Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Biegaj ciągle to kondycja Ci szybciutko wpadnie. Strzelanie najlepiej wbija się chyba na tych misjach w coopie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z zapisem gry w trybie fabularnym, po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji nie mogę wczytać autosavu z moich poczynan.. Można jakoś to naprawić ? Usunięcie i zainstalowanie gry nie pomaga za każdym razem zaczynam od początku a gra savu nie widzi.. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1 pytanie, wczoraj robiłem ok godziny 15 wyzwanie (250k dookoła więzienia, dostałem tylko 10k bo coś zwaliłem ale mniejsza o to). Dzisiaj mam zablokowane wyzwania bo przekroczyłem dzienny limit i po upływie dnia będę mógł robić je dalej. Ok. Kłopot w tym że ciągle nie mogę. Macie pomysł co zawiodło ?:) Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem z online, łącze się, gram i po chwili jestem sam w sesji wyrzuca wszystkim tylko ja zostane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 1 pytanie, wczoraj robiłem ok godziny 15 wyzwanie (250k dookoła więzienia, dostałem tylko 10k bo coś zwaliłem ale mniejsza o to). Dzisiaj mam zablokowane wyzwania bo przekroczyłem dzienny limit i po upływie dnia będę mógł robić je dalej. Ok. Kłopot w tym że ciągle nie mogę. Macie pomysł co zawiodło ? :) Dzięki za odpowiedź

24h, prawdziwe 24h trzeba czekać na wyzwania, poza tym już jest spaczowane i sobie łatwej kasy nie nabijesz. 

 

No i 100% wpadło. Z singla został 1 pucharek do zrobienia i trza się zabrać za multi.

1-5.jpg

Edytowane przez seba842005
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem z online, łącze się, gram i po chwili jestem sam w sesji wyrzuca wszystkim tylko ja zostane...

Mam dokładnie to samo, ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest kozacka, ale graficznie nie dopracowana... Częste spadki fps'ów, ząbki na każdym kroku itp. Moim zdaniem powinni dopracować kwestie techniczne zanim ją wypuścili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ząbki na każdym kroku itp

 

Podobno wymiana grafiki w konsoli pomaga. Ewentualnie jakiejś przerzutka z kompa.

Po świętach sprawdzę, dam Ci znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 18level w GTAonline, apartament za 500k$ z garazem na 10 aut (kasa z migracji PS3)- uzbieralem teraz 300k i zastanawiam sie w co inwestowac. macie jakies sugestie? nie chce popelnic bledu poczatkujacego albo przewalic kase na bzdury..

Edytowane przez pepowina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 18level w GTAonline, apartament za 500k$ z garazem na 10 aut (kasa z migracji PS3)- uzbieralem teraz 300k i zastanawiam sie w co inwestowac. macie jakies sugestie? nie chce popelnic bledu poczatkujacego albo przewalic kase na bzdury..

 

Ja kupiłem apartament z garażem na 10 aut za 200k$, 300k przewaliłem na auta i tuning. Jako że z dostępnych akcji najczęściej robię misiej oraz biorę udział w wyścigach lądowych, to kasę wywalam w auta i tuning. Dbam też o to, aby mieć pełen zapas amunicji do swoich broni. Wydawaj kasę na to, co wiąże się z Twoimi ulubionymi czynnościami w Olnine. Osobiście odkładam teraz 250k$ na Dubste 6x6.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grać tylko po to aby wbijać poziomy to pewnie bronie, ja natomiast na online się po prostu bawie, nie mam ciśnienia na bycie najlepszym tak więc tuning aut itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24h, prawdziwe 24h trzeba czekać na wyzwania, poza tym już jest spaczowane i sobie łatwej kasy nie nabijesz. 

 

 

 

Szkoda, ani razu nie udało mi się tego zrobić (gram od 3 dni) ale trudno :) Aktualnie mam ok 600k, brakuje 125 na Lambo - warto je brać czy odkładać więcej na Bugatti? Czytałem też że najlepiej się prowadzi Ferrari za 500k, więc 225 by się zostało w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz być w ekipie, wchodzisz do menu->online->4 opcja i masz 3 od dołu wyzwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś na początku grudnia multi działało wyjątkowo dobrze, znajdowało szybko sesje pełne graczy, nie wyrzucało. Od jakiś 2 dni jest jednak koszmar - długie loadingi, widac problemy ze stabilnością całego online. Macie podobnie?

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy podobnie, 7h w multi a ranga 3 pokazuje mi w statsach 40min przegranych, cały czas wyrzuca, loadingi koszmarnie długie, często gram solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem snajperke, nie wiem skąd, wiem, że za darmo, wchodze do gry patrze i mam pare nowych broni w tym kole co sie je wybiera, a żadnej nie brałem, jeżeli to bug to taki mi się podoba :) I co do druzynowych misji online, grałem dziś w przechwycenie cystern i nie rozumiem, czemu zawsze znajdzie sie jakiś debil co jest ze mną w druzynie a przeszkadza calemu naszemu teamowi i próbuje nas wysadzać w powietrze itp.. niektórzy myślą chyba, że każda misja jest solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem snajperke, nie wiem skąd, wiem, że za darmo, wchodze do gry patrze i mam pare nowych broni w tym kole co sie je wybiera, a żadnej nie brałem, jeżeli to bug to taki mi się podoba :) I co do druzynowych misji online, grałem dziś w przechwycenie cystern i nie rozumiem, czemu zawsze znajdzie sie jakiś debil co jest ze mną w druzynie a przeszkadza calemu naszemu teamowi i próbuje nas wysadzać w powietrze itp.. niektórzy myślą chyba, że każda misja jest solo

heh albo są tacy dowcipnisie co ciagle niszcza cysterne i trollują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpisałem ten kod za preorder na 500k w singlu i online. I nie wiem dlaczego nie dostałem kasy w singlu. W online kasa od razu wpadła a w singlu grałem Franklinem i jak teraz wchodzę na bank to mi pisze, że nie ma takiego klienta w ogóle :biggrin:?

 

BTW - też macie takie długie loadingi w online i częste wyrzucanie z sesji?

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singlu kase dostał Franklin.

 

Ale czytasz co w ogóle piszę? Jak wchodzę u Franklina na bank to mi piszę, że nie ma takiego klienta. A w portfelu ma grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej rozpuscil na dziwki i koks  :P

 

 

PS. Czytalem od razu po przebudzeniu, moglo mi umknac co 2gie slowo :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wpadło po jakimś czasie i to 440k a nie 500.. w Online normalnie od razu 500k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dzisiaj grę i niemiłosiernie w singlu haczy obraz oraz dźwięki. Wczoraj grałem sporo i było ok a dzisiaj gra nie grywalna.

Ma coś do tego że ściągam aktualizacje do innej gry w tle?

Dysk wymieniony na sagate pbp 2tb więc powinno być dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×