Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedza Szaleńca służy tylko do podnoszenia Wglądu?

Mam sporo tych przedmiotów i nie wiem czy to zużywać czy może się jeszcze do czegoś przydać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obnizania bestialstwa przez ilosc wgladu, do kupowania itemow, do przywyania innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gra ktoś na 30-40 lvlu w Zamku Cainhurst? Przydałby się coop do bossa :D mam 30lvl więc sięgnę do 43 max.

Wczoraj miałem 39 lvl i próbowałem go ubić chyba ze 20 razy, ale mi się nie udało wiec podbiłem do 50lvl (czytaj wladowalem wszystko w vitality) i zaraz będę się z nim walczył. Ciężko Ci będzie na 30 lvlu Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos wytlumaczyc co to jest to bestialstwo  jak sie ono objawia w grze bo zjadlem te kulki zwiekszajace je i nic nie zauwazylem ,podobnie sa runy zwiekszajace bestialstwo ale co to praktycznie daje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Build pod skill co? Cieszę się, że są jeszcze odważni :biggrin: . Jednak muszę Cię przestrzec PvE jest dużo bardziej wymagające niż grając buildem pod siłę. Sam muszę się chyba przejść po Chikage.

 

Czy ja wiem czy bardziej wymagajaca?

Walki z bosami sa ciut dluzsze i tyle w temacie. Wiadomo im dluzej walczymy, tym wiecej szans na blad, ale ...

Od samego poczatku gram z buildem na skill. Mam blade of mercy na +10 i tak juz jade na new game.

Przy pierwszym przejsciu gry mialem problem z pajakiem, ale to raczej nie wina broni, a mojego skila/pecha ;p

Pozatym ze nie zabijam mobkow na strzala, to sama slodycz, cud miod i orzeszki.

Animacja walki z "dual wield" BoM dla mnie wygrywa z 1shootowaniem mobkow z 2recznych broni i to o mile.

Anarom widzial jak sobie radze i chyba wie jak sie gra;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką broń polecacie? Osobiście szykuje sie na miecz Ludwika, a na samym końcu te pazury od dziadka łowcy.

Ktos pisał, ze to mega bron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy bardziej wymagajaca?

Walki z bosami sa ciut dluzsze i tyle w temacie. Wiadomo im dluzej walczymy, tym wiecej szans na blad, ale ...

Od samego poczatku gram z buildem na skill. Mam blade of mercy na +10 i tak juz jade na new game.

Przy pierwszym przejsciu gry mialem problem z pajakiem, ale to raczej nie wina broni, a mojego skila/pecha ;p

Pozatym ze nie zabijam mobkow na strzala, to sama slodycz, cud miod i orzeszki.

Animacja walki z "dual wield" BoM dla mnie wygrywa z 1shootowaniem mobkow z 2recznych broni i to o mile.

Anarom widzial jak sobie radze i chyba wie jak sie gra;p

Ja też aktualnie korzystam z Blade of Mercy i na PvP naprawdę wymiata. W PvE jednak wypada nieco gorzej. Zastanawiam się dla alternatywą dla tej broni, może Chikage? W NG+ pójdę raczej w Burial Blade.

Dalej też będę obstawał, że gra na takim buildzie jest bardziej wymagająca właśnie przez więcej okazji do popełnienia błędu, mniejszy damege, krótszy zasięg (Blade of Mercy). Osoby które nie czują się w tej grze pewnie powinny iść w raczej siłę gdyż takim buildem gra się zwyczajnie łatwiej. Choć co kto lubi ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burial Blade tez jest fajne, ale dla mnie ciut za wolne(na "rozlozeniu" jest 2 reczna , a to jest fuj;p).

Pozatym dual wield >all. Zastanawialem sie jeszcze nad tymi fist weapon -claw weapon?

O ktorych pisal Czacha, bo tez nie wygladaja najgorzej.

 

Co do Chikage to dla mnie osobiscie odpada, bo tez jest "2-reczna";p

 

 

@Down like wtf...

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdzę czy działa xd kurde czy FS zaletą w końcu te bugi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie psy nie siedzą w klatkach. W sumie dobrze. Nie ma takiego oszukiwania. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze postąpiłem przekazując Albertowi zaproszenie do Cainhurst? Dało się poprowadzić wątek z nim w inny sposób?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo już je zabiłeś, no muszą to naprawić.

 

Ale mimo tego, że je kiedyś tam zabiłem, żadnych tętnień nie dostaje gdy przebiegam.

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tych dwóch łowców w starym yharnam znika po zabiciu bossa, czy ciągle tam są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beda czekac na Ciebie.

 

 

@Down-Trafiles tam z workiem na glowie? Jesli tak masz pewnie ciut za maly lvl I dlatego Ci tam ciezko. Chyba ze wkorza Cie z innego powodu, ktorego pojac nie potrafie, bo dla mnie ta lokacja to mistrzostwo.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platynka wpadla, co za gra. banderas.png
 

Bardzo uczciwa platyna, polega na twoim skillu a nie szczesciu czy grindzie. Poki co, Bloodborne w moim odczuciu gniecie wszystko co wyszlo na current geny, wiecej pisac nie bede bo w sumie nie widze potrzeby, jesli to czytasz i nie masz jeszcze Bloodborne'a to czym predzej lec do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

"Bardzo uczciwa platyna"

Przecież wszyscy wiedzą, że grałeś na kodach

XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem ng, ng+ i ng na nowej postaci, bez zadnych glitchy i tym podobnych, grubo ponad 100h grania, ale warto bylo, gra jest genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O boshe, Albert zamienił się w piramidogłowego. 

Tak należało poprowadzić ten wątek. A taki spokojny się wydawał a tu proszę :) Na pierwszej postaci też biegam w tej piramidzie jest całkiem spoko :)

Ale na drugiej typowo pod Arcane ten kostium najbardziej mi sie podoba :)

2qa0788.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie.

Zaczynając ng+ nasza postać czyli poziom i wszystko co posiada przechodzi dalej z pierwszego zakończenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem ng, ng+ i ng na nowej postaci, bez zadnych glitchy i tym podobnych, grubo ponad 100h grania, ale warto bylo, gra jest genialna.

To gratulacje! też zacząłem drugą postać jestem przy cieniach aktualnie. A New Game+ póki co przed zakazanym lasem. Zdecydowanie ten las to taka blokada jak już go pokonasz to z górki. Wyjątkowo męcząca lokacja...

Edytowane przez SlawQ1987
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz lub nie ale najgorzej to bylo w lochach kielicha/chalice dungeon'ach, to dopiero byla blokada, wczoraj do 4 rano w nich siedzialem :biggrin: Jest jeden taki gdzie mamy tylko polowe hp i dosc mocnych bossow ktorzy moga cie na 1 strzala skosic.

 

NG+ po pewnym czasie staje sie dosc proste, ale pelna zgoda ze pierwsza polowa moze byc trudna.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×