Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja ten kosmyk kos biorę to postać wygląda jakby w ogóle nie miała broni:P Tym da się walczyć? Jak w ogóle interpretujecie cały ten koszmar? Kos ma coś wspólnego wielkimi? Bo gra wygląda jak skakanie z koszmaru do koszmaru i jedynym spokojnym miejscem jest sen tropiciela:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby używać pasożyta musisz mieć założoną runę Trojeść, czyli zamienić się w brokuł ;)
Kos nie tyle ma wspólnego, co jest wielkim.
 co do reszty to chyba normalne, przecież zawsze tak było w Soulsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko szybkie. Z jakim levelem bawić się w DLC? Bo zacząłem grać od nowa i wszedłem do DLC na poziomie 35 i już pierwszy typek mnie tak zlał, że strach tam wracać.

 

EDIT: Przejrzałem stronę wcześniej na forum, nie było pytania :)

Edytowane przez rafal777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm o zamienianiu się w brokuł pierwsze słyszę:) a skąd tą rune można wytrzasnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wykonać questa u NPC w sali badań (prosi Cię o płyn mózgowy i potem daje Ci klucz do zamkniętych drzwi koło pierwszych schodów do góry za lampą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm o zamienianiu się w brokuł pierwsze słyszę :) a skąd tą rune można wytrzasnąć?

Jest npc przywiązany do krzesła który prosi o płyn mózgowy. Jak dasz 2 płyny to da Ci klucz, a za 3 runę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem na ng++ więc będę szukał od początku. Dałem mu dwa płyny to ubilem tego typa co walił głową w ścianę i dostałem ta "czapkę" trzeciego już znaleźć nie mogłem to dałem sobie spokoj. Teraz bardziej się do tego questa przyłożę. Na ng++ amelia ubita więc najpierw dokoncze lochy(narazie niższy loch lorana) a potem jeszcze raz dlc ogarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jestem na ng++ więc będę szukał od początku. Dałem mu dwa płyny to ubilem tego typa co walił głową w ścianę i dostałem ta "czapkę" trzeciego już znaleźć nie mogłem to dałem sobie spokoj. Teraz bardziej się do tego questa przyłożę. Na ng++ amelia ubita więc najpierw dokoncze lochy(narazie niższy loch lorana) a potem jeszcze raz dlc ogarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mozecie to wrzućcie zdjęcia swoich broni, chciałbym porównać dmg poszczególnych weaponow, thx

c07a439e2e5a1b6339dd29896ccd5756.jpg

ede7bf7971a883bd061703bf75074341.jpg

I ogólnie pytanko, czy psychical attack i drugi attack (w moim przypadku blood atk) sumuje się razem czy raczej chodzi o to jaką wersje ataku wybieramy, np atak chikage jedna ręką to psychical atk a oburącz to blood attack?

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ile dmg ma wasz Tornitrus... ja mam level 150 i tornitrus po bufie na 7 sekund mam 750 a bez około 570...

I nie moge Amygdalii w lochach utłuc jak se łapy oderwie i ma większy zasięg to nie daję rady....jakieś rady proszę. ..

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyrwie łapy, to trzymaj się cały czas jej nóg i ogona, jak skoczy to stój w miejscu jak kołek, nie tagi Cię wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre dmg masz ja ze swoją Whirlgig Saw +10 mam dmg 190 +315 Physical ATK i daję rade :) Wiadomo im niżej zejdziesz w Dungeonach tym lepsze gemy wsuniesz do swojej broni.

https://www.youtube.com/watch?v=mi4QThvzlWY

Jesli chcesz zdobyc jakies dobre gemy to te lochy chyba beda najlepsze i najszybsze. Wszystko na 1 głębokości i dojście do bossa zajmuje minute.

5pwmjscd - pierwszy boss trzech grubasow, dropią triangle gem z psych atk +25-27% (raz na 5-6 prób będzie to Arcane albo fire)

pwmf22gu - pierwszy boss to tez trzech grubasow, dropią radial gema +27% psych atk

Rzecz jasna te dwa lochy są najlepsze dla Skill i strength buildow

Panowie a ile dmg ma wasz Tornitrus... ja mam level 150 i tornitrus po bufie na 7 sekund mam 750 a bez około 570...

I nie moge Amygdalii w lochach utłuc jak se łapy oderwie i ma większy zasięg to nie daję rady....jakieś rady proszę. ..

Do Amygdali najlepszy jest teraz bowsword, pierwsza faza walczysz z nią normalnie a jak wyrwie sobie łapy to walisz silnym atakiem z łuku w łeb. 20 bulletow spokojnie starczy Edytowane przez donsarcasm
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz gdzieś nazwy lochów gdzie się najlepsze dropują gemy ?

No napisałem Ci post wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ile dmg ma wasz Tornitrus... ja mam level 150 i tornitrus po bufie na 7 sekund mam 750 a bez około 570...

I nie moge Amygdalii w lochach utłuc jak se łapy oderwie i ma większy zasięg to nie daję rady....jakieś rady proszę. ..

Kilka razy już pisałem mój sprawdzony sposób - jak odrywa łapy to ładuj KOŚCIANY PYŁ do spluwy i strzelaj. 10 strzałów wystarczy. Banalna walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę teraz 3-4 godziny grał w bloodborne, wiec jak ktoś gdzieś potrzebuje pomocy to śmiało pisać. Mam 99lvl jakby coś chociaż z hasłem to podobno nie ma znaczenia

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do kupna Bloodborne. Powiem tak, Lords of the Fallen mi się bardzo podobał, w pierwszego Dark Souls miałem okazję tylko trochę pograć na X360. Mimo to nakręciłem się na Bloodborne głównie po premierze najnowszego dodatku, brakowało mi gry w takich klimatach i postanowiłem zamówić sobie na razie podstawkę, bez dlc. Większość z Was ma już pewnie grę w małym palcu ale ja uważam że lepiej późno niż później i postanowiłem nawet przeczytać większość stron tego wątku by załapać klimat :D Mam kilka pytań od laika:

 

- rozumiem, że w grze nie można zrobić pauzy, ale co jeśli zdarzy się sytuacja, że akurat, nie mam wrogów koło siebie, ale muszę przerwać zabawę, czyli wyłączyć grę ? Czy gra zapisuje się automatycznie czy są przeznaczone do tego miejscówki, coś jak ogniska w Lords of the Fallen ? Wiem że wrogowie się zrespią, ale chodzi o zdobyte doświadczenie i punkty za kille. Czy przeniesie mnie do jakiegoś punktu czy grę rozpocznę od miejsca w którym się wyłączę  ?

 

- jak działa co-op ? Przypuśćmy że nie mam ochoty aby ktoś podłączał mi się do walki z bossem, tylko chcę grać sam. Czy gra nie podłączy mnie automatycznie z jakimś graczem czy muszę sam wyrazić chęć do zabawy z innymi graczami ?

 

To chyba te ważniejsze pytania przed rozpoczęciem zabawy :) -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie odpowiem jednoznacznie bo sam do końca nie wiem bo zawsze dochodziłem tam gdzie chciałem. Albo po ponownym włączeniu będziesz zwyczajnie kontynuował albo przeniesie Cię do Snu Tropiciela.

2. Przed rozpoczęciem grania masz do wyboru grać w trybie online/offline. By to zmienić ponownie musisz wyjść do menu i przestawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo sceptycznie nastawiony do kupna Bloodborne. Powiem tak, Lords of the Fallen mi się bardzo podobał, w pierwszego Dark Souls miałem okazję tylko trochę pograć na X360. Mimo to nakręciłem się na Bloodborne głównie po premierze najnowszego dodatku, brakowało mi gry w takich klimatach i postanowiłem zamówić sobie na razie podstawkę, bez dlc. Większość z Was ma już pewnie grę w małym palcu ale ja uważam że lepiej późno niż później i postanowiłem nawet przeczytać większość stron tego wątku by załapać klimat :D Mam kilka pytań od laika:

- rozumiem, że w grze nie można zrobić pauzy, ale co jeśli zdarzy się sytuacja, że akurat, nie mam wrogów koło siebie, ale muszę przerwać zabawę, czyli wyłączyć grę ? Czy gra zapisuje się automatycznie czy są przeznaczone do tego miejscówki, coś jak ogniska w Lords of the Fallen ? Wiem że wrogowie się zrespią, ale chodzi o zdobyte doświadczenie i punkty za kille. Czy przeniesie mnie do jakiegoś punktu czy grę rozpocznę od miejsca w którym się wyłączę ?

- jak działa co-op ? Przypuśćmy że nie mam ochoty aby ktoś podłączał mi się do walki z bossem, tylko chcę grać sam. Czy gra nie podłączy mnie automatycznie z jakimś graczem czy muszę sam wyrazić chęć do zabawy z innymi graczami ?

To chyba te ważniejsze pytania przed rozpoczęciem zabawy :) -

Jeśli wylaczysz grę (pamiętaj tylko żebyś zrobił to normalnie z menu exit game inaczej możesz stracić save) to po włączeniu z powrotem będziesz dokładnie w tym samym miejscu, przeciwnicy których zabiłes dalej będą martwi. Jeżeli chodzi o walkę z bossem to się nie martw, dopóki nie poprosisz (zadzwonisz dzwonkiem) to nikt do Ciebie nie dołączy. Jedyne co to inni mogą Cię atakować i na to nie masz wpływu. No chyba ze będziesz grał offline Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rom Tępy Pająk doprowadza mnie do pasji. Jaki jest sposób na niego ? Na co jest najbardziej wrażliwy ? Tak kombinuję, że może ogień ale to są tylko moje przypuszczenia.

Ogólnie to przeklinam tą chwilę słabości kiedy postanowiłem zakupić tą grę :P . Kolejka książek w czytniku niebezpiecznie się wydłuża a ja nawet jak jestem w pracy to kombinuję kolejne koncepcje walki z bossami czy innym plugastwem. Czy to jest ta pora aby wykasować grę z dysku ? ;)

Ta ukryta lokacja z Zamkiem Cainhurst jest genialna. jak na razie chyba najbardziej mi się podobała z dotychczasowych.

Czy jak - ewentualnie - ukończę grę to z automatu wskoczy mi to ng+ ?. Bo nie wiem kiedy brać się za to DLC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej fazie ubij pajączki (jak chcesz) potem atak ładowany. W drugiej nie jest już tak kolorowo. Albo zabijasz pajączki albo lecisz do niego bezpośrednio, jeden,dwa ataki i uciekasz bo pajączki cię dopadną. Jak potrzebujesz pomocy to dzwoń dzwonkiem. Jak kończysz grę to z automatu wskakujesz na ng+. Do dlc idź po walce z mamką mergo (jak płonie domek w śnie tropiciela). Czyli przed samym zakończeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to przeklinam tą chwilę słabości kiedy postanowiłem zakupić tą grę . Kolejka książek w czytniku niebezpiecznie się wydłuża a ja nawet jak jestem w pracy to kombinuję kolejne koncepcje walki z bossami czy innym plugastwem. Czy to jest ta pora aby wykasować grę z dysku?

Nie ma dla Ciebie ratunku. To objawy bloodbornosis chronica. Od tej pory na żadną grę już nie spojrzysz tak samo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- rozumiem, że w grze nie można zrobić pauzy, ale co jeśli zdarzy się sytuacja, że akurat, nie mam wrogów koło siebie, ale muszę przerwać zabawę, czyli wyłączyć grę ? Czy gra zapisuje się automatycznie czy są przeznaczone do tego miejscówki, coś jak ogniska w Lords of the Fallen ? Wiem że wrogowie się zrespią, ale chodzi o zdobyte doświadczenie i punkty za kille. Czy przeniesie mnie do jakiegoś punktu czy grę rozpocznę od miejsca w którym się wyłączę  ?

 

- jak działa co-op ? Przypuśćmy że nie mam ochoty aby ktoś podłączał mi się do walki z bossem, tylko chcę grać sam. Czy gra nie podłączy mnie automatycznie z jakimś graczem czy muszę sam wyrazić chęć do zabawy z innymi graczami ?

 

To chyba te ważniejsze pytania przed rozpoczęciem zabawy :) -

Ja bym jeszcze dopowiedział, że jak wyjdziesz w trakcie walki  z bossem to wywali cię przed foga, czyli przed wejściem na arenę.

Inwazje w BB są trochę inaczej zrobione niż w DkS, są możliwe tylko po użyciu odpowiedniego krwawego dzwonka, w trakcie kooperacji i w koszmarach z podstawki, w dwóch ostatnich przypadkach żeby zapobiec inwazji musisz zabić kobietę z dzwonkiem która jest ukryta gdzieś w lokacji. Jak nie jesteś chętny, graj offline ;)

 

Ten Rom Tępy Pająk doprowadza mnie do pasji. Jaki jest sposób na niego ? Na co jest najbardziej wrażliwy ? Tak kombinuję, że może ogień ale to są tylko moje przypuszczenia.

Ogólnie to przeklinam tą chwilę słabości kiedy postanowiłem zakupić tą grę :P . Kolejka książek w czytniku niebezpiecznie się wydłuża a ja nawet jak jestem w pracy to kombinuję kolejne koncepcje walki z bossami czy innym plugastwem. Czy to jest ta pora aby wykasować grę z dysku ? ;)

Ta ukryta lokacja z Zamkiem Cainhurst jest genialna. jak na razie chyba najbardziej mi się podobała z dotychczasowych.

Czy jak - ewentualnie - ukończę grę to z automatu wskoczy mi to ng+ ?. Bo nie wiem kiedy brać się za to DLC :P

DLC jest odrazu po ukończeniu gry, także dobrze się zastanów. DLC zależy jaki masz level, jak pójdziesz tam na NG przy 120 levelu to będziesz miał z górki, a wyzwanie zniknie, co osobiście odradzam. Ale jak kręcisz się gdzieś poniżej 90/80 poziomu to idź teraz.

Czy to jest pora żeby wykasować grę z dysku? Zwariowałeś? To jest właśnie ten moment, kiedy uświadamiasz sobie że stajesz się fanem gier od fromsoftware :P

Z Romem też męczyłem się za pierwszym razem, ale potem czy to na NG+ czy w lochach nie miałem z dziadem problemu. 

Nie mam jakiejś wymyślnej strategi na tego gościa, na początku wybijam wszystkie pająki a potem tłukę go ile wlezie, potem zignoruj pajęczaki i staraj się nie dać przez nie trafić. Załóż jakieś ciuchy na obronę od magii, zdaje się że mundur studenta, by częściowo uchronić się przed atakami magicznymi Romana, potrzyj broń papierem pioruna i kąsaj go co chwile wycofując się z jego zasięgu.

Ja na moim multi buildzie użyłem efektu tajemnego na broni, Rom pomimo że korzysta z magii jest na nią wyjątkowo uczulony tyle że nie wiem jak tam u ciebie z wiedzą tajemną.

Ostatnio stwierdziłem że pora by się było wziąć za lochy. Okazało się że fromsoftware wysłuchał moich modłów i wprowadził głupi błąd który zamienił mi lochy niższego loran na... Lochy Pthumeryjskiego Ihyll, a wiecie co to oznacza?

Nie zauważyłem tego z początku, ale po łatce 1.08 zamienił mi drugi loch na kolejny Ihyll, a byłem w stu procentach pewien że postawiłem tam kielich Isz. Nie powiem bo trochę się wkurzyłem, głównie ze względu na stracone materiały przy tworzeniu tych kielichów, ale potem stwierdziłem że w sumie i tak nie wiem czy wytrwałbym do końca, te lochy są strasznie nużące.

Ogólnie nie wiem co tu się wyprawia, ale nie będę musiał się mordować z tymi kielichami co mnie niezmiernie satysfakcjonuje ;D

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rom Tępy Pająk doprowadza mnie do pasji. Jaki jest sposób na niego ? Na co jest najbardziej wrażliwy ? Tak kombinuję, że może ogień ale to są tylko moje przypuszczenia.

Ogólnie to przeklinam tą chwilę słabości kiedy postanowiłem zakupić tą grę :P . Kolejka książek w czytniku niebezpiecznie się wydłuża a ja nawet jak jestem w pracy to kombinuję kolejne koncepcje walki z bossami czy innym plugastwem. Czy to jest ta pora aby wykasować grę z dysku ? ;)

Ta ukryta lokacja z Zamkiem Cainhurst jest genialna. jak na razie chyba najbardziej mi się podobała z dotychczasowych.

Czy jak - ewentualnie - ukończę grę to z automatu wskoczy mi to ng+ ?. Bo nie wiem kiedy brać się za to DLC :P

 

Ja w fabule załatwiłem go Tonitrusem. Padł za pierwszym razem, solo. Aż się zdziwiłem bo ludzie na niego strasznie klęli. Na jeziorze masz sporo miejsca, żeby lawirować między pająkami i atakować jak się teleportuje. Z tego co pamiętam trzeba go bić z boku bo głowa zbiera dużo mniej obrażeń.  W lochach miałem już większy problem, bo mało miejsca i jak zaczął spamowac tymi bryłami lodu czy czegoś tam + pająki to było po mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×