Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Paweł!

Twój numer zgłoszenia to 151124-005564

Dzięki za skontaktowanie się z nami. 

Ostatni DLC do Bloodborn-a jest pobierany automatycznie przez gre i można go znaleść tylko i wyłącznie z poziomu gry.

Aby rozwiązać Twój problem upewnij się że w grze popełniłeś następne kroki:

1. Pokonaj bossa katedry i zbadaj ołtarz z tyłu sali, aby zmienić czas w grze do nocy.

2. Idź do Łowcy snu i odbierz oko Pijanego - Krwią Myśliwca od posłańca .

3. Idź do kaplicy Oedona i wyjdź przez wyjście z lewej strony, aby wejść na plac.

4. Idź do końca prawej stroniy placu , aby wyzwolić zdarzenie. To wydarzenie umożliwi wejście do nowego obszaru : Koszmar Myśliwego.

5. Oświetlenie lampy w nowej części umożliwi podróżowanie do i z obszarza poprzez Nagrobka Powstania w Śnie Łowca.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam Cię do bezpośredniej odpowiedzi na tę wiadomość e-mail lub do kontaktu telefonicznego przy użyciu danych poniżej.

Dzięki,

Adam

Centrum Obsługi Klienta PlayStation

LOL

 

Tak jak Ci odpisali ? Zacnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Paweł!

Twój numer zgłoszenia to 151124-005564

Dzięki za skontaktowanie się z nami.

Ostatni DLC do Bloodborn-a jest pobierany automatycznie przez gre i można go znaleść tylko i wyłącznie z poziomu gry.

Aby rozwiązać Twój problem upewnij się że w grze popełniłeś następne kroki:

1. Pokonaj bossa katedry i zbadaj ołtarz z tyłu sali, aby zmienić czas w grze do nocy.

2. Idź do Łowcy snu i odbierz oko Pijanego - Krwią Myśliwca od posłańca .

3. Idź do kaplicy Oedona i wyjdź przez wyjście z lewej strony, aby wejść na plac.

4. Idź do końca prawej stroniy placu , aby wyzwolić zdarzenie. To wydarzenie umożliwi wejście do nowego obszaru : Koszmar Myśliwego.

5. Oświetlenie lampy w nowej części umożliwi podróżowanie do i z obszarza poprzez Nagrobka Powstania w Śnie Łowca.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam Cię do bezpośredniej odpowiedzi na tę wiadomość e-mail lub do kontaktu telefonicznego przy użyciu danych poniżej.

Dzięki,

Adam

Centrum Obsługi Klienta PlayStation

LOL

Pan Adaś chyba coś źle zrozumiał, albo na wszystkie pytania dotyczące dodatku odpowiadają tak samo :-D

a jak opisałeś swoj problem?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski oddział PlayStation? XD

Nie tyle z grupą co po prostu kolejny call center z najniższą krajową i ludźmi, którzy uczą się odpowiedzi na dany zakres pytań. Tam nie siedzą gracze z krwi i kości, tylko ludzie którzy chcą zarabiać, nie ważne gdzie :)

Najlepsze jest to, że poważniejsze problemy i tak odsyłają do europejskiego oddziału. Takie marionetki. Polski oddział to wciąż banda partaczy. Oni tylko fotki na fejsunia potrafią wrzucać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mareeku

You are my hero :P

Nareszcie Amygdala ubita, Twój sposób okazał się idealny.

Pierwsze dwie fazy gładko w trzeciej pierwszy raz próbowałem twojego sposobu i za którymś razem na mnie wylądowała, ale z mojej winy bo animacja ataku przesunęła mnie pod nogę.

Za drugim razem byłem bardziej uważny i padła bez większych problemów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się na którym levelu jest najwięcej pvp i co-op. Okolice 100 czy 125?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się na którym levelu jest najwięcej pvp i co-op. Okolice 100 czy 125?

Mogę tylko powiedzieć, że grałem postacią na 98 poziomie i nie miałem nigdy problemu ze znalezieniem graczy, również w chalice (do poziomy 4).

Teraz podbijam postać do 120, jak będę miał wbite to napisze co i jak, ale podejrzewam że będzie tak samo dużo ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powiedzieć, że grałem postacią na 98 poziomie i nie miałem nigdy problemu ze znalezieniem graczy, również w chalice (do poziomy 4).

Teraz podbijam postać do 120, jak będę miał wbite to napisze co i jak, ale podejrzewam że będzie tak samo dużo ludzi.

No właśnie sam mam 99 lvl na obu buildach ale juz widzę, że w moim arcane buildzie będę potrzebował więcej siły dla np holy moonlight sword. Chyba zrobię tak ze arcane podbije do 125 lvl (aczkolwiek moim zdaniem w bloodborne to za wysoko) a skill build a zostawię na 99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz średnia lv pójdzie do góry. 99% ludzi wbije te 20 + lv z powodu poziomu trudności dlc. Nawet mając 50 vit  + runa 15% hp bossowie potrafią dać w kość jeśli nie gramy zbyt uważnie. Ja klepnąłem każdego bossa za pierwszym podejściem ale z tego co czytam ludzie mają spore problemy z powodu dmg bossów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten NPC który stoi tuż za tymi zamkniętymi drzwiami po prawej stronie od pierwszego ogniska w dlc to coś konkretnego można z nim zrobić czy tylko ciągle będzie nawijal o sekretach?

EDIT: Dobra już wiem, korci mnie żeby ubić go od razu ale dokoncze jego quest

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogubilem się w Research Hall... Schodów w cholerę, jedne coś szuka oczu, drugie nic nie słyszy, trzecie gada ze slonecznikiem, czwarte chce jakiegoś płynu mozgowego. K...wa gdzie ja jestem?

Mam nadzieje, ze ten łowca który był na platformie trochę niżej niż dziadek na wózku z machine gunem nie miał nic ciekawego bo mi spadł biedak podczas walki, na dole nigdzie nie mogłem go znaleźć a po restercie lokalizacji jego juz tam nie ma i item tez żadnego nie zostawił

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również dodatek mam ograny.Jak właczyłem grę około 16 tak dopiero odszedłem od konsoli. Zassało mnie na amen do tego stopnia że skończyłem DLC w jednej sesji, (z małymi przerwami na przekąski i toalete:)) . Wszyscy bossowie padli tylko nie mogę skompletować wszystkich broni z dodatku a mam wrażenie że wszystkie ściany wylizałem.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również dodatek mam ograny.Jak właczyłem grę około 16 tak dopiero odszedłem od konsoli. Zassało mnie na amen do tego stopnia że skończyłem DLC w jednej sesji, (z małymi przerwami na przekąski i toalete:)) . Wszyscy bossowie padli tylko nie mogę skompletować wszystkich broni z dodatku a mam wrażenie że wszystkie ściany wylizałem.

Hehe...a

dwa potwory przed ostatnim bossem zabiłeś? Jak ich załatwisz to ten drugi dropnie broń

????????

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany napisze coś nie o DLC :)

W ostatnim patchu pięknie wzmocnili Micolasza :) coś co było w sumie banalnym starciem z bossem, teraz stało się sporym wyzwaniem (przynajmniej w co opie na NG+) wzmocnili mu "czar", którego używał i można paść na jeden strzał w pysk "kałamarnicą" jak nie siądzie unik  - polecam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś na wspólnym koncie, pytanie czy działa na 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kałamarnicą można stuntować teraz z tego co wiem, więc bardzo dobre do PvP i PvE będzie :biggrin:

 

Druga faza też jest ciekawa ;P 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe...a

dwa potwory przed ostatnim bossem zabiłeś? Jak ich załatwisz to ten drugi dropnie broń

????????

Masz na myśli

Te dwa bydlaki w studni

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany napisze coś nie o DLC :)

W ostatnim patchu pięknie wzmocnili Micolasza :) coś co było w sumie banalnym starciem z bossem, teraz stało się sporym wyzwaniem (przynajmniej w co opie na NG+) wzmocnili mu "czar", którego używał i można paść na jeden strzał w pysk "kałamarnicą" jak nie siądzie unik  - polecam :)

 

Wystarczy strzelać do typa. Nie zdąży nic wyczarować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Mam wszystkie bronie zebrane. Ostatnią, brakującą broń wystarczyło kupić. Dodatek wymaksowany :D

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po walce z Maria dostałem celestial dial. W opisie widzę, że działa z zegarem w Grand Cathedral, wiec na logikę powinienem tam pójść, tylko ze mam też czaszkę Laurence i coś mi się widzi że jak tylko tam wejdę to będę z nim walczył. To nie jest przypadkiem ostatni boss? Nie chciałbym czegoś pominąć bo nie byłem jeszcze w Fishing Hamlet. Aczkolwiek chyba nie mam wyboru, jest jedno przejście na dole w korytarzu z celami przed research hall ale koleś nie chce mnie wpuścić. Druga sprawa to tarcza, nie bardzo wiem po co ona jest w tej grze, ona w ogóle zatrzymuje jakieś ciosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sz kurde wszyscy już praktycznie mają za sobą dodatek a ja wczoraj dopiero lampę zapaliłem :) Ale poczekam na weekend i wtedy będę się delektować nowym koszmarem.

Co do wcześniejszej odpowiedzi Call Center Playstation... no są słabi. W podstawowych funkcjach konsoli czyli nieszczęsnym nagrywaniu głosu towarzyszy z imprezy pomógł mi dopiero inny użytkownik PS4, który zobaczył jak na forum czyli na FB odpowiedziało mi Sony. Oczarowali zbędnymi informacjami i odesłali pod numer telefonu do biura obsługi :P Thanks for nothing! :>

Zresztą co się dziwić... sam pracowałem w call center swojego czasu i jeszcze się szkoliłem a już widziałem kolejną wycieczkę świeżych pracowników oprowadzanych po firmie...rotacja, rotacja, rotacja. Ok sory za offtop.

Do boju łowcy!

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachecacie do kupna, na ile h starczyl Wam dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachecacie do kupna, na ile h starczyl Wam dodatek?

Kupuj, dużo nowych broni i armorow, grałem dwie noce po 4h i została mi jeszcze jedna lokalizacja i dwóch bossow

Jeżeli masz build pod siłę to praktycznie na dzień dobry dostaniesz 3 bronie i machine gun, jeśli arcane to dopiero broń z pierwszego bossa a jeżeli skill to sam nie wiem, jeszcze żadnej nie dorwalem ale przynajmniej dwie konkretne czekają...

Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machinguna gdzie szukać? dorwałem tą mieczopiłę ale w sumie rozczarowanie. Miecz ludwiga dalej najlepszy:) no jeszcze po pokonaniu ludwiga jakiś miecz mi wyskoczył to zastanawiam się czy coś z nim można zrobić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Machinguna gdzie szukać? dorwałem tą mieczopiłę ale w sumie rozczarowanie. Miecz ludwiga dalej najlepszy:) no jeszcze po pokonaniu ludwiga jakiś miecz mi wyskoczył to zastanawiam się czy coś z nim można zrobić:)

Miecz z Ludwiga najlepszy pod arcane build. Machine gun wypada z huntera w jaskini tam gdzie są te a la pajeczyce z czerwonymi worami. Jeśli dobrze pamiętam po idąc na prawo do końca będzie ta jaskinia. Tylko uważaj nie tylko hunter się tam kryje

A ja już 2h próbuje ubić Laurence...

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×