Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje pomocy przy pajaku

Ja zrobiłem go na 44lvlu wystarczy kupić 3 Fire Papers i na 2 podejścia go zrobisz :P wybij pająkii podjezdżaj :biggrin:

Moje pytanie... czemu nie mogę nikogo Bellem przyzwać? by mi pomógł... zawsze dostaje kicka jak to robie

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę tej tajemniczej łowczyni na 17 lvlu z kirkhammerem na +1 i zbroją huntera?

W jakie skille warto pakować? Chcę iść raczej w miecze - na razie kirkhammerem, pozniej sie zobaczy.

Na razie pakuje w endurance, vitality, i tą łapkę( żeby móc używać lepszych broni),. Zastanawiam się jeszcze nad strength i tymi związanymi z magią

Chodzi o build dla świeżaka w grach od FS

Dzięki za pomoc

1. Nie, nie masz szans, chyba że masz kciuki jak azjata.

2. W takie jakie sugeruje ci twoja broń, jeżeli idziesz w coś szybszego to warto rozwijać umiejętność, mieczotłuczek najlepiej skaluje się pod siłę więc w inwestuj w siłę, jeśli masz zamiar go używać.

3. W witalność zawsze dobrze jest pakować, jak napisałem ci u góry, patrz na literki pod danymi skillami, im literka wcześniejsza tym lepiej wizualizuje z którymi skillami się najlepiej skaluje. Jeśli używasz kirkhammera, pakuj w siłę.

Panowie, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działają te lochy? Czy to istotne jakie rzeczy użyję do stworzenia takiego lochu czy to wszystko wsio ryba? Pierwszy loch jest taki sam? Mogę stworzyć sobie następny jeśli będę chciał?

Te lochy tak średnio wyglądają, ale chcę zobaczyć o co biega ;]

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odznakę radiant sword badge, która odblokowuje możliwość kupna miecza Ludwika jednak nie mam go w sklepie. Ktoś wie jak go odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało wam się znaleźć rune, która daje więcej niż 3+ fiolek z krwią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo challice...macie jakieś sprawdzone lochy w których wypada sporo rzeczy które są wymagane na kolejne?. Wyczyscilem wsio do głębokości 3 i nie mogę nic więcej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie działają te lochy? Czy to istotne jakie rzeczy użyję do stworzenia takiego lochu czy to wszystko wsio ryba? Pierwszy loch jest taki sam? Mogę stworzyć sobie następny jeśli będę chciał?

Te lochy tak średnio wyglądają, ale chcę zobaczyć o co biega ;]Zal

Istotne w przypadku późniejszych lochów. Te początkowe wymagają tylko podstawowych składników ale im dalej w las tym gorzej i trudniej. Przedmioty takie jak nadgarstek mędrca czy zakażony organ dodatkowo utrudniają przeciwników w danym lochu dodając zupełnie inne ich wariacje przez co jest trudniej ale i dropy lepsze.. Na początku myślałem sobie a zrobię sobie wszystkie kielichy będzie fajnie.. a tu się okazuje że to wymaga to tyle czasu a tych kielichów jest milion pięćset :) więc porzuciłem ten pomysł

Udało wam się znaleźć rune, która daje więcej niż 3+ fiolek z krwią?

Tak mam Komunię dającą +4 fiolki.

 

Apropo challice...macie jakieś sprawdzone lochy w których wypada sporo rzeczy które są wymagane na kolejne?. Wyczyscilem wsio do głębokości 3 i nie mogę nic więcej zrobić.

Stwórz kielich Chorego Loran głębokości 4.. Tam znajdziesz materiały potrzebne na Kielich Isz. BTW: serio zrobiłeś wszystkie trzeciej głębokości? Kielich Korzenia Niskiego Pthumeru, Złowrogi Kielich Korzenia Niskiego Pthumeru i Splugawiony Kielich też? Kurde mi jakoś brakuje czasu... za dużo tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kielichy korzenia sa generowane losowo wiec nie da sie tak na dobre tego na 100% zrobic chyba ze uznac za to zebranie calego lootu do zdobycia w lochach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam Komunię dającą +4 fiolki.

 

Oki,dziękuję.

Edytowane przez bodomek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało wam się znaleźć rune, która daje więcej niż 3+ fiolek z krwią?

Jak kolega napisał, są jeszcze +4. Ale można się wyposażyć w te dwie runy i mamy +7 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym dokładnie miejscu mozna użyć hunter chief emblem? Jestem na samym początku old yharnam.

Na angielskiej wiki znalazłem, ze w jakies grand catedrze, ale nikaj wiem kaj ona je

Dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym dokładnie miejscu mozna użyć hunter chief emblem? Jestem na samym początku old yharnam.

Na angielskiej wiki znalazłem, ze w jakies grand catedrze, ale nikaj wiem kaj ona je

Dzieki za odpowiedz

Poszedłeś w złą stronę. Zamiast iść do Starego Yharnam cofnij się do lampy w Rewirze Katedralnym. Od lampy przez drzwi po lewej na placyk z dwoma ziomkami w płaszczach. Po prawej stronie placyku są schody. Mijamy dużego gościa z jeszcze większym toporem i dalej schodami do góry dochodzimy do bramy którą otwieramy tym emblematem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem. Zrobiłem wsio kielichy jakie miałem dostępne. Lordan i Isz nie mogę zrobić z racji braku przedmiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abhorrent beast w lower loran to jakas kpina i kolejny dowod ze te cale gadanie o fair play soulsach to bujda fanboyw, te gry potrafia byc niesamowicie tanie momentami (inaczej nie byloby tyle ,,cheesowania'')

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Troche chwalenia sie.

Dzis zrobilem NG+4 i od razu po tym polecialem NG+5 na speedrunie- trening. Zajelo mi to godzine. Moglem zrobic smialo w 45 min.

Zginalem 2-3 razy i trenowalem skipy lokacji.

No i polecialem po Blood Rock.

Aktualny lvl 177 i lece az do NG+10.

https://youtu.be/KF3jn239j5s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Troche chwalenia sie.

Dzis zrobilem NG+4 i od razu po tym polecialem NG+5 na speedrunie- trening. Zajelo mi to godzine. Moglem zrobic smialo w 45 min.

Zginalem 2-3 razy i trenowalem skipy lokacji.

No i polecialem po Blood Rock.

Aktualny lvl 177 i lece az do NG+10.

https://youtu.be/KF3jn239j5s

Jak ktoś lubi się bawić w speedruny to spoko. Pewnie się nie znam ale skakanie przez tekstury i glitchowanie bossów... nie sorry ale mi osobiście się to totalnie nie podoba i całkowicie traci sens taka gra. Z ciekawości włączyłem filmik żeby zobaczyć jak exp na tym poziomie wypada ale po zobaczeniu tego co się stało z pierwszym bossem i ten "sposób" na cienie... Speedrun na legalu z szybkim ale ubijaniem każdego bossa to bym zrozumiał. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byla tylko proba i w dodatku Any%

Bede robil przejscie wszystkich bossow na bank bez glitchy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gra ktoś na 30-40 lvlu w Zamku Cainhurst? Przydałby się coop do bossa :D mam 30lvl więc sięgnę do 43 max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle gram od początku i robię sobie postać pod skill. Jeżeli do jutra nikogo nie znajdziesz, bardzo chętnie się zaciągnę. Dzisiaj nie mam możliwości wyrwania się i muszę podciągnąć, bo mam dopiero 18 Lv :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak wyłącze grę w trakcie eksploracji to wrzuci mnie tam gdzie byłem po ponownym wejściu czy cały postęp pójdzie w pizdu?

Zawsze staram się stanąć przy lampie i wtedy wyłączyć, ale to bezsensu, bo muszę pół mapy cofać pod tą zasraną lampę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak wyłącze grę w trakcie eksploracji to wrzuci mnie tam gdzie byłem po ponownym wejściu czy cały postęp pójdzie w pizdu?

Zawsze staram się stanąć przy lampie i wtedy wyłączyć, ale to bezsensu, bo muszę pół mapy cofać pod tą zasraną lampę :/

Zaczniesz tam gdzie skończyłeś.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest za niewidzialna ręka na 2 poziomie (Rewir Katedralny) zaraz po wyjściu złapała mnie jakaś zjawa i podniosła do góry od razu zabijając.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi się bawić w speedruny to spoko. Pewnie się nie znam ale skakanie przez tekstury i glitchowanie bossów... nie sorry ale mi osobiście się to totalnie nie podoba i całkowicie traci sens taka gra. Z ciekawości włączyłem filmik żeby zobaczyć jak exp na tym poziomie wypada ale po zobaczeniu tego co się stało z pierwszym bossem i ten "sposób" na cienie... Speedrun na legalu z szybkim ale ubijaniem każdego bossa to bym zrozumiał. 

Poza tym, nie wiem jak inni, ale mnie oglądanie speedrunów nie kręci. Czasu bywa tak mało, że lepiej przeznaczyć go na na własnæ grę. Ale każdy ma swój gust i trzeba to zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Co to jest za niewidzialna ręka na 2 poziomie (Rewir Katedralny) zaraz po wyjściu złapała mnie jakaś zjawa i podniosła do góry od razu zabijając.

 

Po zabiciu bosa pająka lub po zebraniu 40 Insight zobaczysz kto jest właścicielem ręki.

 

 

Tylko gdzie Ci workowi kolesie??

 

Najszybciej to chyba przejść się do forbiden woods po tonsil stone i z kamieniem przez drzwi w Cathedral Ward (po lewo od Amelii) do gościa z workiem.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gra ktoś na 30-40 lvlu w Zamku Cainhurst? Przydałby się coop do bossa :biggrin: mam 30lvl więc sięgnę do 43 max.

Moim zdaniem za wcześnie tam poszedłeś. Logarius potrafi dać w kość.

 

Co to jest za niewidzialna ręka na 2 poziomie (Rewir Katedralny) zaraz po wyjściu złapała mnie jakaś zjawa i podniosła do góry od razu zabijając.

Jak masz ze sobą kamień migdałowy to przeniesie Cię do dodatkowej lokacji.

 

Ja jak zwykle gram od początku i robię sobie postać pod skill. Jeżeli do jutra nikogo nie znajdziesz, bardzo chętnie się zaciągnę. Dzisiaj nie mam możliwości wyrwania się i muszę podciągnąć, bo mam dopiero 18 Lv :)

Build pod skill co? Cieszę się, że są jeszcze odważni :biggrin: . Jednak muszę Cię przestrzec PvE jest dużo bardziej wymagające niż grając buildem pod siłę. Sam muszę się chyba przejść po Chikage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ze sobą kamień migdałowy to przeniesie Cię do dodatkowej lokacji.

A jak nie mam to mnie zabija?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×