS od Lester by kontynuować grę.

Grę zaczynałem od nowa 3 razy, misje powtarzałem z 10+ razy wybierałem oba warianty napadu: mądry i głośny.

Grałem obiema postaciami przez kilka godzin i nie otrzymałem żadnej wiadomości od Lestera

Całkowicie sformatowałem konsolę i trzykrotnie przeinstalowałem GTA V

Wykonałem wszystkie misje poboczne i nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś może w 8 misji?

 

ja ukończyłem misje 8 "sprawdzanie jubilera" i przez zbugowany telefon nie otrzymuje wiadomości SMS od Lester by kontynuować grę.

Grę zaczynałem od nowa 3 razy, misje powtarzałem z 10+ razy wybierałem oba warianty napadu: mądry i głośny.

Grałem obiema postaciami przez kilka godzin i nie otrzymałem żadnej wiadomości od Lestera

Całkowicie sformatowałem konsolę i trzykrotnie przeinstalowałem GTA V

Wykonałem wszystkie misje poboczne i nic nie pomogło.

Podziwiam cierpliwość.

Jeżeli u mnie coś takiego się pojawi,od razu gra idzie na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam cierpliwość.

Jeżeli u mnie coś takiego się pojawi,od razu gra idzie na sprzedaż.

 

Nie wiem czy to problem z płytą czy po aktualizacji jakiś błąd wystąpił.

Jeśli mi Rockstar nie odpisze to zgłoszę reklamacje. (pewnie nie uwzględnią ale próbować trzeba)

chyba że ja coś źle robię.. tylko co? :P

Smsy i emaile mi normalnie przychodzą tylko od tego Lestera nie dostaję nic..

Edytowane przez petro12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie trzeba czarnym isc na strzelnice przed napadem przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie trzeba czarnym isc na strzelnice przed napadem przypadkiem?

 

byłem strzelałem podciągnąłem umiejętności i nadal nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.03 już jest

 

Ludziska raportują problem:

http://www.gamepur.com/news/17058-gta-v-patch-103-live-now-ps4-size-114gb-game-breaking-bug-removes-weapons.html

 

u mnie wszystko działa, nic nie zniknęło, a z online nie mam żadnych problemów  :pardon:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź na strzelnicy poćwiczyć

 

dobra, bylem na strzelnicy, zrobilem wszysciutko, co sie dalo, wszystkie misje dla dziwakow, frank i mike maja po 100% w strzelaniu, w kole wyboru postaci powinienem miec jakas liczbe przy franklinie, a nic nie mam, to nie wiem, co jeszcze moge zrobic, a nie chce mi sie usuwac save'a i zaczynac od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, bylem na strzelnicy, zrobilem wszysciutko, co sie dalo, wszystkie misje dla dziwakow, frank i mike maja po 100% w strzelaniu, w kole wyboru postaci powinienem miec jakas liczbe przy franklinie, a nic nie mam, to nie wiem, co jeszcze moge zrobic, a nie chce mi sie usuwac save'a i zaczynac od nowa...

 

ja jestem w zasadzie na tym samym etapie co Ty, jedyna różnica że zrobiłem jedną misję Lestera (pozostałe zostawiam jak Michael będzie miał więcej kasy i Trevor się pojawi żeby zagrać na giełdzie). A tą misję która Ci się nie pokazała robiłem wczoraj i była od razu dostępna jak przełączyłem się z Michaela na Franklina. Zrób Lestera pierwszego, jeśli je trzymasz na trzepanie kasy na giełdzie to pierwsza i tak nie ma znaczenia, dopiero następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz okazji ściągnąć patcha i w związku z tym mam pytanie czy Patch naprawił spadki FPS które występowały na skrzyżowaniach przy dużym ruchu i szybkości ?

Czy dalej bez zmian.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kristtof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 niezły bug z giełdą - w każdym momencie bez problemu każda postać robi nawet 2 miliardy $ :/ Czarnuchem tak zrobiłem, ale nie wiem czy nie spalę sobie gry jak każdy tak przykoksi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 niezły bug z giełdą - w każdym momencie bez problemu każda postać robi nawet 2 miliardy $ :/ Czarnuchem tak zrobiłem, ale nie wiem czy nie spalę sobie gry jak każdy tak przykoksi

 

Ooo, ciekawe, co to za bug? Chetnie bym sobie zrobil od razu kazda postacia 2 miliardy, tak jak na PS3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 niezły bug z giełdą - w każdym momencie bez problemu każda postać robi nawet 2 miliardy $ :/ Czarnuchem tak zrobiłem, ale nie wiem czy nie spalę sobie gry jak każdy tak przykoksi

 

W tej grze prawie nigdy nie brakuje pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×