Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na PS Store za 60zł 1,2mln $ do GTA Online ale nie dostałem kasy. :/ Podejrzewam, że to przez to, że grę kupiłem na allegro na "slocie" do jednokrotnego porania z drugiego (amerykańskiego) konta. Czy w takim wypadku straciłem kasę czy jeżeli np pożyczę od kogoś GTA V na płycie to dostanę zakupione pieniądze? Czy musiałbym kupić grę na PS Store z tego samego konta na którym kupiłem GTA $?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktoś kupuję tą kasę?! Myślałem, że to tylko internetowe legendy.

A tak na poważnie, to albo płyta albo kupić grę na swoim koncie.

Innej opcji nie ma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kasą w online. Otóż, dzisiaj wykorzystałem kod na te 500k $ w online i 500k$ w singlu i w online niby mam tą kasę, jest na koncie, a jak chcę coś kupić (przykładowo auto) to gra informuje mnie, że nie mam wystarczających środków. Miał ktoś może taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kasą w online. Otóż, dzisiaj wykorzystałem kod na te 500k $ w online i 500k$ w singlu i w online niby mam tą kasę, jest na koncie, a jak chcę coś kupić (przykładowo auto) to gra informuje mnie, że nie mam wystarczających środków. Miał ktoś może taki problem?

Wystarczyło wyłączyć i włączyć grę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dodatkową kasą w tej grze jest jakiś problem od początku (PS4). Wiem, że ludzie zgłaszali to do R* lub Sony i problem był usuwany.

Także może tak warto zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek fabularny dalej boryka się z problemem powtarzania misji początkowej.

 

A ja mam pytanie z innej beczki, bo ludzie rzucają się śnieżkami i odpalają petardy... jak można aktywować ?

O ile idzie jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerki w sklepie z bronią kupujesz. Śnieżki można było pozbierać gdy był śnieg.

Edit. Widzę że śnieg wrócił i pada w GTA Online więc wystarczy nacisnąć krzyżak w lewo.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajewerki, śnieżki znów dostępne :P Załapałem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skonczyl sie rok i skonczylem GTA5.
Swietna gra, chce ja calakowac ! :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałby ktoś ochoty "poboostować" winy na wyścigach? Nie gram ich zbyt dużo, a fajnie mieć jednak maksymalne levele przy tuningu, którym się bawię sporo :) Oczywiście win za win czy coś w tym stylu. Jeśli byłby ktoś zainteresowany to PM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar kupic helikopter w trybie online ale to chyba mija sie z celem, jako ze za kazde przywolanie go trzeba placic $1k .. i do tego heli bedzie dostepny tylko na lądowisku .. gdzie tu sens i logika? Chyba lepiej przywolywac helikopter najemnikow i go uprowadzac? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar kupic helikopter w trybie online ale to chyba mija sie z celem, jako ze za kazde przywolanie go trzeba placic $1k .. i do tego heli bedzie dostepny tylko na lądowisku .. gdzie tu sens i logika? Chyba lepiej przywolywac helikopter najemnikow i go uprowadzac?  ;)

 

Miałem zamiar kupic helikopter w trybie online ale to chyba mija sie z celem, jako ze za kazde przywolanie go trzeba placic $1k .. i do tego heli bedzie dostepny tylko na lądowisku .. gdzie tu sens i logika? Chyba lepiej przywolywac helikopter najemnikow i go uprowadzac? ;)

 

 

Lepiej robić tak jak mówisz. Chyba że na starej generacji ktoś poglitchował ostro i została mu fortuna (ja już wszystko wydałem dawno a na obecna generacje jeszcze chyba nie ma konkretnych glitchy), wiec sie nie oplaca kupować. Co prawda najemnicy (Merryweather) mają te standardowe helikoptery, ale jak ktoś chce Buzzarda, Cargoboba albo jakiś lepszy to wystarczy podijechać na lotnisko albo lotnisko Trevora. A ja zazwyczaj i tak jezdze sobie na lądowisko helikopterów (pare km przed zwyklym lotniskiem) tam zawsze jest kilka do wyboru i nie placisz nic.

 
Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 nie moge zdobyc trofeum gdzie ma mnie zjesc rekin, "Na głębokiej wodzie: Przyda ci się większa łódź..." ogolnie plyne/lece spory kawalek od ladu, czekam chwile na rekina ktory mnie zjada, pojawiam sie w szpitalu i trofeum nie wpada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 nie moge zdobyc trofeum gdzie ma mnie zjesc rekin, "Na głębokiej wodzie: Przyda ci się większa łódź..." ogolnie plyne/lece spory kawalek od ladu, czekam chwile na rekina ktory mnie zjada, pojawiam sie w szpitalu i trofeum nie wpada :/

Mi wpadło błyskawicznie, do tego stopnia, że ugryzł mnie rekin, wpadł trofek i jeszcze zdążyłem z Michaela na Franklina przełączyć i obyło się bez zgonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety kilka pucharkow jest zgliczowanych albo cus. Miałem podobnie ale przy paru innych. Mam to gdzieś ale trochę wpienia jak zbiera się cos ze 3 godziny a upominku brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie nie wpadło za zebranie wszystkich odpadów, za odkrycie całej mapy, nie pokazują mi się misje poboczne dla franklina  tj. przysługa 3, 4 i ostatnia mimo, że fabuła zakończona (więc nie mogę zrobić 100%), trofika za ostatnią misję wpadł po 2 powtórce misji, wkurza mnie to powoli bo jeżdżę po mieście i nic się nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę smutne, że po zrobieniu szkoły latania na złoto (w online) dostajemy tylko t-shirt, a żeby zrobić wszystko na złoto trzeba się naprawdę troszkę namęczyć (chociażby przy zbieraniu flag). No ale dla własnej satysfakcji może być i sumie trochę GTA$ się za to otrzymuje :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie dzis zaczynam przygodę z gta. Pytanie. Czytałem ze platyna jest bardzo ciężka do wbicia , jest pucharków duzo do pominięcia:/ Jak najlepiej zacząć gre aby iść po kolei do platyny? Bardzo ale to bardzo prosze o pomoc.sa tu osoby które wbiły 100% gry????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie robie 100% bo platyna to online ktorego narazie nie ruszam, ogolnie nie jest trudno ja polecam zaczac od robienia misji pobocznych w sensie zdarzen losowych i znakow zapytania a nastepnie hobby i rozrywki jak polowanie, klub ze striptizem lotki itd. Jest pelno tego na necie, i jeszcze jedno na ps4 doszedl jedno trofeum a mianowicie 15h musisz spedzic w widoku fpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z widokiem fpp nie jest trudno, bo wystarczy na 2 noce zostawić np. Franklina w aucie z włączonym fpp. Najlepiej w garażu. 

Ja wbiłem 100% gry. Trzeba robić w pierwszej kolejności wszystkie zadania poboczne. Są 3 dostępne po kupnie nieruchomości, a dokładnie dla Majkela doki gdzie jest batyskaf i trzeba zbierać odpady radioaktywne, dla Franklina korporacja taksówek i prywatny kurs trzeba wykonać. Trevorem misje na lotnisku. Dodatkowo pamiętać o zadania epsilonu dla Majkela żeby zakończyć tą misję poboczną przed ukończeniem głównej fabuły. 

Trofiki z multi nie są trudne jak się ma zgraną ekipę. Jedynie wbicie poziomu 100 jeśli ktoś nie grał wcześniej najwięcej zajmuje czasu. 

 

Tutaj trofiki jakie mi zostały:

http://www.exophase.com/game/grand-theft-auto-v-ps4/trophies/#229988

 

U mnie wygląda, to tak:

http://i564.photobucket.com/albums/ss89/seba84_2005/Beznbsptytu1420u-4.jpg

Beznbsptytu1420u-4.jpg

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli misji fabularnych na poczatku nie robić tylko kupic te 3 chaty i lecieć misje poboczne? Bo cos czytałem ze po jakimś czasie gry jesli robimy główna fabule te misje znikają no i trofiki tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób po prostu poboczne, jak już nie będziesz ich miał rób fabularne i poboczne będą się pojawiać także z postępem fabuły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×