Skocz do zawartości
Patricko

Projekt - Clan/Gildia

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co widziałem na stronce jak alfa byla, to niektóre klany miały po 1000 i więcej ludzi zapisane wiec, prawdopodobnie będzie tyle miejsca

1000 miejsc, moim zdaniem, powinno wystarczyć, chociaż przy takim "hajpie" to nie wiadomo ilu Polaków pochłonie wirus Destiny ;)

Chociaż w sumie to niezależnie od ilości ludu Husaria rozjedzie wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście u nas gra nie jest tak popularna. Gimby się obraziły bo nie ma PL. Chyba trzeba podziękować tam komuś że nie ma spolszczenia :P

I tak jak ktoś będzie chciał się do nas dostać to pewnie i tak tylko przez forum. Jak 50 nas będzie to świat i w zupełności wystarczy, przynajmniej dopóki nie będzie raidów na 20 osoby, czyli pewnie dopiero w Destiny 4 :D

W każdym razie nie mogę się doczekać aż to wszystko ruszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślisz ze gimby stac 230 zl na grę? polonizacja sie przyda raczej starszym co mieli rosyjski w szkole  ja po zapowiedzi ze nie będzie spolszczenia przestałem się interesować tytułem , po ograniu alfy zmieniłem zdanie, szczerze wolał bym grac w rodzimym języku

nie wiem Patricko co ty masz do polskiego języka nikt nikogo nie zmusza żebyś po polsku grał 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja uważam że każda gra powinna mieć do wyboru język polski skoro sprzedawana jest w Polsce. Dorabianie ideologii do gier w werji ENG czy tez "elitarnosci" wsrod grajacych .. serio? Bo brzmi jak dziecinada :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo kiedyś ludzie grali w gry po angielsku, niemiecku, czesku czy chińsku nawet i nikt nie płakał, trzeba było się cieszyć z tego co było. Starzy czy młodzi, bez względu na to czy uczyli się ruskiego czy angielskiego czy też niemieckiego. Każdy kto chciał to grał i cieszył się, że w ogóle może sobie na to pozwolić. Myślę, że w tym kraju, możliwość grania na najnowszej konsoli w najnowsze gry to wciąż hobby dla nielicznych, niestety.

Ale dzisiaj jak jakaś gra nie wyjdzie w języku PL, to olaboga! Źli twórcy, źli dystrybutorzy, wszyscy źli, rzucają fochami, straszą, że nie kupią, itd. że nie spolszczyli tytułu dla nas.

Oczywiście, że lepiej mieć wybór co do języka, przecież nie ma tutaj o czym dyskutować. Ale ta paranoja jest śmieszna, jak jakaś gra nie pojawia się w języku PL.

Jak na razie większość gier na PS4 nie posiada tłumaczeń (poza exami), także chyba skądś się to bierze, może z małą ilością sprzedanych sztuk w naszym kraju, nie wiem?

Tak jak mówiłem wcześniej, Destiny nie jest u nas tak popularne, wielu do teraz pewnie nie wie czym ta gra jest. Wierzcie lub nie, ale sporo znajomych, nawet z PSNu, nie wie o czym mówię jak im opowiadam o Destiny. Ciężkie do uwierzenia, a jednak... Też mnie to trochę boli, że tak genialny tytuł przejdzie u nas bez większego echa, ale cóż...ja mam zamiar spędzić z tą grą masę godzin, a jak ktoś woli grać w fify, kody, itd. to przecież jego święte prawo.

 

Także jak już płakać to na zerowy wręcz marketing w naszym kraju, bo od tego się zaczyna. Byłoby zainteresowanie to byłoby tłumaczenie, a domyślam się, że tłumaczenie takiego tytułu jak Destiny to jednak kupa roboty jest, a pewnie Bungie, tak samo jak Rockstar, kichy nie chciałoby by wypuścić pod żadnym pozorem, a mało co nie niszczy klimatu gry, tak jak złe tłumaczenie, nawet kinowe.

Chociaż z drugiej strony na upartego można powiedzieć, że co tu jest do tłumaczenia? Staty itemów, nazwy broni? I tak cała gra opiera się na lataniu przed siebie i strzelaniu :)

 

 

I ja uważam że każda gra powinna mieć do wyboru język polski skoro sprzedawana jest w Polsce. Dorabianie ideologii do gier w werji ENG czy tez "elitarnosci" wsrod grajacych .. serio? Bo brzmi jak dziecinada :P

 

To idź i napisz do Bungie na maila, twittera, na ich forum, itd. Może Cie posłuchają i coś z tym zrobią. Mi nie przeszkadza brak PL w żadnym wypadku, ale gdyby przeszkadzał to bym tak zrobił już dawno.

Jak miałem problem z tym, że Codemasters wypuszcza F1 u nas TYLKO w języku PL, to napisałem do nich dlaczego brak angielskiego i ładnie mi odpisali czemu tak jest, więc może i Tobie Bungie odpisze.

Wtedy podziel się z nami, myślę że każdy zainteresowany tematem przeczyta, a może nawet Cie zacytują tu i tam. I nie nabijam się, mówię poważnie ;)

 

PS.

Nie, nikt nie robi z siebie elitarnego tylko dlatego, że w grę po angielsku... Co za teoria...

I jeśli by się czepiać tej całej "elitarności" to poczytaj sobie komentarze w jakimkolwiek newsie o braku polonizacji w jakiejkolwiek grze i wtedy zobaczysz kto myśli, że jest "elitarny" i mu się wszystko należy.

 

PS2.

TL;DR

Tak, też uważam że każda gra POWINNA MIEĆ WYBÓR pomiędzy wersją zlokalizowaną, a oryginalną. Żadnego narzucania jednego czy drugiego.

Trzeba się cieszyć, że takie genialne produkcje powstają, a jak ktoś nie zagra tylko dlatego, że nie ma PL...cóż, jego strata ;)

Jak macie pretensję to piszcie do twórców, dystrybutorów, bo z wylewania żali na forum na pewno nic nie będzie.

 

Ehh rozpisałem się...a jak pisałem to nie wyglądało tak źle...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jak mówicie wszyscy o polonizacji to macie na myśli wyłącznie napisy? ;-)

Jak by gra miała mieć dubbing z najnowszym trendem next genów czyli bez zmiany ścieżki audio to bym się załamał. Pierwsze co to bym wycofał Preorder, a pozniej bym się zastanowił co mam zrobić ze swoim życiem.

PS: Mistrzem tych idiotyzmów jest Killzone. Chociaz najnowszy Battlefield 4 z jedną ścieżka audio wcale nie jest lepszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci offtopem, ale .. nowe produkcje z dubbingiem sa niezle. A nawet lepiej niz niezle. Czy to inFamous, czy seria Uncharted, nowy Tomb Raider, BadCompany 2, BF3, BF4 czy Heavy Rain .. dubbing w tych jak i w wielu innych produkcjach jest na mistrzoswkim poziomie i pomimo bardzo dobrej znajomosci angielskiego wielką przyjemnosc sprawilo mi ogranie ich z wlaczonym jezykiem polskim. Wiadomo - sciezka dubbingowana nie jest tak dobra jak oryginal, ale zrobienie napisow to chyba zadna ujma na honorze dla tworcow?

 

Uwazam ze powinnismy sie domagac od wydawcow gier traktowania nas na rowni z innymi krajami. Rozumiem ze w naszym narodzie za grosz patriotyzmu (co widac np. po checi stworzenia anglojezycznej nazwy klanu :P :P :P ) , wiec chociaz dbajmy o wlasna wygode :P

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci offtopem, ale .. nowe produkcje z dubbingiem sa niezle. A nawet lepiej niz niezle. Czy to inFamous, czy seria Uncharted, nowy Tomb Raider, BadCompany 2, BF3, BF4 czy Heavy Rain .. dubbing w tych jak i w wielu innych produkcjach jest na mistrzoswkim poziomie i pomimo bardzo dobrej znajomosci angielskiego wielką przyjemnosc sprawilo mi ogranie ich z wlaczonym jezykiem polskim. Wiadomo - sciezka dubbingowana nie jest tak dobra jak oryginal, ale zrobienie napisow to chyba zadna ujma na honorze dla tworcow?

 

Uwazam ze powinnismy sie domagac od wydawcow gier traktowania nas na rowni z innymi krajami. Rozumiem ze w naszym narodzie za grosz patriotyzmu (co widac np. po checi stworzenia anglojezycznej nazwy klanu :P :P :P ) , wiec chociaz dbajmy o wlasna wygode :P

 

Całkowicie się z Tobą zgadzam i w tym jeżeli chodzi o dubbing, czy tym bardziej o same napisy. Ale jak sam wymieniłeś te kilka tytułów ja bym wymienił je tak samo, ale niestety nic więcej bądź o może kilka tytułów. Jeżeli popatrzeć pod kątem wydawanych gier z dubbingiem i innymi to tych z naprawdę dobrze zrobioną robotą jest ich właśnie znikoma ilość.

 

Co do gry to nie przeszkadzam mi to, że jest język angielski, bo właśnie dzięki temu umiem porozmawiać po angielsku bez większych problemów nie uczęszczając na żadne kursy, a na pewno tego nie wyciągnąłem ze szkoły, którą mam już za sobą.

 

Kończąc temat offtopu jeszcze trochę, jeszcze trochę i będziemy latać po planecie !

 

Do boju "Space (nie wiadomo co jeszcze)"!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 DAYS 21 HRS 19 MINS

 Juz niedlugo beta;p

 

 

 

 

Nazwa klanu nie jest wazna - wazne ze beda osoby z ktorymi bedize mozna grac.

Polonizacja nie jest wazna - bo juz za momencik bedize beta!

Edytowane przez kosciarz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest szansa dołączyć do waszego klanu jeżeli będę grał dopiero gdzieś od premiery gry? Bo podczas bety nie za bardzo mam czas i taki klops :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na betę, jak i finalną wersję gry.

 

PSN: Nisshin (jakby co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Top 10 klanow(subiektywna opinia)

 

Nie plakac ze naszego tam nie ma. 

Poprostu jeszcze sie nie ujawniamy zeby nikogo nie zawstydzic za wczesnie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie wyszła a tu już rankingi klanów .. i to bez naszego .. phi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszego klanu tam nie ma, bo nie może on się z innymi klanami równać w swej potędze.

Space Hussars

comment_i0ftBWfgBZmR6oSJL169nkWmuVIlUSQD

 

Straszna prowizorka, ale tak to jest jak ma się tylko Painta  :P

kCA7zMF.jpg?1

Edytowane przez Malibu19
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, grafikami się niedługo zajmę i założy się w końcu normalny temat stricte dla gildii Space Hussars :D

Chyba, że jest tu z zamiłowania jakiś grafik co Photoshopa ma w małym palcu i chciałby pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie cieszy , że to moja nazwa pozostała :laugh:

761_proud.gif

Edytowane przez Lightbringer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na coś takiego jako główna grafika:

 

xRU39EVl.jpg

 

Do tego zrobiłem od razu avatarek :)

 

sxOsvCZl.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grafiki jestem noga, ale myślę że powinno być raczej prosto i czytelnie - tutaj bardzo dużo się dzieje.  Pomysł ze znaczkiem Destiny i skrzydkałmi spoko, szedł bym w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jpgu za duzo sie dzieje.

 

 

 

:biggrin:

hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek tez o tym myslem, chyba sobie zrobie kilka koszulek z logo destiny;p 

 

Jak juz ustalimy jak bedzie wygladac nasz docelowy emblemat klanowy go sobie tez zrobie;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było

 

Will current Groups have the option to become a Clan?

 

You’re onto us. You want a clan under a very specific banner? Reserve your Bungie.net group name now. No squatting. I reserve the right to have Achronos change your name to something unsightly if you try to pose as an outfit that you don’t own.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×