Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem to jedyna gra z ps3 której naprawdę przyda się odświeżenie (spadki animacji, krawędziowanie, itp). Ja nadal praktycznie swojej gta5 na ps3 nie ruszyłem i chyba jak sprzedam ps3 i kupię ps4 to wtedy zakupie gta 5 i Będę grał w gre :-D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu na ten remaster dałem sobie spokój z dogrywaniem na 100% na PS3.

Akurat w jesień/zima bedzie co robić wieczorami.

Trza będzie znaleźć jakąś stałą ekipie do GTA Online :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się to prezentuje. Szkoda tylko że wydanie będzie na jesieni. Rockstar mógł się bardziej postarać i dać ją na koniec czerwca bo od lipca do końca sierpnia jest bardzo duża luka i GTA idealnie by ją uzupełniło ale i tak się cieszę że nie oleli tematu next-genów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze sklepy u nas leca w ch... i ceny preorderow kotletowych to ok 270-280zł gdzie nowe gry juz sa tansze nawet

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest własnie sedno sprawy i paranoid jakiego świat gier jeszcze nie widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy polskie znaczki będą dostępne w zagranicznych wydaniach - tak jak w edycji na PS3. Wtedy można by się rozejrzeć w europejskich sklepach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar generalnie ma 3 wersje nośników* zwykle więc PL powinny być z całej europy.

 

*eu,us,azja

 

patrząc na filmik widać zmiany ale nie ma tu czym moim zdaniem się jarać: dymem z komina? falami? rybami w wodzie? hahaha :D

Gdyby to kosztowało 100PLN to i można by kupić bo gierka zacna ale nie za 250... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto jeszcze nie ograł GTA V na ps3 to kupi na PS4, nawet za 250 :) A grafika tak jak na next gen przystalo :)

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na filmik widać zmiany ale nie ma tu czym moim zdaniem się jarać: dymem z komina? falami? rybami w wodzie? hahaha :biggrin:

Gdyby to kosztowało 100PLN to i można by kupić bo gierka zacna ale nie za 250... 

 

hahahaha hahahahahaha

 

:blink:

 

weź już nic nie pisz... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha hahahahahaha

:blink:

weź już nic nie pisz...

zgadzam się z @Singularity jako osoba która ograła gta V na ps3. Wiec dla mnie to tez tylko dym za 250 zł - czyli chęć wyciągnięcia kasy z mojej sakwy. Jakbym nie ogrywał w ogóle gta to tak miałbym podjaranie na maxa, bo grafa to duży progres i naprawdę się postarali na ps4.

2 różne podstawy wynikające z dwóch różnych punktów widzenia.

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogralem i nie czuje podjarania tylko wkurza mnie ta cena ze chca wyciagnac od ludzi kase kosztem tego ze nie ma jeszcze wielu gier na ps4 i wiedza ze ludzie beda w stanie zaplacic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z @Singularity jako osoba która ograła gta V na ps3. Wiec dla mnie to tez tylko dym za 250 zł - czyli chęć wyciągnięcia kasy z mojej sakwy. Jakbym nie ogrywał w ogóle gta to tak miałbym podjaranie na maxa, bo grafa to duży progres i naprawdę się postarali na ps4.

2 różne podstawy wynikające z dwóch różnych punktów widzenia.

 

Ale czy wy nie ogarniacie że to jest pełnoprawna wersja gry na konsolę następnej generacji, nad której portem spędzili masę czasu dodatkowo ulepszając grafikę jak na next-gen przystało? Co z tego że już graliście? Kogo to obchodzi?? Gra jest kierowana przede wszystkim dla tych którzy jeszcze nie grali chociaż wielu którzy już w nią grali na PS3 chętnie zagra jeszcze raz na nowej konsoli. A to że ktoś już w nią grał to co, ma upoważniać do zniżki? Czy w ogóle dlatego że tylu ludzi już grało to niech kosztuje 100 zł, a co tam, Rockstar stać..? O co się czepiacie, w ogóle o ceny nowych gier na PS4 czy tej konkretnej bo już w nią graliście? Jak idziecie do IMAXa na film który już widzieliście w zwykłym kinie to też się dziwicie że nie kosztuje połowę mniej? No przecież już widzieliście, a większy ekran i jakość to tylko dym..

 

Wyjaśnijcie mi z jakiej paki ta gra miała by kosztować mniej niż inne gry na PS4, od których będzie o niebo lepsza i będzie wyglądać zajebiście jak na next-gen przystało? Bo co, że już jest na innych starszych platformach? 

 

Nikt od was nie chce wyciągnąć kasy, uważasz że nie warto to nie dajesz i tyle. Grajcie sobie dalej na PS3. W końcu to tylko dym i rybki..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nikt chyba nie mowi tu zeby za darmo rozdawali przynajmniej ja nie pisalem nic o jakis dziwnych kwotach, ale wywalanie preorderow z dupy za 280 jak w tym wypadku i last of us to juz chyba przzesada? Zadna nowa gra tyle nie kosztuje juz te nowe co wychodza kosztuja ok 220 i to sa spoko ceny. Nawet blizzard ktory zdziera zawsze z graczy w wypadku wersji na ps4 cene ustawil nizsza bodajze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne, na bank będzie kosztować minimum 280 zł  i ani za grosza mniej nie będzie się jej dało kupić nigdzie w dniu premiery... ceny preorderów poł roku przed premierą można sobie rozbić o kant wiesz czego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wygląda :) Szykuje się genialna jesień ;) Łykam oczywiście na premierę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir przy posusze jaka jest na ps4 powstają tylko remake hitów z ps3, więc mogę czuć rozgoryczenie i traktować to jako skok na kasę, "bo może się dadzą naciągnąć, żeby mieć w co grać..." ja rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie widzę chęci zrozumienia mojego. Niech Twoja racja będzie bardziej Twojsza niż moja mojsza ;) pozdrawiam i tym miłym akcentem eot :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba ktora kupila GTAV w dniu premiery stojac w kolejce o polnocy: chetnie wydam kolejne 250zl na wersje PS4. Tak samo jak chetnie kupuje filmy na BD pomimo ze je wczesniej widzialem w kinie i mogl bym sciagnac pirata z netu.

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba ktora kupila GTAV w dniu premiery stojac w kolejce o polnocy: chetnie wydam kolejne 250zl na wersje PS4. Tak samo jak chetnie kupuje filmy na BD pomimo ze je wczesniej widzialem w kinie i mogl bym sciagnac pirata z netu.

Lepsze byłoby tu porównanie z kupowaniem filmów na DVD, a po jakimś czasie - reedycji na BluRay. Bo to jak najbardziej sensowne i zasadne w tym wypadku :).

 

Co do samego GTAV, to tu akurat różnice są widoczne i to nas plus oczywiście. Na pewno są o wiele większe, niż w wypadku remastera The Last of Us. Pomimo mojego podejścia do reedycji, nadal uważam, że gra prezentuje się znakomicie i jedynym zonkiem jest wspomniana wcześniej złotówkowa cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ceny gier na PS4 są moim zdaniem zbyt wysokie .. ba, ceny gier na konsole są zbyt drogie, nawet na poprzednią generację. No ale takie hobby, co poradzisz.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj wina jest podzielona trochę. 

Moc nabywcza złotówki też ma duże znaczenie, wiesz standard, "Ile litrów benzyny kupi Niemiec za 10 EUR, a ile Polak za 10 PLN". Kupka pieniędzy jest ta sama, ale moc nabywcza waluty robi swoje. Mieszkamy w kraju takim a nie innym wiec nie ma sie co dziwić, że gry stoją za ile stoją. 

Inna sprawa, ze PL więcej ryjów do wykarmienia żyjących z dystrybucji i ta nitka się wydłuża. Na zachodzie dystrybucja wygląda o wiele prościej.

I to się wszystko składa w całość i jest jak jest.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie grałem na PS3 teraz nie mogę się doczekać na wersję z PS4 i jestem gotów dać tyle po ile chodzą nowości  A takich jak ja jest na pewno więcej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie trailerów efektowne, ale czekam na gameplay

 

Szczególnie gameplay z klubu ze striptizem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir przy posusze jaka jest na ps4 powstają tylko remake hitów z ps3, więc mogę czuć rozgoryczenie i traktować to jako skok na kasę, "bo może się dadzą naciągnąć, żeby mieć w co grać..." ja rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie widzę chęci zrozumienia mojego. Niech Twoja racja będzie bardziej Twojsza niż moja mojsza ;) pozdrawiam i tym miłym akcentem eot :)

 

to nie jest tak. rozumiem wasz punkt widzenia ale uważam że przesadzacie i błednie to postrzegacie. w ogóle sam koncept wydania V na PS4 postrzegacie źle. jaki skok na kasę? GTA to jest taka kasa że R* na nic nie muszą skakać. nie muszą wydawać co rok CODów i Battlefieldów albo kolejnych części tasiemców. wiadomo że robią to przede wszystkim dla kasy ale nie tak pazernie jak pozostałe giganty. robią zajebiste dopracowane, kultowe gry które wychodzą rzadziej ale są must-have i się sprzedają. V była robiona 5 lat, pochłonęła morze pieniędzy i zasobów ludzkich, następna będzie pewnie za kolejne 4-5 lat. i trafili (albo pewnie tak planowali) z nią i idealnie na koniec generacji gdzie wielu ludzi już ostro czekało na PS4 bo PS3 już była starociem. wydali grę next-genową na kończącej się generacji (oczywiście w cudzysłowiu, ps3 ma się bardzo dobrze, ale jest starym sprzętem, nie jest obecną generacją), wyciskającą ostatnie soki z 8 letniego sprzętu. natrzaskali siana na milionach posiadaczy. po czym na spokojnie wzięli się za (albo kontynuowali) przygotowanie gry na następną generację która już pukała do drzwi, a na której gra będzie działać i wyglądać tak jak miała wyglądać. doskonale wiedzieli że V wyjdzie na PS4 i Xbona, w pierwszym roku ich istnienia gdzie gier jak na lekarstwo. ale to nie jest tak że wydali V na PS3 po czym stwierdzili że "a podoimy jeszcze graczy, zróbmy porta na PS4". grę mieli gotową na poprzednią generację która ją ograniczała, a teraz ją wydadzą tak jak ma być. jest ogromny świat, ogromny potencjał, masa miejsca na DLC. cieszę się że już mogłem grać w GTA V ale teraz zagram w nią jeszcze chętniej. wali mnie że znam fabułę, minie ponad rok od tego czasu. będzie mi się grało jeszcze lepiej z taką grafiką i możliwościami. a że gra będzie kosztować tyle co inne nowe gry jest dla mnie tak normalne i oczywiste że wasze narzekanie i marudzenie "a szkoda kasy, tylko lepsza grafa, powinna kosztować 100 zł" i inne "skoki na kase" są dla mnie bzdurą i stratą czasu. nic tym nie zmienicie, realia są takie jakie są, narzekanie w tym kraju słyszę wszędzie dookoła i tak na wszystko więc jak czytam kolejne bezcelowe biadolenie to mi się nie chce już...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest tak. rozumiem wasz punkt widzenia ale uważam że przesadzacie i błednie to postrzegacie. w ogóle sam koncept wydania V na PS4 postrzegacie źle. jaki skok na kasę?

 

do wydania gry na ps4 nic nie mam- co już pisałem parę stron wcześniej. Inna sprawa, że dostrzegam tu kolejny kotlet odgrzany z poprzedniej generacji i takie gry nie powinny kosztować tyle co nowe produkcje, dopiero wydawane- bo nie są nowe i grafika w FHD tego nie zmienia. Być może zmieni to "dodatkowa zawartość" o której chodzą ploty ale póki co nie wiemy o tym praktycznie nic więc nie wiem czym tu się jarać ;) bo na pewno dym z komina itd nie jest czymś na co zwraca się uwagę w GTA....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×