Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie grał to cena jak za nowa gre nie powinna mu przeszkadzac. Mi nie przeszkadza np. cena Last of us ktora teraz podali a ta pierwotna faktycznie byla z dupy i teraz wiem ze trzeba takie cos z dystansem traktowac bo na poczatku specjalnie sklepy tak wywalaja a noz jakis jelen zamowi.

 

Czekam na jakis gameplay i liste zmian w stosunku do obecnej wersji. Watch dogs mi sie spodobalo wiec chyba na gta V tez sie skusze jak juz wyjdzie bo na 3ce nie ogralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy znowu gracze będą się skarżyć na padające konsole tak jak to było na last-genach, że aż R* musiał oficjalnie wystąpić że to nie ich sprawka. :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna cisza w temacie :D Tak nie może być! :P  Można już składać preordery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna cisza w temacie :biggrin: Tak nie może być! :P  Można już składać preordery ?

Nie ma screenów, trailerów i durnych wpisów na Twitterze, jaki to wspaniały nie jest ten odgrzewany kotlet, więc o czym tu dyskutować :p

Pre można już robić, tylko po co - dokładnej daty premiery chyba jeszcze nie ma, a ceny (mam nadzieję) mogą jeszcze spaść...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro to będzie ta dama stara gra tylko z lepsza grafa, to o czym tu gadać xd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie TLoU z nieskompresowanymi teksturami i włosami głównych bohaterów (?!) - wprowadzenie takiej ilości nowych zmiennych przy samym tylko ruchu ulicznym i tym co się dzieje na chodnikach to już sprawia, że bliżej tej odsłonie do remake, niż remastered. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na necie wczoraj widziałem datę premiery na 31.12.2014 ... chyba raczej fejk ? :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej ;) Nie ma jeszcze żadnej konkretnej daty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że okolicach października GTA V wyląduję już w moim czytniku :) Już się nie mogę doczekać! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameranx has reported on a potentially legitimate new release date for the current-gen console and PC versions of Rockstar Games’ Grand Theft Auto 5. The website Coolshop.dk has the game listed for a 14th November 2014 release, which would make sense in the European region as games are generally given a Friday release date, which this matches up with. As game releases are usually on a Tuesday in North America, if this is the correct date the game would potentially see a 11th November release there.

 

Wypuszczenie gry przed czarnym piątkiem w stanach i ogólnie na gorączkę przedświąteczną ma sens i znając R to nie dadzą ciała, żeby kolejny kontener zielonych odpuścić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie też nie najgorsza data :P Oby jeszcze cena była w miarę przystępna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą na ostatnim trailerze jak byk stoi THIS FALL - także całkiem możliwa data. Cena na pewno nie będzie niższa, zreszta w tym przypadku nawet nie kwiknę, że kasują dwa razy za to samo (za dużo tych zmian się szykuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również biorę bez względu na cenę, ale fajnie jakby jakieś pięć dych ostało się na browar :P Niech te śmieszne lato już przemija! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że zdążę się znudzić Destiny - jak nie to będzie niezły zgryz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie mam takich dylematów :P


Podobno ma wyjść od razu te DLC z bankami tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi napadami to lecą w ch*** od wiosny i chyba faktycznie wypuszczą je na PS4 żeby graczy zachęcić mówiąc ze na PS3 ich nie będzie(a później dodadza jak wersje na PS4 której też miało nie być).

Ja jak kupię PS4 to GTA V biorę na 100%. Na PS3 nie grałem za dużo wiec na PS4 pogram dalej.

Ciekawi mnie czy z online misje Dachowiec skasuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że zdążę się znudzić Destiny - jak nie to będzie niezły zgryz..

Wg mnie jak dla mnie zgrzytu nie bede mial. Pogralem w bete i szczerze mówiąc juz innaczej podchodze do Destiny. Max Lvl postaci? 20-25? Nie pamietam dokladnie ale wbijajac ostatni lvl to juz nie to samo i gra powoli bedzie szla w odstawke... Gta to inna gra i nawet jakby premiery mialy w ten sam dzien to raczej gral bym troche w to i to ;-)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celem studia Rockstar jest Wasz opad szczęki - Cokolwiek przewidujecie lub czegokolwiek się spodziewacie - oni chcą to przebić. Kiedy zobaczycie Grand Theft Auto V (PS4) na nowych konsolach, to chcę usłyszeć Wasze głosy mówiące, czy ta wersja jest lepsza niż oczekiwaliście. Mogę wam zagwarantować, że tak właśnie będzie.

Mamy ogromny rynek i świetną grę. GTA wyznacza nowe standardy w branży gier wideo - jak można mieć konsolę nowszej generacji i nie chcieć zagrać w GTA na nią przeznaczone?

http://pssite.com/news-35487-gta_v_na_playstation_4_bedzie_lepsze_niz_ktokolwiek_moze_przewidywac.html

Ja myślę nad kupieniem ale z prezesem Take-Two się zgadzam - GTA wyznacza nowe standardy.

Już kupilem raz GTA V w dniu premiery i teraz chyba też tak zrobię. Na PS3 przez słabość konsoli w online grać się za bardzo nie da. Samochody znikają, bugi, zacięcia coraz bardziej wkurzaja. Tak więc na PS4 gra faktycznie może spowodować "opad szczęki".

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 przez słabość konsoli w online grać się za bardzo nie da. Samochody znikają, bugi, zacięcia coraz bardziej wkurzaja. Tak więc na PS4 gra faktycznie może spowodować "opad szczęki".

Mysle ze pod wzgledem online za duzo sie nie zmieni i bugi zostana. Nie zrozum mnie zle, chcialbym sie mylic i to bardzo. Jednak....taki life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zalataja tych glitchy na kasę to trochę śmiesznie będzie :)

Ale nie po multi się tą grę kupuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze pod wzgledem online za duzo sie nie zmieni i bugi zostana. Nie zrozum mnie zle, chcialbym sie mylic i to bardzo. Jednak....taki life.

Wiadomo zawsze jakieś zostaną ale teraz na PS3 nie raz w sesji z 16 osobami czasem jest ciężko przez różnorakie bugi/lagi.

Co do glitchow to faktycznie jak zostaną to zaraz nowi gracze będą mieć po kilka milionów w pierwszych dniach. Sam żeby po kupić rzeczy z aktualizacji Niepodleglosciowej nieco glitchowalem bo w Dachowca się grać nie chce już.

Co do Dachowca to ciekawe czy zostanie w takiej formie jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi troche brak gameplay'ow.. tak bylo z TLoU .. pisali o tym jakie jest piekne a jak sie okazalo wcale nie jest az tak piekne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mimo remake czy remaster, zwał jak zwał. Nie ma się co cudów spodziewać. Głównie chodzi o to, żeby to było warte zakupu, a że to GTA to sporo kupi dla samego przeżycia tego jeszcze raz w nieco lepszej jakości :)

Sam nawet myślałem, ale będę miał Destiny, a do momentu aż ogram Destiny to GTA będzie już tanie, co mi bardzo pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomb Raider oraz The Last of Us pokazaly dwa rozne podejscia do remasterow - w pierwszym przypadku gra wyglada swietnie i naturalnie, a w 2gim w oczy rzucaja sie nienaturalnie wysokiej rozdzielczosci tekstury i jakas taka sztuczna sterylnosc.

 

W sumie z TLoU nie bylo by draki, gdyby nie to, ze nie pokazali gameplay'a tylko na twitterze spamowali ze nigdy nie widzieli ladniejszej gry .. no coz, malo widzieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak Rockstar to Rockstar oni się do gier przykładają. Nawet te darmowe DLC co jakiś czas pokazują ze mają inne podejście od np. EA które by pewnie za każdym razem po 30 zł kazało płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×