Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najlepiej szukać przypadkowych zdarzeń? Mam zrobionych 10/16 ale cos mi sie juz nie pojawiają na mapie i tak jeżdzę bez celu.

http://gta-5-map.com/index.php

wciśnij  -  Random Event  - (biała gwiazdka na czerwonym kwadracie) - po kliknięciu na ikonę eventu pojawia się jego opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy musze za każdym razem latac do domu by zapisać gre czy moge to zrobić z telefonu? nie ma różnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem poniewaz zostaly mi dwa ukryte trofea, a wszystkie misje fabularne sa ukonczone...

26e7b1997bd364480d7c49213861e154.jpg

c242dd472439ebfd66fa0e68fa817394.jpg

f10fa1fdd74d128c525824463352a7e9.jpg

Edit: Nawet nie zauwazylem ze zdjecia sa poziomo. :)

Edytowane przez Kamil Zemczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kamilu jak Ci ludzie mają pomóc jak nawet jesteś za leniwy na obrócenie fotki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno z tych dwóch to 15h w trybie FPP, a drugie to trofeum fabularne, które powinno wpaść podczas przechodzenia gry. Widocznie miałeś pecha i Ci nie wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem i dwa ostatnie trofea fabularne mi nie wpadły. Niestety nie mam dla Ciebie rady, gdyż sam się z tym nie uporałem. Muszę wykonać powtórkę tych misji i zobaczyć, czy wówczas wpadnie trofeum(w co wątpie), jeśli nie to chyba pozostaje jedynie zacząć grę od ostatniego save przed nimi(bądź też od nowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeśli robię jakąś misję główną i w ramach przygotowań do niej są inne misje np: ukraść śmierciarkę, ukraść holownik itp to całość liczy się jako 3 misje główne czy 1 misja główna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a jam problem z tą durną giełdą Bawsaq! Skończyłem grę i chciałem sobie zrobić misje lestera ale oczywiście giełda nie działa. Żaden sposób nie działa żeby to cholerstwo uruchomić :/ PSN się loguje a ta giełda i tak nie działa. Klikam po 100 razy, wpisuje adres ręcznie i nic. Szału można dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeśli robię jakąś misję główną i w ramach przygotowań do niej są inne misje np: ukraść śmierciarkę, ukraść holownik itp to całość liczy się jako 3 misje główne czy 1 misja główna?

jako jedna misja główna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem konsolę dostałem w święta zeszłego roku w bundlepacku z GTAV po jakimś czasie przydarzyło się coś takiego na 2-3 ostatnim razem 4 sekundy urwało mi dźwięk miałem tak 3 razy ostatni raz wczoraj a tamte były z 1msc temu. Obraz podczas tego chodzi normalnie tylko niema wtedy dźwięku .Mam konsolę podłączoną do TV sams(nie piszę dalej) przez kabel HDMI. Zainstalowaną mam najnowszą łatkę. Robiłem reinstal gry i robiłem ręczną aktualizację konsoli bo miałem problem z wysuwaniem się płyty cały czas wywalało płytę przez tą gumkę pod spodem czy coś postawiłem ją teraz na podstawkach. Co może być przyczyną tego zanikania ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem konsolę dostałem w święta zeszłego roku w bundlepacku z GTAV po jakimś czasie przydarzyło się coś takiego na 2-3 ostatnim razem 4 sekundy urwało mi dźwięk miałem tak 3 razy ostatni raz wczoraj a tamte były z 1msc temu. Obraz podczas tego chodzi normalnie tylko niema wtedy dźwięku .Mam konsolę podłączoną do TV sams(nie piszę dalej) przez kabel HDMI. Zainstalowaną mam najnowszą łatkę. Robiłem reinstal gry i robiłem ręczną aktualizację konsoli bo miałem problem z wysuwaniem się płyty cały czas wywalało płytę przez tą gumkę pod spodem czy coś postawiłem ją teraz na podstawkach. Co może być przyczyną tego zanikania ?.

Nie ten dział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako jedna misja główna

Jak to jedna? Wchodzisz w powtórki i masz każdą misję jako osobną misję pokazaną i tak też są traktowane. np. zakup masek - osobna misja, kradzież śmieciarki osobna itp. a są oznaczone Hs, co znaczy tylko, że to misja powiązaną z misją, podczas której wykonuje się główny skok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz zapis gry z przed tej misji to wczytaj i zrób misje jeszcze raz. mi tez to pomineło ale nie mam zapisanej gry z tamtego czasu i musze gre od nowa robić. miałem tez tak z tym trofikiem co trevor poleciał na grób tego trzeciego i za 3 razem jak wczytałem gre i zrobiłem misje to wpadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie od jakiegoś czasu mam PS4 w odstawce i stąd moje pytanie, bo nie jestem na bieżąco - wiadomo coś o tym DLC z napadami ? Ostatnia data jaką znałem to święta/przełom roku 2015 ... Znowu przełożyli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyjdą w okolicach premiery GTA na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na święta nic nie było zapowiedziane. Ostatnia oficjalna data to "early 2015", co oznacza zapewne okres do końca marca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni oficjalny termin to "przed premierą na PC" jeśli dobrze pamiętam. Czyli jakoś do końca marca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, ma ktos problem z dodatkowa misja dla Franklina po wykupieniu taksowek... Otoz zadzwonil do mnie telefon abym udal sie po klienta, lecz niestetety nie wyrobilem sie w czasie, gosc mi znikl z radaru i dostalem sms z onformacja "przepraszam, ze Ci przeszkadzalem, bla bla bla". Od tego momentu spedzilem w grze chyba z 20h i nie dostalem drugi raz tel:(

Musisz pojawić się w odpowiednim miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kipilem nowa fure. Jak ustawić by ona stala pod domem zamiast tej od początku gry? Da sie czy musze latac do garażu kupionego na mieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×