Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatek skończony :) Moim zdaniem dobrze wydane pieniądze. Zachęcił mnie do zrobienia w końcu skill builda, bo korci, żeby z tym łukomieczem pobiegać :D Fajni nowi bossowie, a walka w

wieży zegarowej

to po prostu majstersztyk wizualny. Chyba jedna z najbardziej klimatycznych aren w Soulsach, cudo! 

 

Jeśli chodzi o poziom trudności, to dla mojego huntera 120 lvl z Ludwigiem nie stanowił on szczególnego wyzwania na NG, może trzeba było się wybrać na NG+. Wszyscy bossowie padli średnio za 2. razem (bez co-opa), chęć pogryzienia pada wzbudziły we mnie jedynie pod koniec dodatku

dwa ryboolbrzymy niedaleko Sieroty Kos, z jednym dało radę walczyć, ale jak się przyłączał drugi to stawali się tak agresywni, że cięzko było podejść. Ale trzeba było się przemęczyć dla wypadającej z nich broni :P

 

Szkoda tylko, że

Laurence to kalka Bestii Kleryka :( dobrze chociaż, że miał inną drugą fazę, dość trudną z tego względu, że często machał łapami i ciężko było podejść. Za pierwszym razem zabił mnie na centymetrze życia :P

 

Ogólnie - dla fanów Bloodborne must have :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te nieszczęsne klatki, czasem tak zwalnie że oczy bolą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja w to jeszcze nie gram. :blink:  Idę zaraz kupić i niech się pobiera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachecacie do kupna, na ile h starczyl Wam dodatek?

Mi starczył na jakieś 7-8h ale nie powinienem być odniesieniem bo jestem jakby weteranem serii a postać jaką grałem była na 103 lvl. Jednakże...to dlc to najlepsze w jakie grałem i powinno być traktowane jako odniesienie do innych develeperów i służyć za przykład "jak powinno wyglądać dlc". 

EDIT: Sprawdźcie motyw z windą...standardowa zagrywka From Software...wiecie...włączacie windę, ale nią nie jedziecie...wpadnie wam fajny item, a na dole ciekawa broń w skrzyni. Aha...broń pod skilla to wypada przed ostatnim bossem i jest to miecz Marii. Spróbuje zrobić sobie build pod skilla i arcane bo te bronie z tego co wiem to nieźle się sprawdzają w walce. Te pod siłę to mimo iż ciekawe to jakoś mnie nie zachęciły to wypróbowania.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowania bb jesli wiedzmin na medium sprawia mi spore trudnosci?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy trofeum "Esencja tropiciela"   jest zbugowane ? Mam wszystkie przedmioty i mi nie wskoczyło =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowania bb jesli wiedzmin na medium sprawia mi spore trudnosci?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie. To jest gra dla bardzo specyficznego odbiorcy i tutaj nawet weteran często ginie, a co dopiero nowicjusz.

 

Czy trofeum "Esencja tropiciela"   jest zbugowane ? Mam wszystkie przedmioty i mi nie wskoczyło =/

Nic mi o tym nie wiadomo. Pierwsze słyszę by jakiekolwiek trofeum w Soulsach było zbugowane. Na bank masz wszystkie przedmioty? Sprawdź --> http://bloodborne.wikidot.com/tools

 

 

Machinguna gdzie szukać?

Jak jedziesz windą do góry na której są 3 posągi...zjedź windą na dół  :)  Zostawiłem tam notkę to ciągle mi lajkują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowania bb jesli wiedzmin na medium sprawia mi spore trudnosci?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

To zależy. Jeśli jesteś cierpliwy, nie rzucisz gry w kąt po 20-tym zgonie na tym samym bossie (na początku Twojej przygody tak to może wyglądać), a klimat gry Ci się podoba, to kup. Skill może przyjść z czasem, ale do tego trzeba się trochę tej grze poświęcić. Te gry nie są wcale takie trudne, trzeba się tylko nauczyć cierpliwości i taktycznego podejścia do walk, a nie lecieć na pałę.

Chyba, że grasz w splugawionych lochach (50% życia), to wtedy trzeba się nauczyć ruchów bossa na pamięć ;) ale to są opcjonalne miejscówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowania bb jesli wiedzmin na medium sprawia mi spore trudnosci?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

A moim zdaniem jest. Pod warunkiem, że gra Cię wciągnie i będziesz chciał poświęcić jej trochę czasu. Bez przesady, BB nie jest aż taki trudny. Jeżeli nie frustrujesz się zbyt szybko to trochę pograsz, rozkminisz system walki i będzie dobrze. Nie jest to na pewno samograj jak duża część obecnych produkcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowania bb jesli wiedzmin na medium sprawia mi spore trudnosci?

 

 

Powiem tak, jeśli masz odrobinę samozaparcia to warto, nie nazwałbym bym tej gry trudną tylko wymagającą, trzeba po prostu opanować system walki, nie biegać na przysłowiową "pałę", gra jest uczciwa, zgony, które zaliczasz wynikają zawsze z Twoich błędów, czy braku skupienia.

Reasumując to gra a nie samograj i tyle :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo pamiętaj że jak będziesz mieć problem to zawsze ktoś może wlecieć i Ci pomóc przy bossie. A teraz jeszcze doszła możliwość przyzwania NPC do pomocy. W Bloodborne liczy się nauka władania danym orężem oraz rozpoznanie terenu i ruchów przeciwnika. Wtedy robi się coraz łatwiej i łatwiej. A dodatkowo gdy dostajesz wciry to wracasz i koksisz postać by wrócić ze zdwojoną siłą i rozjechać tego który Ci podskakiwał.

Ja się troszkę że tak powiem rozpędziłem i w DLC na razie nikt mi nie podskakuje na moim 182 lvl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowania bb jesli wiedzmin na medium sprawia mi spore trudnosci?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

Miałem taki sam dylemat i długo się zastanawiałem nad kupnem BB. 

Po tygodniu ogrywania nie żałuję choć gra nie jest łatwa ale naprawdę jest świetna. Początki są bardzo trudne ale jak poznasz mechanikę walki to już jakoś idzie choć bossowie w tej grze - i nie tylko potrafią napsuć krwi.

No i jak ktoś tutaj pisał - potrzeba dużo cierpliwości  ;)

Ja z pozycji niedzielnego gracza poleciłbym Tobie tą grę  :)

 

Jeszcze takie pytanko odnośnie run. Po zdobyciu trzeba je jakoś uaktywnić ? Pokonałem tropiciela Henryka i otrzymałem runę Następca. Mam ją w ekwipunku ale jak najeżdżam na "użyj" to opcja ta jest nieaktywna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze takie pytanko odnośnie run. Po zdobyciu trzeba je jakoś uaktywnić ? Pokonałem tropiciela Henryka i otrzymałem runę Następca. Mam ją w ekwipunku ale jak najeżdżam na "użyj" to opcja ta jest nieaktywna.

 

Koniec gry, a ty o runy się pytasz? Hehe. Ładnie :) Runy wkładasz w Śnie tropiciela przy stole, tak samo kamienie do broni.

 

Ps

Ja byłem nie lepszy, przeszedłem 50% gry bez lvl postaci. Nie wiedziałem jak to zrobić :P A wystarczyło w prawo nacisnąć przy danej statystyce :)

Edytowane przez sajmon34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam - dopiero dwóch bossów mam na rozkładzie :P - także jeszcze wiele rzeczy jest dla mnie nie do końca zrozumiałe. Kamienie to wiem jak wkładać ale ten stół to mam jeszcze nieaktywny.

A levelowanie to nie odbywa się u tej lalki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lvl u lalki, runy przy stołach. O ile pamiętam to najpierw musisz Hemwick zwiedzić aby stoły były aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zaczynam - dopiero dwóch bossów mam na rozkładzie :P - także jeszcze wiele rzeczy jest dla mnie nie do końca zrozumiałe. Kamienie to wiem jak wkładać ale ten stół to mam jeszcze nieaktywny.

A levelowanie to nie odbywa się u tej lalki ?

Tak, statystyki podnosisz u lalki.

@up

I jeszcze Stare Yharnam zdaje się. Chyba...

Edytowane przez Mareeku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z powodu braku czasu ostatnio dotarłem do osady rybackiej. Mam za sobą trzech bossów czyli rozumiem że jeszcze dwóch? Ale wrócę do tego szpitala gdzie robili eksperymenty i z ciekawości poszukaj jeszcze jednego płynu rdzeniowego do tego questa aby zobaczyć co z tej babki wyjdzie:) nawet mam głowę tych stworow Haha:) czy jak jestem w osadzie rybackiej to lukomiecz za mną czy jeszcze go znajdę? No i ciekawy wątek w wieży zegarowej i ciekawe czy się jeszcze rozwinie:) ps. Wiedzilem że ten cały kościół to sukinsyny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare Yarhnam prawie zaliczone. Jeszcze tylko boss i lokacja wyczyszczona ;) . Acha i ten cholerny cekaemista :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec gry, a ty o runy się pytasz? Hehe. Ładnie :) Runy wkładasz w Śnie tropiciela przy stole, tak samo kamienie do broni.

 

Ps

Ja byłem nie lepszy, przeszedłem 50% gry bez lvl postaci. Nie wiedziałem jak to zrobić :P A wystarczyło w prawo nacisnąć przy danej statystyce :)

 

Kolega mówił o Henryku nie o Ghermanie. Henryk jest znacznie bliżej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare Yarhnam prawie zaliczone. Jeszcze tylko boss i lokacja wyczyszczona ;) . Acha i ten cholerny cekaemista :P

 

Do niego (gość strzelający z wieży - Djura) możesz się dostać od tyłu. Jak pokonałeś Bestę Żądną Krwii to zachodzisz go z tej lokacji. Wchodzisz na górę i rozmawiasz z nim. Da ci gest. Nie będzie już do ciebie strzelał, jak ty nie zaatakujesz nikogo pod wieżą. Możesz go też zabić, ale wtedy nie dostaniesz gestu.

 

 

Ps

sLk właśnie widzę :)

Edytowane przez sajmon34
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak jestem w osadzie rybackiej to lukomiecz za mną czy jeszcze go znajdę?

Pewien NPC którego wcześniej spotkałeś da Ci go pod koniec tej lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu może ktoś kto ma dużo kamyczków do ulepszania broni i byłby chętny się podzielić? Farmienie wilkołaków mnie dobija :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam się dostać do tego Fishing Helmet? Ludwig, Laurence, Maria i ci kosmici wokół słonecznika zabici. Jedyne iejsce gdzie nie mogę przejść to drzwi na dole schodów w tym korytarzu z celami przed research hall. Co przegapiłem?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam się dostać do tego Fishing Helmet? Ludwig, Laurence, Maria i ci kosmici wokół słonecznika zabici. Jedyne iejsce gdzie nie mogę przejść to drzwi na dole schodów w tym korytarzu z celami przed research hall. Co przegapiłem?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Po zabiciu Mari na podłodze jest item tarcza zagarowa. W pomieszczeniu gdzie walczyłeś z marią masz opcje na podłodze. Reszte zobaczysz sam bo kozak patent jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabiciu Mari na podłodze jest item tarcza zagarowa. W pomieszczeniu gdzie walczyłeś z marią masz opcje na podłodze. Reszte zobaczysz sam bo kozak patent jest.

Dzięki, a ja z tym itemem kombinowalem tam gdzie jest Laurence. Trochę mnie opis zmylil o Grand Cathedral, dlatego szukałem na dole...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×