Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam runę która daje więcej życia z każdej fiolki krwi...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...to dzisiaj mi nie pomożesz bo troszkę powalczysz zanim dojdziesz do amygdali..ale jak już dojdziesz to daj znać to ubijemy jà u mnie...ok?

Mój loch jest przeklęty i zabiera połowe życia...

Luzik, pamiętasz jacy bossowie byli przed Amygdala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik, pamiętasz jacy bossowie byli przed Amygdala?

Słynne lochy 50%hp  ;) keeper of the old lords i najlepszy kąsek czyli piesek....  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten boss jest dużo łatwiejszy jak się gra samemu bo jest mniej agresywny. Ja jak komuś pół roku temu pomagałem ją zabić jakiemuś Azjatowi to było dużo prób podejścia, później w jednym momencie ją sami osobno robiliśmy i padła za pierwszym razem :)

Będziemy jak Tommy Lee Jones w "Sciganym "

Słynne lochy 50%hp ;) keeper of the old lords i najlepszy kąsek czyli piesek....

Piesek z łukiem może nie być taki trudny

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piesek z łukiem może nie być taki trudny

 

 

Ten łuk taki OP jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten łuk taki OP jest?

Silny atak to tak samo jak pistolet z tymi koscianym pylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że panowie nieco koloryzują ten łuk, po zainwestowaniu 30 pkt w Zabarwienie krwi, łuk zadaje jakieś 360 DMG silnym ładowanym atakiem. Może z lepszymi kamieniami... póki co to służy mi do dobijania, albo aggrowania oponentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, mi jakoś nie podchodziła walka pistoletem. Używałem go głównie do 'parowania' przeciwników. Pewnie dlatego, że nie inwestowałem w zabarwienie krwi, także dmg miałem daremny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi odnośnie moich pytań. Dzisiaj powinienem zacząć zabawę z grą :) Być może do zobaczenia gdzieś tam na jakimś serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ale po co kombinować z tym dochodzeniem do tej samej warstwy jak prowizoryczny nagrobek również działa na hasło.

Jeden stoi przed bossem i odpala dzwonek a drugi przed nagrobkiem i odpala 1 opcję z tego co pamiętam.

Ten w lochu biega sobie od lampy do bossa i nie zdarzyło mi się czekać dłużej niż 3 minuty na połączenie.

Sprawdzony motyw, z kuzynem tak robiliśmy lochy dla kamieni do postaci pod pvp.

Pozdrawiam

Edytowane przez DarnokPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że panowie nieco koloryzują ten łuk, po zainwestowaniu 30 pkt w Zabarwienie krwi, łuk zadaje jakieś 360 DMG silnym ładowanym atakiem. Może z lepszymi kamieniami... póki co to służy mi do dobijania, albo aggrowania oponentów.

Aż specjalnie stworzyłem loch z 50% hp żeby pokazać możliwości bowblade. Moja pierwsza kompilacja na ps4 tylko coś mi się Amygdala krótko nagrała

https://youtu.be/Scb3-Hzp_uM

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie robi lepsze wrażenie, niż te moje wymęczone strzały, można wiedzieć "co masz w środku"? Statystyki, jakich klejnotów tam nawsadzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie robi lepsze wrażenie, niż te moje wymęczone strzały, można wiedzieć "co masz w środku"? Statystyki, jakich klejnotów tam nawsadzałeś?

Parę stron wczesniej dałem screena bowblade, teraz jest ciut mocniejszy bo dałem inne gemy. Generalnie wszystkie gemy mam +25-27% psych ATK farmione w tych lochach na pierwszych bossach (grubasy):

5pwmjscd (triangle gems)

pwmf22gu (radial gems)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donsarcasm to może jutro spróbujemy z tą amydala w lochach jak radził Darnokpl kilka postów wyżej...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze że mam do czynienia z prawdziwymi game fighterami rpg... ja to bardziej jestem kinomaniakiem domowym.... ale wierzcie mi granie w Bloodborne DS itd itp na wielkim rozmiarze (100"+) to zupełnie inny wymiar fanu... Ci co grają na projach lub mieli przyjemność u kogos to robić to wiedzą o czym mówię ... w DS1 jeszcze grałem na mojej plaźmie 65" i było zajefajnie...i już myślałem że żadna gierka mi tak nie posmakuje. ... ale teraz zaczynam ją znowu ogrywać od początku bo na 110" to zupełnie nowa gra....

Nie odbierajcie tego posta jak jakiś brak mojej skromności... próbuję Wam tylko powiedzieć że jak ktoś ma miejsce na ekran i proja i jakieś fundusze to warto przeskoczyć z tv na wielki format...

P.S.. jeśli będziecie mieli jakieś pytania dotyczące projekcji to chętnie służe pomocą.... bo niestety zamontowanie i zgranie odpowiedniego zestawu projekcyjnego wymaga "troszkę" praktyki i co najważniejsze wcale nie tak dużo diengów..... taki mały offtopik Wam tu w temacie BB zrobiłem...

Pozdro....

I wracając do tematu to gdzie najlepiej farmić fragmenty krwawej skały...i jakie runy podłączyć żeby pewne dropy byly...

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donsarcasm to może jutro spróbujemy z tą amydala w lochach jak radził Darnokpl kilka postów wyżej...

Obawiam się, że jutro to dopiero w nocy będę siedział przy bloodborne. Jak będziesz potrzebował pomocy to daj znać

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez donsarcasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że jutro to dopiero w nocy będę siedział przy bloodborne. Jak będziesz potrzebował pomocy to daj znać

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ok...mam Cię w znajomych to napiszę przez konsole.... zrobimy jak kolega doradził Ty przy pierwszym nagrobku a ja dzwonie przy amydali....

A ten łuczek to chyba w dlc zdobyłeś?

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok...mam Cię w znajomych to napiszę przez konsole.... zrobimy jak kolega doradził Ty przy pierwszym nagrobku a ja dzwonie przy amydali....

A ten łuczek to chyba w dlc zdobyłeś?

Tak, to jest miecz a wersji rozłożonej robi się z niego łuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wracam do Bloodborne z okazji premiery DLC. Nie grałem od kilku miesięcy. Mam 2 pytania:

1. Słyszałem, że w patchu 1.07 doszedł jakis item, który umożliwia przywoływanie NPC. Gdzie go zdobyć i jak on działa? Mozna przywołać NPC totalnie wszędzie? Jest jakiś haczyk, bo brzmi to jak totalne ułatwienie gry?

2. Przy każdym z lochów kielicha, które stworzyłem jest informacja, że został usunięty z serwera. Musze znowu wydawać surowce itd., żeby stworzyć je od nowa?!

Edytowane przez BiShop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×