Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie na którym lvl PvP głównie ludzie grają, gdzie jest najwięcej osób ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poległem na pierdykaśnej sierocie, poległem chyba ze 30 razy... 3 razy z randomami próbowałem i też się nie udało... przychodzi druga faza walki i nie wiem co się dzieje, szybkie to, skoczne i napindala combosy.

Jest ktoś chętny do pomocy, mam 103 lvl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poległem na pierdykaśnej sierocie, poległem chyba ze 30 razy... 3 razy z randomami próbowałem i też się nie udało... przychodzi druga faza walki i nie wiem co się dzieje, szybkie to, skoczne i napindala combosy.

Jest ktoś chętny do pomocy, mam 103 lvl?

Pomoglbym ale musze odbębnić sylwka z rodzinka. Jak nie ogarniesz tematu to będę na ps4 o 2 godzinie polskiego czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poległem na pierdykaśnej sierocie, poległem chyba ze 30 razy... 3 razy z randomami próbowałem i też się nie udało... przychodzi druga faza walki i nie wiem co się dzieje, szybkie to, skoczne i napindala combosy.

Jest ktoś chętny do pomocy, mam 103 lvl?

NG + ? Mogę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliście racje dlc z lvl 180 na pierwszym przejściu gry to spacerek....każdy boss za pierwszym razem...no sierota za drugim wszystko ciąłem ostrzem miłosierdzia +10....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nie umiem grać tym ostrzem miłosierdzia, a chciałbym. Jakieś specjalne taktyki do obsługi ktoś zna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ostrze po rozdwojeniu jest tak szybkie a po trzech ciosach jeszcze przyspiesza że jak dopadniesz przeciwnika to nie zada Ci żadnego ciosu.... oczywiście nie dotyczy to bossów. ...

I także zależy ile masz staminy... czym więcej staminy tym więcej ciosów wyprowadzisz....

Z bossami szedłem na chama nawet jak mnie trafił to gdy zacząłem go ciąć to odzyskiwałem większość życia...następnie odskok i czekanie na regenerację staminy i ewentualnie łyczek krwi....

Tak załatwiłem ludwika, porażki i ostatniego opcjonalnego bossa...natomiast przy sierocie częściej odskakiwałem i starałem wskakiwać mu za plecy bo kombosy miał za szybkie i długie...lady m załatwiłem na trzy kontry , czekałem na atak strzał i cios kończący... tylko tak jak wspomniałem level mam wysoki jak na dlc w pierwszym przejściu gry....

Edytowane przez martinxxx.ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostsza taktyka na bossów z ostrzem miłosierdzia to po prostu unik-cios-unik-cios. Dodatkowo polecam się wspomagać grudkami krwi bestii nakładającymi na nas chwilowe bestialstwo dzięki czemu wyprowadzając combosy zwielokrotniamy obrażenia. W późniejszym etapie gry jeśli oczywiście mamy DLC jako zamiennik dla Blade of Mercy polecam Rakyuo. Na Rakyuo w przeciwieństwie do Blade of Mercy możemy nakładać dodatkowe efekty przez co jest jeszcze skuteczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie sobie Wyrzutnie Kołków...critical hit z finalnym buildem i boss może paść po 2 uderzeniach. Genialna broń. Broń ciężka do wymasterowania, ale warto.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAREŚCIE!!! Po ok 6 dniach i niezliczonych próbach, zabiłem Sierotę Kos! Szkoda, że nie można sprawdzić ile razy poległem... Jak dla mnie najtrudniejszy boss w całej grze (nie grałem lochów i nie zakończyłem jeszcze gry). Ludwik, Ebrietas czy Lady Maria to poziom easy, padali za 4-5 razem.

Jest to moja pierwsza gra od From Software i jak na razie żadna gra, nie wzbudziła we mnie tyle emocji. Frustracja, spocone ręce, przekleństwa ciśnięte się na usta i w końcu ta ulga oraz satysfakcja po pokonaniu bossa. Najlepsza gra roku 2015 obok Wiedźmina.

Dark Souls 2 sobie odpuszczę ale trójkę biorę w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAREŚCIE!!! Po ok 6 dniach i niezliczonych próbach, zabiłem Sierotę Kos! Szkoda, że nie można sprawdzić ile razy poległem... Jak dla mnie najtrudniejszy boss w całej grze (nie grałem lochów i nie zakończyłem jeszcze gry). Ludwik, Ebrietas czy Lady Maria to poziom easy, padali za 4-5 razem.

Jest to moja pierwsza gra od From Software i jak na razie żadna gra, nie wzbudziła we mnie tyle emocji. Frustracja, spocone ręce, przekleństwa ciśnięte się na usta i w końcu ta ulga oraz satysfakcja po pokonaniu bossa. Najlepsza gra roku 2015 obok Wiedźmina.

Dark Souls 2 sobie odpuszczę ale trójkę biorę w ciemno.

Hehe ja ubiłem go za 9 razem, ale jak sobie przypomnę po pokonaniu śmiech mojej siostry kiedy wyszedłem z pokoju ściągnąłem bluzę i rzuciłem o ziemię przed łazienką, to masakra:D Akurat w korytarzu była i słyszała litanie bluzg:P Mimo to największy zawał i telepaczkę miałem przy Bestii żądnej krwi. W ostatniej walce w której w końcu ubiłem z pomocą oczywiście, to już na końcu po wyczerpaniu wszystkich fiolek schowałem się za murkiem i czekałem, aż inny gracz go wykończy i się modliłem, żeby tak było:D Diabelstwo padło po 30 którymś razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno nie gralem w dungeonach więc nie za bardzo pamiętam. Chcę szybko dostać fajne gemy i konkretne bronie jak najszybciej. Jakie wymogi muszę spełnić żeby dołączyć się do utworzonego glyphu ? Bo na razie nie mogę dołączyć, mam za mało materiałów czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno nie gralem w dungeonach więc nie za bardzo pamiętam. Chcę szybko dostać fajne gemy i konkretne bronie jak najszybciej. Jakie wymogi muszę spełnić żeby dołączyć się do utworzonego glyphu ? Bo na razie nie mogę dołączyć, mam za mało materiałów czy co ?

Żeby skorzystać z czyjegoś glyphu to musisz najpierw sam stworzyć taki sam loch, wiec na fajne gemy szybko raczej nie ma szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby skorzystać z czyjegoś glyphu to musisz najpierw sam stworzyć taki sam loch, wiec na fajne gemy szybko raczej nie ma szans

Tzn np, że stworzę glyph Great Isz Chalice będę mógł skorzystać z Isz Root Chalice czy tylko z Great Isz Chalice czyjegoś i swojego ?

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra jest lepszy sposób jednak wystarczy Great Isz Chalice zrobić cały potem stworzyć Cursed Isz Chalice i wszystkie glyphy odblokowane ciekawe czy to działa :D

Edytowane przez Wypizdzisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie startować do dlc przy ng+ i ng++ ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum 100

 

obecnie mam 110 w ng+, do końca platynki wbiję pewnie 120-130 (ng++) i nie wiem czy nie będzie za łatwo... a może przestać kończyć lochy i za dodatek zabrać się teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie mam 110 w ng+, do końca platynki wbiję pewnie 120-130 (ng++) i nie wiem czy nie będzie za łatwo... a może przestać kończyć lochy i za dodatek zabrać się teraz?

Rób DLC teraz. Potem może być za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu platyna wpadła :) Amygdala okazała się nie aż taka straszna. Co prawda zeszło mi na nią jakieś 30 prób, ale większość próbowałem z npcami. Jak zacząłem podchodzić sam to padła chyba za 6 razem. Także jeżeli ktoś się z nią jeszcze nie uporał to jedna rada ode mnie - nie przywołujcie starych łowców, samemu jest zdecydowanie łatwiej kontrolować to co brzydka pokraka robi. Piesek, przyznaję się bez bicia, padł z pomocą npca. Descendant i duża bestia względnie łatwa, chociaż pierwsze próby na nich pokazały mi, że wysoki poziom postaci sam bossa nie zabije :P

A samej królowej to mi było żal :P

Po przejściu samej gry i dlc w dalszym ciągu uważam, że najbardziej porąbanym bossem jest Bloodstarved Beast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem. Nie mogę ubić Bestii Puszczającej Krew w lochu, próbuję użyć dzwonu przywołania, ale czekam czekam i jakby nikt nie mógł przyjść... Do lochu trzeba jakoś specjalnie wzywać czy co? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stojąc przed nagrobkiem musisz udostępnić loch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem dwóch specjalnych poradników do Bloodborne.

Jakby ktoś z was był zainteresowany takim guidem to mogę mu kupić i wysłać, ale dopiero w kwietniu (wtedy najprawdopodobniej wrócę do kraju na urlop). Cena taka jak na amazonie + wysyłka pocztą. Janusze biznesu na allegro wołają za to ponad 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×