Skocz do zawartości
DaraS

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że dla "antykotleciarzy" rozwiązanie jest proste - nie kupować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest "świnstwo" .... że tyle trzeba czekać :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Cenega potwierdziła, że będą polskie krzaczki...

Stronę albo dwie wstecz, jest to napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że do GTA Online zbierze się tu jakaś ekipa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że do GTA Online zbierze się tu jakaś ekipa ?

 

Oczywiście :) Dla mnie jest to premiera tego roku :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że do GTA Online zbierze się tu jakaś ekipa ?

Zbierze się :)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wy nie ogarniacie że to jest pełnoprawna wersja gry na konsolę następnej generacji, nad której portem spędzili masę czasu dodatkowo ulepszając grafikę jak na next-gen przystało? Co z tego że już graliście? Kogo to obchodzi??

W każdej dziedzinie zycia kazde dobro traci po czasie na wartości, tylko jakimś cudem gry i programy komputerowe to nie dotyczy. Tu naprawdę nie chodzi o to kto już grał a kto nie, tylko ze produkt nie jest już nowy i szału nie robi. To że grafikę podrasowali mam uważać za czyn godny pełnoprawnej premierowej ceny sprzed roku ? łaski mi nie robią, dobrze że nie pojechali po bandzie i nie sprzedaja ten samej gry bez poprawek graficznych w równej cenie sprzed roku, bo to już byłoby niesłychanie śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdej dziedzinie zycia kazde dobro traci po czasie na wartości, tylko jakimś cudem gry i programy komputerowe to nie dotyczy. Tu naprawdę nie chodzi o to kto już grał a kto nie, tylko ze produkt nie jest już nowy i szału nie robi. To że grafikę podrasowali mam uważać za czyn godny pełnoprawnej premierowej ceny sprzed roku ? łaski mi nie robią, dobrze że nie pojechali po bandzie i nie sprzedaja ten samej gry bez poprawek graficznych w równej cenie sprzed roku, bo to już byłoby niesłychanie śmieszne.

 

Po pierwsze nie każde dobro traci na wartości. Mam dwa 7 letnie gramofony Technicsa które po 2 latach były warte o jakieś 500 zł więcej niż za nie dałem jak były nowe, a odkąd w 2010 przestali je produkować, są warte prawie 2x więcej. Nie jest to co prawda adekwatny przykład do sytuacji o której rozmawiamy, ale nie jest prawdą że każde dobro traci po czasie na wartości. Jest wiele czynników które mają na to wpływ. 

Reedycje starych filmów na BR są droższe niż ich wcześniejsze wydania na DVD? Why??? Przecież nie są nowe i nie robią szału. To że jakość podrasowali mamy uważać za czyn godny premierowej ceny sprzed roku albo więcej??? No jak??

Zremasterowane reedycje starych albumów z okazji iluśtam-lecia zespołu też nie są tańsze niż ich wcześniejsze wersje sprzed lat. Mają normalną cenę albo jeszcze większą.. Pogięło ich? 

 

Wszystko jest warte tyle ile ktoś za to zapłaci. Rockstar nie liczy na takich jak Ty. Już mu raz zapłaciłeś, nic się nie stanie jak nie zapłacisz ponownie. Liczy na takich co jeszcze nie grali i na takich jak ja, którzy uważają grę za wartą "każdych" pieniędzy i grając w jej wersję na PS3 już się nie mogli doczekać wersji na PS4. Rok to wcale nie jest tak długo. Nowe CODy trzymają cenę przez conajmniej rok. A pod względem jakości i rozmiaru produkcji mogą GTA pudełko polerować...

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie wszystko tanieje - swietnym przykladem jest Apple. Produkty sa stale w jeden cenie, az wchodzi nowy model - wtedy stary znika z rynku zamiast funkcjonowac z obnizona cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten picture z napisem, ze 4 miesiace starczy na wizytacje Chicago to chyba aluzja do Watch Dogs :D kocham Rockstar! heheh

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema co pisać o cenie bo na obecną chwilę jest wystawiana na pałę i może spaść a raczej na pewno spadnie. Osoby z PS4 wezmą na pewno(Ci co nie ograli na PS3). Ktoś się czepia że to "kotlet" fakt ale w najlepszej formie. Cieszmy się że Rockstar da nam tą piękną grę z bogatym światem bo równie dobrze mógł wydać tylko na PC i byśmy dopiero wiąchy słali i czekali kolejne 5 lat na następne GTA.

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wyobrażam sobie GTA bez spadków ilości fpsow. Od 3jki meczy to każdą część.

No ale może...

Byłoby świetnie, ograłem fabułę na ps3 i chyba musze sprzedać i czekać za wersja na ps4. Piękna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja juz myślałem, że nie będę miał okazji zagrać w GTA V w momencie sprzedaży starej konsoli. Jednak zagram i wszystko wskazuje na to, że gierka będzie przednia ( grafika )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy wy nie ogarniacie że to jest pełnoprawna wersja gry na konsolę następnej generacji, nad której portem spędzili masę czasu dodatkowo ulepszając grafikę jak na next-gen przystało? Co z tego że już graliście? Kogo to obchodzi??

A czy Ty nie ogarniasz, ze oni tylko podbili grafike? Nie kumasz czaczy, ze wszystko juz mieli od scenariusza po muzyke? Koszty produkcji znacznie mniejsze, wiec ich cena  jest typowym skokiem na kase :)

Edytowane przez wili23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda firma robi skok na kasę, bo to jest jej celem...

Poza tym, PS3 i PS4 mają zupełnie inne architektury, więc na samym podbiciu grafiki (co i tak wymagała zapewne sporo pracy) się pewnie nie skończyło... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, scenariusz dostali za frajer w prezencie od Ubisoftu (dlatego Watch Dogs ma taki słaby), muzykę ściągnęli z torrentów a na plakatach reklamowych przemalują tylko 3 na 4 i 360 na One żeby nowych nie drukować.

gra im się sama praktycznie wyprodukowała...

twój post to jest skok na myślenie ...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mimo wszystko ta moda na odświeżanie rocznych produkcji jest co najmniej dziwna (tlou, gta, tr, czy nawet takie pierdoły jak Stealth inc, i guacamelee itp.). Rozumiem kolekcje hd z ps2, gier które miały minimum te 5 lat na karku, wtedy fajnie było wrócić/zapoznać się i nadrobić zaległości, ale te remastery to po prostu sprytna zagrywka, bo w okienku wydawniczym na next-geny pustka, i głodni gracze się rzucą na to samo z podbitą grafiką jeszcze raz. Jeszcze zrozumiem graczy, którzy nie grali w pierwotną wersję na stare konsole, ale kupować 2 raz to samo za pełną cenę? Ok, wasza kasa, ale jak dla mnie to szkoda i dudków i czasu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mimo wszystko ta moda na odświeżanie rocznych produkcji jest co najmniej dziwna (tlou, gta, tr, czy nawet takie pierdoły jak Stealth inc, i guacamelee itp.). Rozumiem kolekcje hd z ps2, gier które miały minimum te 5 lat na karku, wtedy fajnie było wrócić/zapoznać się i nadrobić zaległości, ale te remastery to po prostu sprytna zagrywka, bo w okienku wydawniczym na next-geny pustka, i głodni gracze się rzucą na to samo z podbitą grafiką jeszcze raz. Jeszcze zrozumiem graczy, którzy nie grali w pierwotną wersję na stare konsole, ale kupować 2 raz to samo za pełną cenę? Ok, wasza kasa, ale jak dla mnie to szkoda i dudków i czasu.

Też nie jestem fanem odgrzewanych kotletów (zwłaszcza tego pikselowego badziewia) bo nie dla takich produkcji kupiłem PS4. Ale z drugiej strony, patrzę sobie na takie zremastrowane GTA V (trailer) czy tam TLoU (też trailer) i kurcze, nie dość że to dalej kawał znakomitej gry, to jeszcze jak to będzie wyglądać - zwłaszcza w zestawienia z w_D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię Samochody też tak sprzedają Wypuszczają nowy model samochodu sprzedaje się 3-4 lata i puszczają ten sam model tylko ulepszony jakieś zmienione światła ulepszone drobiazgi i co ? sprzedaje się, bo są chętni Jak by nie było chętnych to by tego nie robili a oni niedużym nakładem wypuszczają coś "nowego" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, scenariusz dostali za frajer w prezencie od Ubisoftu (dlatego Watch Dogs ma taki słaby), muzykę ściągnęli z torrentów a na plakatach reklamowych przemalują tylko 3 na 4 i 360 na One żeby nowych nie drukować.

gra im się sama praktycznie wyprodukowała...

twój post to jest skok na myślenie ...

Nie wiem moze masz jakies problemy z kojarzeniem faktow... Skoro, to poprawiona graficznie gra z ps3, to scenariusz, muzyke glosy wszystko juz maja... pozostaje tylko podbic graficznie i wytloczyc plyte. Ja rozumiem, ze celem firmy jest zarabianie, ale pewne rzeczy to lekkie przegiecie...

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whatever, nie chce mi się tłumaczyć po raz enty. robicie halo o jakąś z dupy podaną cenę przedpremierową gry co wyjdzie za kilka miesięcy... nie wiecie ile tak naprawdę będzie kosztować. jak prawdziwe ceny będą już znane i będą takie jak standardowe ceny nowych gier na PS4 to i tak będzie znowu krzyk i dramat więc po co go robić teraz?? jak się okaże że gra kosztuje mniej to pewnie i tak coponiektóre cebulaki chciały by ją za darmo w plusie albo w ogóle w prezencie od Rockstar "bo już grali na PS3".. nic tylko marudzenie i psioczenie. sam fakt że tak zajebista gra jak GTA V zostanie wydana w lepszej jakości na konsolę nowej generacji ledwie rok po poprzedniej już nie ma znaczenia "bo graliście". jak graliście i nie macie ochoty grać ponownie to udzielajcie się w innych tematach.. ten ewidentnie nie jest dla was.  :wallbash:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×