Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

A leci w tle do Lord of the Fallen. Zobaczę jak się ściągnie. Bo teraz jak jechałem po obrzeżach miasta to ostro było odczuwalne takie rwanie, ale również rwało muzykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dysk nie wyrabia, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zrób najzwyczajniej w świecie pauzę przy pobieraniu gry i zobacz raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dysk nie wyrabia, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zrób najzwyczajniej w świecie pauzę przy pobieraniu gry i zobacz raz jeszcze.

Przy pauzie to samo. Mi też się nie chce wierzyć że dysk nie wyrabia.

Wyłączę konsole i sprawdzę.

Po wyłączeniu konsoli i ściągnięciu aktualizacji gra chodzi normalnie. Nie sadze że to wina dysku bo ma lepsze parametry niż ten w konsoli. Może konsola robiła coś w tle.

Trochę się wkurzyłem :)

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.06 (1.23 GB) Additional fixes for GTA Online to improve stability

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch do GTA V wyszedl czy mowa o tym swiatecznym pare dni temu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zalicza mi trofikow, ani tego z rekinem ani po misjach espilonu... co jest grane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale miałem to samo przy dwóch trofeach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Postrzeliłem Tonię podczas misji. Później, podczas tej samej misji (52-55 misji), koło striptizu, znowu miałem z Tonią spotkać się, porozmawiać. Niestety jej nie ma, wiadomo czemu.

Jest możliwość jakoś jej "reinkarnacji"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie  GTA ONLINE, raz wlączyłem i jego "wielkość" mnie przytłoczyła i wyłączyłem... o co tam chodzi w tym całym online, na czym polegają misję, jak one wyglądają, jest jakiś system upgrade albo ulepszanie swojej bazy/domu ?? czy wygląda to tak jak kiedyś w GTA SAMP, że gramy gramy, wychodzimy z gry i wszystko tracimy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie odnośnie  GTA ONLINE, raz wlączyłem i jego "wielkość" mnie przytłoczyła i wyłączyłem... o co tam chodzi w tym całym online, na czym polegają misję, jak one wyglądają, jest jakiś system upgrade albo ulepszanie swojej bazy/domu ?? czy wygląda to tak jak kiedyś w GTA SAMP, że gramy gramy, wychodzimy z gry i wszystko tracimy ??

W sumie nie ma tam nic przytłaczającego. Taki bardziej rozbudowany single troche. Misje, wyścigi, wydarzenia typu ataki na gang, standardowe tryby rywalizacyjne i swobodna eksploracja. Wraz z levelem masz dostęp do lepszych broni, nowych ciuchów, pojazdów, masek itd. Wygrywanie w wyścigach odblokowuje opcje modyfikacji pojazdu w warsztatach. Mieszkania kupujesz przez internet i z tego co mi wiadomo nie można ich ulepszyć a jedynie zamienić na nowszy model. Do tego takie pierdoły jak ubezpieczenie auta. A i mają być napady ;)

Wszystko piszę w oparciu o wersję PS3 ale z tego co mi wiadomo ta na PS4 nie różni się zbytnio poza ilością graczy i dodatkami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na poczatku czułem coś takiego :D Co do mieszkania - możesz kupić przez neta albo pod tabliczką z danym mieszkaniem normalnie na piechtaka. Nie da sie ulepszać mieszkań, można mieć maksymalnie 3 od nowego patcha. Wszystko się zapisuje samo automatycznie w serwerach chmury Rockstara. Auto zapisze się jeśli nadasz mu w Customs nadajnik ubezpieczający.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Jestem w danym gangu zapisany na social clubie a jak odpalam grę to mnie zawsze wrzuca do randomów. A jak w opcjach dam żeby mnie wyszukało że swoimi nie wyszukuje. Czy muszę ich mieć w znajomych na psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra automatycznie daje cie do sesji ze znajomymi o ile to mozliwe. W menu pauzy jak wejdzeisz w zakladke ONLINE jest opcja "Dołącz do czlonków ekipy" albo znajomych. Przy automatycznym wlaczaniu gra doda cie do sesji ze znajomymi albo czlonkami ekipy jak nie dodaje znaczy ze nie mozna do zadnej takiej sesji dolaczyc albo ich nie ma, nie da sie zmienic tych opcji z tego co wiem

 

Pytanie mam. Jestem w danym gangu zapisany na social clubie a jak odpalam grę to mnie zawsze wrzuca do randomów. A jak w opcjach dam żeby mnie wyszukało że swoimi nie wyszukuje. Czy muszę ich mieć w znajomych na psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Mikołaj przynióśł GTA ;), ogolnie powiem, ze dla mnie czyli osoby ktora, praktycznie ostatni raz jak grala w ta serie to było Vice City, San Andreas na średnich detalach, żeby komp wyrabiał. Wczoraj V wywalila mnie prawie ze skarpetek, graficznie i rozbudowaniem, widze ze pochłonie mi sporo czasu .  Mam takie pytanie, otoz tez macie bardzo nisko polskie napisy dosłownie na brzegu ekranu, do tego stopnia, ze jak jest np. litera "  g,j"  to widac jak "a,i" troche to przeszkadza w dokladnym czytaniu tresci, do tego biały kolor i tempo przewijania, wiem ze nie trzeba czytac wszystkiego, jednak troche to meczace dla oczu.  Szukalem w opcjach ale nie ma kalibracji obrazu na poczatku tylko kolor sie ustawialo. TV rowniez mam ustawiony na 16:9 bo jedynie taki tryb pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to rzeczywiście napisy są dość niski i są dość małe ale żeby było to jakoś specjalnie uciążliwe... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie dopasować ekran w ustawieniach konsoli jeszcze, u mnie napisy są odpowiednio położone.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, na wersjach na ps3 i x360 też były problemy z zakupionymi autami. Nie było ich ani w garażu, na parkingu policyjnym, później podobno to naprawili. Na ps4 problem chyba nadal występuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sobie dopasować ekran w ustawieniach konsoli jeszcze, u mnie napisy są odpowiednio położone.

 

Dokładnie, miałem w ustawieniach konsoli za bardzo rozszerzony obraz, juz jest ok :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam
Panowie, włączam gre dziś, łąduje mi się tryb fabularny po czym jestem w stanie 10 sekund pochodzić gościem i ładuje się od nowa...przenosząc mnei do początku gry tj animacja napadu na bank :O
To przez problemy dzisiejsze z psn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom182 mam dokładnie ten sam problem miejmy nadzieje ze to przez problem z psn bo nie zabardzo mi się chce od nowa przechodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedząc w kabriolecie strzałka w dół powinno sie zamykać/otwierać dach prawda? Zrobiłem Pierwsz misje franklinem dopiero ale u mnie to nie działa tzn nie mogę zamknąć i otworzyć kabrioletu ( dachu). Jest jakaś kombinacja przycisków na to czy u mnie coś jest zwalone??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kilku porad ;), jako , ze jestem swiezym graczem jesli chodzi o tak rozbudowane GTA.  W trybie fabularnym mam poki co same misje od dziwakow i od Toni (chyba), czyli odcholowanie pojazdu, bieganie, wyscigi, strzelanie fotek itd.. Konkretnych misji nie mialem narazie, teraz pytanie czy to jest wstep, przedsmak ? Czy musze cos odblokowac zeby pojawily sie misje ? Kolejne pytanie, ze np. widze przy postaci Franklina ze ma 3 misje, a na mapce nie widzę zadnej, tez nie bardzo sie orientuje wtedy o co chodzi. I na ta chwile ostatnie co mi przychodzi do głowy, sklepy z odzieza, czy np. siłownia,  nie mam ich na mapce, rowniez trzeba czekac az sie pojawia same, czy cos trzeba odblokowac?

 

Bym zapomniał, np Franklin ma kryjowke do ktorej moge wbic przebrac sie itd.... natomiast w przypadku Michaela jak wrocilem sie do jego Domu, to nie wiem jakim cudem ale pojawila mi sie misja ktora juz wykonywalem, scenka jak sie laski kloca, potem z franklinem jedzie po jakies auto, wiec po co mi na mapce to M, skoro tam nie mam po co jechac ?   Sorry za takie pytania, moze to szczegóły ale po takiej przerwie, ciężko sie do konca odnalezc w tym swiecie :biggrin:    Ogólnie gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, moze dla fanow GTA wyglada to inaczej, ale dla mnie przeskok jest ogromny.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×