Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam z własnego doświadczenia jedną rade - nie bądź zachłanny :) Jeden unik więcej zabierze Ci mniej czasu niż ponowne poginanie do bossa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś rady dla początkującego?

Nie rozpier@#%l pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba być bardziej kreatywnym niż w Lord of the fallen?

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszaj się małymi kroczkami.

Lepiej powoli niż n-razy to samo miejsce zaliczać.

Z grupy przeciwników wyciągaj pojedyńcze jednostki. Sprowokuj, rzuć kamieniem.

W walce kontroluj pasek staminy!! - to jest najważniejszy pasek!!

Jeśli dopiero zaczynasz grę, to pamiętaj, że dopiero po zaliczeniu 1pkt Wglądu możesz w Śnie Tropiciela ulepszać postać.

Punkt Wglądu dostaniesz za odwiedzenie miejscówki z bossem.

Nie zniechęcaj się, bądź cierpliwy i baaaardzo ostrożny. Jak CI kamera zeświruje lub przypadkowo wpadniesz w grupę przeciwników to szybko uciekaj w bezpieczne miejsce. Nie walcz wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowe PvP w Bloodborne. Ciągłe leczenie a gemy do broni to farmione chyba w pierwszych lochach. Aczkolwiek musze przetestować jego broń bo kilka razy mnie tak złapał ze nie mogłem się wydostać

https://youtu.be/SCZQwSNM6Qw

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Bone Marrow Ash z Łukomieczem ? PvP bez healowania się gra głównie w lochach, tam ogary grają. Ewentualnie jak gościu się healuje to ty też możesz.

Nie działa, problem z lochami jest taki, że z moim levelem czekam na inwazję dosłownie pół godziny (przy pierwszym nagrobku). Dzisiaj grałem godzinę w dlc i co parę minut było pvp, przy czym połowa to ludzie ewidentnie tez czekali na najazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donsarcasm to może jutro spróbujemy z tą amydala w lochach jak radził Darnokpl kilka postów wyżej...

Jak jeszcze aktualne to śmiało mogę pomóc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po podstawce odniosłem wrażenie, że pvp w BB jakieś takie kulawe jest. Zwłaszcza w porównaniu do Soulsów. Za to pve i cały klimat to inna bajka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem kielich niższego laran(bestia parlaa na końcu) i teraz został mi tylko "przeklęty i splugawiony kielich korzenia" i właśnie to "korzenia mnie zastanawia. Czy to właśnie tam trzeba iść? i gdzie można wyfarmić tajemną mgłę ?

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lochy korzenia generują się losowo, tylko to je od siebie odróżnia. Jak pokonczyles loran to zacznij Isz albo splugawione.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zaczne ten splugawiony korzenia to dostanę następny kielich i dotrę do królowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze aktualne to śmiało mogę pomóc ;)

Jutro będę grał od rana.... daj mi swój nick konsolowy to napiszę do ciebie przez konsole to ubijemy tą amygdale..

Szybciej się zgramy czasowo jak nie ty to donsarcasm będzie dostępny mam nadzieje. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zaczne ten splugawiony korzenia to dostanę następny kielich i dotrę do królowej?

Nie, korzenia nie są obowiązkowe. Ubij bossa na trzeciej warstwie splugawionego lochu, wtedy dostaniesz kielich Ihyll, ten do królowej. Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę grał od rana.... daj mi swój nick konsolowy to napiszę do ciebie przez konsole to ubijemy tą amygdale..

Szybciej się zgramy czasowo jak nie ty to donsarcasm będzie dostępny mam nadzieje. ...

No ja za 15 minut odpalam Bloodborne jakby coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) czy poradze sobie z ta Gierka? Nie grywam zbytnio w RPG, a Gierka podobno do najłatwiejszych nie należy ;)

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) czy poradze sobie z ta Gierka? Nie grywam zbytnio w RPG, a Gierka podobno do najłatwiejszych nie należy ;)

Wysłane z Meizu M2

Panie, ale skąd my to mamy wiedzieć. Powiem ci że gdy przyzwyczaisz się do mechaniki to gra nie jest aż tak trudna, trochę samozaparcia, cierpliwości i pewnie sobie dasz radę ;)

Ogólnie to mam wywalone na te trofiki, ale wymęczyłem tę platynę, zbyt dobra gra żebym nie ogarnął jej w 100% :P

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) czy poradze sobie z ta Gierka? Nie grywam zbytnio w RPG, a Gierka podobno do najłatwiejszych nie należy ;)

Wysłane z Meizu M2

Trudno powiedzieć.... To że nigdy nie grałeś w RPG nie jest przeszkodą, ważniejsze są manualne zdolności (czyt. zwinne kciuki) i nerwy ze stali. Początek będzie najtrudniejszy, jak ogarniesz mechanikę gry, rozbudujesz postać, lepsze bronie to będzie Ci łatwiej.

Panie, ale skąd my to mamy wiedzieć. Powiem ci że gdy przyzwyczaisz się do mechaniki to gra nie jest aż tak trudna, trochę samozaparcia, cierpliwości i pewnie sobie dasz radę ;)

Ogólnie to mam wywalone na te trofiki, ale wymęczyłem tę platynę, zbyt dobra gra żebym nie ogarnął jej w 100%

Hehe mówimy jednym glosem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, korzenia nie są obowiązkowe. Ubij bossa na trzeciej warstwie splugawionego lochu, wtedy dostaniesz kielich Ihyll, ten do królowej.

No właśnie problem w tym, że mam tylko splugawiony kielich korzenia. Skąd mam wziąć normalny splugawiony kielich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy fani soulsów tak mają. Trofiki jakieś tam robimy od czasu do czasu (jakieś platyny, ale tylko w grach które te platyny mają łatwe albo gry się nam bardzo podobają) ale jako fan soulsów nie mieć platyny w Bloodborne? Tfffuuuu  :) Skandal.


No właśnie problem w tym, że mam tylko splugawiony kielich korzenia. Skąd mam wziąć normalny splugawiony kielich?

Jakie masz problem? Lecisz po kolei lochy Pthumeru aż dojdziesz do takiego do którego będziesz potrzebował Bękarta Loran - wtedy idziesz do lochu Chore Loran (tam zdobywasz tego Bękarta) i masz składniki na kolejny loch. Jak zabijesz z tego przeklętego lochu Amygdale (loch gdzie masz połowę HP) to dostaniesz kielich Ihyll w którym jest królowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym, że mam tylko splugawiony kielich korzenia. Skąd mam wziąć normalny splugawiony kielich?

A przeszedles niski pthumeryjski kielich? Boss na ostatniej warstwie go dropi.

@donesarcasm dokładnie, taka jest prawda :-D

@up No właśnie, dlatego nie mogłem sobie odmówić, moja pierwsza platyna... snif*

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×