Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uwierz lub nie ale najgorzej to bylo w lochach kielicha/chalice dungeon'ach, to dopiero byla blokada, wczoraj do 4 rano w nich siedzialem :biggrin: Jest jeden taki gdzie mamy tylko polowe hp i dosc mocnych bossow ktorzy moga cie na 1 strzala skosic.

 

NG+ po pewnym czasie staje sie dosc proste, ale pelna zgoda ze pierwsza polowa moze byc trudna.

Tak Kielichy są męczące i strasznie czasochłonne na NG+ nie mam żadnych problemów. Bossy mają więcej hapsa i to tyle. miałem na myśli że Zakazany Las jest po prostu strasznie męczącą lokacją nie tyle trudną co nie przyjemną i zwyczajnie nie chce sie tam znowu wracać :) Która broń tak w ogóle najlepiej się skaluje z mocą tajemną?? Musze coś wybrać dla tej mojej drugiej postaci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ulepszanie broni to proces trwały? Tzn czy te kamyki i rubiny możemy wsadzać i przekładać do innej broni czy jak juz ulepszymy broń to są one tam na stałe?

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie na +1...+10 to trwały proces.

Całą reszte kamieni możesz wyciągnac.

Czy w lokacji, do której zabiera nas dylizans jest boss? Obleciałem wszystko i nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w lokacji, do której zabiera nas dylizans jest boss? Obleciałem wszystko i nie znalazłem...

 

Jest boss i covenant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz kur** mać, właśnie zmarnowałem rune +7 z fajnymi dodatkami.

Ja jebe.

Na którym poziomie warto się porywać na łowczynię ze zbroją kruka oraz na tych dwóch w starym yharnam? Na razie mam ~25 lvl i nie wiem czy startować juz czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łowców w starym Yrhrnam spokojnie zabijesz na 25 lvl - z tym na dole będziesz musiał trochę potańczyć ale ostatecznie jest łatwy do ubicia.

Tego na górze możesz zabić sposobem (walka wręcz na tym poziomie skończy się Twoją masakrą) - od razu po wejściu na wieżę zlockuj gościa i pistoletem zepchnij go w przepaść, a potem zajdź z wieży po drop.

Gdybyś miał problem z lootem (u mnie drop pojawił się na barierce w miejscu upadku i nie można było go podnieść), przeładuj lokację i loot z łowcy pojawi się na szczycie wieży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulepszanie na +1...+10 to trwały proces.

Całą reszte kamieni możesz wyciągnac.

Czy w lokacji, do której zabiera nas dylizans jest boss? Obleciałem wszystko i nie znalazłem...

Dostań się na dach a potem poskacz trochę po nim i okolicznych wieżyczkach. Dostanie sie do bossa wymaga trochę skakania i przechodzenia po wąskich kładkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zacząłem New Game+, chciałem szybko dostać się do Eleen i nie ma jej. Nie widziałem jej ani razu na New Game, a brakuje mi tylko jej broni do trofka. Co teraz? :( Zbugowana jest czy co? Powinna stać w tej pierwszej lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montaz pvp z ostatniego tygodnia (skill build), oczywiscie to nie wszystkie moje walki bylo ich troche wiecej ale sharefactory niestety nie pozwala robic filmikow dluzszych niz 15 minut.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę zacząłem New Game+, chciałem szybko dostać się do Eleen i nie ma jej. Nie widziałem jej ani razu na New Game, a brakuje mi tylko jej broni do trofka. Co teraz? :sad: Zbugowana jest czy co? Powinna stać w tej pierwszej lokacji.

Grając pierwszy raz w ciemno też ja ominąłem całkowicie ale już na New Game+ jak wiedziałem co i jak to po prostu była tam gdzie być powinna. Ciekawe czemu jej nie masz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem porozwalalem wszystkie bossy chyba. dostałem się do niewidzialnego miasta jest tam mega trudno ale udało się przeżyć drogę do latarni zapalił em ją i niedaleko mnie jest 3 tropicieli ktoś ma na nich sposób ? Jednego ubiLem zostało 2 ale ten z biciem wymiata i jeszcze ciekawi mnie czy jestem juz blisko zakończenia ponieważ mam odnaleźć jakieś dziecko czy to końcówka? Zrobiło się na dworze trochę jaśniej księżyc jest czerwony coś się dzieje proszę o porady; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz przeszedłem jakieś 3/4 gry a nie miałem jeszcze żadnego najazdu. 50 level, ustawienia mam na global, ludziom pomagam bez problemu, a invaderow zero. Kwestia levelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem porozwalalem wszystkie bossy chyba. dostałem się do niewidzialnego miasta jest tam mega trudno ale udało się przeżyć drogę do latarni zapalił em ją i niedaleko mnie jest 3 tropicieli ktoś ma na nich sposób ? Jednego ubiLem zostało 2 ale ten z biciem wymiata i jeszcze ciekawi mnie czy jestem juz blisko zakończenia ponieważ mam odnaleźć jakieś dziecko czy to końcówka? Zrobiło się na dworze trochę jaśniej księżyc jest czerwony coś się dzieje proszę o porady; )

Widać masz jeszcze dość niski level. Spróbuj używać długiej broni warto też używać ognistego papieru. Nie są tak bardzo trudni. Do końca jeszcze trochę spokojnie.. Po ubiciu pająka Rona księżyć sie zmienił, ogólnie jego ubicie bardzo dużo zmienia w świecie gry. Teraz czeka cię boss w Niewidzialnej Wiosce ale najpierw musisz ubić tą trójkę żeby na spokojnie wyjść na zewnątrz.. Dobre jest że jak raz ubijesz któregoś to już się więcej nie pojawi. skup sie na jednym na raz i trzymaj ich na dystans

Ja juz przeszedłem jakieś 3/4 gry a nie miałem jeszcze żadnego najazdu. 50 level, ustawienia mam na global, ludziom pomagam bez problemu, a invaderow zero. Kwestia levelu?

musisz się udać do odpowiednich lokacji takich jak Granica Koszmaru. Dopiero tam jest "pinda z dzwonkiem" i tam najłatwiej o inwazje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki mam lvl71 a propo broni ją mam jakieś 6 sztuk w sklepie ale są biedne ogólnie trudno o bronie w tej grze ;) chodzę z ta początkowa tylko typ wlocznia jest fajna bo na odległość wszystkich biorę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa u mnie xd to może i lepiej w sumie... W sensie glitch na exp.

Zabiłem sobie Iosefka, masakra trudny przeciwnik. No i nie ma to jak dowiedzieć się po 50 godzinach ze są czary w grze.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego wacka dali możliwość powrotu do Jeziora Księżycowego, skoro tam oprócz wody nic nie ma...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem porozwalalem wszystkie bossy chyba. dostałem się do niewidzialnego miasta jest tam mega trudno ale udało się przeżyć drogę do latarni zapalił em ją i niedaleko mnie jest 3 tropicieli ktoś ma na nich sposób ? Jednego ubiLem zostało 2 ale ten z biciem wymiata i jeszcze ciekawi mnie czy jestem juz blisko zakończenia ponieważ mam odnaleźć jakieś dziecko czy to końcówka? Zrobiło się na dworze trochę jaśniej księżyc jest czerwony coś się dzieje proszę o porady; )

Jak jesteś koło nieaktywnej lampy i stoisz frontem do sali gdzie są Ci hunterzy to zejdź po lewej schodami piętro niżej (powoli) i po prawej na schodach będzie stał jeden z nich. Zachodzisz go od tylca i walisz tym co masz najmocniejsze. Musisz go szybko znukować. Jak nie wyjdzie to biegnij schodami do góry i po lewej od nieaktywnej lampy (oczywiście patrząc frontem nadal) jest wyjście. Hunter na 90% odpuści i wróci na schody. I tym sposobem masz jednego mniej. Pozostałych dwóch podobnie. Próbuj wyciągnąć jednego na zewnątrz i dasz radę.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy save z wersji Us będzie działał na eu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Cathedral Ward jest taka miejscówka gdzie trzeba otworzyć bramę jest tam chyba dwoch wielkolodow, przy czym na samym końcu jest jeden z bronią która jest kula na lancuchu. Za nim można iść wąskimi schodami do pomieszczenia na końcu którego jest skrzynia a po lewej stronie są drzwi. Niestety u mnie zamknięte, ktoś wie jak mogę je otworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisałem. Te drzwi są zamknięte ponieważ to miał być skrót do mostu który ostatecznie został wycięty z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będą jakieś DLC ?

Czy to normalne, że za bossów nie dostaje punktów lol ?

Za bossów dostajesz nie licząc ostatniego któregoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monokl jest przy urwisku gdzie jest taki doł, przed nim stoi 2 grubasow z kamieniami, a potem jeszcze dalej jest ten wielkolud z ogromna kula na lancuchu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DamianGrecky znam ten ból. Na szczęście za drugi razem poleciało double ko dzięki czemu już nigdy nie mam zamiaru nawet iść na tego bossa. Drugą walka z nim już jest łatwiejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×