Skocz do zawartości
DaraS

Resident Evil 7

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie he he, jak zrobią to tak jak zrobili z jedynką swego czasu na GC to chętnie ogram, bo to będzie stary dobry RE 2 na poziomie i gameplayowym i graficznym, mnie aktualnie nic nie wiadomo o remake tejże gierki ale jestem zaciekawiony :smile:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko, obok REmake mój ulubiony resident, choć wielkim fanem serii nie jestem. Podoba mi się kierunek w jakim poszli w 7-ce, fabularnie trzymało się kupy, gameplayowo naprawdę przyjemnie.

Co do poprawienia w ewentualnym RE 8: większa różnorodność przeciwników (klasyczne zombie poproszę i crimson heady, w fpp gacie pełne miałbym na ich widok), nieco dłuższa kampania (tak z 2 godziny ekstra i byłoby idealnie), i wywaliłbym jeszcze ten przedmiot co zaznacza przedmioty przez ściany na określony czas, trochę zabiło to dla mnie eksplorację jak odkryłem, że mogę olać przeglądanie zakamarków bo magiczny przedmiot zrobi wszystko za mnie. No i konkretniej co do VII-ki to przydałaby się opcja w NG+ ominięcia intro, które przy ponownym przechodzeniu męczy (pół godziny zabiera). Tak czy siak, 8/10 się należy.

Na pewno zaopatrzę się w gold edition bo dodatki mnie ominęły.

Edytowane przez gracz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe kojarze, czy było, ale na PGW pokazali zwiastun i date premiery nowego dodatku fabularnego.  Bedzie za za darmo co mnie osobiscie cieszy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×