Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi świta że kiedyś czytałem post w którym napisane było że vallet można nabić kwotą równą kwocie zakupu (np 27zł) w momencie gdy aktualnie nie posiadamy wogóle środków w portfelu (0zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowanie za minimum 20 zł. to niestety chory wymóg naszych firm obsługujących karty kredytowe - a to ze względu na drakońskie warunki, przy zakupach za mniejsze kwoty. Stąd to wyrównanie. Aczkolwiek - nie zgodzę się, że zawsze jest to wielokrotność 20zł. Pamiętam, że kupowałem tekkena online, który był za 59zł i dokładnie tyle pobrało z rachunku. Także, doładowanie za minimum 20 - ale, jeżeli macie na końcie np 9zł a kupujecie grę za 39, to nie pobierze z konta 40, tylko 30.

Żeby uściślić - nie musisz _PRZED_ zakupami zasilać konta! NIE!

Wchodzisz do sklepu - wrzucasz produkt(y) do koszyka, później przechodzisz do opcji checkout - i dopiero z tamtąd, zasilasz konto potrzebną (a nie minimalną) kwotą.

Opcja 20, 40, 100 itp - pojawia się tylko jak próbujesz zasilić konto _PRZED_ zakupami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze "doładowuje" się o kwotę której potrzebuje(mam eKarte z Mbanku)

Zawsze jak coś mi się spodoba to klikam w dany "item" kupuje go , PSS mówi że mam za mało środków i że należy wpłacić więc klikam na dodaj z karty i wyskakuje kwota która jest potrzebna co do grosza (oczywiście minimalne wpłata to w PSS PL chyba 20zl a w USA 5$ o ile mnie pamięć nie myli) :smile:

Pamiętam jak ostatnio kupiłem Trine to mi skasowało z karty 34zł bo miałem 2zł "reszty" z gry na PSone więc czary działają :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede musial jeszcze przesledzic historie, bo moze najprawdopodobniej byc tak, ze minimalna kwota doladowania jest 20zl, ale wzwyz tej granicy mozna placic tyle, ile potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko! To ja jestem chyba zacofana :) Muszę się szybko zapisać na jakiś kurs doszkalający moje hobby przyswajania produktów drogą zakupu hehe. Tak minimum 20zł to jest na 100%, jednak często kupuję gry 30+ zł i zawsze jakieś nieszczęsne zabłąkane złotówki "brzdękają" w moim wirtualnym portfelu. To trzeba szybko sprawdzić! Czas wybrać się więc na zakupy - będę jak Jamie i Adam z Pogromców Mitów :D

Edit:

Moje śledztwo niestety nie powiodło się z powodu braku produktu do przyswojenie. Najnowsza aktualizacja PSS nie przyniosła żadnego tytułu wzbudzającego ślinotok, no chociaż żeby taki malutki... ale nie, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że pewnie ten temat był poruszany 1000 razy ale nie mogę znaleźć pewnych informacji.

Wiem że nawet moją kartą z mbanku z ekonta VISA Electron mogę płacić na PSS ale muszę zadzwonić do operactora mlinii i ustalić limity płatności on-line. Ale co mam wpisać w tym ostatnim wierszu gdzie są 3-4 cyfry. Bo nie mam żadnych z tyłu karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale właśnie na odwrocie karty do ekonta w mbanku nie ma żadnych liczb :/

to wreszcie można kupowac przez mbank?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mBanku kod CVV2 eKarty (podkreslam eKarty, to jest ta specjalna karta do placenia w internecie, a nie standardowa karta platnicza) jest do odczytania z panelu www twojego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna kupowac karta do ekonta (karta z delfinem na froncie).

moze jakims trafem jedna cyfra sie tobie zmazala/ zdrapala?

raz piszesz ze nie masz zadnych cyfr, a raz piszesz ze masz 2 cyfry. wiec zdecyduj sie...

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie mam ciągu cyfr.

Mam miejsce na podpis a z boku jest od razu biały kwadrat na którym jest napisane 3..2 i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym kwadraciku jest kod cvv2

tak jak kolezanka AGArtha pkazala, chodzi o cyferki zaznaczone w rozowym kwadracie (na obrazku karta do ekonta)

post-9364-12684735495221_thumb.jpg

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zamieszanie, starła się idealnie tylko 2 cyfra dlatego myślałem że coś nie gra.

A mam jeszcze pytanie. Nawet jak mam za mało kasy na portfelu to mogę kupić coś droższego bo wtedy mi z konta automatycznie ściągnie tak?>

To jak wyłączyć tą kartę mam młodszego brata i nie chce żeby przez PSS mi wyczyścił konto :]

Edytowane przez AGArtha
Naucz się edytować posty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przejrzyj wszystkie opcje w Account Management --> Billing information. Gdyby kazdy z was byl chociaz troche ciekawy to by tam zajrzal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam następujący problem w ostatnim tygodniu chciałem wpłacić sobie pieniądze na konto PSN zakończyło się to banem. Dziś spróbowałem jeszcze raz i nie wiadomo dlaczego zadziałało wpłaciłem na konto 40zł i okazało się że gra kosztuje 47...Jako że, nie miałem na nim kasy, przelałem z innego konta brakujące pieniądze i już szykowałem się do wpłacenia brakujących pieniędzy na konto PSN lecz gdy wybrałem kwotę wyskakuje komunikat że coś jest źle i żebym sprawdził w accountant manager, poczekałem z 2h i nadal to samo więc usunąłem informacje o karcie i chciałem wpisać od nowa a tu z kolei znany już z tego tematu błąd że informacje są złe( jak mogą być złe skoro kilka godzin temu były dobre), więc prosiłbym o pomoc w związku z tą sprawą bo mi już nie starcza cierpliwości. Dodam jeszcze ,że posiadam kartę z multibanku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oczywiscie poczytaj ten watek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) Mam kartę Visa Electron (Raiffeisen Bank). Z tyłu karty mam oczywiście te trzy cyfry, czytałam też że obsługuje ona ps store (komuś podobno udało się z niej skorzystać). Mnie oczywiście pokazuje się komunikat invalid information :verymad:

Być może zablokowała się ta możliwość dodania karty bo np. 3 razy coś źle wpisywałam, ale czy ta karta nie wymaga też jakiejś aktywacji online? Tzn. powinnam zadzwonić do banku? Mam też opcję wykonywania przelewów internetowych i transakcji i z tego często korzystam więc może mam już to aktywne? Także widziałam coś takiego jak opcja VIP Mobile na moim koncie internetowym, czy właśnie to powinnam aktywować żeby działała karta na ps store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przelewy realizowane przez internet to co innego niz platnosc w internecie. Przedzwonic do obslugi klienta zawsze nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałbym samodzielnie wpłacić sobie środki na konto psn. Mam kartę kredytową PKO BP(visa electron) czy za jej pomocą uda mi się ta trudna sztuka??. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje konto na psn jest założone na united kingdom i pytanie brzmi czy przez to mogę mieć problemy z doładowaniem konta?>? Widziałem aukcje na allegro z doładowaniami pisało, że tylko polskie psn.

Prosiłbym o szybką odpowiedź.

I pytanie czy mogę używać karty z ingbank komfort( czy to się nadaje w ogóle do tego typu transakcji ponieważ nie znam się na tym zbytnio) i czy automatycznie przeliczy z pln na funty (I opcjonalnie na us...).

Edytowane przez Xayro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×